Eesti uudised

Tallinna Tehnikaülikoolis töötab… koer

Teet Teder, 29. oktoober 2013 07:00

13 KOMMENTAARI

t
tubli/ 31. oktoober 2013 10:55
Õhtulehe ajakirjanikud, jätkake samas vaimus. Paljastage pettureid ja vargaid, ehk hakatakse siis rohkem riigi raha raiskamisi uurima.
Ülikoolidesse suhtutakse nagu lüpsilehma. Kes on kinga saanud RM-st vöi pankadest, need võetakse kohe soojale kohale ülikoolidesse. Ülikoolide raha kulutatakse eelkõige muule, kui üliõpilaste harimiseks.
t
Tupsu/ 30. oktoober 2013 12:05
Väga lahe rahakantimise mõte firmaomanikele. 1000 eurot koos käibemaksuga enda tarbeks soetatud koera ettevõtte kuludesse, nii kui niuhti. Varsti saab lugeda, et Tallinna linnavalitsus ostis Ninasarviku 100 eurot/kg ja Reformierakond 2tonni oravaid liikmetele laiali jagamiseks.
k
Koer/ 29. oktoober 2013 15:38
Ärge minu peale haukuge. Mind osteti ilma riigihanketa. Kui riigikontroll tuleb, löön hambad säärde.
r
Riisikas/ 29. oktoober 2013 13:58
Kuue kuune koer tahab päris tihti pissitamist! Kuidas see lahendatud on?
i
irw/ 29. oktoober 2013 12:01
kah mõni uudis, Prantsuse lütseumis juba mitmes koer tööl:)
a
ak/ 29. oktoober 2013 11:14
Sellisel juhul on olemas kaks varianti. 1. et inimene ostis endale nö ülikooli raha eest koera ja võtab seda tööle kaasa. Koera suhtes kindlasti parem variant aga maksuamet ja tegelikult ka ülikooli juhtkond võiks huvi tunda. Variant 2., et võetigi vaene loomake, kes ööbib kellegi juures ja pole õieti kellegi oma. Töötajaid vist liiga palju lääne filme vaadanud. Mõne inimesega pisikontoris polekski ehk kõige halvem mõte, aga Mektory ruume ja funktsioone arvesse võttes ja seda, kui palju sealt võõrast rahvast käib või vähemalt peaks läbi käima, täielik poosetamine ja loomakese piinamine.
J
..../ 29. oktoober 2013 10:56
Ja peakiri on lausvale, sest seda kutsikat ei ole TTÜ palgale võtnud, seega TTÜ-s ei tööta koer! Koera perenaine lihtsalt võtab oma kutsika tööle kaasa, seda tehakse maailmas päris paljudes kontorites, on seda ka Eestis korduvalt tehtud. Ei ole antud kutsikas ka perenaisele juht-või abikoer. Peab ikka eriline edevus olema, et sellise ametikoha inimene oma kontoris kutsikapidamisest ülemaalise uudise teeb!
l
lore/ 29. oktoober 2013 10:27
isver kui nõme ajakirjanik. ta ei küsi, millised koera päevad välja näevad, kuidas talle seal meeldib, kuidas kohanemine käis jms huvitavat, vaid pressib ainult küsimust palju maksis. koerte hinnad on ju avalik teave, uuri mujalt. artiklis võiks aga midagi põnevat rääkida
p
Puust ja punaseks!/ 29. oktoober 2013 09:52
Temakest (emane loom) steriliseeritakse. Tema (isane loom) kastreeritakse. St, kõutsi ei saa steriliseerida!
o
Oracle/ 29. oktoober 2013 09:16
Kunagi oli uudis, et Oracle Jaapani kontoris "töötas" vana-inglise lambakoer (bobtail).
Kui koeraga piisavalt ja õigesti tegeletakse, siis on ta arvatavasti märksa rõõmsam olles seltskonnas, kui kodus üksi konutades ja pererahvast koju oodates.
k
küsimused/ 29. oktoober 2013 09:05
Kas vastupidi on ka ette mõeldud? Kes koera tuju tõstab ja vastutab kui tal suurest seltskonnast villand saab ja midagi või kedagi kartma hakkab? Võibolla ta miskipärast sinna enam ei sobi või ei sobi mõne töötajaga? Kas pikad jalutuskäigud on tööajast või ongi mõeldud, et koer jookseb ennast kontoris tühjaks? Ei meeldi eriti see mõte, et koer on kõigi oma. Koeral peab olema peremees, kes tema eest vastutab. Jack Russel pole mingi meelelahutaja, ta on võrdlemisi omamoodi iseloomuga koer, mitte nunnumeetri painutaja.
l
loomakaitsja/ 29. oktoober 2013 08:19
loomakaitsjad peaksid sellist looma piinamist uurima.
Ja kas TTÜ rektor kiidab sellise raha kulutamise heaks, samas kui õppejõududele makstakse kuus palka alla koera maksumuse?
Vanaproua arvab, et töötab ikka RM-s, kus raha küllaL
k
ka ts/ 29. oktoober 2013 07:47

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee