Ladyboy Tais (AFP / Scanpix)

See nädal suht tühja passinud. Vahelduseks proovisin Bodogi 6-max mänge. 9000-bahtisest (~€200) sissemaksest sai neljapäevaks 87 000 (ca. €2000). Lootsin juba samal päeval näha kontol kuuekohalist summat, aga nagu öeldakse, on lootus lollide lohutus.

Kere peale sain igast asendist. Ässade tapatalge nautisid vastased vägevalt, kolmikud purunesid kui superstaaride suhted ja tõmbed möödusid või kägistati ära suurema tõmbe poolt. Muidugi ka enda lollusi ja rumalusi, mille üle mitte kuidagi uhke olla ei saa.

Viimane sessioon lisas mängukontole 15 mängutundi, aga imes rahakontolt 1100 eurot ehk hävines natuke üle poole Bodogi rollist.

Muutsin natuke strateegiat ja kuna pärast Bodogi Filipiinide kontorite haarangut, mis ei pidanud kuidagi olema Bodogi äritegevusega seotud, olid siiski imeväel kadunud Tai pankade sissemakse meetodid ja seetõttu sissemakset teha ei saa ning olen sunnitud liikuma üks aste allapoole.

Seega pean säilitama igat bahti kuni taaskord avatakse rahakraanid. Ühesõnaga tere tulemast 100NL.

Jooks ei ole ikka parem, aga vaatamata suurtele laua löömingutele, suudan näidata break-even või väikese plussiga mängu.

/--/

Kohalikust elust niipalju, et eelmine pühapäev läksime tüdrukuga Soi 4 jalutama. Sõime jäätist, jõime mõned kokteilid. Ootamatult saime kokku Briani ja Ryaniga, kes meiega ühinesid.

Kell kaks öösel peksti meid baarist minema. Seltskond oli hea, jutt voolas ja pea sumises ning kuidagi jalakesed ei soovinud minna koju, kõrvakesed klubisse. Seega kiire pilguvise ümbruskonda ja bingo!

30 meetrit eemal vana hea Rajja Mansioni ladyboyde baar, kus olen eelmistel aastatel sõbraga õlut joomas käinud. Keegi blokki peale ei löönud ning lendasime neljakesi peale.

Kuna mul oli tüdruksõber kaasas, siis tekkis koheselt alibi ja pääsesin ladyboyde ründavatest pilkudest ja tugevatest haaretest.

Ryan proovis valetada mu tüdrukut ka enda pruudiks, mis mingil määral ka õnnestust. Vaene Bryan aga ei leidnud omale alibit ning pidi silmitsi seisma karmi reaalsusega.

Libistasime siis seal jooki - kes Bacardi Breezerit, kes õlut, kes rummi. Möla jätkus, kui lõpuks järsku Bryan murdus: ei ma ikka pean järgi proovima ja kadunud ta koos mees-naisega oligi.

Meie jäime alla baari jooma ja sõpra ootama. Ryan hakkas muutuma murelikuks. Siiski ta parim sõber on kuskil üleval short-term toas ja veedab aega olendiga, kelle sugu ei ole armuline Issand meie inimriiki loonud.

Õnneks murepilved kadusid, kui mõlemad aktsioonis osalejad rõõmust rõkkavate ja sassis soengutega jõudsid tagasi lokaali, mida võib võrrelda vangla või hullumaja pinnaga, kuhu tavainimese jalg vabast tahtest ei soovi sattuda.

Muide, "lõbu" (ei teagi, kuidas seda nimetada) maksis kokku 2500 bahti (barfine, tuba ja toetusmakse) ehk ligi 60 eurot.

Selleks hetkeks oli tuju juba väga pidune ning lõpetasime õhtu kohusetundlikele seksturistidele kohaselt. Külastasime paari ööklubi, piljardisaale ja jõudsime koduväravatesse alles siis, kui päike oli läbinud seniidi.

Jaga artiklit

6 kommentaari

J
julla  /   07:15, 20. dets 2013
Need ladyboyd on palju armsamad kui päris naised, riietuvad sexikalt ja oskavad oma labasuse koju jätta
K
Kr.  /   08:54, 4. dets 2013
Loodan, et mõni ladyboy penetreerib ranka korralikult ära. Aeg oleks oma lolluste eest tasuda.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis