Seisukoht

Kas sina oled juba tagasi astunud?

Margo Pajuste, arvamustoimetaja, 25. november 2013 17:57

16 KOMMENTAARI

m
Midahulluversiooni/ 26. november 2013 17:24
juba on päkapikk Puutja kah asjassse segatud-et need reformvoodi kutid ei väsi punaseid segamast oma võimumängudesse,rsk.
Kuna VARSTI POLE EEDIKUT KELLEGA OMA VALIJASKONDA KOLLITADA,SEST VANAHÄRRA VÕIB KOLIDA PENSKARITE ORDUSSE,ON VAJA UUT TEGIJAT.
m
26. november 2013 15:30
Mina ütlen ausalt,kõndimine on mul selge nii edasi kui tagasi oskan astuda.Mõne õlle ära joon siis jah tuleb rohkem neid tagasi astumisi õlleka poole.
k
26. november 2013 10:41
Küll see järgmine etteaste ka tuleb,artistid ju alles areenil.1,5 a ehedat tsirkust veel vaadata.Kui nüüd pealkirjast lähtuda,siis astuks meelsamini jah tagasi aga paraku elu läheb edasi ikka kurvema osa poole.Putinlik oli tõesti see sissemarss Sirpi,Langil võiks väga piinlik olla,aga mida pole,seda pole.Küll tema juba põhjuseid leiab eneseõigustuseks-10 dets. hakkavad kõik jälle saama,niiet tolmab.LUMPEN ON TEDA ÄRA SANDISTANUD-küllap kordus variant tulemas.
k
26. november 2013 10:24
Küsimus siiski oli, kas ma olen juba tagasi astunud. Mina olen astunud tagasi ja edasi, ämbrisse ja sita sisse, kõrtsist läbi ja kellelegi p..rse, seitsme penikoorma saabastega ning palja jalu....aga....sellest ei ole eales nii palju tulnud pahandust ja rahalist kahju kui Rein Langi, Rain Rosimannuse ja Kristen Michali näpunäidete järgi astumisest.
l
laulame jälle/ 26. november 2013 10:11
Sirp lõika, alasile haamer löö...
k
küsimus/ 26. november 2013 09:59
Valimiseelne Krossi firmatähega tsirkus nõudis järge. Kuidagi nutuseks jäi Eesti elu peale valimisi. Eestlasele heidetakse ette tema morni nägu.Tuligi järg kenderiaana ja ligiaana näol, nüüd hakkab seegi lõppema. Mis on tsirkuse seeria järgmine number??
t
totu/ 26. november 2013 07:35
Algusest saati pole Sirbi ümber keerlev kultuuriline,vaid puhtpoliitiline.Praegune virr-varr on üksnes otsade vette peitmine peale nurjunud afääri.Need,kes on otseselt seotud,pole mitte kuidagi seotud,ja need,kes pole seotud,lükatakse aukude täiteks kraavi.Pole midagi uut siin Päikese all.
t
Tupsu/ 25. november 2013 23:11
Tegelik põhjus on palju proosalisem. Esiteks sai Kender aru, et ta ei saa seal kohal hakkama. Teiseks, rahva poolt vihatud kirjaniku raamatud ei müü. Igasugused muud vandenõu teooriad on lihtsalt naljakad. Kuniks aga Lang pole tegelikkuses veel kuskile tagasi astunud, siis siinkohal aga endiselt väike rahvaluule
Hapu näoga Lang,
Jala all on pang.
Hämas jama rahvale,
valas solki endale.
Nüüd sai särk määritud,
olukord on vääritu.
Mida teha? Rein ei tea.
Sirbi pärast kaotas pea.
Paki asjad õige kokku,
tõmba kabinetist uttu.
Ole aus ja õige mees,
Kui sul väärikust veel sees !

h
Hurraaa!/ 25. november 2013 22:22
5 +. Tõelises elus etendatud teatritükk, kavandatud kiftilt ja läbi viidud efektselt ja kiiresti.
j
jah/ 25. november 2013 21:44
väga täpne tähelepanek ÕL-lt seekord. Pärast Kenderi aktsiooni pole enam midagi endistviisi, Tõepoolest see üritus pani pommi ühiskonna institutsionaalsele toimimisele. Nüüd on 2 võimalust, kas institutsioonid hakkavad ennast barrikadeerima oma võimu kindlustavate seadustega või taolised protsessid jätkuvad ja seda juba ka teistes eluvaldkondades. Mitte midagi ple enam kindlat, järgijad juba ootavad oma korda
s
Sirbi lugeja/ 25. november 2013 21:22
m
ma aimasin kohe/ 25. november 2013 21:08
et midagi sellist on lõpptulemus,ju oli surve suur et sedasi käituti,üritasid kaaberdada sirpi aga vähe metsa läks.
s
Sven/ 25. november 2013 20:23
Rein ja Kaur!.....Suured tänud hea häppeningi eest! Eesti ajaloos pole keegi kunagi suutnud korralikku häppening lavastada ja nüüd see õnnestus!...ja täiesti TASUTA! (kahjuks väike kulu küll maksumaksjale) Näitlejate meisterlikkus oli kõrge ja mängulust ennastsalgav!.....isegi suu teibiti kinni (milline valu- hiljem!)
.
25. november 2013 20:14
....näitlejate valik oli tõesti hea. Kuigi suu kinnikleepimise mõte on vana ja aegunud trikk, oli ka sellel oma võlu! .....ja näitlejad tegid oma tööd täiesti TASUTA, isegi mõni "õppejõud" võttis osa! Seda ei juhtu just iga päev!
t
tavaline eestlane/ 25. november 2013 18:33
samas igal asjal on põhjus, Üli suur huvi kultuuri vastu, ajalehe müügi numbrid tõusid lakke. Kui iga nädal nii palju Sirpi ostetakse oleks kogu Eesti kuultuuri elu vägagi kirev.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee