Tarbija

Lisatud tootjapoolne kommentaar!

Klient leidis poest ostetud korbist putuka (69)

Õhtuleht.ee, 1. oktoober 2013, 16:49
Foto: Lugeja foto
Õhtulehe pöördus üks klient, kes ostis Tartus Annelinnas asuvast Maximast kohupiimakorbi. Oma suureks ehmatuseks avastas ta korbi seest aga ühe kõrvaharki meenutava putuka.

"Ostsin täna Maximast kohupiimakorbi, kuid poole söömise ajal avastasin kohupiima seest ühe kõrvahargile sarnase putuka," rääkis klient.

Mees viis saia poodi tagasi, kus juhataja vastas talle väga sõbralikult, et selline asi võib tõesti olla juhtunud ning tagastas talla saiakese raha.

Kuigi olukord lahenes kliendi jaoks positiivselt jäi teda siiski kummitama küsimus, kuidas üldse selline asi võis juhtuda.

Maxima kommunikatsioonijuht Erkki Erilaid tõdes, et tegelikult peaks pretensiooniga pöörduma tootja poole, kuna kauplused ei saa ka kõige parema tahtmise juures kõiki müügiolevaid valmisküpsetisi seest üle kontrollida.

Korbi tootnud Linerel OÜ esindaja ütles Õhtulehele, et nende ettevõttes toimub regulaarne kahjurite kontroll ning igakuine putukate tõrje ja viimane analoogne tõrje toimus tootmises 14.septemberil.

Tootmisesse on paigaldatud ka putukate püünised monitooringuks ning neid kontrollitakse iganädalaselt.

"Putukas võis juhuslikult sattuda tootesse ka hankijapoolse tooraine kaudu. Näiteks kohupiimaga või suhkruga. Kontrollime omalt poolt tootmises olevad tooraine partiid," seisis nende kommentaaris.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee