Eesti uudised

Noored müüjad sõimavad Facebookis avalikult kliente! (133)

LISA KOMMENTAAR

teadja 13. november 2013 22:53
Need samad teenindajad lasti juba lahti ju.
Võite rahus edasi osta ;)
No jah... 11. november 2013 08:09
...need ju tüüpilised eesti tüdrukud.....No apiiii :-D
VOT NII ON!! 9. november 2013 22:08
Halooooo EESTIS ON S6NAVABADUS!!!6ieti 6eldi paksude kohta,nomedad olevused-PAKS LAPS ON ILUS LAPS KUI TA POLE TYTARLAPS ;)
ziidiuss 9. november 2013 21:30
Noored müüjad sõimavad avalikult kliente. Mis neist,aga vaat kommenteerijad sõimavad avalikult näiteks presidendiprouat,see pole nagu midagi ???Vot siin oleks nagu küll eetika asi,millest rääkida!!! Ja meedia muudkui avaldab,vaikimisi nõus(?)
to Loola / 17:42, 6. nov 2013 9. november 2013 11:57
no aga iseteeninduses ongi kadudega arvestatud.Keegi ei saagi näppimist keelata.Näpitud kaup läheb allahindlusele või pole te seda tähele pannud?
Ahh,et Maarja ja Kadri 9. november 2013 11:45
Väga huvitav,kas keegi teab kus nad töötavad.Tirige tibid avalikuse ette,ehk keegi võtab õpetust.
lible 9. november 2013 11:40
nimede avalikustamine ei tule muidugi kõne alla aga kus preilid töötavad,võiks ju esile tuua.Ja küll siis sealt juba asi edasi areneb.
Kati 9. november 2013 09:58
Jumala eest, kuhu on jõudnud teeninduskultuur, misukesed müüjahakatised! Olen ise samuti korduvalt poodides ostlemas käies paratamatult pealt kuulanud klatsi müüjate vahel - kas siis mõne kliendi, ülemuse või kaastöötaja kohta. Olen ise valjuhäälselt üritanud siis end märgatavaks teha - et heii, valige ometi kohta, kus rääkida või teine kord on minu asemel on keski, kes teeb nn kontrollostu heateenindusliku tava eesmärgil. Eks endalgi varasemalt teenindajana töötades loomulikult tuli ette kliente, kes käitusid kui matsid - ausalt. Kuid enesele kindlaks jäädes tuleb siiski käituda professionaalselt ja mitte langeda kliendi tasemele ja samamoodi käituda vastu. Olgem ausad - klient võib käituda kui viimne siga vahest, kuid nemad on need, kes siiski firmasse raha sisse toovad ja tänu kellele Sul siiski töökoht on! Ning kui lugeda nn arvustusi kliendi välimuse, suuruse kohta - kas lapseohtu teenindaja teab, mis on kehakaalu suuruse taga? Mõni on selline olnud lapsest saati, mõnel on parandamatu haigus, mida teenindajale just ei minda sisenedes ütlema, et heii, mind piinab see ja see, ole inimene ja ära mind kommenteerima ja pilkama kuku. Inimest ei tohiks iialgi välimuse järgi arvustada - kõigel on ometi põhjus, millest kõik teadma ei pea. Ja need antud neidised - krt, tahad arvustada - tee seda PRIVAATSELT suusõnaliselt omavahel, mitte nii, et iga teine kõrvalisik kuulma peaks või veel hullem - lugema!
moralist 7. november 2013 22:42
Oleks veel, et rääkinuks taga nende kallal vägivaldselt või muul mool halvasti käitunud kliente, siis oleks neis aru saanud. Aga praegu laimati süütuid inimesi nende füüsiliste gabariitide pärast. Absoluutselt mingit kaastunnet nende suhtes pole, kui nad töölt kinga said või veel saamas on. Pigem hea meel hoopis.
Laimamine on pealegi Põhiseaduse järgi keelatud ("Mitte kellegi au ega väärikust ei tohi teotada")
Mama 7. november 2013 20:24
No ei ole vaja lapsi müüma palgata, siis ei ole ka vaja hiljem ajada mingit ininat ärisaladusest, töökultuurist, ja sisekorraeeskirjadest. Eks need mingid 8-9 klassi plikad ongi, mis siin kiljuda kui närvid kooli kõrvalt töötegemisest pungil on. Kui sõimata oskavad on järelikult väga hästi haritud.
7. november 2013 10:43
Kõik müüjad EI OLE põhiharidusega. Töötan ise sarnases kohas ja õpin kõrgkoolis, 80% minu sealsetest kolleegidest õpivad kõrgkoolis ja käivad kooli kõrvalt tööl!!
teadja 7. november 2013 10:19
Miks üldse tekib võimalus mingil müüjahakatisel-beibel oma inetut arvamust avaldada...?Varasematel aegadel tehti müüjale tööleasumisel selgeks,et OSTJA ON KUNINGAS,ehk teisisõnu kui poleks ostjat ei saaks see beibekene palkagi.
Jana 7. november 2013 10:02
täiesti hämmastav, minu kommentaar, et minu ravikulud ülekaalulisena pole põrmugi suuremad teiste inimeste ravikuludest on kustutatud ilmselt kui ebasobiv. Ja minu idee, et hakaku maksustama lollust ülekaalu asemel. Tõesti hämmastav. Ilmselgelt on siin kommenteerimas paksud versus lollid ja lolle on siis rohkem :)
rikkureid on ikka palju 7. november 2013 08:10
no neid rikkuried on ikka väga palju kes ajavad oma käru poes täis igasugu paremat kraami ja siis laiutavad oma rahaga . Ise nägin kuidas üks naine nii 40 ndates maksis kassas 19 eur summa eest kahesajaga kohe sest väiksemat raha näed polnud taskus ! Nii et mõnelgi on see elu kohe väga hea lausa ja nutta pole midagi eks ! Ma ise küll nii ei ela ja kunagi ei saagi vist
7. november 2013 00:08
"BINGO - südame-veresoonkonna haigused NO1." Sa võibolla nüüd oled üllatanud, aga taimetoitlaste vweresooned on halvas seisus, jäigad, lubjastatud st. taimetoitlus ei ole hea vere määraja. Erand- toorveganid, nende veri on ideaalilähedane.
sve 6. november 2013 22:40
üleliigne kaal võib tekkida ka suhkruhaiguse kõrvalmõjuna,,,, ja kahjuks on halb teenindus kilomeetrite taha näha , see tähendab ka seda , et kliendid ei pruugi siis sinuga ilusti käituda.
teadja 6. november 2013 22:24
Nimesid nimetamata on sellised käitumisreeglid siiski säilinud ja antakse edasi emalt ja isalt lastele.Teenindusfääris sellised inimesed tõesti on olemas,nad on küll vähemuses aga nad annavad tooni igal tasandil.Minu arvamus on selline,et kõik ei sobi teenindajateks aga reaalsus on kahjuks selline.Kaldun arvama,et selline tõrges suhtumine teistesse inimestesse teenindusfääris on jäänuk nõukogude ajast,kus just idakultuur oli rikas suhtlussõnavarast ja harjumus on visa kaduma.
23 n 6. november 2013 22:23
Tibinad muust ei oskagi tänapäeval enam rääkida kui kaalust, kaltsudest ja kunstküüntest. Seepärast nad müüja ametist kaugemale polegi jõudnud.
Antz 6. november 2013 19:35
Muidugi pole eetiline teisi inimesi kommenteerida. Mitte ainult pakse vaid üldse. Aga sama ebaeetiline on vaatepilt kui rasvunud inimene paneb veel hagu alla ehk ostab jäätist/friikaid/burgerit etc. Mul võtab igatahes isu ära. Selline eestlaslik suhtumine, et "mis toit see lihata on" etc. Ja siis vaatad surmade põhjuseid: BINGO - südame-veresoonkonna haigused NO1. Ja öelge veel, et pole see söömine teiste asi. Maksan ettevõtjana iga kuu üüratu summa inimeste palkadelt riigile aga teisest otsas läheb see endale hammastega hauda kaevavate naha vahele.
And 6. november 2013 19:19
Ja siis on õhtulehe kommentaarium täis samasugust sõimu müüjate aadressil... anonüümsena!
füsioloog 6. november 2013 18:12
"Nuusutage ennast kaenla alt!
Kas tunnete higihaisu? Pakun, et ei tunne. Aga teised tunnevad seda vähemalt pooleteise meetri kaugusele. "
Tohoh, seni teadsin, et ei higista ainult laibad, tuleb välja, et kõhnad samuti. Kuhu siis on kadunud teie higinäärmed - närbunud koos ajuga või mõksiga nii kinni määritud, et lümfisõlmede põletik ja vähk on möödapääsmatu.
mumm 6. november 2013 18:02
tõesti ei huvita. need tibid on pigem peruu vanglasüsteemi probleem,,,
Loola 6. november 2013 17:42
See selleks-omavaheline jutt või klats,aga teenindajal peab ikka tõesti olema raudsed närvid. Tänapäeva inimene (ostja,surhvaja,uudistaja,huvireisija ) kaupluses on täiesti alla igasuguse inimlikkuse piiri.Ta käitub poes nagu süüdimatu.Ta ei arvesta,et see kaup on kellegi teise inimese vara ja müüja (teenindaja) on selle kauba eest vastutav inimene. Loobitakse kaupa kuhu juhtub, lõhutakse pakendid ja kaup proovimisel. Lastega poodi tulles lastakse lastel omapead hulkuda ja kaupu näppida,arvestamata,et kui 50 lapsevanemat lastega on kaupluses kaupa näppinud,siis näeb see välja inetu ja osta soovija, küsib müüjalt näppimata toodet (uut pakendatud).Ega ka lapsevanem ei soovi kaupa,mis on inetuks näpitud.Siit moraal-ole ise inimene ja kasvata last nagu kohane,siis on nii teenindaja kui ostja rahulik ja rõõmus.Mõelge nii ühe,kui teise seisukohalt,siis mõistate!!!
see on kultuurne teenindus kui ostjate üle irvitatakse 6. november 2013 16:57
Eesti Vabariigis seda ei olnud.Ega vanades riikides pole praegugi.
Alps 6. november 2013 16:56
Kallid inimesed,võtke ometi mõistus pähe...See on Myfitnessi reklaam !
räbalapundar 6. november 2013 16:55
tänan väga meeldiva eestikeelse ütlemise eest.
Soovin,et teil elus kõik hästi läheks,et alati noor,kena ,kaunis olete ja alati oma kasvatust demonstreeriksite. Mingu teil hästi.
Reps 6. november 2013 16:53
Ma sain kunagi koolis kahe selle eest,et ei lugenud võõrast kirja:)"Tatjana kiri Oneginile"
ja veel 6. november 2013 16:10
Ei tohiks ükski klienditeenidaja oma kliente halvustada,lõppude lõpuks maksab siiski klient talle palga,olgu ta siis paks või peenike,kolle või ilus!
Need 6. november 2013 16:04
Noored müüjad on ilmselgelt veel noored lambad,kes ei tea midagi veel paksuks minemisest, eks aeg teeb oma töö ja vaatame kas 10 a pärast tuleb samasugune jutt suust välja ja mis näoga nad siis oma smuutit ostma lähevad.
Khm 6. november 2013 16:03
Vabandust, aga minumeelest ei saa siin haridust isegi süüdistada. Olen ka põhiharidusega - 11 ja 12 klass veel läbimata, kuna elu läks nii ja mingil hetkel oli hädasti tööl vaja käia. Samas olen jõudnud klienditeenindusest kõrgemale, olen ise ülemuseks klienditeenindajatele ja teen oma tööd hästi. Küsimus on pigem harituses - see on see, mis lõpuks paika paneb, kes sa täpselt siis oled. Tean ka kõrgeimate haridustega inimesi, kes võivad sama lollisti käituda, sest haritusest ei ole juttugi.
ninnunännu 6. november 2013 15:52
Kuulge, YOLO paksud!
Nuusutage ennast kaenla alt!
Kas tunnete higihaisu? Pakun, et ei tunne. Aga teised tunnevad seda vähemalt pooleteise meetri kaugusele.
€€€ 6. november 2013 15:50
to teiniq
soovitaks lugema õppida. neiu ütles, et paks tellis saleda smuuti, ise samal aja friikartuleid näost sisse ajades.
huvitav, tavaliselt peetakse pakse toredateks inimesteks, aga siin on küll ainult võitlevad paksistid koos!
nujah 6. november 2013 15:50
a kust see kassapidaja võttis,et see 100kg ostis endale jäätist.Äkki läheb külla ja võtab kaasa! Või lõi hambad kohe leti ees ise sisse.Ja smuuti võib ju lapsele osta ja ise friikaid edasi süüa. Naljatilgad need kõiketeadvad ja ninatargad noored tibinad.
INGLISMAAAL ELAN MINA 6. november 2013 15:49
Mina elan inglismaal ja eelmine aasta alustasin tood supermarketis klienditeenindajana ja minu lepingus oli kirjas, et mul ei ole lubatud arutada tooasju internetisaitidel nagu naiteks Facebook. Alguses ma motlesin, et miks selline klausel......iseenesest moistetav ju, et sellist asja ei tee. Hakkasin uurima seda asja, uha enam ja enam toovad tooandjad sellised klauslid nende toolepingutesse sisse selleks, et kaitsat firma mainet. Olen ka ajakirjanduses lugenud siin kuidas tootjaid on kohtusse viidud ja lahti lastud just sellest klauslist mitte kinnipidamise parast. Ma ei tea kull kuidas Eetis lood on, aga selle loo pohjal voiks Eesti tooandjad sama teha.
siim 6. november 2013 15:34
Mina arvan,et teie kes te teiste eraelus sobrate ja nende kirjavahetust loete olenemata sellest kas see on avalik või mitte ONANEERIGE PAREM!
Noored naised Kadri ja Maarja! 6. november 2013 15:12
Tegu on siis nendesamade kommentaaride autoritega... et te oleksite kunagi samasugused nagu need, keda te tagaselja mõnitasite.
to 14.20 6. november 2013 14:51
kas sa, räbalapundar, ootad, et müüjad teenindavad sind kummarduste ja koogutamiste saatel, ennäe mul siniverelist, need ajad ammu möödas, inimene teeb oma tööd korrektselt ja ei pea kellegi ees end alaväärsena tundma.
Jaana 6. november 2013 14:46
Noored käituvad töesti paljudes poodides niimoodi.vanemate myyjatega on meeldiv suhelda,nemad on veel öige koolituse saanud ja oskavad ostjatega suhelda,kui neil vähegi on vöimalust jäetud.Kohutav kiirus ju iga päev peal.Aga sellise palgaga on ime,et veel myyjaid leidub.Ei ole normaalne,et poed nii kaua lahti väheste ostjate pärast.Soomes oli isegi hingede päeval poed kinni,et myyjad saaksid perega surnuaias käia ja perega koos olla.Siin ei arvesta keegi töötegijaid.Köik on läinud rahale yle.
mulle meeldivad need tõelised eestlased,kes õigustavad avalikku mõnitamist 6. november 2013 14:20
nad on targad,arenenud,empaatiavõimelised,mitte-tiblad , nad on maailma nabad,kõige kaunimad ja alati terved ning igavesti noored.
Aaria rass ikkagi,Oleme uhked . Neetud ostjad käivad nii suuri peaaegu aadlikuid segamas oma imelike soovidega,õite seda nende rahanatukest vaja.
Mulle ei meeldi need,kes müüjatena säilitavad eneseväärikuse ning oskavad ostjatest lugu pidada,kes ei lasku iialgi matsi tasemele.
Kohe mitte ei meeldi ,ainult peale sellistega müüjatega suhtlemist on tundideks hea enesetunne ja heameel kenade inimeste üle.
Mil,la
6. november 2013 14:13
12 points goes to "teinq"
teinq 6. november 2013 14:11
Ja veel üks asi, millele keegi pole tähelepanupööranud: mahlabaari müüja imestab ja mõnitab, et paks ostab "saleda smuuti".
Ka paksud teatavasti peavad sööma puuvilju, et saada kätte vajalikud vitamiinid ja fütotoitained. Mahlabaarist möödudes on ka paksu puhul täiesti õige võtta üks smuuti. Kas müüja peaks siis õigemaks, et paks ostaks mingi kaloririkka jäätisekokteili? JUST NIMELT "saleda smuuti ta peabki ju võtma, kus on sees vitamiinid kuid mis kaloreid annab vähe! Kuidas saab inimest, antud juhul paksu, mõnitada täiesti õige valiku tegemise eest?
6. november 2013 14:06
Antz. kas teema on rasvumine või tibide nõme käitumine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lilli 6. november 2013 14:06
aga mina võin küll enda üle uhke olla: ei mingi luukere karnits, vaid täpselt paras ja söön mõõdukalt ja HEAD toitu, pole mõtet kõhtu punni ajada nagu matsi vasikal( magu lõssi täis), olgu ikka mõõdukas kogus täispiima.
teinq 6. november 2013 14:05
Ma imestan, et nii paljudes kommentaarides pole veel peaaegu keegi pihta saanud peamisele poindile.
Küsimus ei ole praegu paksudes. Küsimus on tööeetikas. Kui inimene asub tööle mõnel ametipostil, siis peab ta üle võtma ka sellega seotud eetika. Medõde ei tohi edasi rääkida tema patsientide terviseinfot - või isegi seda, et keedi on tema patsient. Taksojuht ei tohi rääkida, kuhu ta kellegi viinud on. Kosmeetik ei tohi rääkida kliendi iluvigadest. Rätsep ei tohi rääkida kliendi mõõtudest. Toitlustusega seotud inimesed peavad suutma jätta oma arvamused klientide välimusest endale. Sest kõigi nende kliendid on INIMESED. Inimesed oma hädade, nõrkuste, elusituatsiooniga. Nad tulevad teenust saama sellisena, nagu on.
Igasuguse äri taga on ju ikkagi raha. Paksu inimese raha kõlbab äri eduks täpselt sama hästi kui kõhna oma. Iluveaga inimene toob kosmeetikule palju raha sisse.
Mahlabaar või jäätisekohvik EI OLE TOITUMISNÕUANDLA, inimesed ei tule sinna nõu saama ja teenindajate asi ei ole seal mitte arvustada klientide välimust, vaid müüa neile oma tooteid, et äri saaks kasumit. Mõnitav suhtumine peletab kliendid eemale - ma olen kindel, et nii mõnigi paari ülekiloga inimene väldib edaspidi neid ettevõtteid, sest eeldavad selliseid alandavaid tagamõtteid ka kõigilt teistelt teenindajatelt. Väga kehv PR antud ettevõtetele, mida on raske tagasi keerata.
Kui mõnele inimesele jääb teiste paksus ette, õppigu toitumisnõustajaks või meedikuks ja avagu äri, kus ta saab neid nõustada kaalust alla võtma. Seda võiksid teha ju ka antud loo tibid. Kui aga sinu töö on MÜÜA, siis pead sa suutma säilitada neutraalsuse ja müüma igasugusele inimesele ilma teda isegi oma mõtetes arvustamata.
Veelkord: antud loos on küsimus on tööeetikas, ja ühtlasi ka klienditeeniduse koolituses. Paksude teemat lahake kusagil mujal, see ei ole praegu üldse point.
päeva parim nali 6. november 2013 14:05
"Miks vaesusest ja haigustest pungil arengumaades ja getoühiskondades ja slummides neid praktiliselt ei ole? "
Ha ha ha
Puus ette teha ja punaseks värvida 6. november 2013 14:03
Teenedajal pole õigust sõimata ja arvustada kliente väljanägemise järgi.Paks, peenike, pole vahet. Esiteks ei näita väljanägemine maksusuutlikust, ega alati ka mitte positsiooni ühiskonnas. Nii, et võib kõva kolinaga ämbrisse astuda. Teiseks , teiste väljanägemise arvustamine näitab, et ollakse endast väga heal arvamusel.
Ja neile kes arvavad, et netis võib avalikult või privaatselt ülemust, või keda tahes klatsida....EI VÕI! Soomes on selliste asjadega kohut käidud ja sõimatav alati võitnud. Kirja pandut on väga raske ümber lükata. ülemuse sõimamist nimeliselt ja Firma nime kasutamist jne. loetakse karistatavaks. Töötegijad kes nii teevad pole oma tööandja suhtes lojaalsed. Selliseid tööandja tööl pidada ei saa ja lahti saab lasta päevapealt ( sellise paragrafi alusel, et kahjustab firma huve jne).
Antz 6. november 2013 13:53
Väga hästi tuleb siin antava tagasiside osas, et meie ühiskond on rasvunud. Müüdid, et ülekaal on ilus, tervislik, iga enda asi, paksud on head ja targad etc. on jama. Rasvumine on haigus, mis koormab ühiskonda ja oma peegelpildi ees pea liiva alla panemine pole lahendus. Rasvumine on enamik moodsate haiguste põhjus ja nende ravi kallis kogu ühiskonnale. Ja see "suurele kondile" ja paksuksetegvatele haigustele viitamine jama. Nagu Jaan Pehk vastas Ringavaate küsimisele nende suurusest : " Eks me ole end lihtsalt paksuks söönud" Aususe eest talle 10p.
6. november 2013 13:44
"Et siis osad väidavad, et on olemas haigused, mis paksuks teevad.. Vaesekesed.
Kuidas need haigused siis just heaoluühiskondades nii massiliselt levivad?" Loe veelkord kirjutatu. Seal on kirjutatud "ON haigused " mitte "kõik haigused". Tajud vahet? Nt kas sa arvad, et hüpotüreoos on söömisest? Järsk kaalu tõus võib olla põhjustatud kas või rasestusvastaste pillide manustamise tõttu. Tihti alguses ei saagi aru, kust selline järsk kaalu tõus jms Kas need inimesed on solvamise väärt???? Vasta ausalt. Kas ma pean sind solvama ainult sellepärast, et sul on nt vähk?
Kristole nõuanne 6. november 2013 13:33
Kristo, igal oma, kel luukere, kel pehmeke naisuke. Vali endale oma maitse mitte sõprade (ja sarnaste tibide) arvamuse järgi, siis sa ei pea kurtma, et kodus on mõrd, kannatamatu fuuria ja vereimeja;D
:) 6. november 2013 13:32
Siin kommentaare lugedes pole enamus teist nendest neiudest targemad midagi aga eks" pada sõimab katelt" nagu öeldakse !
haa 6. november 2013 13:31
Kes selle pdeudo probleemi nüüd üles tiris?
6. november 2013 13:25
"peolauas ei jõua ära imestada kui palju võib mõni naine omale sisse ajada, fui! " Ei jõua ka ära imestama, kuidas üks luukeresarnane mimm ajab taldrikul kahviga 1 hernest taga ja veel ohkab, kui õudselt täis on tema kõht. Ausalt - tunnen talle kaasa, pidev stress on paljude haiguste põhjustaja. Muidugi, stressi võib ka maandada- nt valades oma viha teiste peale, ja vihaobjektid on kes? . .. aga loomulikult need, kes lubavad endale ka toitu.
Haa 6. november 2013 13:25
Et siis osad väidavad, et on olemas haigused, mis paksuks teevad.. Vaesekesed.
Kuidas need haigused siis just heaoluühiskondades nii massiliselt levivad? Miks vaesusest ja haigustest pungil arengumaades ja getoühiskondades ja slummides neid praktiliselt ei ole? Miks mõnedes säärastes kohtades on auasjaks olla paks, sest see tähendab: "Olen heal järjel ja saan enesele lubada palju süüa".
6. november 2013 13:17
Sellepeale ütleks-nii nagu palk,nii ka teenindamine.Loomulikult klient pole millegis süüdi.Aga seda rahakest ei taheta kuskil maksta,tööpakumisel peidetakse palka-häbi vist natuke on-tee mitme inimese tööd-aga palk on ühele mõeldut.Nii kaugele siis on meie riigis see asi läind...
Jaaa 6. november 2013 13:13
See ,et klienditeenindajad klatsivad klienti taga pole mingi ime ,seda on varemgi tehtud ja tehakse edaspidigi jah facebookis on see vist nüüd esmakordne juhtum mis silma jäi .Olles ise kunagi klienditeenindaja siis tean ,et väga paljud inimesed on matsid ja soovivad või tahavad ,et neid kohaldkase nagu kuningaid ja soovitus neile , palun käituge ka ise vastavalt ,et teid oleks meeldiv teenindada ,mitte ärge kohelge klienditeenindajaid nagu kõntsa ,kõik me oleme inimesed ;) austage üksteist vot nii .
Kristo 6. november 2013 13:12
Ahhaahahaha..... Mis see teie asi on mida need 2 tüdrukut omavahel räägivad? Või on tõde valus kuulata... Naq ma näen et mõni on päris närvis, et kukub ähvardama jne. Teete rohkem endale häbi siin kommenteerides. Tee ise olete haiged vb peast. ;)
palju õnne neiukesed noorekesed ..... 6. november 2013 13:12
me kõik teame kuidas sellised tibid oma kaalu säilitavad, ööklubis valget pulbrit ninna, siis 2h posti ümber tantsu ja viimased kalorid langevad mingi noormehe juures (kes klubis kokteili välja tegi) :)
to grigori 6. november 2013 13:12
Vot lähekski ise sinna mahlaletti müüma, kui tööle võetaks. Ju siis olen liiga lahke olemisega, et tööle ei võeta, ja ülbed tüdrukud seal rahulikult toimetada saavad. Aga vot läheksingi ja ei naeraks ühegi tüsedama inimese üle. Mitu elu meile ikka antud on? Las söövad vähemalt selle ühe jooksul seda, mida heaks arvavad. Kui neil on nii parem, siis olgu!
6. november 2013 13:11
"Ja mille kuradi pärast pean mina maksumaksjana siis neid ülesöönute kehakaalust tulenevaid hiidravikulusid kinni maksma" Ja miks mina maksumaksja pead kinni maksma sinu viljatuse, osteoporoosi ravi, sest osteoporoosi peamine riskigrupp on kõhnad naised ja eiriti kõhnad suitsetavad naised (suitsetamise kahjulikkusest, mida tibid harrastavad kaalu langetamise eesmärgiga, ma isegi ei räägi).
6. november 2013 13:04
"Väga hästi ütlesid õgardite kohta! See on ainuõige seisukoht ülesöömise puhul! " Kes sul on andnud õigust kõike panna sama patta???? Sul, musike, vist ei ole teada, et on ka teatavad haigused, mis tõstavad kaalu. Aga see selleks. Noortel on kombeks kõiki lahterdada ainult välimuse järgi, ja need, kes ei lange nende välja mõeldud pseudoraamisesse- on põlastamise väärt. Eks elu toob sisse oma korrektuure, aga selleks ajaks te olete suutnud põhjustada ka mõne laipa tekket. Noorte inimeste enesetapud juhtuvad just sinusuguste süüdimatute tõttu.
...... 6. november 2013 12:58
.. ja nii jäävadki töökohtadest ilma TOREDAD noored, huvitav, kuidas sihukesed tööintervjuul üldse silma paistavad? Kahjuks tundub väga paljudes kauplustes, kus noored näitsikud letis, et jube ebaviisakad ja ülbed. Müüja tegevus ongi ettevõtte visiitkaardiks, kuid kui vaadatakse näoga "mida sina siit otsid" või "appi, milline sa välja näed", seejärel või enne kassasse asumist itsitatakse ja sosistatakse nurga taga teistega... siis on päris halb küll. Täidlane ma pole, inetuks end ka ei pea, kuid sageli on tunne, et mingid hirmsad vead on müüjate meelest küljes, purskan tuld või kasvavad soomused seljas...
to lilli 6. november 2013 12:49
to to lilli 6. november 2013 12:32
aga mina ei ole praegu ju teenindaja ja ei vihja kellelegi konkreetselt, siin on lubatud oma arvamus välja käia, ning veelkord, mul kaob söögiisu neid täistopitud magusid nähes.
lavrenti 6. november 2013 12:31
saab aru,et noored DAAAAAAMID on kohustatud ostjaid mõnitama,need on ju segajad ,
Kas poleks targem siiski müüjaks olemise ajal müüa iseennast,mitte toiduaineid ega riiet ?
Oleks vast veidi viisakam.
Aga kommentaaride autorite tuvastamine ei peaks olema miskit hirmkeerulist,tänapäeval loetakse üle Kuul olevad kirbudki ja taigas pesitsevad karud ning talveunes tihased .
No 6. november 2013 12:24
Müüjad olgu õnnelikud, et ka "veidi suuremad" neile raha sisse toovad.
Suht alatu käitumine avalikult.
grigori 6. november 2013 12:17
ossaa, kus paksud läksid pöördesse! lugege nüüd ise, kulla haridusest, haritusest ja lugupidamisest jutlustajad, mis sõnu te siin tüdrukute kohta kasutate!
kõige kaunim neist oli "amööbmüüjad", mida tarvitas just haritusest jutlustaja.
astuge siis ise mahlaletti ja jagage paksudele jäätist!
see on siin tõesti naljakas!
Helen 6. november 2013 12:14
Ahah, et teenindajad arvavad oma klientidest siis niimoodi!? Võtame teatavaks ning väldime edaspidi kädistavate müüjataridega poodides käimist.
normaalkaalus 6. november 2013 12:14
"Näe, paksud asunud juba rünnakule, paistab et ajud ka neil rasvunud, lugedes nende teooriat" Tüüpiline kommenteerija. Hakkame nüüd arutama sinu Buchenwaldi koonduslaagris viibija keha, eks ju, ja Facebookis avalikult (kas kusehais juba on või ei ole jms), isegi kui sa oled võõras. Kusjuures antud juhul tegu on ettevõtte mainega- müüa hammustab klienti kätt, kes talle ulatab raha ehk kaudselt maksab palka.
6. november 2013 12:13
no FB pildi pealt on ju naha et pole mingid mutid
To lilli 6. november 2013 12:12
Miks sinu arvamus sulle ei jäänud?
Kes nüüd rumalam on? 6. november 2013 12:08
Kas need vähese haridusega müüd või kõrgesti haritud ajakirjanikud, kes seda tühipljast jutuvada siin võimendavad?
Pole ju keelatud oma FB-s teiste arvustamine - ju see on nende elukeskkond ja tutvusringkond ka samasugune.
komm 6. november 2013 12:07
Leiti ka asi, mida arutada. Inimesed ajavad omavahel igasugust pada. Naised on eriti vägeva suuvärgiga ja osadel neist jutt jookseb sorinal ja lõputult ja 90% sellest on mõttetu vadistamine.
Aga nii on ju kogu aeg olnud ja mina ei näe selles probleemi - las jahvatavad. Praegusel ajastul on lisaks niisama pläägutamisele võimalus suhelda elektrooniliste vahenditega. Lõustaraamat on igasuguseid värvilisi pudinaid täis ja turvavärgi selgeks tegemine võib tavainimesele natuke liiast olla.
Ühesõnaga - kaks tibi rääkisid taga paksusid. Aga kas keegi on kuulnud, kui õelalt mõned paksud tibisid taga räägivad? Mina olen kuulnud. Mõnele naisele jälle ei meeldi, et teisel on pikemad juuksed ja lajatab kohe ropusti(muidugi vaikselt oma tuttavate kuuldes). No ja mis siis teha? Kas peaksin otsima üles nende töökoha ülemuse ja sellele kaebama? Sellel on savi.
No on ikka naljaninad küll. Politseinikud, bussijuhid ja taksojuhid, klienditeenindajad, müüjad(nagu need tibinad) puutuvad päevas kokku igasuguste inimestega. Selge see, et pärast tööpäeva jutt jookseb ja omavahel igasugust pada ajades lastakse auru välja.
Ma ei saa aru, mis eetikast siin artiklis räägitakse kui kõigil inimestel on midagi, mis neile teiste juures meeldib ja midagi, mis teiste juures ei meeldi. Oma sõprade seltskonnas seda ka arutatakse.
Mõelge ise, mida te teete kui kuulete, kuidas naised kogemata sisselülitatud mikrofoni juures teisi klatšivad?
a) Kaebate nende ülemusele.
b) Räägite klatšitavale edasi.
c) Lähete ja ütlete, et kuuge, lülitage mikker välja.
d) Mugistate naerda ja katsute, kas saaks kuskilt heli peale keerata - teistel ka lõbus pealt kuulata(ega siis see ei ole asi, mille pärast tigetseda).
Mina valiksin d. Või siis äärmisel juhul c.
Ajakirjanik valis a. Huvitav on ka asjaolu, et nende ülemus leiab, et see, mida tipsid omavahel ja vabal ajal jahvatavad, on lubamatu ja kahetsusväärne.
Kui midagi ei meeldi, siis võib ju teha valiku c. Öelge siis, et mikker on sees ja näidake, kuidas seda välja lülitada.
Pori ja kividega loopimisest pole midagi kasu. Üks tark mees olla kunagi öelnud, et see, kes ise on puhas, visaku esimene kivi. Selge see, et ta ei teinud seda meie mail, sest muidu oleks ta surnud teistmoodi.
6. november 2013 12:04
Hale feil ikka, mul oleks väga mark sellise kirjavahetusega leheveergudele sattuda, toreda maine saavad neiukesed külge :D Aga muidu asi tasakaalus, et kliendid said nüüd kommentaariumis müüjakesi vastu arvustada, eks siis teavad kui tore on.
6. november 2013 12:02
Kalev, mida tähendab -teise omavaheline jutt, kui jutt on teistele vabalt kättesaadav???
vk 6. november 2013 11:56
Puudub nii haridus kui ka haritus. Ei tasu lugedagi, veel vähem tõsiselt võtta.
küsim 6. november 2013 11:53
Mille kaudu te teate, et need on noored müüjad? Äkki esinevad sellise nimetuse all lihtsalt internetis sõimajad.
Klient 6. november 2013 11:46
Tallinnas Narva mnt. St Patrickus on ka üks teenindaja kellel jumala savi kliendi probleemist. Sai nagu tellitud juustupallid, mis ei kõlvanud süüagi. Oleks teadnud poleks tellinudki. Küsimusele milles asi, et ehk laseb kokal leti juurde tulla ja vastaks aga selle peale öeldi et köök ei võta telefoni vastu aga millegi pärast teiste söögi tellimused sai telefonitsi edastatud küll. Üldiselt väga uimane ja imelik teenindaja. Kui ei taha vali muu töö. Tänapäeva noorte töökultuur on alla igasuguse arvestuse.
jarvis 6. november 2013 11:29
Kõrvalolevalt tõmmiselt saab siis teada, et üks neist klatšimooridest oli Maris, kes töötas Boost mahlabaaris
karjäärinõustaja 6. november 2013 10:25
ajab lolli juttu.kuidas saab selliseid amööbe õigustada või midagi ebamäärast nämmutada.
sellist joga ajavatel inimestel(müüjad feisspukis) lihtsalt puudub sisemine kvaliteet täiesti ja selle vastu on tööandja küll võimetu.
elementaarne viisakus on asja nimi ja seda ei saa koolis õppida-see kas on inimeses sees või siis puudub.
amööbmüüjad lärisesid ja tegid enda tööandjaile marki,ei muud.
Terve 6. november 2013 10:20
Perekooli foorum on sarnaseid seisukohti täis!
100 kilone 6. november 2013 10:12
mina olen 100 kilone....kas see tahendab siis, et mina vahetevahel ei voi jaatist osta kuna hakatakse kohe kritiseerima? nome ju! Ja mis puutub dieetjookidesse, siis mina eelistan neid rohkem kui regulaarseid maitse poolest, mitte suhkrusisalduse poolest. Kas te neiud selle peale ei ole moelnud, et sale smuuti voib olla maitseb paremini?
hm 6. november 2013 10:03
miks neid kes sellist tegevust taunitakse -kohe paksudeks sõimatakse? kas argumendid said otsa? (ise ei ole paks) - aga näen koduse kasvatuse puudujääki, et noored naised sedasi räägivad.
kl 6. november 2013 09:59
Sa oled sama tark kui need tüdrukud, et nime järgi inimese kohta järeldusi teed. Mina tean Antsu, kes on vägagi sümpaatne, tark ja ilus...kahjuks hõivatud ;-)
Juta 6. november 2013 09:51
Paljud paksud inimesed ei ole paksud söömisest,on palju haigusi mis selle põhjustavad....ei saaa pidada haigeid inimesi õgarditeks...miks on Eesti inimesed nii õelda??? :(
Hallo! 6. november 2013 09:43
Need kaks neiut ei olnud küll targad oma jutuga, aga ei pea ka ameteid maha tegema hakkama sellepärast. Ühes firmas on rohkem kui üks klienditeenindaja! See, et üks rumal on, ei tee teisi rumalaks! Jah, võtsin südamesse! Ise ju hetkel paremad ei ole, kritiseerite teisi siin.
Antzule 6. november 2013 09:34
Vanemad olid sul suisa selgeltnägijad, kui sulle Ants nimeks panid. Kuidagi väga sobiv nimi lollile inimesele, eksju?
Mis pagana suuri makse sa oma töötu abiraha ja sotsiaaltoetuste pealt maksad? Pigem maksab ikka ülejäänud ühiskond sinu igapäevase SäästuKange kinni ja tasub veel Vismari ravikuludki, kui sa järjekordsesse psühhoosi satud. Seega, sinu poolt on kohatu sõna võtta.
ss 6. november 2013 09:34
Haiged plkad.kelle asi mida suuremad inimesed sisse soovad.RAISK
6. november 2013 09:30
Arvatavasti on neil 9 klassi haridus ja just selle pärast paremat töökohta ei leiagi.
Antz 6. november 2013 09:24
Võibolla stiil polnud päris hea aga kas nad ütlesid midagi valesti? Kui peegelpilt ei meeldi, siis on süüdi peegel? Alati püüavad ülekaalulised vastu lajatada IQ kaardiga, mis on sama kui mitte nõmedam viis. Ja mille kuradi pärast pean mina maksumaksjana siis neid ülesöönute kehakaalust tulenevaid hiidravikulusid kinni maksma. Pakun, et ülekaaluliste tervisekindlustusmakse oleks proportsiaonaalselt maksustatud, palju and ülekaakus on.
Jaanus 6. november 2013 09:22
"10 aastaga teeb kaal nende kehal oma töö. "
Ja ka gravitatsioon teeb oma töö :)
Mehed EI Nuta 6. november 2013 09:11
Mis seal ikka neid kiruda, 10 aastaga teeb kaal nende kehal oma töö.
Alev 6. november 2013 09:08
Sellised töötajad tuleks päevapealt lahti lasta.
Kuidas sa närid kätt mis sind toidab.
Tööandjana olen ise selliste tibinatega kokkupuutunud.
Lihtsalt ilus olemisest leti taga ei ole tööandjal kasu.
inimen 6. november 2013 09:01
Väga hästi ütlesid õgardite kohta! See on ainuõige seisukoht ülesöömise puhul! Paraku tõe väljaütlejat ei sallita kusagil ja seda peab tegema omavahel, mitte avalikult.
To Maria 6. november 2013 09:01
Kui klient käitub nagu mats, siis võib teda loomulikult kritiseerida. Matsist klient ei ole kuningas. Antud juhul pole aga klientide käitumisele midagi ette heidetud. Lihtsalt ilgutakse nende välimuse kallal.
To Maria 6. november 2013 08:51
Jah, kui oleks selleks ka mõjuvat põhjust? Lähtudes sellele teemale, on kõiksugu arvamused PLIKADE poolt alla arvestuste.
maria 6. november 2013 08:48
..aga kleindid müüjaid kritiseerida võivad, see on ok? klient alati nüüd nii kuningas ka ei ole, kui ikka kaltsuna käitub... ise ei ole klienditeenindaja aga vahetevahel kaupluses klientide käitumist vaadates tekib tahtmine ka sõna sekka öelda...
N. Ovember 6. november 2013 08:33
Need kaks tüdrukut on tyypilised tohlamitest tänapäeva ''tsikid''. Ei ole neil haridust, ega loogilist mõtlemist, haritusest rääkimata. Nagu hall ja igav tapeet, kus pole ühtegi kirkamat värvi.
Jea 6. november 2013 08:31
Ärge muretsege, küll teie nimed avalikustatakse.
muki @ no / 07:53, 6. nov 2013 6. november 2013 08:23
"plikad on küll vähe jobud, et avalikult pläkutavad, aga mis puutub siia ärisaladus, töökultuur, sisekorraeeskirjad??? "
Need kolm kategooriad hõlmavad ka kõik eetikat. Esiteks pole müüa asi, mida keegi ostab, müüja asi on oma tööd teha. Edasi neist kategooriatest sõltub, kujutage ette müüja töötasu ja ka töökoht ja jälle eetikasse tagasi... Teisi ei räägita taga. Lõusturis võite iseennast naeruvääristada.
avalikult esitletav.. 6. november 2013 08:15
on ka avalikult arvustatav...nii on lood...
neile,kes siin.. 6. november 2013 08:12
Arvavad,et mis loete võõraid asju, ütlex niipalju, et avalikult esitletav on ka avalikult arvustatav..
lugeja 6. november 2013 08:10
Aga samas pole ju nende jutt ju eriti vale ka... võibolla mõni klient hakab hoopis rohkem oma tervise ja kehakaalu eest hoolitsema ja see on ju ainult tore asi, mis siis kui algul ennast alandatuna tunneb.
Kõrge tase 6. november 2013 07:57
No mida tahta ilmselt põhikooli haridusega inimeselt, kelle oskuste laeks on jäätise panek vahvlitopsi.
no 6. november 2013 07:53
plikad on küll vähe jobud, et avalikult pläkutavad, aga mis puutub siia ärisaladus, töökultuur, sisekorraeeskirjad??? siin sõimatakse iga päev avalikult võimu, aga kedagi riigist välja ei visata.
N54 6. november 2013 07:52
Meie väikelinna Hinnapommis klatshisid ka müüjad mitmel korral klientide kuuldes ülemust taga ja ikka väga inetult. Kohalikena teadsime me muidugi kõik, et ülemus oligi erakordne tõbras, aga müüjal peaks ikka mingi eetika ka olema.
Kalevile 6. november 2013 07:27
oma postitusi saab priivatselt teha mitte avalikena, seega puudulik haridus paistab igalt poolt
Kalev 6. november 2013 07:16
Heakene küll,aga kas on nagu ilus lugeda teiste omavahelist juttu .Te ei tunnegi ju neid,inimestel on õigus oma asju arutada,kas seda on siis ilus siia lehte välja tuua.Sõbrantsid lihtsalt kudrutasid oma tööst ja tegemistest.