Kodu

Tartus kestab ehitusmess 

Õhtuleht.ee, 18. oktoober 2013, 07:00
Tartu Näituste messikeskuse hõivas eile kolmeks päevaks igasügisene mess «Ehitus ja sisustus», kus tänavu osaleb sadakond ettevõtet.

Tänavu juba 19. korda toimuv mess on ehitusteemade kõrval üha enam hakanud tähelepanu pöörama ka sisustusele.

Kavas on mitu esmaesitlust – näiteks saab lähemalt uuurida intelligentset ventilaatoriga kohtventilatsiooniseadet «inVENTer 12», Icynene vahtisolatsiooni ja veel paljusid uudistooteid. Väljapanekute seast leiab hulga nutikaid kodulahendusi, disainielemente ja viimistlusvahendeid, lisaks saab ehitamise või sisustamise käigus tekkinud muresid kurta otse tootjale.

Esindusliku ülevaate annab mess korraldajate sõnul nüüdisaegsetest köögilahendustest – kellel köögi uuendamine lähiajal plaanis, sellel on sealt kindlasti üht-teist kasulikku kõrva taha panna.

Alati on messikülalised suurt huvi üles näidanud nende firmade vastu, kes pakuvad käsitööna valminud mööblit (tänavu on oma väljapanekuga teiste seas näiteks põhjamaist materjali kasutav Made In Hyperborea). Suur disainiala on ka Tartu kõrgemal kunstikoolil – tudengite lennukad ideed on alati häid mõtteid pakkunud.

Seminaride ajakava on sel korral väga tihe, loenguid saab kuulata kõigil messipäevadel.

Täpsemat ajakava vaata aadressilt ehitusmessid.ee.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee