Inimesed

Siiri Sõnajala abikaasa Andres: mul on Siirist ja Viivist lihtsalt väga kahju (87)

LISA KOMMENTAAR

Mati 12. oktoober 2013 07:54
Mõned arvustajad ongi sellised, et kui siin ilmub mõni lause, siis hakatakse huupi räuskama, vigases keeles, nagu tahaks välja lasta auru oma viletsa elu pärast, kaua sa ikka oma meest või naist sõimad, vahelduseks võib ka teiste kallal närida.
vilve 12. oktoober 2013 07:47
Muidugi on meestel oma naistest kahju, kuna nad hoiavad ja armastavad oma kauneid naisi. Ega ajakirjanikud paremad pole kadetsejatest, kui panevad lehte kadetsejate väljamõeldisi.
g 12. oktoober 2013 07:43
Mõnede kadetsejate kirjaviis näitab, kui labane kirjutaja ise on, isegi vigu on. Arvustage ennast ja mõelge, mis elu te ise elate ja jätke see tore perekond rahule, kus on kõik korras. On teineteist austavad ja armastavad paarid ja nende toredad lapsed. Edukas ja armas perekond. Aferistid on nende laimajad ja kadetsejad.
z 12. oktoober 2013 07:34
Väga kaunis ja ühtehoidev perekond. Naised on nooruslikud, saledad ja ilusad, kuigi neil on juba täiskasvanud lapsed. Selles peres valitseb armastus ja mõistmine. nad on peale selle veel andekad..Muidugi tekitab see alatutel inimestel kadedust, mis sunnib neid nuhkima ja pahatahtlikult arvustama.
signe 12. oktoober 2013 07:27
Kui palju kadetsejaid. Naised, kes siin labaselt arvustavad, võiks parem tänitada oma joodikutest mehi, kes ei kohtle neid hästi ning mehed on arvatavasti kadedad, et neil on kodus paksud ja räuskavad naised.
Andrei Kiisler 9. oktoober 2013 14:01
Andres, aga kasvõi naise ja naiseõega omavahel võiksid rääkida et sellised tembud on häbiväärsed ning võiks neid juba ära lõpetada.
joosep.. 9. oktoober 2013 10:43
Mida tähendab Ülepaisutatud? Kas tädid olid siis kained? Rahvas räägib et nad pidavat rüüpama päris kõvasti. Ka keegi lastest on juba sellega vist patustanud..
Kes vastutab? 8. oktoober 2013 17:58
Sattusin Stereos nägema üht õekest ja tuleb tunnistada,et ka minul hakkas Temast väga kahju! Tabasin end küsimas,et milline on nende meeste vastutus selliste inimeste kujunemisloos.

6. oktoober 2013 22:14
Huvitav, miks sa tropp siia maani teda ei ole toetanud? Aga noh, eks need niinimeted ususvennad-õed ole ju läbi aegade kõige suuremad variserid ja valetajad olnud!
6. oktoober 2013 19:28
Vastus sulle veel suurem oinas,NII LOLLI JUTTU KÜLL EI AJAKS JA JOOMA KA EI HAKKAKS!!! Lolli naist ka ei võtaks ja mõistust ei kaotaks.Haledad Vitjukid ei saa naistest jagu,võtke siis püksid ka juba jalast ja laske paljatagumikuga ringi,nii või naa olete naerualused.
KÜSIMUS TEILE,OINAD 5. oktoober 2013 23:17
MIDA ISE TEEKSITE,KUI ON MILJONID VÕI MILJARDID KÄES . .. . KUNIKS POLE OLND,EI TEA JU . .. .. :)
inimene 5. oktoober 2013 20:10
Palun kustutage see jama ükskord ära!!!
Kahju muidugi. 5. oktoober 2013 18:36
Olid kena naised, tublid emad, laulsid ilusti aga nüüd....nägusid nähes tundub, et päris alkohoolikud. Kurb , et kasikud ja mõlemad ühist teed valinud. See on see kui ujutakse raha sees, kohustusi enam pole ja igavus tapab.
Tunnen kaasa! 5. oktoober 2013 18:23
Ega naise kasvatamine ja ohjes hoidmine ongi raske eriti nuud kus feinistid assitavad naisi meeste vastu ules. Kuid sa pead naise toole panema muidu saab tast joodik voi lits
SEEGA : 5. oktoober 2013 15:56
M I L L E G A P O L I T S E I Ü L D S E T E G E L E B . . . . . ???????
AGA SIIN : MINU POOLEHOID TEILE,NII SIIRI,VIIVI KUI KA TEIE MEHED !!! 5. oktoober 2013 15:53
TEGELT EI OLE TE JU MIDAGI KORDA SAATNUD - KES MEIST EI JOOKS . . .. ? JA PEALEGI MINA JOON IKKA HOOPIS HULLEMAID JA KANGEMAID MARKE KUI VEIN NING OLEN TEINUD KA IGASUGU TSIRKUST(KÕIK POLE EHK LEHTE LÄINUD) . . . JA ET NAINE ANDISKI INTERVJUUD(ÜKSKÕIK,MIS OLEKUS),KUST PIDI MEES SEDA ETTE TEADMA,ET TEDA TAGASI HOIDA(EGA TA SELGELTNGIJA POLE) . . . EI SAA ARU,MIKS EESTI POLITSEI EI PÜÜA EGA LEIA TÕELISI PÄTTE JA KASUTAB JÕUDU VAID VÄETITE NAISTE KALLAL . . . (: SEDA KRAAVIVISKAMIST MA ISEGI USUN,KUNA MIND VISATI NAGU JAHUKOTTI POLITSEIMASINA PAGASNIKUSSE,NAGU OLEKSIN JÄTNUD TAKSOARVE MAKSMATA,EHKKI KAALU ON MUL KUSKIL 85kg JA JÄRGMISEL HOMMIKUL OLI SEE RAHA MUL JOPE TASKUS ALLES . . . SEEGA TEKIB HOOPIS KÜSIMUS : M I L L E G A P O L I T S E I Ü L D S E T E G E L E B . . . ???????

Kallid 5. oktoober 2013 15:40
prouad Sõnajalad!
Mis on teid selleni viinud? Väliselt kristlik õdedepaar , abielus ja heal järjel... Teid on ikka olnud näha kui kenasid oma meeste naisi, aga teil on midagi puudu, mida raha eest osta ei saa ... Mis see on ?
jana 5. oktoober 2013 14:27
no tõesti, mul on ka kahju, ja väga tubli mees muidugi, aga nii palju peaks ikka meest olema, et naisele öelda, ei lähe televiisorisse eputama ja ennast lolliks tegema. ja nüüd ei maksa küll kraaksuda, et ise teed ka... isegi kui teen, siis telekas ennast ennast lolliks ei tee ja seepärast ka nädal aega ei nätsutata. Aga inimene saab seda mida ta küsib, kuulsust ja tähesära, täpselt mida tahtis
mia 5. oktoober 2013 12:38
Lugupidamine mehe suhtes, kes niimoodi oma naisest räägib. Ega neil kerge elu ei saa olla. Naiste alkoholism näitab, et selles klantspildis, mida vahetpidamata ajakirjanduses esitatakse on tegelikult omad mõrad. Aga ei saa aru, milleks oli vaja tulla meediasse politsei peale kaebama ja endid päris lolliks tegema. Süüdistada peeglit, et lõust on viltu? Kaas tunne politseiametnikele, kes nendega jagelema peavad.
autojuht 5. oktoober 2013 12:32
Kaasatundjatele...oma kodus roomaku need õekesed joomasena ringi toas või aias põõsa all aga autoga teele sõitma minemine ON KURITEGU. Süütult sandiks või surnuks sõidetuid on lihtsalt purjus juhtide pärast liiga palju....ikka kaldus vastassuunda ja põrkas vastutulevaga kokku....mõelge sellele enne, kui kaastundest leelotama hakkate....head päralejõudmist.
Kuule, "soomlane" 5. oktoober 2013 12:07
Kirjuta oma emakeeles ehk eesti keeles, saad ise ka aru, mida kokku vatrad-irw.
Olen todella pettynyt eestiläisiin. 5. oktoober 2013 11:51
Niin kun yksi eestiläinen kaveri sanoi, että eestiläiset ovat ilkeä kansa. En halunnut aluksi uskoa. Mutta nyt tuntuu käyvän toteeksi. Kuten teillä sanotaan : "SUSI EI TAPPAA TOISEN SUDEN, MUTTA EESTILÄINEN SYÖ TOISEN EESTILÄISE." ... Jotain sinnepäin se sanonta meni. Rakkaus ja sääli puuttuu. Olkaamme armollisiä toisiaa kohtaan.
öelutsejatele. 5. oktoober 2013 11:29
LÖPETAGE PALUN se NÖÖKIMINE ja MÖNITAMINE!!!. Mis tunne teil oleks, kui teid endid pidevalt mönitatakse. Jah, nagu kommenteeria N ytles ilusti : "ARMASTAGE ROHKEM <3 , ROHKEM ARMASTUST <3 !!! MAAILM ON NIIGI TÄIS KURJUST.
nojah 5. oktoober 2013 10:30
Mis neist siiridest-viividest ikka, ju neil on igav, muudavad oma elu värviküllasemaks. Ja ülepaisutatut pole siin ajakirjanduses midagi, Siirikene oli ju mõnusa auru all, kui TV-3-le intervjuusid vihtus anda, see oli nii ilmselge joove tal, et küsimusi ei tekitanudki, see oli selgelt tajutav ilma igasuguse alkomeetrita. Nii et Andres, nendel naistel on tõsine alkoholiprobleem. Ehk on see liiga heast elust, mis mehed on neile võimaldanud? Või mis?

5. oktoober 2013 10:25
issanda loomaed on kirju
5. oktoober 2013 09:36
nende usk ju ütleb : kes rohkem joob teeb vähem pattu ,sest tema pea on segane
luisa 5. oktoober 2013 09:23
mul küll nendest kahju ei ole, minul ei tule nende trahve maksta. Ega Andreselgi pole põhjust neid haletseda, kaksikõdedel on ju lõbus elu, pigem haletsegu ennast, tema mehena peab seda kannatama ja selle jama kinni maksma. Mul on kahju Andresest ja Ollist.
to 7.48 5. oktoober 2013 08:50
kui nad mõne su lähedase purjus olles surnuks või vigaseks sõidaksid, kas siis ka leiaksid, et tuleb olla mõistev ja mitte õelutseda õekeste kallal? (nad muidugi paluksid pärast "ilusti" andeks ja loeksid meelal häälel mõne palve ka)
joogu palju tahavad, aga ärgu juhtigu autot.
mängivad küll suurt ja armastavat perekonda, aga midagi seal ikka väga valesti, et naised joovad ja lastega on pidevalt mingid probleemid olnud. täpselt enam ei mäleta, aga kunagi ju üks poegadest jäi poes vargusega vahele, lollusi tegeva tütre saatsid ise maale sugulaste juurde elama, et asi päris hulluks ei läheks jne.
kollasedroosid 5. oktoober 2013 08:50
Eriline ja tore pere, võtke end kokku, naised tehku kannapööre, mitte üks naps. Vaat, see oleks õnn!
Tubli perekond. 5. oktoober 2013 08:24
Loen 5. oktoober 2013 07:48
ja mõtlen,kui õelad on meie inimesed. Mul on lihtsalt kahju, kui neil tõesti sõltuvus on. Kas te ise elate kõik eksimatult? Aga kohut mõistetakse siin küll täiega.
to nojah 5. oktoober 2013 06:05
Huvitav olen just samuti mõelnud nagu nad oleksid tulnukad:-)

JUST! 5. oktoober 2013 03:26
Joome ennast sõnajalaks:)
. 4. oktoober 2013 23:29
huvitav, kas need mehed on teinud ka sõjaväest tuntud käsku SMENA SNARJADOV????
Tanel 4. oktoober 2013 23:11
Püha Issanda rist ja viletsus. Eesti rahvas õppige õigekiri selgeks, enne kui avalikus ruumis kommenteerima hakkate. Otse häbi on teiesuguste kaasmaalane olla. Vähemalt pooled kirjutanutest pole adekvaatsed andmaks hinnangut Sõnajalgade käitumisele. Mõõngem tõika.
nojah 4. oktoober 2013 22:33
Kui oli nõnda,et olid täiesti kained,kas nad ongi siis sündimisest saadik sellise kummalise käitumisega ,nagu poleks siit planeedilt.Võib-olla keegi teab ja tegemist on hoopis kõrgemal tasemel olemisega?
mardikas 4. oktoober 2013 21:26
Ma mitte ei saa aru,mis siin nii pikalt arutada ,kellel kui kahju on-minul purjus inimesest,kes rooli läheb,küll kuidagi kahju ei ole-ta ju potensiaalne mõrtsukas.Hea oli,et mõni laps või kes iganes teele ette ei jäänud ja siis juba jumal ka ei aita
Urmas 4. oktoober 2013 21:22
Loomulikult on kahju, haiged inimesed jne...
Joogu kodus.
Milleks peab joobnuna autot juhtima ??? See ohustab ju teisi süütuid kodanikke, lapsi jne....
Kui autot juhtinud isik oli sellises seisundis, et kaaskodanikud nähes tema rooli istumist, politsei välja kutsusid?
Täiskasvanud inimesed, joogu või tehku mis tahavad, aga milleks sellises seisundis autoga sõitma minna???
Et kogemata mõni teeääres sõitev jalgrattur alla ajada? Peale seda oleks parem edasi juua?
To Alice! 4. oktoober 2013 21:02
Nõus Teiega! Keegi meist pole patuta. Mõistaks vaid inimesed seda.
aga 4. oktoober 2013 20:57
minul on kahju nendest tuhandetest inimestest, keda pettes see perekond rikkaks sai!!!

möh 4. oktoober 2013 20:43
Selle "usuga" on nii, et seda vôib manustada korraga mitte üle poole liitri ... muidu vôib "usufanaatikuks" saada! (Usuteaduskonna vanasôna)
18.55Kas ükskord 4. oktoober 2013 20:06
...lõpeb see parmude presentatsioon oma kahjutunnetega,tundke seda isekeskis,mitte leheveergudel.Ma ei taha sellest midagi teada ega loe ka,milleks peavad need pardimokad siin üle lehe laiutama.Endil tellitud jahu-aitab juba.Jooge,palju jõuate,kaasinimesed jätke oma halaga rahule.
m48 4. oktoober 2013 19:58
kui pappi on , siis ei saagi pidama . jood võiduka lõpuni ja lõpp tuleb kiiresti
4. oktoober 2013 19:44
Olgu muuga kuidas on, aga selline seisukoht, et olen naise kõrval nii heas kui halvas, see on ülimalt sümpaatne. Tavaliselt hakatakse tänapäeval kohe lahutama.
Respekt!
TÕSIUSKLIK 4. oktoober 2013 19:43
Minu arust see perekond ennast ise kogu aeg pildile eputama minevikus sättinud-küll kinulinal issameiet nagu anekdooti lugedes-küll koduse elu ja majadega eputades.Saate,mida väärite!
ats 4. oktoober 2013 19:34
Kel pappi on võib teha mida tahab
juss 4. oktoober 2013 19:09
Aeg nooremate vastu vahetada Andres ja Oleg, mõelge sellele, halleluuja!
Aga 4. oktoober 2013 19:08
kaua peab Sõnajalgade saaga lehtede veergudel ilmuma. Natuke oli juba see Tv 3 s antud õuduste inervjuu meelest läinud ja jälle promotakse neid.!!Ja siis nõutakse veel privaatsust!!!

no ei 4. oktoober 2013 19:04
saa aru,mida nad teile teinud on.Iga päev loetakse ette kui palju joodikuid roolist tabatud,mitteühegi pilti pole veel olnud esilehel.Neid küll kes mitu korda vahele jäänud.Nüüd on Sõnajalad niisuured kurjategijad et nendest peab pidevalt rääkima ja mõnitama.Mina neid ei tunne,aga kuidagi veider ,see pidev näägutamine ja mõnitamine,millest ?
jepp 4. oktoober 2013 18:57
Loo pealkiri on valusalt hästi lollide eestlaste jaoks kontekstist välja kistud. Hästi lahe! Kommentaare jookseb nagu saelaudu :) Keegi muhvigi aru ei saa, kõik plärtsuvad... kui keegi viitsiks ette võtta asja ja sellistest jaburustest kasvõi feisspuuki lehe teha kus kõik sarnased totrused kokku kogutud - saaks isegi Eesti piires hea tulemuse koos reklaamidega. Äkki võtavad daamide mehed isegi asja ette ja kajastavad seda idiootsust mis nende perede suunal ette on võetud.
Politseinikest on kahju 4. oktoober 2013 18:55
Ülemused koos ajakirjanikega organiseerisid nädalase "operatsiooni" 8 lapse emade avalikuks mõnitamiseks.Ei mäleta,et ühelegile mõrtsukale või röövlile midagi sellist oleks organiseeritud..,
Issand... 4. oktoober 2013 18:55
kui palju kadedaid inimesi on siin ikka kommneneetrimas. Mõelge nüüd natukenegi ja tunnistage,et see sapi pritsimine tuleb teil puhtsast kadedusest.Teie jah ,kes te peate päevast päeva tööl käima,teie jah,kellel teist pole sellist mees ja teie ka,kellel pole sellist elamist jne.
Igatahes on perekond Sõnajalg täiesti normaalne tavaline perekond ilusate inimestega.Ainult seda ilu tallavad need ,kellel seda kõike ei ole,mida teistel on.
To:Mammu / 17:37, 4. okt 2013 4. oktoober 2013 18:50
Ära lõuga siin korralike kodanike kallal, neetud alkohoolik!!!
Mul on kaa 4. oktoober 2013 18:42
Ma tahaks nendega koos viina juua
4. oktoober 2013 18:42
Väga julge ja armas mees, et peab altari ees antud lubadust ning aitab oma abikaasat. Selliseid mehi on, aga vähe kes niimoodi julgevad välja öelda ja teha.
Mammu 4. oktoober 2013 17:37
Armsad inimesed!Lõpetage ükskord teiste kallal närimine!Olete ikka kõik nii õiged,et võtate endale sellise õiguse?

ingel 4. oktoober 2013 17:30
toetama peab kui juba sõna antud nii halvas kui heas tubli mees:-) kuid kui alkoholijoobes rooli istutakse millega võib kaasneda kellegi surm ,see on tahtlik tapmine ja ka jumala vastane. Kümnes käsus peaks olema ,ära sina joo, kui sina juua ei oska :-)
koguja 4. oktoober 2013 17:27
.. ja Jehoowa muutis vee punaseks veiniks ja tegi naeruväärseks need, kes oma helikopterite ja kallite autodega eputasid ning rahvas sai naerda nende üle ja naeris ning mõistis et kõik mammona on kaduv aga väärikus jääv
matsu 4. oktoober 2013 17:26
Neil naistel on see meeleheitel koduperenaiste tõbi. Mehed peavad ülal ja neil pole midagi teha, päevast päeva lõõgastumine väikse veinisaatel pehmendab ajud ja teeb neist alkohoolikud. Tööle tuleb naised saata. Nüüd küll on vist juba hilja. Nüüd on ravi vaja.
ilmselget 4. oktoober 2013 17:22
on tegu laimuga....mis te kõik istute igakord juures või kui nad teie arvates napsutavad....
alice 4. oktoober 2013 17:01
Näidaku see esimesena näpuga, kes ise elus vigu teinud pole. Kõik me eksime, kõik me oleme nõrgad, keegi pole eksimuste eest kaitstud, Jätke nad rahule.
miks 4. oktoober 2013 16:39
teised võivad juua aga nemad nagu mitte...? Joogu terviseks !
kurat 4. oktoober 2013 16:27
viige need parmõed ometi ükskord wismarisse
jooge, 4. oktoober 2013 16:16
aga ärge siis leelotage oma jumalaräppi

Vapsik 4. oktoober 2013 16:12
MÕISTA, MÕISTA ARVA ÄRA, KES ON NEIST NEILJAST KÕIGE LOLLIM?
Queen 4. oktoober 2013 16:08
Voiks juba lopetada selle totaka perekonna reklaamimise.
Mann 4. oktoober 2013 16:01
Mismoodi siis on ülepaisutatud? TV3-le antud intervjuu rääkis ju enda eest.
maali 4. oktoober 2013 15:59
Mul ka ,kõigist kes joovad
suur see joove siis oli??? 4. oktoober 2013 15:57
pole nagu ajakirjandusest läbi käinud, palju neid promillikesi siis oli kah?
sest üks osapooltest väitis, et oldi ju täiesti kained. ma tahangi teada, palju neil siis nagu sündimisest saadik sees on. sest kui nad ei joonud, siis.., nad ongi loomult joobega ja see on ehk hoopis meditsiiniline ime- äkki saaks kuidagi ära kasutada?
Toriseja 4. oktoober 2013 15:51
/...Issand sa näed ja ei mürista!.../
Vana Ahv 4. oktoober 2013 15:44
Nõus Freud / 15:13, 4. okt 2013 kommentaariga.
Olen ka mina altari ees tõotanud,et armastan oma naist ja hundijalavett ning oma lubadused olen täitnud.
Amen
n 4. oktoober 2013 15:41
Ilusad inimesed! Me kõik teeme vigu, iga päev jääb keegi politseile vahele joobes juhtimisega, aga neist ei kirjutata nii isiklikult. Loomulikult on asi üles paisutatud, et rahval põnev oleks ja teaks vadistada naabrile, et näe, kui halvasti teised elavad ja tunda, kui õigesti ise elad. Rohkem armastust üksteise vastu kallid inimesed!

4. oktoober 2013 15:19
Kaua seda saasta siin eksponeeritakse.Palju need Vitjukid lehele maksavad,et jälle pildil.Tahaks midagi lugeda ka juba,mitte selle seltskonna kahjutunnetest teada,mis enda põhjustatud.
Mutt 4. oktoober 2013 15:13
Muidugi oled tõotanud. Nüüd on toetamise aeg. Jõudu.
Jumalakartlik 4. oktoober 2013 14:49
Kuidas piibel ütlebki, tegevusetus on kõigi pattude ema!
Saarlane 4. oktoober 2013 14:45
Tõesti juba aitab,kõik on väsinud ja tüdinud sellest saagast.Kindlasti tublid mehed ei jäta oma naisi ja aitavad neid igakülgselt sellest va viinakuradist lahti saada.Olin ise aastaid viinakuradi küüsis,aga minu kuldaväärt mees ei jätnud mind maha ja aitas igakülgselt.Nüüd juba kolm aastat kaine ja õnnelik.
Päike 4. oktoober 2013 14:41
nujah, selliseid mehi on vähe kes oma lubadusi täidavad.Paljud unustavad selle peale pulmaööd;((
to tegelikult 4. oktoober 2013 14:38
moraalsed mehed???? sa oled ikka huumoriga tegelane.
MEHED 4. oktoober 2013 14:35
Pange ometi oma naised tööd tegema,siis neil vähem aega pudeli poole vaadata.Kiirustage,enne kui kellegi surnuks sõidavad purjus peaga.
tegelikult 4. oktoober 2013 14:34
moraalsed ja töökad mehed
naised võtku end laste pärast kokku
aga tundub küll, et kellelgi on väga isiklik vimm , järsku tahab mõnda meest üle lüüa

Juhan 4. oktoober 2013 14:30
Huvitav,kui kaua press neid aferiste eksponeerib?
Jah? 4. oktoober 2013 14:30