Valimised

Kadri Simson: "Mina ei ole koos Viisitammega käidelnud suures koguses tundmatut päritolu sularaha."

Toimetas Piret Sarv, 8. oktoober 2013 12:51

77 KOMMENTAARI

k
karm/ 9. oktoober 2013 07:18
Asjad on nii nagu alati olnud -Kadrikene on valge nagu luik,teise pahad-pahad,tahavad Kadril tooli alt tõmmata... Aga Edgar- miks ta ei võitle oma truima teenri eest nagu lõvi? Või hakkab Kadri aeg otsa saama, nagu paljudel teistel keskerakonna naistel. Kusjuureś need teised on olnud Kadrist märksa arukamad... Elame-näeme. Aga eks igaõks saab lõpuks seda,mis ta on ära teeninud. 70 liiget keskerakondlasi visati välja erakonnast, nemad esinevad valimisliitude nimekirjas. Hüsteeria Keskerakonnas?
b
Brükkar Kolja/ 9. oktoober 2013 06:55
Tahan ka rahajagajaks hakata.......
r
ruiksimpson/ 8. oktoober 2013 23:27
Huvitav, kuidas inimesed võivad keskerakonnas muutuda - nii väliselt, kui sisemiselt. Valetamistega tuleb peale paks nahk ja kõik muutuvad ühte nägu- koledaks. No vaadake näiteks Simsonit. Sisemiselt muidu lahedad inimsed muutuvad kinniseks, sest enamus inimesi nende ümber vihkavad neid. Eilses Aktuaalses Kaameras tegi Simson oma niigi musta näo veel mustemaks. Lausa rõve oli kuulata, kuidas ta püüdis KÕIGILE EESTLASTELE tõestada, et ta ei ole kaamel ja küsimustele - kas see on valge, vastas ta alati erineval viisil, et pigem hall.
m
mkm/ 8. oktoober 2013 23:22
..Simson-sind ei usu enam keegi! Ei aita enam su valitud sõnade valimine,mis tavaliselt küsimusele vastust ei too.See on ikka oskus Simsonil kui midagi küsitakse siis tuleb ilmatuma pikk ja nn.tark vastus aga küsimusele vastust ei tule.Silmakirjateenrid!!!
r
Riinuke/ 8. oktoober 2013 22:57
Et siin midagi arvata peaks ikka ennem 9.klassi ära lõpetama. Analüüsivõimest jääb kohutavalt puudu.. Kadri pole nii rumal, et midagi seadusevastast teinuks. Kui olekski teinud siis Keskerakonna kontorit on kapo ja prokuratuur nii palju puistanud, et ammu oleks valtskus päevavalgel. Mäletad kui kevadel puistati kontorit 500 euro pärast....ja hiljem selgus, et seegi raha oli kapo poiste raha mis provokaatorist raketiärimehele pihku pisteti nn annetuseks. JOKK.
r
Riin/ 8. oktoober 2013 22:02
Inetuks läinud kogu see krempel juba. Kus need kaks meest ennem olid,et tõde päevavalgele ei toonud? Varjasid mitu aastat seda nn rahapesu? No ja nüüd siis järsku hakati rääkima, aga noh, lollid tavainimesed siin eestis-rügame aga edasi ja maksame makse riigile,mis tegelikult võtab maksumaksja raha ja paneb selle musta kilekotti ja kandib Keskerakonnale. Jube lihtne süsteem ikka:@
Kogu see Keskerakond peaks oma pillid kotti panema, aitab nendest!
Ja olge kenad,rääkige enda Tallinnas elavatele vanaemadele ja vanaisadele,et Savisaart ei valiks:D Aitab sellest rahva petmisest juba! Südame ajavad pahaks need poliitikud
t
Toomas/ 8. oktoober 2013 21:51
Eestlane on loll rahvas, ikka valib sulisid. JA MIDA ÕIGUSKAITSEORGANID VAHIVAD. SÜÜDISTUSED JU OLEMAS.
v
VALIJAD/ 8. oktoober 2013 21:49
Ootame 70 UUT PALJASTUST Keskerakonnast väljavisatud inimestelt! KIIRUSTAGE!

k
Kadri Simsonile/ 8. oktoober 2013 21:46
Kadri Simson s****s oma maine täis kogu eesti rahva ees pideva VALETAMISE ja EITAMISEGA!
Valel on lühikesed jalad, Kadri! TÕDE tuleb alati välja! Oled hädine sitavares!
s
8. oktoober 2013 21:04
m
mm/ 8. oktoober 2013 20:55
Juku-Kalle Raidi raamatut lugedes,mõtlesin,et pakub Kadri kirjeldamisega üle,praegu näen,et isegi
ilustas viimast.
t
Tommm/ 8. oktoober 2013 20:01
Kadri (Must) jätab inimese mulje, kes püüab alati maksku mis maksb musta valgeks rääkida. Kahju, et sellel erakonnal on see käitumisjoon omane. Selline lühinägelik käitumine võtab neilt varsti tuleviku.
j
Jaak/ 8. oktoober 2013 19:29
Kas Sulle Kadri koolis ei räägitud,et,kes valetab see varastab, et valetada pole ilus,et varga peas müts põleb jne..
o
Oh jummel/ 8. oktoober 2013 19:27
Häbi Kadrike, mis siin enam sonida, häbi!
m
MÕELGE , MEHED, ENNE KUI NÜÜD ÄKKI ??? "AUSUSEGA" HIILGAMA HAKKATE./ 8. oktoober 2013 19:24
kus need kitsed vastu sügist kõik pA....SALE on lastud. Tõsi, Viisitamm küll mingi autoriteet ei ole,aga Kadri on ja jääb arukaks naiseks, ehkki see sitaloopimine levitab halba lehka aga sitt JÄÄB IKKA EELKÕIGE SITALOOPIJA ENDA KÄTE KÜLGE.
k
Kadri/ 8. oktoober 2013 19:18
Terve maailm valetab. Vaid mina räägin tõtt. Edgar ka. Issi kaa.

k
Kuidas äkki/ 8. oktoober 2013 18:40
köik sinu peale valetavad,hakka inimeseks ja kao minema.
a
ats/ 8. oktoober 2013 18:38
reetur on reetur, olenemata sellest, millisest parteist ta on!
k
Kadri Simsonil.../ 8. oktoober 2013 18:37
Kadri Simsonil:
- pidev valetamine ja vassimine - "Töötab!",
- demagoogia - "Töötab!",
- kilekottidega musta rahaga hangeldamine - "Töötab!",
- AUSUS ja HÄBITUNNE - "EI tööta!", "Mitte KUIDAGI EI tööta!"
Tüüpiline keskerakondlane!
j
jama ju/ 8. oktoober 2013 18:28
.. no on see Viisitamm ka ikka paras prostitutka- kus ennem ollid - mina paneks sellised mehed kohe siberisse teele... Kahju ,et eesti selliseid tolguseid töis- prõõkavad siis kui omakasu mängus...
o
owen/ 8. oktoober 2013 18:25
Mina usun Kadri Simsonit ja see viisijupp tuletagu meelde,kuidas keskerakond teda pidevalt toetas,kui ta Pärnu linnapeana pidevalt vastu koote sai.nüüd on ta äraostetud või on viimase arukese kaotanud,nagu siinsed refirotid-irlakutsad oma raevust sülge pritsimas,need jopakollad on kõik palgalised refirottide käsualused,sinna ref-irl oskab raha kulutada küll,et sellistele maksta ja ajupestud ka muudkui annavad plusse,küllap on needki kõik refi-irla tegelased oma tööpostidel,
b
BOIKOTT valimistel Keskerakonnale!/ 8. oktoober 2013 17:56
Keskerakond viskas välja 70 ausat inimest, kes EI SOBI VALETAJATE, SULIDE, PÄTTIDE, VARASTE, MUSTA RAHAGA HANGELDAJATE, ÜLBETE JA PAADUNUD KURJATEGIJATE Keskerakonda!
Kutsume valimistel KÕIKI terve mõistusega inimesi BOIKOTEERIMA Keskerakonda! EI HÄÄLETA Keskerakonna kandidaatide poolt!
p
Pärnakad/ 8. oktoober 2013 17:43
Simson - meie paadunud valetajaid ja musta rahaga hangeldajaid Pärnus EI VALI ja selliseid Pärnusse EI TAHA! Ära Pärnusse trügi!
u
uku/ 8. oktoober 2013 17:36
tõese vastuse annab kalle-edgari tõekomisjon.pöördu kadri vastuse saamiseks sinna

K
++++/ 8. oktoober 2013 17:36
Kadri on väga kena ja tark naine. Loodame, et ta ei lase ennast nendel rumalatel tühikargajatel ennast kõigutada. Las nad säutsuvad, kui see neile rahuldust pakub.
g
grupp kesikuid/ 8. oktoober 2013 17:33
Simson Keskerakonnast VÄLJA VISATA kui Keskerakonna maine kahjustaja kilekottidega musta rahaga hangeldamisel, paadunud igapäevane valetaja ja suli! Inimesed EI USU enam Simsonit ükskõik MIDA ta ka kusagil ei kaagutaks! Mõtetu on sellist erakonnas hoida! Keskerakonna häbiplekk.
a
ah/ 8. oktoober 2013 17:32
see viisijupp on nagu tuulelipp. Juhuslikult on 2 vanemate naiste armastajat, Viisitamm ja Galkin, kohe ühte lehte sattunud, see peab midagi tähendama. Ja kas viisijupil on ka kaksikud?
t
Tumehall-Simpson/ 8. oktoober 2013 17:31
Simpsonid ei oska valetadada.Mina usun Must-Viisitamme!
k
keskööbik/ 8. oktoober 2013 17:21
Alati ei saa musta valgeks rääkida,kuigi üritad.Tunnista viga ja kahetse pattu,äkki jumal andestab su valed.
a
AITAB VALETAMISTEST, SIMSON!/ 8. oktoober 2013 17:10
AITAB JUBA VALETAMISTEST, SIMSON! OLED KAOTANUD AU- JA HÄBITUNDE! PAADUNUD KESKERAKONNA SULI!
k
Kadri, me pakkisime homme ja ülehomme dollareid. Meil oli terve USD olemas ja imetlesime teda , kui/ 8. oktoober 2013 17:05
isand Viisitamm sisse sadas oma suure musta kilekotiga ja nõudis relva ähvardusel ainult kolme miljonit. Ta olevat nüüd ausaks meheks hakanud
V
:-)/ 8. oktoober 2013 17:02
Viisikal naise arvetele kanditud rahad läbi nüüd vaja nui neljaks pumbajuurde saada äkki pudeneb miskit.

t
tundub,et ausate ja eriti ausate/ 8. oktoober 2013 17:01
rahastamise allikas oli sel korral Peruus. Asi läks untsu ja nüüd ajab meeletu viha lausa hulluks .
l
lavrenti/ 8. oktoober 2013 16:57
keda huvitab ,mis tegelikus elus toimus.
Praegu on èstoniansite elik kunagiste inimeste püha kohus keskerakondlaste hävitamine ja selleks kõlbab iga meetod.
Huvitav,kust pärineb raha,mis eriti ausatele tõerääkijatele vähemalt lubatud on.
Usutavasti maksmine toimub viisakalt,luuraja Kross oskab ellimineerida suurepärtaselt . Ei ta armsale Ansipile alla jää milleski.
f
fruktike/ 8. oktoober 2013 16:50
Viisitamm on järjekordne poliitiline libu
a
Aga/ 8. oktoober 2013 16:41
Viisitamm nägi kunagi mingit raha ja nüüd, aastaid hiljem,tundub talle, et see raha oli must, tegelikult aga oli Kadri sellel ajal Must, mitte Simson. Viisijupil vahet pole, mis suust välja ajab, keegi ehk plekib selle jama veel kinnigi viisijupile.
k
Küll on lihtne/ 8. oktoober 2013 16:26
lambaid lollitada. Pista vaid üks jama kesikutest lehte ja ongi punavõim jälle valitsemas. Ärge pärast kaevake mitu korda te sama reha otsas tallate.
v
Vassiliev/ 8. oktoober 2013 16:16
Kus valvekommentaatorid ovad? Halloo, Jelenaaaaaaa kukuuuuuuu???
Priit on kindlasti saunas poissidega..
v
viisidaam/ 8. oktoober 2013 16:14
Varem mulle Viisitamm ei meeldinud, aga nüüd meeldib. See et ta tegi nii või naa rahaga ei ole nii tähtis kui see, et ta hakkas tõtt rääkima. Kui ka teised seisaksid julgelt tema kõrvale ja teeksid sama, siis mitte keegi ei saaks tulevikus Eesti riiki ära kaaperdada. Võõras, tundmatu raha paneb kõigepealt poliitikud kotti ja siis ka Eesti riigi. Ma pole poliitikas, kuid tunne on küll selline, et kõik tegid midagi kilekottidega, mitte ainult Kesk. Pole mõtet üht erakonda süüdistada, parem on hakata puhta ja ilusa tuleviku nimel asjadest rääkima nii nagu kõik tegelikult oli või on.
o
8. oktoober 2013 15:55
Oh Kadri võib päris rahulikult magada,kui Kallasel ükski närv ei liigi,tema ju raha maaletooja ja süsteemi käivitaja R-HOOLDUSEGA.

r
8. oktoober 2013 15:52
Ruigavad ikka kõige suuremad sead,need kellel ikka vähe ja ahnus peksab jalaga pee.Kõige suurem viga on meie valitsus ja riigikogu,kes seni seda rahasüsteemi viljelevad ja kaitsevad.Üksteise mustamine on vaid selle süsteemi pinnavirvendus ja hale vihavalamise koht.Juured asuvad sügaval peidus Kallase R-hoolduses ja VEB fondides,kust erakonna rahastus alguse on saanud.Võiks ikka natuke mõelda enne p....ndamist.
r
Rein Mark/ 8. oktoober 2013 15:15
Kui valetada, siis suurelt.Viisitamme taust on eemaletõukav juba varasemast ajast.Nüüd siis asunud koostööle tandem Lausing-Kaseloga. Krossi mustas rahapajas neid juudaseekleid mõttekaaslastele jagub, mida mees pole ka varjanud, ainult et tema raha päritolu pole kõneaineks.
n
No ei tea/ 8. oktoober 2013 15:15
l
Lugeja/ 8. oktoober 2013 15:11
Ausalt jätab see raha jama ükskõikseks. Inetu on ainult vaadatata, kuidas nüüd püüavad kõik ennast puhtaks pesta.
v
vaata/ 8. oktoober 2013 15:06
tüdruku silmi!!!!!!! kurjad ja valelikud on need....
kõik teised valetavad, mitte simpson,
m
maakas/ 8. oktoober 2013 15:06
Ma saan aru, et sõna on hakkanud võtma kõik need, kes ise on millestki ilma jäänud, või millegagi vahele jäänud.Enam nagu vist polnud erakonnast midagi saada, siis joostakse saba jalgevahel teise või natukese ajapärast kolmandasse erakonda.Ja siis hakatakse oma endist erakonda kiruma ja halvustama, et uuele kannuseid teenida.Teid jooksikuid, ei võeta nagunii kuskil tõsiselt, sest võib loota ,et kui te oma tahtmist ei saa, siis on mustamine järgmise erakonna käes.Austan selles suhtes Ojulandi, et ta visati küll erakonnast välja, aga siiski on jäänud oma vaadetele kindlaks ja pole mõtlematult oma uut valikut teinud.Kas need vaated nüüd ühtivad ka minu omadega, aga austus tema suhtes on, et oskab vähemalt vait olla.Kindlasti pole ühtki erakonda, kellel luukeresid kapis pole.
t
Tülgastav on seda kõike lugeda/ 8. oktoober 2013 15:06
Kuule Kadri, saa ükskord ausaks inimeseks ja lõpeta valetamine. Oma vassimistega ja valetamistega sa kaugele ei jõua. Arvesta, et liiga palju on neid, kes teavad sinu musta raha keerutamisest. Jah, tegid kõik ja teevad seda ka praegu, vot ehk siis on võimalus kuidagi taastada oma nägu, aga nüüd oled sa valinud vale taktika, mis teeb sulle ainult halba. Oled veel noor, aeg annab sulle ehk andeks.
n
8. oktoober 2013 14:56
Nüüd juba 3 inimest väidavad et on Simsoni käest musta raha saanud, keda uskuda?

j
Jälle selles reformierakonna tiivas võimuvõitlus !/ 8. oktoober 2013 14:52
k
Kadri/ 8. oktoober 2013 14:45
Ei tunne ma Viisitammegi ja mis see KE veel on?
Loomulikult, need kes KE`st lahkunud julgevadki suud paotada, sest enam pole midagi kaotada. Vist.
u
uskmatu/ 8. oktoober 2013 14:20
pole ju vahet kes kellele mida ja kuna andis,minu elu ei muuda,täit tõde ei saa iialgi teada.ootan küll põnevusega järgmisi seeeriaid seebiooperist,igatahes ei jää põrmugi alla mehhiko või venezuela noveeladest
n
no mida, õhtuleht!/ 8. oktoober 2013 14:16
mis mõttega see uuendus, et kui panen plussi või miinuse, siis hüppab lehekülge algusess. kerin jälle tagasi ja kordub sama iga plussi või miinusega? absurdne uuendus :D
palgake korralik itimees.
d
Deeper&Deeperses/ 8. oktoober 2013 14:14
e
Ei/ 8. oktoober 2013 14:13
Sellistega küll luurele ei lähe .Ei tea kunagi millal nuga selga lüüakse
u
uih/ 8. oktoober 2013 14:13
miks riigikogulane kandideerib kui seadus ei luba sellel postil saml ajal koos riigkogulase postiga olla ju .See ju ebaseaduslik .
Ja kui see viivitamma nii hea siis miks mingi tartlane parmukasse pilli puhub nüüd.
No nüüd on kesikud täitsa keskel
Ah jaa ja kelle poolt see vivisitammeks nimetatud mis ta nüüd oli enne üldse keskerakonnas veel teeb kui laseb end valida hoopis mingis seltsingus.
a
agale/ 8. oktoober 2013 14:13
õige. valetagu Simson nii et suits taga. et ma olin puu otsas kui all jagamine käis. lihtsalt vastik neid poliitikuid näha ja kuulata.

o
oi kui inetu/ 8. oktoober 2013 14:12
noor naine ju veel, aga nii inetu. kael kortsus ja :( rumalus teeb inetuks.
v
Vanasõna/ 8. oktoober 2013 14:03
Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.
a
Aga/ 8. oktoober 2013 14:01
Kadri, aja aga selg sirgu ja ütle neile, mida mina ei mäleta, seda pole olnud...
Ja ongi jokkkkk.
t
Teadagi/ 8. oktoober 2013 13:55
See Simson on alati suur sõnade lendulaskja,teama sõna peab alati peale jääma.Poliitikud on kõik sahkerdajad.Tunnista parem ausalt ja siis on asi lahendatud.Ei maksa oma tegusid teiste kaela ajada.Aga noh,endale vaja saada ju soe koht,Valimised võiksid ikka ausad olla.Nimekirjast saavad need ikka valituks,kellel kui palju hääli.Aga mitte et mõned on häälepüüdjaks, ja siis annab oma hääled edasi.
v
valetajate vastane kodanik/ 8. oktoober 2013 13:51
Kadrike on kogu aeg silmi volksutav valelik daame olnud.Juba umbes 7 aastat tagasi Rahva teenrites imestas Rannamäe,kuides see valetaja üldse edasi elab oma valedekoorma all.
v
Viljake aeeee!/ 8. oktoober 2013 13:41
tõtta ka, saad midagigi ära panna!
k
kõik peale simsoni valetavad?/ 8. oktoober 2013 13:41
aga miks kõik siis valetavad kadrikese peale?
1
1932/ 8. oktoober 2013 13:40
Kõigile peaks selge olema, et kui Kadri üles tunnistaks, oleks tema hõlpelul lõpp peal. Aga mis tööd see tibi peale valetamise oskab? Nii et valetamine jätkub.

a
allan/ 8. oktoober 2013 13:34
Isegi kui mu jutt on vale on mul ôigus
l
landlord/ 8. oktoober 2013 13:33
No ega ma ei usu Viisijuppi kah.
a
alex/ 8. oktoober 2013 13:32
m
Mart/ 8. oktoober 2013 13:28
Kadri usume Sind peale valedetektori testi edukat sooritamist! Kui juba kolm endist tegusat KE liiget näitab näpuga, siis oleks aeg tõsisemaks debatiks. Tegelikult enne valimisi jõuab sõnum paremini kohale ja seega pole põhjust Kadrit eriti uskuda! Terve eelmine nädal peitis end:)))
i
indrek/ 8. oktoober 2013 13:24
Kõik need inimesed, kes on tänaseks Keskerakonnast lahkunud ja võtavad sel teemal sõna ei ole enam usutavad.
j
jep/ 8. oktoober 2013 13:24
e
eret/ 8. oktoober 2013 13:21
Kuidas simson öösel magada küll saab
r
reegel nr 1/ 8. oktoober 2013 13:20

n
Nagu lasteaias/ 8. oktoober 2013 13:20
Üks näitab teisele näpuga ja teine esimesele...
Aga nüüd me teame, et Kadri jaoks ei olnud tegu tundmatu päritoluga rahaga. Seda, kui suurtest summadest juttu, meile ei öelda.
s
suitsev suu/ 8. oktoober 2013 13:19
No kindlasti räägib aus poliitbroiler tõtt ja ainult tõtt.
On täiesti usutav, et ta ei käidelnud sularaha KOOS Viisitammega
ja et sularaha kogus ei olnud suur (sest see on suhteline mõiste)
ja et sularaha polnud tundmatust, vaid talle täiesti tuntud allikast.
k
kodanik/ 8. oktoober 2013 13:17
o
oijah/ 8. oktoober 2013 13:13
Oh Kadrike, mis sa enam. Keegi nagunii ei usu sind