Eesti uudised

Sirbi koduleht on maas

Toimetas Sander Silm, 22. november 2013 08:30

9 KOMMENTAARI

m
22. november 2013 14:44
Mis nüüd siis lahti,kõvad ITimehed ei saa hakkama kodulehegagi.KT verevahetusel laskis patsiendi ära surra,laske veel opereerima mingi kohusetäitja.Ei saanud hakkama,tõmba uttu kirbukirurg!Esimene lehekülg on küll mingi metsaläinud hüplev ajuvabadus,kui see on kultuur siis ongi labane pask(kulturniku oma sõnad).
5
54/ 22. november 2013 14:28
olgu kinni, ei lugenud enne ega hakka ka edaspidi lugema
e
ei ole maas/ 22. november 2013 10:37
mul töötab
aga see selleks
esimene lõik, mis on kuus rida pikk, koosneb kahest lausest. selline ekspresidendi aeg tuleb meelde, kus lause lõppu jõudes... algust enam ei mäletanudki.
k
kodulehesnik/ 22. november 2013 10:12
Sirbi kodulehel on kirjas "Sirpi enam pole. Ei uut ega vana". See pole küll mingi MySQL andmebaasi koormusest tingitud viga, vaid teadlik reklaamitekst. Tähendab, mitte mingi suur huvi ei takista, vaid nalja pärast on leht lihtsalt maha võetud. Võib-olla üritavad paber-väljaande müüki suurendada, võib-olla tahtsid just seda Õhtulehe artiklit siin, et tasuta reklaami saada.
k
kaiti/ 22. november 2013 09:48
kas on see selleks, et näidata kui suur suur läbimüük meil ,,nüüd,
j
Juhan/ 22. november 2013 09:34
Langi mahavõtmine on antud juhul lihtsalt tähelepanu hajutamine, kui Kender edasi tegutseb.
Sirbi koduleht on maas, seega pole peavoolu meedias enam mitte ühtegi artiklit, mis räägiks kildagaasi ohtlikusest. Kuid just see võib-olla üks peamisi põhjuseid, miks Sirbi kallale mindi. Sest kildagaasi kaevandamise ettevalmistuseks on vajalik Rail Baltica valmisehitamine.
Tehke kõik omale selgeks, mis on kildagaas.
http://www.youtube.com/watch?v=JJkpCBmsPJA
Rail Baltica reisijate vedu ei ole ilmsselgelt majanduslikult tasuv projekt. Ka lihtsalt kaubavedu ei kata selle ehitamise kulusid. Teatavasti tasuta lõunaid pole olemas. See hind, mida me "maavarade ekspressi" näol maksma hakkame võib maksta ka meie elukeskkonna hävimise koos meie endiga.
Kahtlete?
Vaadatake, mida on kildagaasi kaevandamine on kaasa toonud Ameerikas:
http://www.youtube.com/watch?v=7PvP0rrGUMM
Kuna koos Sirbiga on likvideeritud ka eestikeeles kildagaasi ohtlikusest rääkivad materjalid, siis edaspidi tuleb leppida inglise või venekeelsetega.
Otsige märksõnud
fraking
hydraulic fracturing
ja selgitage ise välja, mis on kildagaasi kaevandamise ohud.
Ilma puhta veeta ei saa me keegi elada. Isegi mitte Kaur Kender.
e
ei ütleks/ 22. november 2013 09:26
mitte just põõsas, nõudsid ilma usalduskrediidita, valimistel 20 häält kogunud Langi lahkumist ja saidki selle
k
kaua need/ 22. november 2013 09:07
loomeliidud magavad? Nõuka ajal olid julged tegijad, ei kartnud KGB-d ega kedagi, nüüd istuvad põõsas ja värisevad oma leivapalukese pärast. Tuleb põõsast välja tulla ja teha nii, et keegi ei peaks siin nn. omade käes värisema ja kartma homse päeva pärast.

m
mütsi jõud/ 22. november 2013 08:53
Nagunii hakkavad peagi nõudma ,et miks neile pole ausammast püstitatud. Pange siis kohe, sest noore põlvkonna sombistamine läks täistuuridel tööle ja idiootide üle on hea valitseda ja neilt raha lihtsalt ära võtta. Kultuuri annavad ise praegiu nagunii ära, ega nad pikalt vastu punnida ei julge.Rumala eestlasega on hea, kahju et nii väike riik ja vähe saab,

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee