Kommentaar

Üllatus: vaim pole (veel) vardas

Olev Remsu, kirjanik, 26. november 2013 18:44

7 KOMMENTAARI

v
Vobla/ 27. november 2013 22:01
Herr Remsu on kogu selle jama põhipoindi ilusasti ära näidanud - Paduvasakpoolne "kultuuriringkond" ei talunud Paduparempoolse kultuuritegelase väljailmumist. Tegu oli ideoloogiate, mitte kultuuride kokkupõrkega.
c
C/ 27. november 2013 19:41
Miks tehakse suur number mingi kultuurilehe politiseerimisest aga keegi ei pööra erilist tähelepanu et demokraatlikus riigis peaks kehtima seadusandliku ja täidesaatva võimu lahusus,mis on alus õigusriigile ja inimõiguste ning kodanikevabaduste reaalsele teostamisele.Kollased on ammu võtmepositsioonid õiguskaitsestruktuurides ja prokuratuuris oma inimestega"mehitanud".
t
totu/ 27. november 2013 15:29
Antud juntum kulmineerus eelkõige otseselt valetamistele,Langi egole,mille taga oli suuresti Ansip,ning lõppvaatus oli puht peataolek sellest tulenevate pidevate apsudega.Kui poliitikas,majanduses,poliitilises demagoogias on üldsus taoliste nähtustega juba ammugi harjunud,siis kultuur ei talu sedasorti lisandeid.Jääb üle vaid loota,et solgitud vesi saab puhtamaks.
s
Sirbi etendus 3 vaatuses/ 27. november 2013 13:44
1. Vaatus Tarandi kõrvelepuksimine
2. „ KENDER-SHOW, Kender tankis
3. „ uue juhi paikapanek
Minu arvates on meie peameedia kogu auru ja tule suunanud Kenderi isikule kujutades teda kas kangelasena või terroristina. Sirbi ümber on loodud selline petlik fassaad ehk suur meediamulli et tavalugeja pilti võimalikult hägustada, ja see veel puudus, et ta saaks aru mis seal fassaadi taga tegelikmult toimub. Kes ja milleks seal toimetab. Sisukaim ja ülevaatlikum artikkel sel teemal on ilmunud Pealinnas 25.11. 13 Virkko Lepassalult Sõda meedia pärast. Uuriva ajakirjaniku terava pilgu eest ei jää ka võimu fassaadi taga toimuv varjule, meisterliku sulega kirjutatud lugemine.
Kaks esimest vaatust tekitasid avalikkusele suurt furoori ja ilmselt täidsid neile püstitatud ülesande. Ja nüüd on tulemas kõige tähtsam, kolmas vaatus ehk puänt, mille nimel kogu seda uhket lavastust meile esitati. Kultuurirahvas ja avalikkus , hoidkem silmad lahti.
l
Lavrenti/ 27. november 2013 11:04
Ja ei sõnagi sellest, kuidas Olev Remsu võttis/saadeti üle võtma "Rahva Hääle" toimetust märtsis 1994. Ministriks oli siis Paul-Eerik Rummo. Eesti kirjanike läbi aastakümneid saatnud oskusi võiks see mees küll lugeda Reet Kudu kirjatööst Kesknädalas.
m
Mati/ 27. november 2013 10:10
No aga herr Remšu ka tuntud ajalehtede vahel pendeldaja ! Võiks teda siis Sirbi peamiseks toimetajaks panna. Teeks kindlasti rohkem kui ühe Sirbi. Ja siis hakkaks jälle pulli ja nalja saama, et p..sk põlvini !
v
vaikimisi/ 26. november 2013 19:26
"Ometi tundub, et mõned niiditõmbajad on riukalikult varjul ja neid ei õnnestugi päevavalgele tuua. Kavalad ja kogenud teised, nagu aparatšikud ikka."
Aga äkki Kender võttis jutuajamised moblaga üles.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee