Kommentaar

Uus prügiveo kord on kallim ja kehvem

Margus Lääne, murelik lasnamäelane, 6. detsember 2013, 17:29

8 KOMMENTAARI

v
vastus küsijale/ 9. detsember 2013, 09:26
Kui 2011. aastal Tallinna Linnavalitsus korraldas konkursi (jah vastavalt EV seadusele) prügifirmade valikuks, siis tulemuste selgumisel tõstatusid nii mitmedki küsimused, millele LV ei vastanud. Asi puudutas valikukriteeriume. Ja kui asi oli juba linna poolt ostustatud, siis poleks mingisugusest avaldusest kasu olnud, sest ega linn ei hakka ju oma otsuseid ühe KÜ pärast muutma. Järgmine aasta aga on uute lepingute sõlmimise aeg. Ehk nüüd võetakse midagi kuulda. Kuigi ega lootust pole. Linn tahab ju hoopiski ise prügiga tegeleda ja oma inimestele kindlat teenistust pakkuda.
k
küsimus hr Läänele/ 8. detsember 2013, 23:20
Miks hr Lääne ei pöördunud aasta poolteist tagasi avaldusega Tallinna Linnavalitsusse vaid nüüd kurdab oma kurba saatust Õhtulehes. Ja prügiveo korra on kehtestanud ikkagi EV Valitsus......mitte TALLINNA Linnavalitsus vastavalt SEADUSELE. Nii, et kärad vähe valel aadressil.
j
juta/ 8. detsember 2013, 09:58
Prügivedu peaks ja ammu tasuta olema, meil ju seda prügi nii vähe, et peab väljamaalt sisse vedama.
v
vanaema/ 7. detsember 2013, 12:31
on keegi teadlik, kas prügiveost saab ka loobuda? elan maal väikeses majas, muu pere on linnaelu peal. elan üksi ning ei tooda peaaegu mingisugust prügi.
a
Aga/ 6. detsember 2013, 23:11
meil Jüris, on asi veelgi hullem kui Tallinnas. Vald (reform) valis hanke võitnud "odavama" prügivedaja. Ma ei tea kellele oli see kasulikum, et Adelan asendus Keskkonnateenustega. Igatahes mitte prügi valdajatele, ehk selle jama kinni maksjatele. Meie kortermajade grupil olid korralikud lukustatavad prügimajad. Uus vedaja hakkas nõudma 14 Euri ühekordse luku avamise eest (nüüd enam ei lukustata) + konteinerite rent. Lisaks asendati seni tasuta tühjendatud pakendikonteinerid olmeprügi konteineritega, mille tühjendamise eest saab nõuda täistariifi, lisaks igasorti muud lisateenused...
Lähedal eramajas elav sõber ütles, et temal tõusis uue "odavama" vedajaga prügiveo hind üle 300 % !!!
Pole põhjust viriseda ka Tallinna Vee kallal. Tulge makske mõni kuu Jüri vee arveid, siis tuleb õige vee maitse suhu...
k
kurat,/ 6. detsember 2013, 22:11
jälle tahab keegi käpa prügiseks teha,maffia.
t
TÄPSELT/ 6. detsember 2013, 22:09
nii see on,kusagil ei vali seda kodanik.
e
Eestimaalane/ 6. detsember 2013, 20:14
Kui see nüüd pea kolm aastat kestnud trall kellelegi uudiseks on, siis selline pealesunnitud prügimajandus käib mitte ainult Tallinnas vaid kogu Eestis. Keegi ei küsi nendelt, kes lõbu kinni maksavad, vaid otsustavad kohalikud omavalitsused.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee