Tipi ja Täpi seiklused

USKUMATU: Ojuland kahvatub, Reinsalu naise kott maksab korteri! (151)

Mari-Leen Albers, 4. november 2013 18:33
Külli Reinsalu Hermés Birkini kotil on maja hind! 62 000 eurot!Foto: Meelis Tomson
Läinud nädalal käisin ma ühel üritusel, kus nägin üht naist, kelle käe otsas rippus Hermés Birkini kott (sama firma mille pärast Ojulandi kallal võeti), mille hinnaks kiirel eBay vaatlusel 62 tuhat eurot (samasugune kolmevärviline maksab 89 tuhat eurot). Hakkasin mõtlema, et selle eest saaks juba korteri. Väga hull!

Kui ma lõpuks selle naise nime välja peilisin ja teda guugeldama asusin, siis esimene uudis, mida nägin oli: Külli Reinsalu tähistas juubelit Monacos. Sain aru, et naisel raha on. Aga ei süvenenud, lasin Meelisel pilti teha, et küll ma siit veel uudise saan.

Samal teemal

Järgmisel päeval süvenesin teemasse veelgi, asuin kotti uurima internetist ja guugledasin veel... Sain aru, et tegemist on rikka mehe naisega. Silma jäid lood: Reinsalu põletas Marokos 60 miljonit eurot... Margus Reinsalu varaga sünnivad kummalised asjad, Margus Reinsalu hiigelkrahh Marokos... Lugesin uudiseid, sain teada, kuidas väidetavalt olla mees müünud Marokos kinnisvara, mida olemaski polnud jne jne. Kuni lõpuks jõudsin uudiseni: Miljonär Margus Reinsalu poeg Oliver märatses Endla tänaval – siis sain aru, tegemist on Liis Lassi endise ämma-äiaga. Pole siis ime, et rikkad. Pole siis ime, et 60 tonnine käekott käe otsas. Ojuland oma 8500 eurose kotiga ju lausa kahvatub.

Kuna viie päeva jooksul pole antud proua leidnud mahti minu paarile küsimusele koti kohta vastata, siis uudist ma tegema ei hakanud.

Viimasel ajal on metsikult silma hakanud igasugused firmakotid – Hermés, Michael Kors... Käisin ükspäev sõbrannal Mustamäel külas, all uksel tuli mulle vastu naine 65+ ja tema käeotsas rippus Michael Korsi kott. Originaal!

Nagu mu õde ütles, siis Michael Kors pole ju midagi kallist. No kuulge, võrreldes Hermésiga tõesti, aga Tallinna Kaubamajas on MK kotid hinnaga 358-448 eurot, see teeb vanas rahas 5600-7000 krooni, see on küll suur raha.

Hakkasin siis mõtlema, et iga teine kott, mis mulle kuskil üritusel silma jääb, on ilmselt fake, aga ei ole. Saate aru, ei ole. Inimesed käivadki nii kallite kottidega ringi. Kuidas ma tean, kas tegemist on originaali või järgitehtuga. Ostsin endale ühe fake Michael Korsi koti, lihtsalt selleks, et ma saaksin teda originaaliga võrrelda, mille ma Austraalias olles endale ostsin ja no vahe on ikka märgatav. Ainuüksi materjal on täiesti teine, kuigi muidu on nad nö identsed.

Kust kurat see raha võetakse? Kui ma ei oleks Austraalias 1000dollarit nädalas teeninud, poleks ma endale sellist kotti saanud lubada. Ja me ei räägi Kätlin Maranitest, Heti Tulvedest, Külli Reinsaludest, Evely Ventslitest ja teistest staaridest, kes selliseid asju ilmselt endale tõesti lubada saavad, aga suvalised inimesed tänavalt. Suvaline pensionär, käes 7000kroonine kott, no kuulge. Kust selline raha võetakse, ausalt?

Kiire vaade city24 portaali näitab, et 62 000 euro eest saab Tallinna kesklinnas, Jõe tänaval ühetoalise, ligi 30ruuduse korteri. Samas Jakobi tänaval saab sama summa eest kolmetoalise ligi 50ruuduse korteri. Elvas, Viljandis või isegi Tallinna külje all Keilas, saab selle raha eest terve 200ruuduse maja!