Valimised

Kadri Simson: "Mina ei ole koos Viisitammega käidelnud suures koguses tundmatut päritolu sularaha." (77)

Toimetas Piret Sarv, 8. oktoober 2013 12:51
Kadri SimsonFoto: TEET MALSROOS
"Seoses Mart Viisitamme väidetega Keskerakonna büroo tegevuse kohta on mul öelda järgmist. Mina ei ole koos Viisitammega käidelnud suures koguses tundmatut päritolu sularaha," teatas Kadri Simson. 

"Ma pole kunagi vaidlustanud rahakassa olemasolu büroos, kuid selles sisalduv raha on olnud selgetest allikatest ja dokumenteeritud. Sularaha koguse suhtes on selge aruandlus ka erakonna majandusaasta aruandes, millest selgub, et näiteks eelmise aasta lõpus oli sularaha kassas 6449 eurot."

"Kolm kevadet tagasi võtsin ma Viisitammelt üle Pärnu piirkonna juhtimise. Ma olen pidanud korrastama temast mahajäetud segadusi piirkonna eelarves ja kogema sellest alates  temapoolset mustamist. Erapooletu pilguga vaatlejad saavad aru, et rünnak kaks nädalat enne valimisi ütleb rohkem tema kui minu kohta," selgitab Simson.

Täna kirjutas Eesti Päevaleht, et Keskerakonna endise tegevsekretäri Mart Viisitamme kinnitusel hämab erakonna aseesimees Kadri Simson rahastamisest rääkides, sest Viisitamm mäletab selgelt, kuidas nad tegelesid teadmata päritolu rahaga.

Samal teemal

08.10.2013
Mart Viisitamm: koos Kadri Simsoniga lugesime raha, koos ka jaotasime