Eesti uudised

Sirbi uue peatoimetaja leidmise konkursi kohta tehakse otsus 28. novembril

Toimetas Piret Sarv, 23. november 2013 12:56

14 KOMMENTAARI

g
24. november 2013 18:21
gaymaffia, kes teab see teab. häbiväärne.
a
Anu Saagim kultuuriministriks ja kogu/ 24. november 2013 13:28
moos.Saab vähemalt nalja.Ei ole õigus nendel,kes eite
täitsa segaseks peavad,kultuur peabki tarvilisel määral segane olema.
a
arvamus/ 24. november 2013 10:38
loomulikult tuleb ka leida uus SA Kultuurileht juhatuse esimees. Ei kujuta küll kuidagi ette, et Toomas Väljataga saaks sellel ametipostil jätkata. Väljatagade usalduskrediit on otsas
e
Eilne/ 24. november 2013 09:31
saade näitas veelkord, kes see Kender tegelikult on. Kas see on siis Eesti kultuuri tase?
e
eilses saates/ 24. november 2013 08:20
arvasin et no Kender on ropp aga siis vähemasti huvitav ja omamoodi erudeeritud inimene nii, nagu seda serveerida on üritatud. Tegelikult oli kitsesitt , mis serveeritud ilma kooreta tehtud kõrvetatud jahukastmega ja hoopis suurema huviga ahmisin igat pepupoisi pillatud lauset ja mõtet. Vat nii suur pettumus oli !
k
kenderlusest/ 23. november 2013 20:12
Mida seal veel arutada? Kaur Kender kultuuriministriks. Lööb ministeeriumis platsi puhtaks, Sirbi toimetamise võtab lisaks ministritööle ning nimetab ajalehe ümber Vasaraks. Kõik eeldused kaasa arvatud kasimata suu on tal olemas.
e
Ehk/ 23. november 2013 17:36
voiks ka lugejate arvamust kysiga?
k
kommentaar/ 23. november 2013 16:55
loomulikult kõik peavad taanduma nii Lang, Klaas kui ka Väljataga ja ma loodan, et peaministril jätkub jõudu seda ka nõuda

k
Küsimus/ 23. november 2013 16:46
Kas tõesti pidi ta enda naha säilitamiseks ohverdama teve toimetuse?
t
Toomas Väljatagale sünnipäeva puhul/ 23. november 2013 16:46
äärmiselt naiivne oleks pidada Väljataga mingisuguseks independent tegelaseks nagu ka Kaur Kenderit, kelle abikaasa osales Reformierakonna kesklinna nimekirjas, suhteliselt kõrgel kohal veel pealekauba, kohalikel valimistel. Ega siis Saue lasteaia tööõpetuse õpetaja niisama lihtsalt Perioodikat juhtima omal ajal ei saanud. Kummaline on ikkagi, kuidas sa temast kõrgesti hinnatud Perioodika juhi Sillasjõe mantlipärija ja SA Kultuurileht juht.
Teiseks, prokuratuur peaks tagantjärele uurima tema kirjastusele määratud Kultuurkapitali toetusraha jagamist ajal mil tema vend oli Kultuurkapitali rahajagajate hulgas (kas ikka vend Märt tõusis alati laua tagant püsti ja lahkus seadust täites ruumist, kui Toomase projekte arutati) Tänaseni võib jääda mulje nagu liiguks Toomas Väljataga mingisuguses teises liigas, kui toetuseid jagatakse, summad oleks justnagu selles suunas garanteeritud. Fakti on, et Kaur Kender on avalikkuses tunnistanud, et ta tunneb inimesi ja eriti hästi tunneb oma kirjastajat, oma mentorit Toomas Väljataga, kelle nõusolekuta ei oleks kogu seda tralli olnudki.
Sellisel inimesel pole selgroogu ega juhile vajalikke omadusi, et näha ohtu ja võimalikke tagajärgi ning mis kõige selgemast selgem huvide konflikti, mis tekib Kenderi määramisel. Selline inimene, kes oma sooja koha nimel ohverdab terve toimetuse jagu inimesi alustades Doris Karevast, siis selline inimene näitab sellega oma ebakompetentsust ja võimetust töötada sellisel vastutusrikkal ametikohal. Väljataga peab taanduma
ma rõhutan unenäoga!
Toomas tee oma tänase sünnipäeva puhul esimest korda midagi korralikule inimesele omast! Taandu!
k
kommentaar/ 23. november 2013 16:42
Väljataga ja tema bande tuleb lahkuma sundida, et asi toimuks ikka nagu kehtestatud reeglid ette näevad, sest maksumaksja maksab maksuametile nende reeglite eest juba niigi korralikku hinda, kui juba, siis juba. Või teeme, siis nii, et keegi ei saa avaliku rahaga midagi teha, Murray N. Rothbardi sõnastatud voluntarism. Inimesed ise otsustavad mida nad oma maksudeks makstava rahaga teevad ja keda toetavad ja keda mitte. Sellised poolikud lahendused ei lähe mitte.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee