Eesti uudised

Eerik-Niiles Kross: siseministrina käituksin Interpoli asjas samamoodi

Toimetas Kristin Aasma, 26. oktoober 2013 20:37

59 KOMMENTAARI

ö
öäk/ 30. oktoober 2013 19:09
inimesi tahetakse ikka väga lollideks teha ja kottida
s
seep/ 30. oktoober 2013 19:07
x
xMees/ 28. oktoober 2013 07:54
"... sooviga eemaldada Eerik-Niiles Kross rahvusvahelisest tagaotsitavate nimekirjast."
--------------
See vist trükiviga. Ehk siiski "sooviga tutvuda süüdistusmaterjalidega, asjas selgust saada ja väljendada omapoolne põhjendatud seisukoht". Kui Interpol leiab, et tegemist on veaga, eemaldatakse kõnealune isik tagaotsitavate nimekirjast nii soovides kui ka soovimata.
u
uhke/ 27. oktoober 2013 19:29
Tsaarina käituksin ma samamoodi!
p
presidendi pärand/ 27. oktoober 2013 18:17
President Lennart Meri tõi poliitikasse Rosimannuse, Krossi, Reinsalu, Vaheri jt.
t
to IRL/ 27. oktoober 2013 16:23
TULEB VÄLJA, ET EESTI ASJA AJAMINE ONGI KROSSI ISIKLIK OOPUS, KUIDAS KAMBAKRAATIAS SUNDIDA ERILISTE TEENUSTE EEST TEATUD POLIITIKUID OMA KASUKS TÖÖTAMA, KES ON SUNNITUD KURITARVITAMA OMA AMETISEISUNDIT KURITEGUDE KINNIMÄTSIMISEKS.Kas Krossi kunagine laskeharjutus Savisaare pildi pihta osutus proloogiks millegile enamale, näitab aeg.See mees on kõigeks võimeline.
r
raudmees/ 27. oktoober 2013 16:20
IRLon petiste valevandujate ja isamaaga kauplejate erakond ja sellesse punti sobis Kross ülihästi Selle mehe paturegister riigi vastu on nii pikk et enne läheb päike looja kui seda läbi lugeda jõuad Kohutav kui sellised inimesed tikuvad riiki juhtima
1
13.41/ 27. oktoober 2013 14:12
Irlitšikud puuri ja rutem kui muidu,need hullud lagastavad selle riigi ikka täielikult ära.Ise käivadVenemaa kriminaalidega relvaäri ajamas ja siis on teised kremli parteid.Milleks selline ila,kas parim kaitse on rünnak,tundub täpselt nii olema.Millist saasta peab see vaene EESTMAA veel vabaduse sildi all taluma.See sinu kremlipartei on käputäis Tallinnas vast,suurosa Eestimaalasi ei teamilles neid süüdistatakse ega tahagi teada.Kriminaalide jahumine ei lähe üldse korda,igalühel oma ajud seni partei narkoosist puutumata.

e
elise/ 27. oktoober 2013 13:47
mingi tavakodaniku antsu või juuli pärast ei vaevuks keegi sõrmenipsugi tegema, vaid lajataks veel lagipähe, et ise süüdi...krossitajad aga on nagu loodusime, kes kaitset vajavad...kahjuks tuli kibe sõna, kuid nii on. ei mõista ka neid jalgrattureid, kes täei aruga vist, kuid läksid ikkagi...vbl. tõesti eesti erilisist missiooni täitma ja pärast maksmaksja rahadega välja osteti.loomulikult ei taha, et keegi peaks hirmu või eluohtu tundma, kuid teadlikult sellised asjad ette võtta...
l
27. oktoober 2013 13:43
Leidis keda endaga võrrelda-EESMAAD,jumal küll sel pole enam mõistuse haisugi.Raud on ikka õiget sõna kasutanud selliste kohta,Mida pätim,seda õigem ja leidus kes sellisele ka hääli andsid.
k
Kesikud TRELLIDE taha!/ 27. oktoober 2013 13:41
Millal ometi kesikutest RIIGIREETURID ja Venemaa haledad MARIONETID trellide taha pannakse...?
h
Helmi/ 27. oktoober 2013 12:04
viljandlane on Jämejalast jooksu pannud.Edaspidi soovitan sul oma postitus sitamaja seinale kribada.sobib miljööstikuga .
l
lugeja/ 27. oktoober 2013 11:23
http://www.syndikaat.ee/news.php?uID=5292&lang=est
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond soovib juhtida avalikkuse tähelepanu asjaolule, et erakond, kes reklaamib end valimistel loosungiga „ajame Eesti asja“ annab venekeelses meedias lubadusi jätkata Tallinnas praegust venekeelset asjaajamist. IRL-i Tallinna esinumber Eerik-Niiles Kross ütles intervjuust venekeelsele Postimehele (25.09.21013), et toetab Tallinna võimude suhtlemist kodanikega vene keeles ning kinnitas, et venekeelne haridus ei kao kuhugi.
Konservatiivne Rahvaerakond ei poolda ka Krossi poolt välja öeldud ideed muuta Tallinn kolmkeelseks ehk lisaks vene keelele panna eesti keelt lämmatama ka inglise keel.
http://www.kesknadal.ee/est/uudised?id=21754
25. septembril nõudis Eerik-Niiles Kross venekeelse Postimehe online-väljaandes, et Tallinnas olgu eesti, inglise ja vene keel võrdses kasutuses. Pealkiri on sõnastatud kogu IRL-i nimel - „IRL: Tallinnas peab olema kolm kohalikku keelt - eesti, vene ja inglise".
t
tule taevas appi/l-m.// 27. oktoober 2013 11:17
"isamaa"maffia algas juba laaliga, eksisteerib praegu, ning loodame,et mitte tulevikus.indias 14 süütut eesti meest vangis, miks vaher sinna ei kihuta vabastama? reinsalu võiks anda diplomaatilised passid või kihutada pasidega vabastama. ei ole võimalik, sest mehed ei kuulu maffiagrupeeringusse.
s
Siil/ 27. oktoober 2013 10:22
Nagu maleva filmis: lähme metsa ja teeme "siili". Teatavalt on siili tegemiseks vaja toos kuni kaks tikke (olenevalt siili suurusest). Niilesele võiks eesti rahvas hakata "siile" saatma,olgugi,et haisevad nagu IRL ja niiles ise.
t
tõega näkku/ 27. oktoober 2013 10:04
Huvitav on see, et Kross ei selgita avalikusele, miks ta Interpoli ja Venemaa poolt ikkagi on tagaotsitav.Ei räägita asja sisust vaid vaenulikest jõududest tema vastu ja just see äratab sügavaid kahtlusi.Kui Kross täie kindlusega sõimab Savisaart, et too on vene kaabakas, valetaja ja varastaja , siis minul eesti kodanikuna on sama õigus selliste väljenditega Krossi kohelda. Lisaks paistab Krossi puhul silma põhjatu rahaauk, mida ASJAOSALINE EI VARJA, KUI AVALIKULT VÄRBAB ENDA ÜMBER AGENTE, KES KESKERAKONDA MUSTAKSID.Loodetud aktsioon ikkagi tulemusi ei andnud ja valimisjärgsel esmaspäeval Kross Savisaare kabinetis võimu üle ei võtnud.Ilmselt jätkub seda kaotuse kibedust , hala ja nuttu veel kauemaks ajaks

a
Anne/ 27. oktoober 2013 10:04
Pange see jobu ükskord,koos oma teise idiootiga"viljandi hullumaija",ja hea valve alla!
j
JAN-ile/ 27. oktoober 2013 09:54
Kuule Jan,kasiga artikli järel pead sina ilkuma,ka siis kui asjast midagi ei tea.Sinu jaoks pole millegi jaoks fakte vaja,skiso ajab vinguma lihtsalt.Püüa ikka vahepeal teavast maapeale ka tulla.Faktid,palun tee silmad lahti,ära ole IRL narkouimas.
i
ikkauhked tegijad/ 27. oktoober 2013 09:44
Nüüd siis näeme tõelist ISAMAA REETURIT LIITU kogu tema ilus ja hiilguses.Minevik mahasalata,olevikus sigadusi teha ja kõigist oma vaenlased teha.Kõigesuurem vaenlane on rahvas,kes elamislubasid müüa ei lasknud ja meie tegusid heaks ei kiida.Nüüd arvab rahvas veel ,et Kross võiks ise oma võitlust venemaaga pidada.Aga meie paneme ikka riigiraha mängu,me ju võimul.Lugege Postimehest Krossi mineviku tegusid,noorematele võib see huvi pakkuda,vanad teavad niigi.
h
HÄBI SULLE KROSS / 27. oktoober 2013 09:27
vaata ka ikka kuhu sa ennast upitad ja mida suust välja ajad
h
Ha-ha-haa.../ 27. oktoober 2013 09:16
on ikka Krossil mõtlemine!Sellele annab ikka tulla,et seostada Eesmaad Interpoli tagaotsimistega :)!
t
to meie riik 3/ 27. oktoober 2013 09:14
aul võib isegi õigus olla - teatav riik ju kõrbestub
a
Aina/ 27. oktoober 2013 08:43
....hullemaks läheb, Kross unistab juba ministritoolist. Tule taevas appi!!!
k
kodanik/ 27. oktoober 2013 08:41
Oleksin rahulik ,kui see kaak kinni istuks . See mis meil praegu toimub ,on poliitiliselt ebakorrektne , rohkem klounaad ja vägagi kõrgel tasemel ----valitsus tõmbab sellega euroopa silmis endale vee peale-rahva silmis juba ammu.

k
Kas samamoodi?/ 27. oktoober 2013 08:40
Kas samamoodi nagu Kross valimiste ajal Tallinnas? Ehk: kas siseminister peab ka laamendama ja huligaanitsema hakkama?
s
susi/ 27. oktoober 2013 08:32
...kui irl &kross lähevad ansipile ja reformile ohtlikuks ,siis võivad kallase käsul nad kõik lennata kuristikku (..ja seda ongi vaja ,et nad ajaksid nina hästi püsti ,siis on paras moment neile koht kätte näidata - lendavad mõned ministrid jne. ) Arvestades seda ,et siin kov näitas ,mis võib hakata juhtuma. Ja paistab ,et see va kross on üks väga , väga libe sell
e
eestlane/ 27. oktoober 2013 08:26
Kui mina oleks Rootsi kunn annaksin ma nõ'meda klouni Interpolile üle
a
alf/ 27. oktoober 2013 08:23
Kross ei mõju usutavalt , tegemiste- ja väljaütlemiste järgi on soovitatav tal kiiresti külastada mõnda arsti ,enne kui hilja on. Tundub aga ,et ilmselt juba vist ongi hilja. IRL kampa sobib Kross ideaalselt koos Vaheri ,Partsi jt. isemõtlejatest "geeniustega" :)
k
Kirjutasin ja komm kadus./ 27. oktoober 2013 08:03
IRL ja reformil ei ole ladvikus ühtegi ausat juhti. Olgu see siis Toompeal või ministeeriumites. Krossist võib saada minister. See on Eestis võimalik.
n
No on jama. / 27. oktoober 2013 07:55
Ei ole valitsuses või muudel kõrgetel kohtadel ühtegi ausat IRL ausat inimest. Olgu ta siis minister või muu meie maksudel elav ametnik. sidest hoiduga Inrek Saarest. See on ennast igati lõhki laenanud ja sellega võib olla nüüd ostetav ja müüdav. Meie president on ju igati varjanud oma laene. Ega temagi targem ole.
l
landlord/ 27. oktoober 2013 07:10
Eerik-Niiles Krossist ei saa kunagi ministrit.
p
pontius/ 27. oktoober 2013 06:59

i
IRL/ 27. oktoober 2013 06:46
http://www.delfi.ee/archive/itaalia-noudis-eestist-valja-suutu-mehe.d?id=15666429
Tsitaat:
----------------
Jaani nimeline mees vahistati 20. veebruaril 2007. Protseduur toimus Itaaliast saabunud Euroopa (interpoli) vahistamismääruse alusel.
Advokaadi tähelepanu juhiti seepeale asjaolule, et Euroopa vahistamismääruse (Interpoli) kontrollimine ei kuulu Eesti ametivõimude pädevusse. “Riigiprokurör Eve Olesk andis mõista, et kui Eesti vabariik on lubanud loovutada, siis vahet pole, kas mees on süüdi või süütu. Kui läks midagi valesti, küll Itaalia maksab kompensatsiooni. Itaalia ka vastutab kahtlustuste eest,” kirjeldab loovutusmenetluse protsessi Meidra. Advokaadi sõnu usuti vaid keskkriminaalpolitseis, sealsed ametnikud laiutasid aga käsi sõnadega, et “protsess on neist üle ja võimsam”.
Eesti riik pakub eesotsas prokuratuuriga hetkel tasuta õiguaabiteenust kodanik erakonnakaaslasele Krossile. Tavakodanik oleks juba siberi ekspressile pandud Vaheri ja Aasa poolt.
Juhul kui tegemist oleks Savisaarega oleks ta esimese rongiga üle piiri saadetud ja terve press mõitstaks ta koheselt süüdi...
Kas see ei ole mitte liigne maksumaksja raha kulutamine üksikisiku kaitseks? Kuidas see siis sobib kokku äsjase Krossi valimiskampaaniaga? Kui palju kulutatakse selleks otstarbeks eesti pere eelarvest? Kas Krossi liikumisvabaduse tagamine on seda väärt? Küsimusi kui palju.
Meie kriminaalmenetluse seadustikus loetakse tunnistajate ütlused võrdseiks asitõenditega. Seega kui tunnistajad kes hetkel ise vangis istuvad on oma tunnistustes kõik kinnitanud ,et laeva ründamise tellis Kross isiklikult siis on ta juba sisuliselt isegi Eesti seaduste alusel süüdi mõistetud.
Siin ongi püant! Krossi puhul on prokuratuuril ja "ametnikel" kõik kohe selge-süütu. Kui prokuratuur tahab kehtib seadus (kodanike puhul) kui ei taha siis ei kehti (Krossi puhul) ?
s
Sander/ 27. oktoober 2013 06:39
"Eerik-Niiles Kross: siseministrina käituksin Interpoli asjas samamoodi" kui oled aus mees ja sul pole midagi varjata-karta, siis taasta oma aus nimi, ilma riiki naerualuseks tegemata.
m
meie riik 3/ 27. oktoober 2013 03:42
2014 sügisel otsustasid eesti 12´+ rikkamat klanni
lõpetada pateide lõputu kraaklemise Tallinast ülejääva osa osas
Nad ostsid vaikselt üles kõigi eesti+ ärimeheeste hääled.
Parteid olid nagunii neil tagataskus,
Ja palusid välja vahetada Interpoliga riidu kiskuvad
Vaheri ja sõja-asjanduses juba anekdootlikuks muutuva Reinsalu
Seejärel - 2014 sügisel otsustasid 12+ +mlrd peret, Kentmanni vaikimisel,
muuta ka Eestist.
Kuidas muuta - on ju 10 võimalust
kas organiseerida - gaasi, elektri, tsüaniidi, etanooli, radooni-katastroof,
Aga on ka võimalus - leida kohe kõigis eestlastele hirmus viirus,
mille kandjad on kõik üle 20a vanused ja nood ei tohiks paljuneda, ehk -
kõik tormaksid ostma HIV-iga nakatatuid kondoome
On veel kolmaski võimalus - vene hirm (nood on ju lollid),
ja neljas - loodusjõud (tormid, lumesadu ja maavärinad), ,
Aga otsustati hoopis uue asja kasuks
Kõik, kellel on kõrvaklapid peavad kuulama min 5 tundi muusikat ühelt saildilt
Sellest piisab esimeseks ajupesuks.
Neid DVD-sid jagatakse igas bensujaams ilma rahata.
Kui kuulad ja sõidad, saad 5l beniini ilma rahata!
Sõida ja kuula!!!
m
meie riik 2/ 27. oktoober 2013 02:06
kross on tühi kott, mis seisab püsti, nagu ütles Rein Rannap ühe samsuguse tuulehulguse kohta
Riigi tulekul olid Kelam, Savisaar ja see kolmas mees, kelle nime siiani ei tohi veel valikult öelda.
Laar ilmus ükspäev Mere juurde ja tal oli illuminaatitidega leping
ka Kelam imestas, ent kui nägi, väge, mida iluminaadid juba tollal eestis omasid, taandus, Kelam on olupoliitik, endale sooja kohta otsiv, kelam ei ole eesti rahva eest võitleja, kuid alati ja igavesti meile truu
Laar seda ei ole, temale meeldivad sõjamängud, nagu Hitlerile
Lasta kellegi pihta, osta kusagilt kahureid, müüa kartulikottides rublasid, jagada kõik eestimaa majad oma tuttavatele, jagada isegi riigile kuuluvad majad, raudteed, Tallinna veed, kaevandused, elekrijaamad oma tuttavatele.
Krossil oli tol hetkel 60 maja Talinas mida ta müüs ja ostis ja lõpuks lasi Laaril endale erastada ühe varemetes mõisa, kus ta nüüdki elab
Kuid siis sai eesti tööstuseliidil kõrini Laari jamadest, sest keegi väljaspool ei suhtunud enam eestisse kui riiki, vaid kui Laari-diktatuuri, ja keegi ei julgenud siia raha anda.
Laari ja Vähi kõnelused on ajalugu, millest keegi ei tea midagi
Siis pandi esimest korda laari-kutsikatele käsi ette - ja tegi seda Tiit Vähi
Eestit hävitav illuminaadi-poisu ei saanud enam aru, et tegu on elavate inimetsega, kes olid äkki nullis - totaalses nullis
Laar oma motoriseeritud ratastoolis saab aru küll, aga mängib lolli, ta oli teinud endale KOHUTAVA MUSTA KARMA ja ta jätkas selle tegemist edasi
Illumionaaatide poolt siin endale koha ostnud laar - on oma musta krma kohaselt juba ratastoolis
Tema illuminaaatidest kaaslased järgnevad talle kohe
Neid võib ära tunda segase jutu, ratastooli jäämise, näonaha värvumise, eestist kasdumise jms järgi
Neid ei tunne ära selge arusaamise järgi, mis toimub eestis, sry, mu jutt läks pikaks, olen lr
o
oll/ 27. oktoober 2013 00:04
Asoo , siseminister käitub nagu pätt! Ja Kross eesti rahva raha on hea varastada?
k
krt/ 26. oktoober 2013 23:57
sina kross hakkad käituma nii nagu ühele kinnipeetud krimkale kohane
k
Krossus/ 26. oktoober 2013 23:41
Kross, sa oled ju nüüd tähtis NÕUNIK, pane Interpol paika, ärgu nad enam süütuid taga otsigu.... lase Interpol sulgeda, sest nad ületasid tähtaega ja ei võtnud oma kodulehele nädalavahetuseks sokutatud teadet maha esmaspäeval. Võimas Vene riik on mängus, aga sina oled veel võimsam ja annad neile vastu nina! VÕTLEE KROOSS VÕITLEE!!!! Arreteeri Vene riik! Pane Vene riik Interpoli tagaotsimise lehele üles!
l
Lauri/ 26. oktoober 2013 23:34
Miks siia segada auväärt Enn Eesmaad? Teda ei otsi ja ei hakka Interpol kunagi taga otsima....

i
Irv kesikud!/ 26. oktoober 2013 23:27
Ma saan aru, et on vaja Moskva tegevust kiita, aga miks te palkate kommima jaburaid inimesi? Lugege nüüd neid lollusi , mida "eestlased" siin Krossist arvavad ja milliseid karistusi talle määravad! Sellist lollust ju ei usu ükski ajuga inimene, miks te neid kirjutate?
v
viljandlane/ 26. oktoober 2013 23:15
See peaks lollilegi selge olema,et venemaa süüdistused on ajendatud hoopis teistest põhjustest kui ametlik venemaa seda väidab!Veider on lugeda siinsete ajukääbikute kommentaare laadis;kus suitsu-seal tuld jne.Nii loll ja naiivne on vist päris raske olla....?
h
Ha-ha-ha-haaaa/ 26. oktoober 2013 23:08
t
teada lugu/ 26. oktoober 2013 22:52
et vähemused hoiavad kokku.
k
küsimus/ 26. oktoober 2013 22:27
Siseminister võttis pojukese oma kaitse alla, et anda otsustav vastulöök Interpolile, kui sõltumatule organisatsioonile,Meie poliitikud on nii ülbeks läinud, et peavad end maailma nabaks ja ei huvitu , miks kapten Klossi ikkagi taga kiusatakse?.IRL oma aardega on valmis maha müüma Eesti prestiizi ja tõsiseltvõetavuse välismaailmas
e
Enn/ 26. oktoober 2013 22:27
Tõepoolest Kross pole siiani ühegi hea teo poolest silma paistnud. Pealegi on ta ääretult labase käitumisega. Tema hingel on riigirahadega mehkeldamine, suhtlemine kriminaalidega nagu Angotti, kes oli rahvusvaheliselt tagaotsitav, riigireetur Simmiga. Mitte midagi head ma temast ei tea.
j
Jan/ 26. oktoober 2013 22:24
Krossil täiesti õige jutt,siin ainult kesikud laimavad teda.Loodan,et Kross saab millalgi peaministriks!
k
karl/ 26. oktoober 2013 22:13
Arlekiin Kross tuleb panna süüpinki ja nõuda talt tõe rääkimist kaaperdamise osas, muidu tuleb Krossil ja Vaheril pokris istuda kakskümmend aastat, mis rahuldaks õiguskodanikke!

s
Signe/ 26. oktoober 2013 22:05
Kross on ääretult ebameeldiv inimene. Kui vastik oli tema laimukampaania. Ega tema pooldajad paremad pole. nad ei oska tänulikud olla inimestele, kes teiste heaks tööd teevad, ka laimajate heaks. Arvan, et Krossi valijad on hoolimatud, hüsteerilised, oma sooje kohti kinnihoidvad, labased.
k
kremli partei / 26. oktoober 2013 22:02
j
juss/ 26. oktoober 2013 21:58
Tore,ma usun herra Krossi juttu...Siis ma usun ka seda,et KAPO saaks Interpoli tagaotsitavate lehele ükskõik kelle nime üles riputada...Kas on see võimalik...Äkki ongi...
s
./ 26. oktoober 2013 21:55
sa " oled ikka päris turakas või maani täis!! See aeg millal IL oli eestimeelne ja patriootlik ühendus on juba ammu ajaloohämarusse vajunud. Nüüd on see bande üdini võlts ja võimuahnete tüüpide kuritegelik jõuk. Sa elad oma õilsate arusaamadega minevikus, raputa ennast, ärka üles ja tee silmad lahti!!
m
meie riik/ 26. oktoober 2013 21:49
On ammune tõde, et kui suurvaim loojub (ka Eestis),
sii tema järeltulijad kõlbavad vaid nuruniidukeiks
või prügivoeärimeesteks
(seda tõestasid 3 suurimat Vaba Eesti Loojat oma lastega)
Üks hilgav sussija eesti kuhnija - kohutav inimene sai Intepolilt keelu
siseneda üle poolde maakera riikidesse)
appi tormasid keegi Vaher ja Reinsalu????
Mis toimus, on ju katastroofiline omaaegsele äri-ideele - EV-le
Ma kogu aeg ootan, millal eesti salajast 10 kõige rikkamat klanni temast end
lahti ütlevad ja esitavad uue valitsuse
või vähemelt plaani millel rajanedes seda teha
Tõenäoliselt on uus eesti valitsus taas Savisaaare ja Reformii jäänuste käes
ja all trükitakse kõigile uusi CV-sid
t
"töökale" "Vellole"/ 26. oktoober 2013 21:47
te siinsed kommijad olete küll nagu ühe vitsaga löödud,ainult üks ja sama kulund jutt.kui tubli on ikka Kremli partijale alluv keskkompartei eesotsas okupantide järeltulija sm,.bureshiniga.
Teiesugustele on väga ok.kui aga saaksite endile omasugused venelased veelgi paremini Eestit juhtima,siis olete õnne tipul ja loodate pääseda iga hinna eest tagasi omadega samasse punti.
Siin esinete kõik eestlastena,tegelikult olete mingid segunenud sovjetid,kellel pole õige eestlase hausugi küljes,aga kamandamas olete nagu oma põlisel maal ja iga hinna eest võimu täielikult endile haaramas kremli juhtimisel.
Võiksite ikka oma liistude juurde jääda,mis asja on teiesugustel Eesti ja eestlastega,olge omadega,aga mitte siin vaid kusagil mujal.Eestlased ei topi ju oma nina teie imede riigi valitsemisse,kreml ei ole Tallinnas,olete sellegi unustanud,
v
Vello/ 26. oktoober 2013 21:36
Kui alatu oli selline inimene saata linnavalitsust kukutama. IRL-il on üldse tahe võimule saada alatute võtetega, laimuga, vihavaenu õhutamisega. Tööd on vaja teha, mitte otsida ikka uusi ja uusi alatuid ärapanemisi. Ise ei taha tööd teha, pole vaja teisi segada.

v
Viive/ 26. oktoober 2013 21:29
Pole vaja kedagi süüdistada oma kuritegudes teisi. Ilmaaegu ei hakata kedagi rahvusvaheliselt taga otsima. Nagu selgus pole see valimistega seotud.
s
26. oktoober 2013 21:22
Sellest arlekiinist tehakse IRLi etalon,vaadake ja imestage kuidas elama peab.
h
hulgus/ 26. oktoober 2013 21:14
millal se arlekiin kinni pannakse??

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee