Maailm

Miss Estonia Kristina: loomulikult oli pettumus, et ma ei saanud 16 parima hulka (45)

Liina Metsküla, 10. november 2013, 14:33
Kristina KarjalainenFoto: REUTERS/SCANPIX
"Loomulikult oli see pettumus kõigi jaoks, kes ei saanud 16 parima hulka. Nii ka minu. Aga elu on selline. Kõik juhtub põhjusega," rääkis Eestit laupäeva õhtul Miss Universumi võistlusel esindanud Kristina Karjalainen.

Siiski, kinnitab Kristina, et tema jaoks oli väga suur vedamine olla Eesti esindaja nii olulisel iludusvõistlusel.

Samal teemal

"Ma tunnen, et mind on õnnistatud ja mina andsin endast parima. Mul on au," ütles Kristina. Ta toonitas, et andis endast kõik ja ebakindlust laupäevasel lõppvõistlusel ei olnud. "Ma tundsin end kindlalt kogu aja. Mis siis, et ma ei saanud 16 parima hulka, naeratasin ma ikka," ütles Kristina.

Missivõistlusel osalevad tüdrukud olid nii head sõbrad kui rivaalid, arvab Kristina. "Saime hästi läbi, aga samas mõtlesin alati ka võistlusmomendi peale. 50:50, nii peaks alati olema," arvab Kristina. Eesti missi parimad sõbrad võistlusel olid Kazahstani, Aserbaidžaani, Etioopia, Soome, Norra, Rootsi ja Leedu neiud, kes olid Kristina sõnul suurepärased tüdrukud.

Samuti tundis Kristina võitjaks kroonitud Venezuela tüdrukut. "Tal on jalad tugevalt maapinnal, ta hoolitseb kõigi eest ja ta pole üldse isekas. Ta on väga intelligentne inimene ja säras alati silmnähtavalt," kirjeldas Kristina. Kui lõppvoorus seisid laval viis viimast tüdrukut, arvas Kristina, et võitjaks osutub, kas Venezuela või Hispaania neiu. Tal oli õigus: võitis Venezuela ja teise koha sai Hispaania.

"Aga tegelikult on mul kõigi võitjate üle hea meel. Nad kõik olid väga ilusad nii seest kui väljast," kinnitas Kristina.

Loe esmaspäevasest Õhtulehest, miks pole Kristina arvates viimase kümnendi jooksul Miss Universumi tiitlit Euroopasse tulnud ja mida teeb Kristina koju jõudes.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee