Eesti uudised

Lauri Viikna: tsirkus Maravilloso on turusolkija (13)

Karoliina Vasli, 19. november 2013 17:31
"Kokkuvõttes nimetatakse selliseid tegijaid turusolkijateks, kes kahjustavad kogu tsirkusekultuuri," sõnab Lauri Viikna. Foto: ARNO SAAR
Tsirkuse tuuri eestvedaja Lauri Viikna ütleb skandaalse Maravilloso tsirkuse kohta, et selle taga on petturid, kes üritavad kiiresti raha teenida, kuid viivad hoopis kogu tsirkusekultuuri maine alla.

"Euroopas on tuhandeid tsirkusi ja nende seas on ka kindlasti palju seiklusteotsijaid. Siinkohal on minu hinnangul tegu vaid petturitega, kes kiiresti tahavad raha teenida, viies alla kogu tsirkusekultuuri maine." Viikna lisab, et petturid ei arvestanud, et väikeses Eesti ühiskonnas ei jää nende tembud ja oskamatus saladuseks. 

Samal teemal

Viikna: "Ka meil on olnud juhuseid, kus Tsirkuse tuurile on keeldutud andmast platsi, elektrit või vett - sest eelmine tsirkus jättis kõik maksmata ja põgenes. Sisserännanud tsirkustel ja ka tivolitel on tihtilugu ükskõik, sest nad ei naase kunagi." Ta lisab, et nemad ei saaks seda endale lubada.

"Kokkuvõttes nimetatakse selliseid tegijaid turusolkijateks, kes kahjustavad kogu tsirkusekultuuri.Tsirkusesõpradele soovitan edaspidi jälgida kes on korraldaja ja lähtuda oma otsustes sellest."

Maravilloso kogus tähelepanu sellega, et laupäeval lükkus Rakveres etendus edasi, viimaks tuli rahva ette vaid üksik naine ühes maoga. Väidetavalt putkas piletirahaga autojuht. Töötajad aga hakkasid sootuks streikima, sest palgaraha on maksmata. Paljud algselt planeeritud etendused on nüüdseks tühistatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee