Pokkerielu Aasias

Pokker ei ole sport! Pokker on hasartmäng!

Rainer Roomet, 4. detsember 2013, 12:56

46 KOMMENTAARI

E
-j2n2r-/ 22. detsember 2013, 23:56
Eks ikka puhtalt paljast õnnest ei piisa ,meilgi siin on hulgaliselt häid tulemusi saavutanud mängijaid.
Kuid tulemuste saavutamise nimel ole ikka omajagu vaeva ka nähtud.
Algus on ikka vaevaline , seda võib mõne mängija graafikustki vaadata , kuid aastaid vaeva nähtuga on need graafikud aina kõrgemale ja kõrgemale tõusnud.
Nagu meelde jäänud The Theory of Poker raamatust , et ,,Pokkeris on kaotaja see , kes panuse vastu võtab'' lihtne ja loogiline.
Õnnemänguks ei liigitaks , kuid eks see % on seal olemas , kui ikka leht ei jookse siis ei piisa ka omandatud oskustest.
Sport? Pole see kah ehk õige milleks antud tegevust liigitada.
Pigem on ta ikkagi oskustel põhinev mäng , vaevalt korduvalt WSOP turniire võitnud mängijatel on lihtsalt niivõrd palju õnne olnud.
h
hmp/ 15. detsember 2013, 18:25
Sport on ka hasartmäng, kui on võrdsed sportlased siis on kõigil võiduvõimalus ;)
m
Mart Palmas/ 10. detsember 2013, 20:46
Jah, pokker on hasartmäng. Aga samade tunnuste alusel kuulub sinna ka börsil osalemine.
m
male ja pokkeri võrdlejatele/ 9. detsember 2013, 17:48
Male ja pokker oleksid siis võrdsed kui maletajad saaksid mingi kübara seest 5 suvalist malendit ja mängiksid üksteise vastu. Maletšempion võidab alati partii keskmise mängija vastu, pokkeriproff aga mitte. Kui tal on kehvad kaardid, siis pole võimalik võita. Mina isiklikult malet klassikalises mõttes spordiks ei pea, küll on male rohkem sport kui seda on pokker. Ma nõustun kommentaator 'pokkeripro' seisukohaga, et pokker on oskusmäng, ei midagi rohkemat.
v
Virumaamiis/ 9. detsember 2013, 10:11
Loomilikult on pokker hasartmäng......reklaami on pokkerile vaja selleks et oleks võimalikult palju lihtsameelseid keda paljaks koorida!
p
8. detsember 2013, 22:29
Pokker ei ole sport! See on hasartmäng! Täiesti uskumatu, lugesin seda pealkirja ja ma oleks nagu enda kirjutist lugenud. Mina pole pokkerimängija, kuid olen näinud mitmeid tuttavaid allakäigutrepil hasartmängusõltuvuses olemas. Võidavad vähesed ja ei tohi sedasi vastutustundetult ajakirjanduses tekitada muljet, et pokker - see on võidud ja raha. Nõrku inimesi on kahjuks maailmas liiga palju. Pokker ei ole sport!
r
Ranka/ 7. detsember 2013, 12:08
Vabandan kirjavigade ja segaste lauseehituste pärast. Trükkisin kommentaari mängimise ajal ;(
r
Ranka/ 7. detsember 2013, 12:05
Artikli põhipont on selles, et pokkerit promoda kui sporti või väga head mängu, on ohtlik. Tegu on hasartmänguga.
Male puhul ei kaota me peale igat käiku raha. Isegi, kui see oleks võimalik, siis lõpetaksid "deponeerivad mängijad", kiirelt deponeerimise, kuna neil ei olegi võimalust võita.
Täpselt sama kui kasiino ühel päeval keerab mänguautomaatide väljamaksed protsendid 0% peale ja ükski mängija ei võta mitte ühtegi spinni. Kui mu väide oleks vale, siis oleks ammuilma internetis scam-kasiinod, mille payout protsent on 0%. Neid ei ole, sest keegi ei mängiks seal kasiinos.
Hasart tekib võijanu järele. Kui sa ei saa võita mitte kordki, siis hasarti ei teki ning tüdinetakse mängust väga kiirelt. Erandiks on siis, kui keegi sulle reaalselt maksab palka mängimise eest või mängu eesmärgid on teised - näiteks füüsiline treening algajatel jalgpallis või igavuse peletamiseks mängid piljardit endast kümme korda parema mängija vastu.
Pokkeris võita on "imelihtne", sest tegelikult eelised on väga väikesed. Kuna professionaal mängib reeglina onlien väga palju laudu ehk väga väikese aja vältel suhteliselt palju käsi, siis tema eelis ehk pikk perspektiiv tuleb kiirelt välja.
Algaja, kes toksib paaril laual ja tunnis sada-kaksada kätt, siis hea jooksuga võib ta olla hiiteris mitutuhat või isegi mitukümmend tuhat kätt, mis kümneid või sadu tunde, mis tekitab temas hasardi ja illusiooni.
Isegi, kui head jooksu ei tule, siis süüdistatakse tihti kaardijooksu, vastasi (nad on "õnne tähe all sündinud") ja jätkatakse mängimist, kuna keegi elatub sellest ja võidab iga kuu X dollarit.
Tegu ei ole muidugi hasartmängusõltlastega, sest hasartmängusõltuvus areneb välja väga väikesel protsendil inimestel ja aastate vältel, aga tegu on probleemiga, millele peaks keskenduda.
Seepärast ma lõingi käed õhtulehega, et pokkerit rohkem kirjeldada nii nagu ta on ja seda väljaannet loevad inimesed, kes ei ole pokkeriga nii sina peal. Kui keegi arvab, et mu blogi kahjustab pokkerimainet, siis mina nii ei arva ja arvan just vastupidi.

m
mängumees/ 7. detsember 2013, 05:34
Juba Hemingway utles ,et maailmas on kolm spordiala -härjavöitlus,alpinism ja mootorisport.Mis järgi jääb on mängud :)
n
Naine (endine maletaja, praegune pokkerimängija)/ 6. detsember 2013, 12:54
Nõus, et pokker tekitab hasarti. Ja kindlasti tekitab hasarti ükskõik milline teine ala, kus keegi võidab ja keegi teine kaotab. Olgu see jalgpall või male. Pokker või tennis. Kas need kõik just kasiinosse kuuluma peavad ilmtingimata... Ilmselt siiski mitte.
Mind huvitaks väga autori nägemus - et konkreetselt siis palun (rõhk sõnal "konkreetselt" :)), miks male on sport ja pokker mitte? Mis on need põhjused Sinu arvates? See, et pokkeris õnn veidi asju määrab (pikas perspektiivis siiski mitte, aga pokker ongi ju pika perspektiivi mäng), ei ole ilmselt põhjus, kuna nagu me teame, siis tulemused ka spordis sõltuvad paljude soodsate (või siis ebasoodsate) juhuste kokkulangemisel. Lisaks treenitusele.
Mulle tundub, et pigem on lugupeetav autor üritanud pokkeri hasartmänguks tembeldades keskmise delfi-debiiliku südant võita :) Ise arvan samuti, et pokker ei ole sport. Ning arvan, et sport pole ka male :) Aga ma arvan, et need kaks ala on suhteliselt ühes paadis nö. Malet pühalikult spordiks tunnistada, aga pokker hasartmänguks... See tundub pehmelt öeldes kummaline.
n
Närvekõditav pokkerimäng revolvriga vööl./ 5. detsember 2013, 23:34
Pole kunagi kahelnud, et Pokker on hasartmäng nagu seda on kõik kaardimängud "Viiest lehest" alates. "Viis lehte" on see kõige primitiivsem ( võib-olla ei ole ka, ehk mõni on primitiivsem) Pokker on seal kusagil tipus, muud vahet pole. Igasuguses kaardimängus jagatakse kaartide näol "õnne", et "kuidas kaart jookseb" Arenenum mängija saavutab võiduseisu halvaema ees ka "Viies lehes", pole kahtlustki kui natukenegi "kaarti tuleb"
Male on sport, siin pole juhuslikkusel kohta, mängijad alustavad võrdsest seisust nagu sportlased ikka võrdselt joonelt ja loeb ainult oskus, mõistus ja need teised mänguks vajalikud omadused, teadmised. Kui malendid peaks välja jagatama nagu kaarte, et keegi peaks olema sunnitud mängima ilma liputa ühe "vankri ja hobesega" siis oleks ka male hasartmäng. Hasart ses mõttes tähendabki õnnelootust. Malemeister võib "pühapäevamängijale ära teha" ka mõne puuduva malendiga, siin hakkavadki lugema meistrite oskused jne, nagu Pokkeriski.
Kahtlemata on Pokker oskusmäng, "Viit lehte, peab ka oskama, kuis muidu. Mitteoskajale anna parimad kaardid parimas seisus, ikka "oskab" kaotada, nii see on.
t
Tim/ 5. detsember 2013, 20:43
Ranka, kas söendad välja ütelda siinsetele pokkerivõhikutele, palju oled maksimaalselt oma tippajal pokkeriga kuus teeninud ja kui suur on olnud Sinu suurim miinuskuu. Et inimesed saaksid Sinust, kui pokkeriblogi pidajast mingisuguse ettekujutuse.
i
itk/ 5. detsember 2013, 20:12
v
5. detsember 2013, 15:13
Võidavad siiski need, kes rohkem vaeva näevad ja soovivad areneda ning õpivad, on distsiplineeritud. Rõhutan siin sõna DISTSIPLINEERITUD !!
Seda te väidate..??
Olles ise mänginud pikalt seda nn sportlikku mängu...võin julgelt kinnitada et tegemist on hasartmänguga....ja sellest loobumine on äärmiselt raske isegi kui sa kaotad....samad tundemärgid on ka teistel meelemürkidel näiteks narkootikumid, tubakas ja alkohol.
Teie niiõelda suurepäraste oskustega pokkerimängiad...teil pole mitte midagi muud kui looduslik anne mitte sattuda hasarti, ehk teie jutu järgi on teil suurepärane Bankroll Managment vmi. Enamus inimesi paraku satuvad hasarti kergesti... Reaalsus on see et te räägite sellest hasartmängust kui spordist lihtsalt sellepärast et teil oleks rohkem hasartmängusõltlastest "kalasi" keis teile riveris asju "kinni maksaks".
Lõpetuseks... Lõpetage selle mängu ilustamine ja promomine...tegemist on mänguga kus hasarti sattudes on võimalik väga kiirelt väga palju maha mängida... ma ei soovita kellegil alustada sellega ja rikkuda enda elu kuhugi võlgadesse sattumisega.
ja veel...kulla pokkeriprod... Kas on muidu lõbus ekraanitaga irvitada kui hasartmängusõltlane on kaotanud järjekordselt enesekontrolli, on emotsionaalselt seisundis kus ta ei saa enam absoluutselt aru mida ta teeb...?? Ah jaa teie kutsute seda seisundit "Tildiks ".
Ja sina sõbrake kes räägid siin et teenid mingi 11 000 euri ja tulevikus triljon miljon euri.
Sina arvatavasti pole hasartmängu pisikust niivõrd mõjutatav.Seega ei saagi sa aru saada et tegemist on hasartmänguga. Kuna teiste sõltuvusi meeldib sulle omakasupüüdlikult ära kasutada siis loomulikult ei suutnud sa ilma kommenteerimata sellest artiklist mööduda !
Aga samuti mina, kes ma olen lõpuks tunnistanud et olen hasartmänur ja soovin lihtsalt teisi hoiatada.
POKKER ON HASATMÄNG.
l
leits/ 5. detsember 2013, 14:26
n
Noor online-pro/ 5. detsember 2013, 11:06
Olen 21 aastane noormees, pokkeriga puhast kasumit tekkinud 2013. aasta jooksul ligikaudu 11000 eurot. Antud number oli aastal 2012. märksa väiksem, umbes pool selle aasta summast. 2011 aastal tekkisid esimesed võidud, mis jõudsid pangakontole, summad olid paari-kolmesaja euro vahel. 2010 aasta august alustasin mängimist ning esimese poole aasta oli vaid suur kirg, tulemusi siis veel ei tulnud, kahjumit poole aasta maksimaalselt 80-100 eurot( polnud lihtsalt millegi eest mängida).
Olen hingega pokkeri juures ja olen seda alati hingega teinud. Veedan aina rohkem ja rohkem tunde foorumites, raamatuid lugedes ning õppevideosid vaadates. Olen ligi aasta aega tegelenud vaimse tasakaalu saavutamisega, et suuta vaadata kõrvale "bad beatidest" jms. Ma olen muutnud oma toitumist ja alustanud pideva füüsilise trenni tegemisega, lihtsalt seetõttu, et suuta mängida pokkerit täie keskendumisega 15-18 tundi järjest, kui päev seda nõuab ning hoida ennast vaimselt tasakaalukana.
Mida ma öelda tahan on see, et pokker on hasartmäng vaid väga-väga vähesel määral. Kui tegemist oleks hasartmänguga, siis öelge, miks minu tulemused paranevad stabiilselt ja lähevad pidevalt ülesmäge? Kas kasiinos kangi tõmmates kehtib sama kontseptsioon, et mida rohkem kangi tõmbamise kogemust ja tarkust on, seda rohkem hakkab raha sisse tiksuma ? Kahjuks või õnneks see nii pole.
Vabandan autori ees, kui ütlen midagi valesti, aga ma arvan, et autor pole oma pokkerikarjääri jooksul jõudnud sinna punkti, et ta nõnda palju oma mänguga tegeleks ning pokkeris edu saavutamiseks treeniks ennast vaimselt ja füüsiliselt nõnda kõrgel levelil. Kui ta seda teeks, siis usun, et antud artikkel oleks olematta.
Kui keegi tahab veel tõestust, miks minu arvates pole pole pokker hasartmäng, palun küsige. Võin oma juttu ajada märksa keerulisemaks ja kordades matemaatilisemaks ning tõestada veelgi enam, et pokker pole nõnda hasartmäng nagu autor väidab.

m
muki/ 5. detsember 2013, 09:33
Kui pokkerit mängivad omavahel "lambad", siis võidab see, kel sel õhtul rohkem õnne. Olete ilmselt nõus...
Kui mängus on näiteks kaks "lammast" ja üks keskmise tasemega mängija, siis pikemas perspektiivis võidab "keskmise tasemega" mees. Kui ühes lauas on keskmise tasemega mehed, siis võidab ikka see, kel rohkem õnne. Ja nii kuni ässadeni välja. Ühesõnaga: võrdse tasemega mängijate puhul ei sõltu tulemus oskustest, vaid õnnest. Mis ühtlasi tähendab, et pokker pole sport. Kas tegemist on hasartmänguga, seda mina öelda ei oska, selgitagu seda spetsialistid, kuid kui, nagu tekstis kirjas, leidub inimesi, kes pokkeriga on miljoneid maha mänginud, siis ikka on justkui hasartmäng. Bingoloto ja muud lotod on muide ka hasartmängud.
a
ak/ 5. detsember 2013, 01:27
Pokker ja sport? Nali. Miks siis neid osavaid ja hea matemaatikamõtlemisega kaardilugejaid mängijaid-sportlasi spordiklubidest (loe : kasiinodest) ära aetakse?
s
Steve/ 4. detsember 2013, 21:38
20.detsembril 2013 kohtusid FC Barcelona ja Nõmme Kalju. Kohtumise võitis Nõmme Kalju ühest õnnestunud löögist. Mängu kommenteerinud Kalju treener ütles, et meil oli õnne. Peale seda sai kogu lai avalikus aru, et jalgpall on õnnemäng ning mingite oskuste või muu taolise tobedusega on sellel väga vähe pistmist.
t
Tagurpidi Eedu/ 4. detsember 2013, 18:03
Autorile tõepoolest kuuluvad nii pokkerifoorum, kui ka kasiinosid propageeriv netileht. Kas sulle ei tundu Eedu, et see annab pigem tekstile kaalu juurde, kui vastupidi? Ta ju kirjutab, et taunib seda kui kogu sellest tööstusharust püütakse jätta spordi muljet? Lisaks tähendab see kaseda , et tal on selles vallas teadmisi ja kogemusi rohkem, kui suvalisel netikommentaatoril, kes puhtalt emotsioonidest tiivustatuna puusalt tulistab.
p
pokkeripro/ 4. detsember 2013, 18:02
Olen pokkerist elatunud oma kümme aastat ja pole kordagi mõtet tekkinud, et see sport on. Kui mängin oma 4-8 tundi päevas ära, siis pole kordagi tunnet olnud, et nüüd sai sporti tehtud. Kui peale pokkeripäeva lähen jooksel Pirtal 10-15km või teen 1-2h jõusaalis trenni, siis on tunne, et sai sporti tehtud. Pokker on oskusmäng, millel lühema ajaperioodi vältel on juhusel oma osakaal, aga see elimineerub hiljemalt poole aasta jooksul ja järele jääb 100% oskusi. Võiks võrrelda suusahüpetega, kus tuulel on suur osakaal ühe võistluse jooksul, aga hooaja kokkuvõttes on ikka samad tuttavad nimed eesotsas. Mõned pokkerifännid püüavad rõhuda faktile, et pokkeris saab võistelda, see tähendab, et pokker on sport. Noh, võistelda saab ka selles, kes sööb kõige rohkem chillipipraid ja kes kõige rohkem endale pesulõkse näkku kinni topib, aga see ei tee neist veel sporti.
Kokkuvõte pokkeri kohta:
Hasartmäng: EI
Oskusmäng: JAH
Sport: EI
e
eedu/ 4. detsember 2013, 17:30
Ttõesti mõni mängija ütleb pahasti kas ütles sulle väga pahasti? SPORDIalade kakeldakse ka vahel meeskonniti, antakse kohtunikele tappa või lausa tapetakse...ära nutma hakka. see blogi on sama jama täpselt tähelepanu tõmbamiseks. artikliautorile kuulub pokkeriportaal millel kasiino vilkuvaid tulukesi rohkem kui pokkerit ise...unustasid viite lisamatta?
a
aga/ 4. detsember 2013, 17:07
miks see kuradi artikkel on nii väikesteks lõikudeks jaotatud? Kuradi ebanormaalne ja vastik lugeda sellist saasta millel iga lause hakkab uuelt realt.
Toon väikse näite ja kirjutan selle sama teksti ranka stiilis.
Miks see kuradi artikkel
on nii väikesteks
lõikudeks jaotatud?
Kuradi ebanormaalne ja vastik
lugeda
sellist
saasta millel iga lause
hakkab uuelt realt.
ONS SIIS SELLIST S*TTA HEA LUGEDA? ??
t
Toomas/ 4. detsember 2013, 16:14
Minu lugupidamine Rainerile. Hea kirjatükiga oled hakkama saanud. Kuigi mulle tundub, et natukene liiga ühele poole kallutatud. Kindlasti ei saa öelda pokkeri kohta sport, kuid sama kindlalt ei saa ka väita, et tegemist oleks hasartmänguga. Võidavad siiski need, kes rohkem vaeva näevad ja soovivad areneda ning õpivad, on distsiplineeritud. Pokkeris on nii palju nüansse, mida kõrvaltvaataja ei oska ette kujutadagi. Enamus nendest on seotud "oskustega", mida saab iga inimene endas ise arendada. Muidugi tuleb mõnel see lihtsamalt, mõnel raskemalt ning mõnel üldse mitte, sest tekib mingi kindel arusaam pokkerist, mis ei lase neil edasi areneda. Pean siin all silmas näiteks arvamust, et pokker on õnnemäng. Sellisel juhul ei näegi inimene oma oskuste lihvimisel mingit mõtet ja kaotustes on süüdi halb õnn. Liigitaksin pokkeri pigem mõttemängude kategooriasse.

m
mustjaak/ 4. detsember 2013, 15:35
Pokker on tõesti selline vahva nähtus, et tal on nii hasartmängu kui spordi tunnuseid ja ilmselt oleneb sellest, mis mäe otsast asja vaadata, millised tunnused hetkel domineerivad. Blackjacki võrdlus on muidugi üsna kohatu - seda mängitakse reeglina kasiino vastu ja pokkerit teiste mängijate vastu. Veel mõned aastad tagasi korraldati siinmailgi blackjacki turniire, kus mängijad võistlesid omavahel. Sellisel kujul oli blackjack samavõrd sport kui näiteks bridž või turniiripokker...
l
Leo/ 4. detsember 2013, 15:30
Pokker on ikkagi ennekõike hasartmäng.Mina paneksin protsendid 70% õnn ja 30% oskused.Olen ise ka palju mänginud ning palju võitnud just tänu heale õnnele.Minujaoks on pokker ikkagi üks hea ajaveetmis mäng.
t
Tarvo/ 4. detsember 2013, 15:28
j
Juut/ 4. detsember 2013, 15:25
Pokkerimängija karjäär lõppeb sportlastega sarnaselt - peale tulemuste kadumist. Pokker on sport! Kas võistlejad või nende sponsorid, kes maksavad spordivõistluste osalustasu ja ei saa medalit ega feimi on sõltlased? Kaotavatel "proffidel" on ka sponsorid, kes neid vee peal hoiavad. Kas backerid on samuti sõltlased või on tegemist talendikate sportlaste toetamisega?
p
pokker/ 4. detsember 2013, 15:03
on näitemäng. tahetakse paista asjalik tegija.
k
Kunstripsmed/ 4. detsember 2013, 14:31
m
Mida see artikkel/ 4. detsember 2013, 13:56
muud taotleb kui pokkerimängu promomist. Olen nii tuim kala, et ei läinud õnge! Teenin kindlama tööga ja mitte kehvemini.
m
myndivise/ 4. detsember 2013, 13:53
On meie teema autor veidi kibestunud, et ei suutnud peale pikki pingutusi soovitud tasemele jõuda ning nüüd on hakanud tervet mängu maha tegema? :) Pokker on mõtleva inimese mäng ning see on väga-vägagi vaimne sport, millega suur enamus hakkama ei saa. Selle eitamine oleks debiilsus, mis vahet, et pokkerilaua taga sul mõni rummikokse laseb, samamoodi olümpial on sul poisid dopingust üle nuumatud aga see ei tähenda, et nad SPORTI ei teeks.

n
Naxer/ 4. detsember 2013, 13:49
Super kirjatükk ranka. Enamus inimestest ei saa neverever võitvat pokkerimängijat. Nagu ei saaks ka blackjackkimängijat kui oleks ideaaltingimused endiselt olemas selle mängu biitimiseks. Neil lihtsalt puudub vajalik distsipliin. Ja võitva all pean silmas just mängijat, kes suudab mängust end pikema perioodi vältel korralikult ära elatada.
a
Ats/ 4. detsember 2013, 13:48
Kas õlu on alkohoolne jook?Kas pokker on hasartmäng?LOOMULIKULT ON!Ja kes väidab,et nii pole mitte,on asjast huvitatud pool!!!
w
Whiterider84/ 4. detsember 2013, 13:46
Ok see protsent oli liialdus, selline kõnekäänd aga siiski oskus kaalub vedamise üle.
h
hmh/ 4. detsember 2013, 13:44
Jah endine pro , kes arvab, et pokker on peamiselt õnnemäng :) Kui palju siis teenisid, et pro olid :)
1
100% nõus/ 4. detsember 2013, 13:39
Kindlasti on pokkeri kui spordi haibi taga laiemalt hasartmängusest elatuvad tüübid, kes läbi pokkeri endale klientuuri kasvatavad.
w
Whiterider84/ 4. detsember 2013, 13:39
Hasardist rääkides siis võib kõikidest asjadest sõltuvusse sattuda, piljard ,male, bowling jne.. Paljud neist spordialad/hobid, mina liigitaks pokkeri siiski malega ühte kausta ,korralik ajutreening, enese arendamine...mõttemängud.
Pokker on siiski pigem sport, nagu õeldakse 85 protsenti oskust 15 protsenti vedamist. :)
s
Setu/ 4. detsember 2013, 13:37
Eks ta ole nagu naisevõttmne.Kellele sportkellele hobi.
e
eelmine by ranka/ 4. detsember 2013, 13:29
Telefoniga trykin ja vabandan vigade parast

k
Karumees/ 4. detsember 2013, 13:28
t
to pokerdaja/ 4. detsember 2013, 13:28
Kui variatsioon jookseb paika 200 000 kae jooksul siis see on kahe kuni kuue kuu pikkune mang. See ei ole lyhike aeg ehk onne osakaal on vaga suur. Tegelikult onne osakaal soltub ka winratest aga see on teine ja hoopis pikem teema.
p
pokerdaja/ 4. detsember 2013, 13:24
minu arvates sa ranka ikkagi alavääristasid oskuse osakaalu pokkeris... õnn siiski ei ole nii suur faktor ju... on olemas küll erandeid halvast jooksust mitusadatuhat kätt, aga enamasti jookseb statistika juba paarisajatuhande käe jooksul paika, kollmikule hitid see 11,8% tõenäosusega, mastitõmme sul tuleb riveriks kokku 37% juhtudest jne..
q
QQ mutid/ 4. detsember 2013, 13:22
Kui oled võitev mängija, siis oled pro, kui kaotav, siis sõltlane. :D
r
Reamees Ka..d/ 4. detsember 2013, 13:12
Poker on Oskus mäng ! Kes ei oska, sellel v6ib tekkida hasart !
m
Madis Veritis/ 4. detsember 2013, 13:10
Pokker on töö! Hasarti ei tekita ja lihast ei treeni.
P.S. Ranka on fish!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee