Eesti uudised

Ansip kinkis kuuse ja loodab Tallinnas koalitsiooni luua (27)

Karoliina Vasli, Kaarel Tigas, 21. oktoober 2013, 07:00
Andrus Ansip kingib Valdo Randperele kuuse. Randpere tänab.Foto: Kaarel Tigane
Kell 20.40 Reformierakonna valimispidu

Peaminister Andrus Ansip kingib Valdo Randperele kuuse. Randpere tänab ja loodab Tallinnas koalitsiooni luua: «Vastasel juhul oleme varsti kõik kuuse all.»

Reformierakond peab oma pidu otse linnavalitsuse hoone vastas Wabaduse kohvikus.

Kell 21.05

saabub IRLi valimispeole Eerik Niiles-Kross. Viks ülikond seljas ja naeratus näol. «See oli vist kõige kummalisem valimiskampaania,» vastab ta küsimusele, kas Interpoli skandaal võis kuidagi valimistulemust mõjutada.

Ta sõnab, et nad on esmaspäeval valmis koalitsiooniläbirääkimisteks. Enda tulemust ta ennustama ei hakka, kuid usub, et IRLil läheb hästi.

Kes on Krossi valija? Varem on räägitud, et edukas keskealine mees. Õhtuleht on rääkinud mitme naisega, kes on öelnud, et Krossis on midagi võluvat. Omamoodi kodukootud James Bond. Selle võrdluse peale jääb Kross korra mõttesse. «Ma usun, et minu valijad on läbilõige Eesti ühiskonnast. Kõik, kes on eestimeelsed ja põhimõttekindlad.»

Kell 21.41

Laine Randjärv tunnistab, et sel korral läks valimispalagan üle piiri ja on samas õnnelik, et tal endal õnnestus siiski inimestega sisulist juttu rääkida. Samal ajal kostub kõlaritest, et ületatud on 1999. aasta valimistulemus.

Randjärve sõnul tuli tal Lasnamäel end tutvustada, teda lihtsalt ei teatud.

Samas on tal tänu moskvalannast emale keel suus: «Loomulikult sind kuulatakse, kui räägid puhast vene keelt. Tuleb lihtsalt arvestada, et ligi pool meie pealinna elanikest pole eestlased. Samas nende inimestega peab rääkima ja isiklikult usun, et sain kontakti.»

27 KOMMENTAARI

a
aga 21. oktoober 2013, 18:17
tegelikult tahaks teada,kes on tegelikult Kross?Kas on seotud piraatlusega ja muude mustade tegudega? Miks otsib Interpol teda ?Midagi on Krossis ,mis jätab kurjakuulutava olemise,linnapeana on Kross alla arvestust.
p
Peeter Känd 21. oktoober 2013, 17:22
Ansip võiks koos Randrerega proovida Lasnamäele ühele kuusele augu pae sisse kaevata, siis ehk nii tobedaid ettepankuid enam ei teeks.
Loe kõiki (27)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee