Eesti uudised

Anvar Samost Sirbi ümber toimunust: ei mingit häbi, ei mingit au, ei mingit kultuuri!

Andres Põld, 2. detsember 2013 07:00

49 KOMMENTAARI

d
Daphnis/ 3. detsember 2013 23:07
Samost on meie ajastu südametunnistus. Samost peapiiskopiks!
s
Scampile/ 3. detsember 2013 22:50
....kuna sinu sõnavõtus on kõik segamini nagu pudru ja kapstad pole sinugi arvamusel mingit väärtust.
s
Scamp/ 3. detsember 2013 10:19
Kes on Anvar Samost? Kuni ajani, mil ta BNS-ist vallandati püüdis see tegelane olla oma arvamustes ja hinnangutes enam-vähem neutraalne. Pärast seda, kui ta minema löödi, oli muutus ilmne. Anvarist sai päevapealt vanale kommarile Muulile andunud järelekiitja ja valitsuse kaassõimaja. Aga pärast Postimehest saabast saamist on vennike nii vahul, et ületab isegi paadunud russisti Muulit. Milleks on sellise hädakägaraga tehtud nii pikk intervjuu? Tema koht on ajakirjanduse prügikastis ja tema mõtteavaldustel pole enam mingit väärtust.
t
töötaja/ 2. detsember 2013 19:50
Aga erafirmades asjad tihti nii käivadki. Sel teemal võivad tööinspektsioon ja ametiühingud täpsemalt rääkida.
a
asdfgh/ 2. detsember 2013 16:53
isegi liputamine on möistlikum
l
lubage naerda... EÜE/ 2. detsember 2013 13:43
Kuulge, saage oma EÜE pohmellist juba ometi üle. See seltskond on ammu tõestanud, milleks nad kõlbavad... müüri ladumisest ja betoneerimisest suurt juttu tehes, omi taskuid täis toppima.
t
totu/ 2. detsember 2013 13:42
Kahjuks on analoogseid situatsioone ka mõnegi teise väljaandega,mis on tugevalt kallutatud ja juhitud ebaprofessionaalse ametniku poolt.Samuti on kohati väga häiriv,kui kedagi eksinud ametnikku,tegelast siunatakse väikese apsu pärast,samas kui ehe võhik,kes omab mingit reaalset või ka näilist positsiooni,teeb järgemööda apse ning kõik on nagu peab.
p
pettunud/ 2. detsember 2013 12:49
26 häälega ei peaks istuma Riigikogus - Korobeinik peaks edasi jääma. Valijate õiglustundele tekitatud hoop. Langil aga mõelda sellele,kas Riigikogus on ikka tema koht. Tuhandeid hääli saanutele asjalikkudele eestlastele aga pole sinna asja olnud. Kus on au ja häbitunne,kas tõesti minnakse minema peksasaanuna või hoopiski südametunnistusega aumehena - rahval mälu ikka veel alles.

i
irw/ 2. detsember 2013 12:47
samostis on toimunud faasinihe. veendund reformi toetaja järsku on hakanud nägema ka teisi nurki ühiskonnaelus. ma ka parempoolne, aga ref-i ja irl ei toeta ma enam iial mingi häälega. isegi kui nad muutuvad. ajuvabad vegeteerijad.
j
2. detsember 2013 12:35
jah, miks Klaase ikka veel pukis passib kui peaks ammu tagasi astuma? ei häi ega aru.
p
pramot/ 2. detsember 2013 12:25
Ma ei saa kommenteerijatest üldse aru, ega intervjueeria küsimusest nagu Samost vihkaks reformierakonda. Pole eriti kommentaare lugenud, tundub olen vanaks jäänud. Tegelikult kõik reformi kiitjad on saanud kinga, ja see ei loe, et ajalehest. Oled enda ammendanud, siis ei loe enam Savisaare ja keskerakonna nahutamine ka. Ega Sirbi ümber toimuva kohta oma nägemuse avaldamine ei aja teda püsti, kõvasti on kaldu. Sots Nestori mainimine, mida ma sellest sotsist tean, muud midagi, kui valitsuskoalisatsioonis olle muudkui selgitas tv`le reformi tehtud apsusid rahvale nagu tarku otsuseid. Leitakse Sirbile ka toimetaja. Hakaku koos Muuliga rahvatantsu harjutama, sääl ei saa mingit koba sammu näidata nagu eriti kena välajastet. Samosti jutt õige ei mingit häbi...
a
asi reformile hull küll/ 2. detsember 2013 11:59
kui nende valvekommentaatorid sellist skisot ajavad. Kas tõesti midagi reaalset "vastulöögiks" siis enam võtta ei ole. Täiesti mõistusevaba sonimine ja SÕNUMITOOJA RÜNDAMINE.
d
Disainerile../ 2. detsember 2013 11:50
ja sina oledki siis üks tema joomasõbrast... tuntakse sind ka laiemalt!
d
Disainer/ 2. detsember 2013 11:33
Mina toetan Langi! MIDAGI ON PILDIL VALESTI!.....Ei mugavusele ja riigirahakoti sõltuvusele kultuurimaailmas!
j
JURIST / 2. detsember 2013 11:21
Hr. Samostil 100% õigus ja see must, aferistlik ja valelik reformierakond peab siit maamuna pealt üldse kaduma koos oma kommunistidest pätikambaga !!!
u
urmas/ 2. detsember 2013 11:18
Samost oli kunagi minule ajakirjanik number üks. Oli ....
Ajakirjanik peab olema analüüsiv, mitte käske jagav. Samost on muutunud maailma must-valgeks jagavaks kõiketadjaks. Halltoone enam pole. Samost teab, mismoodi meil valimised toimivad, aga hakkab siin mingit iba ajama Nestorist. Tule taevas appi, kuhu me oleme jõudnud!

o
Olukorrast ajakirjanduses/ 2. detsember 2013 11:04
Samost teeb saadet millel ambitsioonikas nimi: "Olukorrast riigis". Kui nüüd järelkuulata kahte viimast saadet siis selgub, et riigi olukorrast 70% moodustab 2000 tellijaga mikroleht. Marginaalse kultuurilehe ülalpidamisele kuluvat 1,4 miljonit aastas (ajakirjanduses ilmunud info põhjal). Võrdlus teise marginaaliga - TTV eelarve on kaks korda suurem.
Eesti on seega rikas riik. Olukord riigis koosneb peamiselt kultuurist ning miljoneid ei loeta.
Tegelikult oleks Lang pidanud Sirbi sulgema kuna maksumaksja raha kulutamine nii väiksele väljaandele ei ole aus ülejäänud kodanike suhtes.
Oleks aeg seada Sirp valiku ette: kas muutuvad loetavaks leheks või lõpetavad tegevuse.
Ning Samostile soovitan saate nime muuta. Praegune ei vasta sisule.
l
lipu-lipu/ 2. detsember 2013 11:00
h
Herbert/ 2. detsember 2013 10:44
Hr.Samost, saage juba üle Postimehest sule sappa saamisest.Ajakirjandus on ajakirjandus, nii kaua kui ta ei ole muutunud kollaseks.Muidugi, Teie mõtted on antud juhul õiges lehes.
e
ei ole hullu/ 2. detsember 2013 10:41
Ega üks õhtulehe artikkel ei peagi eriti loogiline olema. Peaasi et Reformierakonda sõimatakse.
Lugege näiteks lõiku kristalselt ausast Eiki Nestorist. Hääletaks Samost sotsiaaldemokraatide poolt kuigi ta nende vaateid ei jaga. Aga sellest ei ole hullu sest ka sotsiaaldemokraadid ei käitu juhul kui neid valitsusse lubatakse vastavalt oma vaadetele vaid ajaksid Reformierakonnale sarnast majanduspoliitikat ja eelarvepoliitikat. Ja üks sellise ausa sotsiaaldemokraatliku partei juhtfiguure on kristalselt aus Eiki Nestor.
e
ENSV/ 2. detsember 2013 10:26
Ega valitus on juba kevadest pinges ja aja küsimus kunas kukub. Suurim hirm pidi olema selles et mitmed kardavad peale seda enda või sõprade kinniminekut.
S
:-)/ 2. detsember 2013 10:22
Sa Alar loe lugu läbi lahmid ka nagu Samist juba. Ta ütles Eesti keeles et keskis käivad asjad halvasti.
r
rajaleidja/ 2. detsember 2013 10:17
Eks ta ela üle seda, et suur ootus Meikari nn ülestunnistamisest (jättis ju ta tegelikult kogutõe rääkimata, et vahendas võõrast raha aga sai selle hoopis Kilgilt ja kättemaksu himus ja suures soovis Riigikokku saada pani teised tanki), Veerpalu loost ja sotside valimisraha pettuse varjamisest tulid sellised tagasi löögid.
m
maakas/ 2. detsember 2013 10:04
Aega võttis, aga asja sai ... et ka Samost räägib täitsa mõistlikku juttu.
Huvitav, kas keegi ütleb lõpuks sellegi välja, et Reform pole enam ammu "valge", vaid "must" erakond!

a
Alar1/ 2. detsember 2013 10:03
Igas Samosti sõnas on näha metsik RE vihkamine ja keskerakondlik kallutatus. Tema jutu tõsiseltvõetavuse viib nulli juba lause:"Allikad rääkisid mulle"???? Mis argument see veel on? Kes on see "Püha tõde" teadev allikas? Savisaar?
Samostit matkides võin ka mina väita:"Minu "allikate" andmeil on Samost pederastist pedofiil!". Räpane meedia! Sundige nüüd Langi moodi ka Samost tagasi astuma ja avalikult vabandama! Langi juba räpane meedia tappis ja seda "allikate" sõnade põhjal! Las Samost astub nüüd kohtu ette minu sõnade põhjal! Oleks sama aus, kui Langi puhul!
j
Jaan/ 2. detsember 2013 09:56
Tundub,et Hr.Samosti kui Eesti kodaniku õiglustunne ei meeldi käputäiele kommenteerijatele.Tundub nagu oleks palgatud harimatuid tänavakaake kommenteerima.Huvitav oleks teada millistelt IP aadressidelt need tulevad.Hr.Samosti jutt on õige,mis peamine pole tal kommunisti taaka kanda.Selliseid sirgeselgseid avaldusi peaks rohkem olema.Millegipärast ei tule välja kultuuri eliit keda see otseselt puudutab.Ootame rohkem taolisi asjalikke arutelusid.Tubli Hr.Anvar Samost.
n
NII JA NAA/ 2. detsember 2013 09:47
Jutt muidugi õige,nii see Sirbi lugu käis aga samas pole ta ise parem,seda näitas valimisdebatil Tvs oma viha teatud erakondade suhtes.Ei olnud see ka kohane heale ajakirjanikule.Nestor ongi aus ja õiglane mees ega korja luukeresid kappi-ei enne ,ega nüüd.Igas erakonnas on ka inimesi,kõik ei ole väärastunud idioodid,reformist muidugi on neid kõige raskem leida.
t
Ten/ 2. detsember 2013 09:43
Rehhhvormierakonnal on viimane aeg Keskerakonnaga liituda.
Kui orav-kommentaatorid ei suuda Samosti jutu peale muud öelda kui ainult ütlejat sõimata ...
siis on aeg!
Liituge ja saate vähemalt nagu muki'd oma sõimamise eest palka.
Elik -
siga on leidmas pori.
;P
m
mhm/ 2. detsember 2013 09:37
Ma olin 100 protsenti kindel, et kui tulen selle artikli kommentaare lugema, siis on need kõik Samosti suunas isiklikud ja vaenulikud. Selge on, et asjad on nii nagi ta räägib pluss tema maailmanägemus aga selle asemel, et kaasa mõelda hakatakse siin ilkuma küll näo kallal jne. Mis näitab, et valvekommenteerijad on usinasti juba tööl. Jahh, palgapäev tuleb ju kuidagi ära teenida.
m
MM/ 2. detsember 2013 09:20
Muidu üsna külma peaga Samost ei suuda seda teemat käsitledes külma pead säilitada ja lihtsalt lahmib. Poliitilise taustaga rünnakust toimunule üldse vaikib. See on üks peamine põhjus tekkinud olukorrale.
r
rajaleidja/ 2. detsember 2013 08:58
Usub unenägusi edasi. Langile lihtsalt kui vanale EÜE-kale meeldis selline idee, et Kender teeks Sirpi, sest tavalised kultuurnikud seda teha ei tahtnud aga Samostil on seda vist raske mõista tal sellist EÜE laadset perioodis elus pole olnud.
a
Asi on/ 2. detsember 2013 08:54
siis juba niikaugel, et osa inimesi ei saa mõistusepärasest ja tõehõngulisest jutust lihtsalt aru ( valetamise ja vassimisega ollakse nii harjunud ) ja nimetavad seda nt demagoogiliseks ilaks.

t
tundub/ 2. detsember 2013 08:50
et Samost ütles seda kõike enda kohta.
j
juuli/ 2. detsember 2013 08:27
olen oma elu jooksul kogenud, et paljudel eestlastel ei olegi ei mingit häbi, ei mingit eneseväärikust ega ka kultuuri.
v
Vvv/ 2. detsember 2013 08:14
Ja ajakirjandusel on see häbi, au ja kultuur? Lubage naerda.
l
Langi viha on arusaadav kui mingid ''huinarid''/ 2. detsember 2013 08:10
tulevad teda ta enda asutatud raadiokanalis laimama. Samostist niipalju, et ta ilmselgelt on ise juba materiaalselt nii küllastunud, et on saavutanud sellise skandinaavlase suhtumismalli kuhu hulka kuulub ka mitteainultendaleahnitsev hoiak kui kuulata kuidas ta servapidi on valmis juba Nestorit valima, muide praegu on selliseid inimesi juba paljupalju rohkem kui 10 aastat tagasi aga kindlasti mitte nii palju nagu 2020. ja 2030. aastal, kuid teekond va/rakapitalismist/glast liblikaks ongi pikaldane.
k
Kasimatu näoga mees/ 2. detsember 2013 08:02
Samosti mõtteavaldusi oli päris huvitav lugeda.
Aga ma ei saa aru, miks toimetus on llustreeriva pildina Samostist sellise saapaharja ülesse riputanud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee