Maailm

Meedia: Tšehhi presidendi tütar osales Praha ööklubis seksipeol (3)

Aadu Hiietamm, 11. oktoober 2013, 07:00
SKANDAAL: Mitu Tšehhi meediaväljaannet on veendunud, et Praha ühes ööklubis seksipeol rahulolevalt suguakti imiteerimist jälgiv blond neiu on president Milos Zemani tütar Katerina Zemanova. Foto: Youtube, Getty Images
Tšehhi meediasse jõudsid fotod ja videod, millel võib näha presidendi tütart ühes Praha ööklubis korraldatud seksipeol. Presidendi kantselei väidab, et tegemist on võltsinguga, kuid meediaväljaanded on veendunud, et fotodel ja videol kujutatu on tõepoolest riigipea teismeline tütar.

Fotod Tšehhi presidendi tütrest Katerina Zemanovast ühes Praha ööklubis seksipeol avaldas esimesena veebiväljaanne Extra.cz. Piltidel istub valge pluusi ja lühikese musta seelikuga blond neiu toolil ning jälgib naerdes ja ilmse rahuloluga suguakti imitatsiooni enda kõrval.

Kaamera ette pole jäänud aga tavaline tütarlaps, vaid väljaande väitel riigi esimene neiu. Nii nimetas Milos Zeman oma 19aastast tütart Katerinat pärast võitu presidendivalimistel tänavu jaanuaris.

Tõsi, fotod pärinevad eelmise aasta sügisest, kui ekspeaminister Milos Zeman ei olnud veel president ning tema tütar oli 18aastane.

Extra.cz pöördus selgituse saamiseks presidendi kantselei poole. Kantselei levitas vastuseks Katerina Zemanova sõnu: «Ma ei ole kunagi niisugusel peol käinud. See on võltsing.» Presidendi pressiesindaja Hana Burianova ähvardas fotograafi üles otsida ja vastutusele võtta.

Portaalid Extra.cz ja Blesk.cz ei jätnud aga jonni ja avaldasid seejärel juba video ööklubis peetud peost. Väljaanded jäid endale kindlaks, et seksipeol on kaamera ette jäänud ei keegi muu kui Katerina Zemanova. Selle tõestuseks võrreldi seksipeol osalenud neiu otsmikul parema silma kohal ja kaelal olevaid sünnimärke presidendi tütre sünnimärkidega ja leiti, et need on identsed.

Ja veel. Videol hoiab neiu käes sigaretti. See sundis ajalehte Blesk süüdistama Katerina Zemanovat ebasiiruses. Oli ju riigi esimene neiu ühes intervjuus kinnitanud, et talle ei meeldi suitsetamine.

Bleski andmetel kujutavad seksipeod selles ööklubis, kus presidendi tütar kaamera ette jäi, segu filmivõtetest ja orgiast. Neist võtavad osa ka kutselised pornonäitlejad. Külalistena kohale kutsutud noorte naiste peaülesanne on juua võimalikult palju alkoholi ja aidata peomeeleolu üleval hoida.

Tšehhi presidendile meeldib alkohol

Tšehhi meedia meenutab, et alkohol ei ole võõras ka Katerina Zemanova isale. Milos Zemani alkoholilembusest räägiti juba presidendivalimiste kampaania ajal. Ta tunnistas, et ei ütle napsist ära, kuid ometi ei saa keegi öelda, et oleks teda kunagi kusagil joobnuna näinud.

Ent tänavu 9. mail ei uskunud tšehhid oma silmi, kui nägid telerist, kuidas president Milos Zeman Praha lossis kroonijuveelide toa avamisel taarus ja koguni seinast tuge pidi otsima. Kas ta tõesti oli nii purjus, uuriti kohe internetifoorumites. Presidendi kantselei eitas riigipea purjutamist ja kinnitas, et Zemanil oli kallal viirushaigus. Nii mõnigi kohal viibinud inimestest oli aga veendunud, et president polnud kaine.

Ajalehe Lidove noviny arvates nägi president Milos Zeman välja nagu purjus inimvare. Sama ajaleht lisas, et president tuli kroonijuveelide toa avamisele Vene saatkonna vastuvõtult, kus tähistati sõja lõpu aastapäeva.

President ise tänas hiljem televisiooni vahendusel kõiki, kes tema tervise pärast muret tundsid. «Reedel ehk päev hiljem oli mul 39,2, aga kahjuks mitte promilli, vaid Celsiuse kraadi,» üritas riigipea nalja visata. Zemani esinemine ja purjusoleku eitamine sundis paljusid tšehhe sotsiaalvõrgustikesse üles riputama fotosid, mis näitavad presidenti kõrtsis purjutamas.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee