Pokkerielu Aasias

Pokkerielu Aasias: mänguga minul ei vea, sõpradel ladyboydega küll (6)

Rainer Roomet, 1. detsember 2013, 10:53
Ladyboy Tais AFP / Scanpix
See nädal suht tühja passinud. Vahelduseks proovisin Bodogi 6-max mänge. 9000-bahtisest (~€200) sissemaksest sai neljapäevaks 87 000 (ca. €2000). Lootsin juba samal päeval näha kontol kuuekohalist summat, aga nagu öeldakse, on lootus lollide lohutus.

Kere peale sain igast asendist. Ässade tapatalge nautisid vastased vägevalt, kolmikud purunesid kui superstaaride suhted ja tõmbed möödusid või kägistati ära suurema tõmbe poolt. Muidugi ka enda lollusi ja rumalusi, mille üle mitte kuidagi uhke olla ei saa.

Viimane sessioon lisas mängukontole 15 mängutundi, aga imes rahakontolt 1100 eurot ehk hävines natuke üle poole Bodogi rollist.

Muutsin natuke strateegiat ja kuna pärast Bodogi Filipiinide kontorite haarangut, mis ei pidanud kuidagi olema Bodogi äritegevusega seotud, olid siiski imeväel kadunud Tai pankade sissemakse meetodid ja seetõttu sissemakset teha ei saa ning olen sunnitud liikuma üks aste allapoole.

Seega pean säilitama igat bahti kuni taaskord avatakse rahakraanid. Ühesõnaga tere tulemast 100NL.

Jooks ei ole ikka parem, aga vaatamata suurtele laua löömingutele, suudan näidata break-even või väikese plussiga mängu.

/--/

Kohalikust elust niipalju, et eelmine pühapäev läksime tüdrukuga Soi 4 jalutama. Sõime jäätist, jõime mõned kokteilid. Ootamatult saime kokku Briani ja Ryaniga, kes meiega ühinesid.

Kell kaks öösel peksti meid baarist minema. Seltskond oli hea, jutt voolas ja pea sumises ning kuidagi jalakesed ei soovinud minna koju, kõrvakesed klubisse. Seega kiire pilguvise ümbruskonda ja bingo!

30 meetrit eemal vana hea Rajja Mansioni ladyboyde baar, kus olen eelmistel aastatel sõbraga õlut joomas käinud. Keegi blokki peale ei löönud ning lendasime neljakesi peale.

Ryan proovis valetada mu tüdrukut ka enda pruudiks, mis mingil määral ka õnnestust. Vaene Bryan aga ei leidnud omale alibit ning pidi silmitsi seisma karmi reaalsusega.

Libistasime siis seal jooki - kes Bacardi Breezerit, kes õlut, kes rummi. Möla jätkus, kui lõpuks järsku Bryan murdus: ei ma ikka pean järgi proovima ja kadunud ta koos mees-naisega oligi.

Meie jäime alla baari jooma ja sõpra ootama. Ryan hakkas muutuma murelikuks. Siiski ta parim sõber on kuskil üleval short-term toas ja veedab aega olendiga, kelle sugu ei ole armuline Issand meie inimriiki loonud.

Õnneks murepilved kadusid, kui mõlemad aktsioonis osalejad rõõmust rõkkavate ja sassis soengutega jõudsid tagasi lokaali, mida võib võrrelda vangla või hullumaja pinnaga, kuhu tavainimese jalg vabast tahtest ei soovi sattuda.

Muide, "lõbu" (ei teagi, kuidas seda nimetada) maksis kokku 2500 bahti (barfine, tuba ja toetusmakse) ehk ligi 60 eurot.

Selleks hetkeks oli tuju juba väga pidune ning lõpetasime õhtu kohusetundlikele seksturistidele kohaselt. Külastasime paari ööklubi, piljardisaale ja jõudsime koduväravatesse alles siis, kui päike oli läbinud seniidi.

Samal teemal

21. jaanuar 2014, 19:17
Pokkerielu Aasias: kõht lahti, kuid pappi pritsib!
10. jaanuar 2014, 14:02
Pokkeris algas viletsalt, kuid prussakaid veel sööma ei pea, rohutirtsu küll
3. jaanuar 2014, 11:54
Tai pokkeriga on kohe lõpp, edasi Taiwani, kuid sedagi korraks
22. detsember 2013, 16:30
Pokkerielu Aasias: Laoses päevaga uus Tai viisa tehtud

6 KOMMENTAARI

j
julla 20. detsember 2013, 07:15
Need ladyboyd on palju armsamad kui päris naised, riietuvad sexikalt ja oskavad oma labasuse koju jätta
k
Kr. 4. detsember 2013, 08:54
Loodan, et mõni ladyboy penetreerib ranka korralikult ära. Aeg oleks oma lolluste eest tasuda.
Loe kõiki (6)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee