Eesti uudised

Eesti esitab Interpolile Krossi osas ametliku protesti

Toimetas Liina Metsküla, 21. oktoober 2013 21:07

35 KOMMENTAARI

t
tule taevas appi/ 24. oktoober 2013 10:33
Interpol ei esita põhjensamatuid nõudmisi ega ole kellegi käepikendus. Kurjategija peab ikka vastutust kandma, mitte minister maksumaksja raha eest ei tea kuhu tormama.
k
kuti/ 23. oktoober 2013 08:24
Pressikal see punt kinnitas , et esmaspäeval tagaotsimiskuulutus kaob interpolist , nüüd juba kolmapäev !?
j
jätke see jama/ 23. oktoober 2013 00:50
miks te arvate, et Eesti inimene on LOLL? Tehke oma Krossiga mida tahate, pange ta kasvõi klaaskappi. Aga öelge, kas selle helikopterilennu Krossile Tallinna tähistaevas tasub kaitseministeerium? Kelle taskust see tuleb?
l
22. oktoober 2013 18:02
Lugege läbi hoolega "Lugemist", see punasega ja siis hakake Krossi kaitsema. Kohutav olevus, mitte inimene see Kross.
k
22. oktoober 2013 17:18
Korra on juba ju esitatud avaldus ta maha võtta ja Interpoli komisjon ei rahuldanud seda.
k
kuulge/ 22. oktoober 2013 15:40
kus on info-nupuke, et hr minister Vaher sai lõpuks maha ingliskeelse kolmerealise dokumendiga
ehk protestikirjaga ja saatis selle Euroopa poole teele.
Juba laupäeval lubas Vaher kohe protestida.
Täna on juba teisipäeva õhtu, neli päeva istus mees jalad kõhu all - ja seda oma oma sõbra jaoks. Aga võõra... eestlase jaoks, palju siis aega läheks....
a
ai ai/ 22. oktoober 2013 15:21
mõni pätt -suli on kohe nii süütu näoga ainult silmad on punnis aga muidu TIPP _TOPP
v
vello/ 22. oktoober 2013 14:17
VALE PEALKIRI.....mitte eesti ei esita protesti.enamus tahab, et pätt vastutusele võetaks...vaid teatud valitsev kildkond..,
kes kardab paaniliselt krossi aresti, sest siis lubas vennike laulma hakata ja ka teised sisse rääkida.
vaadake kes tema ümber kõige rohkem sebib...ja kuhu niidid jooksevad
s
22. oktoober 2013 13:50
selge see et tegu on ametivõimu kuritarvitamisega, et sellel tagaotsimiskuulutusel ja kohalikel omavalimistel on seos. No kuulge , Savisaar on ju Venemaa käepikendus....
Ja mis moodi "mine ja anna tunnistusi kui puhas poiss siis lastakse lahti, ilmselge et tegu on korrumpeerunud riigiga ju , ja pole raske arvata millega säärane asi lõpeb kui ta sinna tunnistama läheb,
p
Pettunud/ 22. oktoober 2013 13:05
Olen pettunud selles, et Eesti riik on Krossi seljataga-mida see tähendab! Mis juhtub siis, kui protesti ei rahuldata, kas pöördutakse euroliidu poole abisaamiseks? Midagi kahtlast on selles loos. Igaüks mõtleb oma rikutuse astmelt. Häbi riigile!Ma ei usu iialgi, kui oleks keegi teine kodanik sellises seisus, et riigiisad aitaksid!
l
LY/ 22. oktoober 2013 12:55
Esitage siis ükskord ära, kaua sellest ikka "jahuda". Teiselt poolt on palju huvitavam küsimus see, et milline on Keskerakonna roll selles loos? Kas täna on olukord selline, et "kesikud" teevad otse koostööd vaenuliku riigi julgeolekuasutusega? "Kesikute" puhul poleks selles ju midagi üllatavat ja ei midagi sellist, mida nad pole varem juba teinud. Jätaks Krossi isiku kõrvale, sest selle "venna" minevik on kirju nagu "peni perse" ja eks näis milliseid tõendeid nüüd, pärast protesti esitamist, välja tuuakse. Teisalt on küsitav Interpoli enda roll ja otsekontaktid. Huvitav on see, et palju ja kellele, Venemaa "välja käis", et selline ülesriputamine sai üldse toimuda? Oleks see ju enam kui lihtne - "kesikud" võtavad venelastega kontakti (kas otse või läbi "vahendajate") ja selgitavad, et valimised käivad ja vaja konkurendile "igaks juhuks ära teha", venelased leiavad Interpolist mingi tegelase kes asjaga kaasa läheb (hea "papi" või korraliku kompraga saab ju ikka) ja kes eristub Interpoli varasematest seisukohtadest ja sekund enne plahvatust riputatakse Krossi tagaotsimine Interpoli poolt üles. Reps, kes on "kesikute" valvejurist, kukub kohe peale tagaotsimiskuulutuse avaldamist, "kilkama", et näe milline pätt ja sellist ei tohiks üldse valimiste osaleda. Korras - tehtud. Mõju küll polnud aga see selleks. "Keskutele" meeldetuletuseks (killuke ajaloost), et võimalusel on venelased seina äärde pannud esmalt oma kootööpartnerid, sest nemad on teadjamad kui ülejäänud.
e
Enne protesti.../ 22. oktoober 2013 12:46
...lugege läbi piraat Savinsi ülekuulamisprotokollid Arctic Sea kaaperdamise protsessilt ning jumala pärast jätke see protest esitamata - ärge tehke Eesti riigile rahvusvahelist häbi!!Need materjalid on veebis üleval avalikuks lugemiseks kõigile kes ainult lugeda viitsivad ja mina viitsisin.( tõsi küll - vene keeles) ning pean ütlema,et rootsi kardinad on käpardist "luurekoordinaator" auga ära teeninud.
p
Protestige aga jah/ 22. oktoober 2013 12:31
Meie omad võivad narkomuulad olla, sest nad on vaesed ja neid veeti alt, relvaäri võib õitseda,sest Eesti valitsus kaitseb Krossi ja on ise otsapidi sees. ESTONIA ei läinud niisama asja eest teist takka põhja ja sealt see relvaasi algas. Prostesteerige aga jah. Ja mis sel Krossil Ameerikaga jagadaoligi???
k
kõige/ 22. oktoober 2013 12:26
jubedam on see, et meie kodumaal on tõllasistujate ringkaitse niisama tugev kui Cosa Nostras. Sise- ringis võid kuitahes suure sita kokku keerata, kõik summutatakse. Näiteid kahjuks kuhjaga. Ja mis kodanike õiglustundest saab rääkida, kui sellele oma tegudega pidevalt ja karistamatult sisse sõidedakse?
k
Kui/ 22. oktoober 2013 12:18
see Kross nii puhas poiss on,miks ta ei julge siis venelastele omi tunnistusi anda.Need ajad on sealgi läbi,kus troika sulle kohe süüdistuse määras.Õige hõlma ei hakka keegi.Ju siis midagi ikkagi oli!
s
stella/ 22. oktoober 2013 12:17
mis teil äkki hakkas, et nii kramplikult venemaad kaitsete? tegelikult on meil parem elu kui seal, sest putini kojukutsele ei reageerinud peaaegu keegi.
m
matsu/ 22. oktoober 2013 12:07
Vanasti öeldi, et pärast kaklust rusikatega ei vehita.
Nüüd on valimised läbi, keskerakond võitis, aga mõned kesikud vehivad rusikatega edasi.
Kas miski kiilus kinni või?
k
kas mitte/ 22. oktoober 2013 11:42
Kas Vene pool ei soovinud Niilest küsitella, aga mees end näola ei anna? Selleks ka see kuulutus. Mingu ja andku tunnistusi ja kui ei ole süüdi, siis lastakse ta lahti kui õige ja puhta südametunnistusega mees.
m
marx/ 22. oktoober 2013 11:22
korruptsioon lokkab täiega!
m
MUSKETÄR/ 22. oktoober 2013 11:18
Nalja nabani, Eesti, banaani vabariik esitab rahvusvahelisele protesti koos õpetustega, et mis õigusega te meie varast ja pätti kiusate. See on midagi uut ja selle taustal peaks ka Venemaa valvel seisaku võtma...
t
to hm 10:05/ 22. oktoober 2013 10:24
Tänan info eest. Lugesin ja ei imestanud, milleks ta võimeline on. Ega ilma põhjuseta inimene ei räägi selliseid tõendid.
n
Nojah,/ 22. oktoober 2013 09:30
IRL ei teadnud, et nende (nüüdseks endised) erakonnakaaslased müüvad venelastele elamislubasid. Alles tänu Pealtnägijale tuli asi ilmsiks (või vähemalt Vaher&CO väitsid, et nad ei teadnud sellest asjast midagi).
Kas Vaher ja Reinsalu saavad täiesti kindlad olla, et Erik-Niiles Krossi minevik on puhas?
a
Andrus(andrus2000@gmail.com)/ 22. oktoober 2013 09:28
Oehhh, valimised on läbi, ehk laseks nüüd õhu välja? Interpol ei ole mingi kapo või mupo mis allub ühe või teise poliitilisele struktuurile.
Minul kui EV kodanikul tekkib tõsine hirm, kui meie riigi usaldus pannakse kahtluse alla taoliste poliitiliselt ebakorrektsete avaldustega.
m
miks viivitate?/ 22. oktoober 2013 09:22
Mitu päeva juba sama "uudis" väljas. Esitage siis JUBA! või on siiski mingi jama sellega????
j
Jah/ 22. oktoober 2013 09:19
Vat mis tähendab olla IRL-i sõber küll omade eest hoolitsetakse!
k
kes on see EESTI?/ 22. oktoober 2013 05:50
valitsev klikk ja parteigenossed kes omasid iga hinna eest püüavad päästa?Mingi säutsuv miki kikilipsuga keda rahvas põlastab?Keegi sellele ka mõtleb mida see pikas plaanis kaasa toob?
k
kas/ 21. oktoober 2013 23:00
Venemaa on selles ka süüdi,et Kross USasse minna ei tohi? Mis hülgemöla te ajate, kaitsete rahvusvahelist kurjategijat sellega, et jälle Venemaa kiusab Krossi. Vaadake Krossi paturegister läbi,midagi hullemat annab otsida või on kaasosalistel ka midagi karta?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee