Maailm

Koletisema lasi elukaaslasel vägistada vanglas oma nelja-aastast poega (22)

Õhtuleht.ee, 30. september 2013 14:10
Foto: Kuvatõmmis / YouTube
Prantsusmaal oli eelmisel nädalal kohtu ees vanglakaristust kandev naine, kes oli vangla külastusruumis lasknud elukaaslasel vägistada oma nelja-aastast poega.

25-aastast Sabrina Bonner'd ning tema 31-aastast partnerit ja lapse kasuisa Lionel Barthelemyt süüdistatakse selles, et nad katsid Touli kinnipidamiskeskuse külastusruumi aknad kottidega, et nende tegevus valvuritel nägemata jääks. Lisaks mehele ja naisele alustati uurimist ka vangla ametkonna suhtes, kirjutas thelocal.fr.

Samal teemal

Paar mõisteti süüdi mitmes seksuaalkuriteos lapse suhtes, kes praeguseks on kaheksa-aastane ja viibib sotsiaalameti hoole all.

Barthelemy tunnistas lapse vägistamist, mis leidis aset 2010. aasta veebruaris, kuid väitis, et vägistamise algatajaks oli lapse ema. Bonner, kes oli vägistamise ajal hoidnud lapse käsi kinni, väitis, et vanglas aset leidnud juhtum ja teised vägistamised, mida ta filmis, toimusid tema partneri vägivallaähvardusel.

Kohtupidamise jooksul kerkisid küsimused, kuidas vanglaametnikud seda kõike ei märganud, vahele ei astunud ning neid äärmiselt julmi ja loomuvastaseid kuritegusid ei lõpetanud. Seda enam, et naine kandis vanglas karistust koduvägivalla pärast ning tal on skisofreenilised kalduvused, kirjutas dailymail.co.uk. Uurimine selgitas, et aknad olid mustade kottidega kinni kaetud.

Psühhiaater Jean-Pierre May rääkis kohtule, et Bonner'l ja Barthelemyl oli sadomasohhistlik suhe, mille käigus kandsid nad kordamööda peremehe ja orja rolli. May lisas, et on raske määrata, kummal neist oli kandvam roll, kui nad lapsega halastamatult julmalt ümber käisid, ehk siis kumb on rohkem süüdi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee