Esimesed inimesed ootavad H&Mi poe avamist.Foto: STANISLAV MOSHKOV
Tarbija
26. oktoober 2013 08:10

FOTOD: ostuhoolikud ootavad pikisilmi H&Mi avamist (26)

Laupäeva hommikul kell 11.42 algava välkšõu saatel avab oma uksed Tallinna kõige trendikam kaubanduskeskus vanas heas postimajas.

Varakult kohale tulnud ostufänne tervitavad tormilised etteasted nii maapinnal, majaseintel kui ka katustel. Parim koht avapidustustest osasaamiseks on Hobujaama tänava Foorumi keskuse poolne konniteeala.

Postimaja on aastaid olnud üks Tallinna tunnushooneid. Valmis see 1980. aasta suveolümpiamängudeks ning kogus juba esialgsel avamisel kuulsust oma enneolematu liikuva trepi – eskalaatoriga. Just neid imetreppe sõideti siia üle Eesti kokku oma silmagauudistama.

“Me loodame seekordsel avamisel korrata sarnast melu, mis sai Postimajale osaks tema algusaegadel 33 aastat tagasi. Nüüd küll ei piisa külaliste meelitamiseks ainult lugematutest eskalaatoritest, vaid avamisel pakume ka vaatemängulist šõud. Uudne Postimaja on moodne ostukeskkond, kus tunnevad end lisaks külalistele hästi nii trendikauplused, toidupoed, postkontor, ajalehekiosk kui apteek,” kommenteerib Postimaja omanik CA Fastigheter AB Eesti haru juht Andreas Claesson.