Eesti uudised

Tulemused linnades: teerull Kohtla-Järvel, šokk Kuressaares, Tallinnas ja Tartus endistviisi

Mattias Tammet, 22. oktoober 2013 07:00

10 KOMMENTAARI

p
Pensionär/ 23. oktoober 2013 13:48
No kuule sina , pensionäär kes ei nuta ........... jo siis oled reformikatel lemmiklaps . kus sa elad , nii hästi , et ei kurda .....? kui sulle on annetajaid , siis küll . Tead , üks kõva pensinäär keksis , et tema elab vabalt kuu aega ära ....50 euroga , selliseid keksiaid sitapeasid on ja sellised ongi elu persse keerajad . Miks mina saan 50 euroga elatud ja sina ei saa ,nii hõiskavad,, JOBU kari . pole siin ühtegi normaalset POLIITIKUT , kõik laiali peksta ja uut verd vaja , kes mõtleb oma rahva peale ennem ja siis alles KREEKA peale ..........
t
to: Eesti pensionär, 16:11/ 22. oktoober 2013 16:44
Kuule, Keskerakonna "pensionär"! Mina olen ka pensionär aga ei nuta ega hala ja olen eluga rahul.
Aga miks sul IRL, Reform, Ansip, Tartu linnas reform ???? kõik oma lagunevate hammaste vahel on ?
Mine oma kõigevägemava isakese Edgari juurde ja nuta seal! Edgar lubas ju ka lasnamäelastele ja veel KIRJALIKULT, et kui teda valivad, siis HINNAD EI TÕUSE! Kui nüüd kusagil näed, et hind on TÕUSNUD, siis päri kohe Edgarilt aru, MIKS TA JÄLLE HINDA TÕSTIS...??? Aga ära Ansipit küll selles süüdista - see on must-valgel paberi peal kirjas ja IGA lasnamäelase kodus olemas, et hinda võib muuta AINULT SAVISAAR!
r
Reformile, IRL-ile, SDE-le/ 22. oktoober 2013 16:21
Tavakodanikust valijana oli mul piinlik vaadata kui OSKAMATUD, PASSIIVSED ja SAAMATUD olid Reformierakond, SDE ja osaliselt ka IRL PROPAGANDASÕJAS Keskerakonna vastu! Ei ole neil ideoloogia- ja propagandasõjas ei kogemusi, oskusi ega teadmisi. VÕTKE EESKUJU KESKERAKONNAST, analüüsige oma tegematajätmisi ja looge erakonnas kasvõi propaganda ja agitatsiooni osakond! Valmistage varakult ette ürituste plaanid ja täideviijad IGAKS valimiseelseks päevaks. Koguge varakult kompromiteerivat materjali teiste erakondade kohta ja propageerige OMA erakonna häid saavutusi. Mulle näib, et nendes erakondades peaks KÕIGILE kandidaatidele ja erakonna liikmetele läbi viima KURSUSE propagandasõja organiseerimise ja läbiviimise kohta, et anda inimestele kasvõi HÄDAVAJALIKUD oskused ja teadmised. Veelkord - ÕPPIGE KESKERAKONNAST, sest sealsed vanad KOMMUNISTID OSKAVAD seda tööd teha! Praegu aga jäite Keskerakonnale selles sõjas igatpidi ALLA! Olge edaspidi AKTIIVSEMAD ja TARGEMAD!
e
Eesti pensionär/ 22. oktoober 2013 16:11
Jah , on kahju et vaene rahvas ei seisa enda eest , eestis l on 46 tuhat nälgivat last ja samapalju ka vaesuses elavaid lasterikkaid peresid , aga pursuid aga täidavad oma kukruid ja kiitlevad ....eestil läheb hästi , miks meie peame tegema mingeid laenusi , mis sellest kasu on , ei saa aru , meie maksumaksjate arvel . Kallis rahvas , te näete ja kuulete reformikate ja ka IRL-i lubadusi juba 20 aastat ja midagi pole meie heaks tehtud , ainult LUBADUSED. Noh , Hr ANSIP lubas meile ( pensionääridele ) 240 eurot aastas ja see olevat enneolematu pensioni tõus ......! no kuulge NAERUVÄÄRNE see tähendab , et 20 euri saab kuus juurde , see on rohkem hinnatõusudele ettemaks , aga mitte pensioni tõus ise endile pidid palkkasi tõstma ja ikka veel vähe . Miks meie ....pensionärid peame leppima keskmiselt 240 euroga , kuus , kus pursuid aina nuumavad endid . Tulevad riigikogu valimised ......mõelge hästu . see et Tartus ja veel mujal reformikad juubeldavad oma õnne ja hea elu peale see on tänu meile maksumaksjatele .
t
to: Alar, 14:11/ 22. oktoober 2013 15:59
KESIKUD - ÄRGE LIIALT RÕÕMUSTAGE! Riigikogu valimistel näitame teile ÕIGE koha kätte! Riigikogu valivad AINULT EV KODANIKUD. Valimistel EI OSALE VÕÕRRIIKIDE kodanikud ja mittekodanikud,
Kui mu mälu ei peta, siis Eestis elab umbes 100 000 Vene Föderatsiooni kodanikku ja umbes 90 000 mittekodanikku. Kesikud - VÕTKE need oma toetajaskonnast MAHA ja vaadake siis, KUIPALJU teil toetajaid on...! Kui ka kohalikel valimistel ei oleks nad saanud osaleda, siis EI OLEKS Keskerakond ka Tallinnas võimule saanud ja TASKURÄTTE hüsteeriliselt NUTVATELE kesikute oleks vaja läinud TOHUTUL hulgal...!
a
Alar/ 22. oktoober 2013 14:11
Kutsun rahvast üles annetama reformierakonnale taskurätte! Nende nutust hala ja süüdistusi on juba tülgastav kuulata! Kui rahvas otsustas valimistel nii, siis peaksid ka nenad seda otsust austama!
a
Alo/ 22. oktoober 2013 13:23
Võiks galeriis Hannes Hanso nime õigesti kirjutada ! (Kirjutatud Hannes Hasso)
a
Aitan ka (Tallinna puhul) põhjusi otsida/ 22. oktoober 2013 12:30
Põhipõhjusi on Reformi puhul neli:
Esiteks, Reformipartei on järjest enam tuntud Eesti põhjaviijana, inimestevaenulikkusega ja ülbikutekambana.
Teiseks, Reformi kandidaat Randpere on tuntud erilise õelusehunnikuna, konkureerides selles lausa Ligi ja Langiga. Ta on äärmiselt ebameeldiv inimene. Muide, paljaste rindadega opereerimine iseloomustab teda päris tabavalt.
Kolmandaks, ei piisa keski mustamisest, vaja on ka mõistlikku positiivset programmi.
Neljandaks, parteijuht Ansip tegi oma lollide üleastumistega (tammitõruide korjamine, Savisaare laimamine) ka erakonnale palju kahju.
Nii lihtne see ongi.

m
MUSKETÄR/ 22. oktoober 2013 11:26
Kahtlemata on kahju, et nii läks, Tallinna linnapeaks oleks parim kandidaat olnud Mart Helme, kuid kuna see soov ei täitunud, siis on mul hea peel, et löögile ei pääsenu poliitpätid Kross ja Randpere, samuti venelaste dirigeerimisel sotsid. Kas Edgar on parem või halvem, polegi küsimus, saadud hääled räägivad täna enda eest ja kui hakata võrdlema Keskerakonna tegemisi ja IRLi siis võib üheselt väita, suurim pätt on siiski IRL...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee