Valimised

Rein Toomla: Keskerakond ja IRL võivad rõõmustada, sotsid on masenduses

Karoliina Vasli, 20. september 2013 13:28

73 KOMMENTAARI

k
Kas/ 23. september 2013 18:13
nii asi targutajatel käibki - 25% on venelasi, 75% eestlasi - aga kus on siis teised rahvused, moslemid, lätlased, rootslased - pole riiki kust meil inimesi ei ela. Inimesed harige ennast, kõik kes on eesti kodakondsusega, olgu venelane või türklane, tal on valimisõigus.Milleks te sellist silmnähtavat mula räägite.
l
Laine/ 23. september 2013 11:16
Ärge haukuge - Toomla teeb oma tööd, kuigi statistika pole IIALGI ÕIGE.Aga Kross oma rabelemisega võis saada ju midagi kokku, aga kas tal ka edaspidi see õnnestub. Põhiosa häältest sai ta oma alatu reklaamiga juba kõikidelt ära kes teda sinisilmselt usuvad. Ei usu et eestis tekib kogu aeg juurde inimesi, kes valivad ja pooldavad Krossi saamata aru kui suured on tema kuriteod võrreldes keskerakonnaga. Ja kui neid tekib, siis on ju need inimesed korruptsiooni pooldavad ja sellised ei hävita elu mitte ainult Tallinnas vaid hakkab mõjuma kogu eestis.Krossi teod on palju hullemad kui augud linna teedel. Kõik muu korruptsioon , mida väidab Kross on ulme.Usun et linnarahvas nii loll ei ole, et laseb Krossil linna raha oma mõisasse paigutada. Kuidas Kross üldse VÕIB sellist keskerakonna kohta tõestamata asja reklaamida - eriti telekanalitel. ? Ja kui tekib korruptsiooni pooldajaid, millega Kross on tegelenud kogu aeg juurde, siis on see löök põhielanikkonnale. Valin keskerakonna.
t
Toomla häbistab.../ 21. september 2013 21:00
Kas meil Eestis pole siis NORMAALSET politoloogi kusagilt võtta, kelle arvamust lehes avaldada...? Sellel "politoloogil" Toomlal on ju vänge Keskerakonna HAIS juures ja häbistab kõikide politoloogide nimesid! Õhtuleht - EDASPIDI soovime TEISI politolooge kuulata, mitte aga Toomlat!
r
REF ja IRL VÕIDAVAD!/ 21. september 2013 20:49
REFORMIERAKOND JA IRL VÕIDAVAD VALIMISED! Normaalse mõistusega eestlased EI VALI teiste erakondade kandidaate!
k
keskvalija/ 21. september 2013 20:47
Vot siis uute maksude soovijad on nüüd hätta jäänud, lisaks on nad suured "unustajad" raamatupidamise osas.
Sven oli algul lausa Edgari kasupoeg, lootis üksi tippu jõuda...ega ei jõua kuhugi ilma abistava käeta...
m
mari/ 21. september 2013 18:02
kas IRL-i toetajad on peast segi, nähtavasti tahavad nad veel suuremaid kodukulusid, ei saa aru nende inimeste mõstusest.
r
21. september 2013 16:03
Rein Toomla´le soovitus meedias parteisid tuleb kutsuda ühinemisele. Kellele meeldiad need igapäevased kaklused arvamisliidrite vahel? Ikka neile, kes poliitmaastiku sündmustest kirjutada saaksid. Võtame eeskuju Euroopa Liidust, kõik 27 riiiki elavad rahus ja ei sõima teist kommuptsioonis, lindi läbilõikamises jne.
k
KE PEAKS HOOPIS NUTMA!/ 21. september 2013 15:15
Keskerakond peaks hoopis SUURE HÄÄLEGA NUTMA kui 84% eestlasi ja 19% venelasi EI TOETA Keskerakonda! HÄBI on olla sellise erakonna liige või toetaja! Eestlased valivad kindlalt IRL-i ja Reformierakonna kandidaate, sest nemad on TEGIJAD ja ainsad eestlaste KAITSJAD, kes ei müü eestlasi maha vene natsidele.

t
Toomlale/ 21. september 2013 14:14
Kesikute hääletoru Toomla! Kui ainult ligi 16% EESTLASI toetab Keskerakonda, siis 84% EESTLASI EI TOETA KESKERAKONDA! Küll on ikka Keskerakonnal ja Toomlal palju rõõmustada! Ha-ha-haaaaaaaa....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
t
TÄHTSUSETUD TOETUSPROTSENDID!/ 21. september 2013 13:37
Need protsendid EI OTSUSTA valimiste tulemusi. Venelased EI OTSUSTA valimiste tulemusi, sest
neid on Eestis ainult umbes 25%. EESTLASI on meil õnneks siiski 75%. Valimiste tulemused otsustavad EESTLASED. Õige pildi saamiseks arvutage need protsendid Eestis elavate eestlaste ja venelaste arvust - siis näete, kuipalju inimesi toetab Keskerakonda ja kuipalju inimesi TEISI erakondi! Samasugused arvutused tehke ka Tallinna kohta. Kuipalju on Tallinnas eestlasi ja kuipalju on venelasi ning korrutage need andmed toetusprotsentidega. Siis näete TEGELIKULT, kuipalju inimesi toetaks Keskerakonda ja kuipalju TEISI erakondi! Toetusprotsendid tulevad hoopis TEISTSUGUSED, jobud! Sellised toetusprotsendid EI ARVESTA inimeste ÜLDARVU...!
LIHTSAMALT öeldes, väikese haridusega inimestele:
Oletame, et Tallinnas (või ka EESTIS) on näiteks 100 muulast. 81% muulasi toetab Keskerakonda. Aga see on AINULT 81 INIMEST KOGU Tallinna (või Eesti) kohta! ÜLEJÄÄNUD EI TOETA Keskerakonda!
Saite nüüd aru, kui nõmedad on need toetusprotsendid ja et vaja on arvestada ikka INIMESTE ARVU!
n
Need protsendid EI ISELOOMUSTA valimiste tulemusi. Venelased ei otsusta valimiste tulemusi, sest neid on/ 21. september 2013 13:16
Eestis ainult kusagil 25%. Valimiste tulemused otsustavad EESTLASED!
v
valijad/ 21. september 2013 13:14
Sotside ja kesikute reiting LANGEB veelgi kolinal valimisteks! IRL-i ja Refi kandidaadid on AINSAD, keda valida! Nad ei müü eestlasi maha vene natsidele ja on AINSAD, kes on võimelised Eesti elu paremaks muutma. Seda on nad ka tegudega tõestanud. Mitte ÜHTEGI kesikut ei vali!
t
to Svetlana/ 21. september 2013 12:40
Svetlana! Nii nagu vene rahvus, ei kao ka eesti rahvus kuhugi. Olime siin 5 tuhat aastat tagasi, siia ka jääme. See jagelemine on kõik valimiseelne poriloopimine. Peale valimisi saab jälle rahulikult hingata. Edu Sulle!
m
Minu arvamus/ 21. september 2013 12:33
Ma veel ei tea keda valin,aga kindlasti mitte reformi ja irl-i,need erakonnad on end ammendanud ja mitte midagi head ei ole nad korda saatnud,vaid ainult vaesust ja viletsust igalepoole külvanud.
s
Svetlana/ 21. september 2013 12:09
Teie eestlased ammu hävitasite ennast,aga meie olime ja jaame.
m
Mis te nüüd!/ 21. september 2013 11:18
Miks selline jutt? Mina sotsiaal-demokraadina küll masenduses ei ole!

t
21. september 2013 10:15
to jah?
Sotsid ja reformarid ei saaks koos olla,kuna ühed on vasakpoolse vaatega ja teine parempoolse.
k
Kay/ 21. september 2013 09:02
No hallllloooo?! Te päriselt arvate, et tegu on õige statistikaga? Ei ole! Kinnimakstud..vastavalt vajadusele nagu ülejäänud meedia. Keegi lihtsalt pole nii loll, et Refi, Irl, Keski või Sotse valida. Sellised Eesti reeturid, et halb hakkab. Mõelge peaga!
h
Hääl EKREle/ 21. september 2013 08:44
Kõik oma kodumaad austavad eestlased peaksid valima EKRE, sest nende puhul võib olla kindel et ei hakka toimuma totaalset venestamist, vaid mehed hindavad kõrgelt Eestimaad kui kohta kus eestlastel elada hea.
Eesti on meile ainuke riik, kus elada ja areneda, kõigil muulastel on omad suuremad ja väiksemad kodumaad kusagil olemas, kuhu alti minna saab.
JA AINULT EETLASED saavad edasi arendada eeslaslikku eluviisi ja -kombeid, mis meile ju kallid oma esimesest iseseivusajast!!!
JA EESTI ON AINUKE KOHT kus seda meie teha saame. Ei lahe ju eestlased eestlust arendama Venemaale, Aafrikasse jne....
----
Sotsid on hirmsad kommarite reinkarnatsioon,
Ref oma ülbuse ja pahatahtlikkusega teeb kõik et eestlastel poleks enam oma kodumaad,
Irl on igavene sahekrdiste punt,
Kesi puhul häirib tugevalt liigne venestamise noot kogu nende tegevuse juures,
o
Oleg/ 21. september 2013 06:43
Savisaar,tervist sulle ja jõudu,meie oleme sinuga.
k
KJ/ 21. september 2013 06:21
IRL võiks Partsi valitsusest tagasi kutsuda seda nö. paska on ta seal juba küllaga laotanud. Oravad arvavad, et kogu Eesti on ainult Tallinn, mina küll selle üle uhke ei ole mida nad Tallinnas lubavad, ülejäänud Eesti olgu nagu on.
s
sisuliselt ei ole kedagi valida/ 21. september 2013 06:19
keskerakond on irlist ja koomaoravatest kohe kindlasti parem ,marksistidest ei arva ma midagi
h
Hääletame härra Krossi meie pealinna linnapeaks/ 21. september 2013 02:37
Oma häältega on meil võimalus lõpetada paegune häbiväärne olukord kus vaenulik kamp mõnitab meie rahvast ja riiki lausa meie endi raha eest...igale oma!Kaagid vangi!
e
Eestimeelse partei poolt/ 20. september 2013 23:57
Tegelikult tuleks valida uusi tulijaid. Valima peaks Konservatiivse Rahvaerakonna.

b
BOONUX/ 20. september 2013 22:38
Sotsid on saatanast nagu venemaa ja sotsialism!!! Seda sotsialismi oleme näinud terve igaviku ja rohkem enam näha ei taha!!!!!!!!!!!! sotsid kaOTAGE ENNAST ÄRA JA KÜÜDITAGE ENNAST SIBERISSE SIIS TEATE MIS SOTSID ON!!!!!
k
Kata/ 20. september 2013 22:36
Kuidas tohib meie "kallis" meer kulutada maksumaksja raha enda reklaamimiseks valimiste välireklaami keelu ajal?! Miks tahavad inimesed valida kedagi, kes neid ilmselgelt lolliks ja lambaks peab? Ei mahu pähe, kohe üldse ei mahu.
v
võib aru saada/ 20. september 2013 21:21
...et Keskerakonna populaarsus on suurenenud, sest sest vähemasti Tallinnas on tõesti palju ära tehtud vaatamatta koalisatsiooni pidevale kaigaste kodarasse loopimisele....seda eriti teedeaktsiisi rahade pidevalt mahalõikamisele. Võib aru saada reformarite 21% toetusest....see on inimkiht kes pumba juures, ka sotside ca 20% hääli mõistetav, sest eestimaal suur hulk idealistidest intelligente kes suurt praktilist ei jaga....aga et IRLi toetab juba üle 18% valijaist...see on küll üle mõistuse...sest need valijad nimetavad end ju isamaalisteks. No kui võtta need elamislubade müügid venelastele, ida virumaal venelastest poolkriminaalsete umbkeelsete inimeste parteisse värbamine, et nende abiga nn kampsunite üle võim saavutada, mistõttu osa nn kampsuneist lahkuski....no selles parteis pole enam grammigi isamaalisust.....kes siis põhjustasid IRLi % tõusu....kas tõesti neid peipsiääre vene kalureid nii palju oli. No isamaalised....hääletage siis Vaba Isamaalise Kodaniku poolt....on natuke äpud, et oma parteis lasid karjeristidel võimu haarata ja ise jalga lasksid, aga vähemasti eestimeelsed. Mis aga sunnib IRLi poolt hääletama...lollus lihtsalt....
õ
Õiglane/ 20. september 2013 20:51
Ega Randpere pole palju parem, kui Kross. Arvan, et tal pole vähemalt kriminaalset minevikku nagu Krossil on. Kuid Randpere ei pea oma sõna ja petab rahvast. Lõuna-Eestis andis ta enne valimisi suuri lubadusi, kuid Riigikokku valituks saades unustas need ja ei näidanud sinna nägugi. Ta peaks praegu tegelema sellega, aga mitte kukutama linnavalitsust. Praegune linnavalitsus teeb kõik, mis võimalik rahva jaoks. Randperel oleks vaja vaid tulusat kohta, et kindlustada muretut pensionipõlve välismaal.
v
vilve/ 20. september 2013 20:37
Keskerakond on ainuke erakond, kes on võimeline Eesti elu paremaks muuta. Seda on ta tegudega tõestanud. Kui alatu ja lausa pahatahtlik peab olema see inimene, kes seda tunnistada ei taha. Valitsevad erakonnad ja nende sõnakuulelikud ajakirjanikud teevad kõik selleks, et laimata Eestimaa parimat erakonda Keskerakonda.
a
ahv/ 20. september 2013 20:36
Varsti on IRL reformierakonnast ees ! Ükski erakond ei luba loomkatsetuste keelustamist !
Tegelega aga ka asjalike asjadega ,eestist on antud ainult veerand vajaminevatest häältest loomkatsetuste keelustamiseks euroopa liidus ja sellega jääb eesti tugevalt maha itaaliast,belgiast ,prantsusmaast ,sloveeniast kus antud hääli on antud 70 - 150 protsenti eesti 26 protsendi vastu
http://www.stopvivisection.eu/et
v
vello/ 20. september 2013 20:27
Kuhu hakkaks küll raha minema, kui E. N. Kross saaks linnapeaks. Peamiselt maksumaksja raha eest on üles löödud Krossile kuuluv Kõue mõis. Selle mõisaga on Kross Eesti riigi kaukast välja imenud kokku 855000 eurot. Laari valitsuse ajal kasutas Kross riigikantselei eelarvest veerand miljonit krooni Keila-Joal ühe nn valitsusvilla kapitaalremondiks, kuhu hiljem perega elama kolis. Selle mehe kuritegude nimekiri on pikk.
e
enn/ 20. september 2013 20:03
Keskerakonnas on Eestimaa parimad inimesed - töökad, hoolivad, ausad. See, mis Tallinnas tehakse igapäevaselt, on imetlusväärne. Kui palju parem oleks elu Eestimaal, kui nad oleks võimul. Nad on tööga seda tõestanud.

p
provokaator/ 20. september 2013 19:36
Minule meeldib Edgar Savisaar ja mina hääletan tema poolt. Rohkem öelda mul pole!
ä
ää/ 20. september 2013 19:29
ajupestuile hirmu külvamine.
t
tõnn/ 20. september 2013 19:04
Reformierakond ei hooli rahvast, IRL teeb oma tegutsemisega ainult halba. IRL sai eelmistel valimistel hääli kergeusklikelt peamiselt vaenu õhutamise ja mitmesuguste ärapanemiste teel. Nende linnapeakandidaat on alatuse ja labasuse etalon. Ega Reformierakonna kandidaat temast palju maha ei jää.
a
aus valija/ 20. september 2013 18:50
Minu arvamus on, et valima peaks ikka töö järgi, selle järgi, mida on tehtud rahva elatustaseme tõstmiseks. Tallinnas tehakse kõik, mis võimalik inimeste heaks. Kes seda tunnistada ei taha on hoolimatu, õel või võimuahne. Kui riiklikul tasemel tehtaks kasvõi veerand sellest poleks me esimeste seas Euroopas vaesuse, ebaõigluse ja olematute sotsiaaltoetuste poolest.
s
sirje/ 20. september 2013 18:38
Meie vanemapõlve lauljanna, kes on aastaid Soomes eianud ütles, et talle meeldis sealne lnimesi väärtustav ning inimestest hooliv ühiskond, hoitakse oma riiki ja oma inimesi. Tal on tunne, et just Keskerakonna poliitika aitaks Eestis jõuda samasuguse sõbraliku ja toetava õhkkonnani. Ta märkis veel, et usaldust võidetakse tegudega. Just sellepärast meeldib talle Tallinn, kus on palju häid asju ära tehtud.
t
tavaline asi/ 20. september 2013 18:31
Omasugused valivad alati omasuguseid. Inimene on juba kord niimoodi loodud, et teisi inimesi hinnatakse omaenda tasemelt. Mõtted ei saa olla kõrgemad ja üllamad kui inimene ise ja tema võimed on. Kui küsitletakse erinevatel perioodidel erinevaid inimesi, siis on loomulik, et tulemused kõiguvad ja sõltuvad küsitletatavate kas hetke nägemustest või kindlast veendumusest.
t
tiit/ 20. september 2013 18:26
Kui peale Laari valitsust tulid võimule Keskerakond koos Reformierakonnaga, muutus elu kohe palju paremaks. Näiteks pensioni tõsteti poolevõrra. Praeguse valitsusega oleks vist küll koostöö võimatu. Praegune valitsus ei hooli rahva elatustaseme tõstmisest.
t
tiiu/ 20. september 2013 18:20
IRL oli võimul 6 aastat, kui Laar oli peaminister. Kas mõned inimesed tahavad selle aja kordumist. Hinnad tõusid lakke, pensione ega palku ei tõstetud, toimusid mingid kahtlased relvaostud, Eestimaa vara hakati välismaale maha müüma jne. Peab olema ikka alatu ja hoolimatu inimene, kes nende poolt hääletab.

l
Lugeja/ 20. september 2013 18:19
Juhtusin lugema postimehe gallupit,kus on keskerakonna toetusprotsent 11 ja IRL-l oli vist 23.Usun,et selline olekski tulemus kui võrrelda neid kahte omavahel ja lõpetada migrantidel ja nende järeltulijatel valimistel osalemine.Lõppude lõpuks ei tohiks olla õigust valida ühelgi inimesel(või nende järeltulijail),kes sattusid Eesti riigi territooriumile Eesti Vabariigi tahte vastaselt.Ja sellest 11-stki on suur osa nõukogude taustaga pensionärid-pidi ju see tollane ideoloogia kuidagi külge ka jääma nõdrematele inimestele....!
p
pille/ 20. september 2013 18:14
Kas tõesti leidub naiivseid inimesi, kes hääletavad IRL-i poolt. Nad on ainult halba teinud. Nende linnapeakandidaat on täielik vassimise, näppamise ja sahkerdamise etalon Eestis. Erik-Nilles Kross on korruptsiooni meistriklass.
o
orbit/ 20. september 2013 18:10
Sotsid on sama tühised, nagu nende riiklik nätsutaja.
s
sotsidega/ 20. september 2013 18:09
on nii nagu on. Järvamaal on sotside 2. mees Kuno Klein kriminaal ja suvilavaras. No kuulge, kas tõesti paremat pole.
s
sotsidega/ 20. september 2013 18:09
on nii nagu on. Järvamaal on sotside 2. mees Kuno Klein kriminaal ja suvilavaras. No kuulge, kas tõesti paremat pole.
v
Valimisliit "Urodina"/ 20. september 2013 17:26
i
Im/ 20. september 2013 17:16
Savisaare ja Krossi vahelise shou tulemusena nende valijate protsendi tõus näitab vaid seda,et rahvas on ikka tõsiselt rumal,et mitte koguni otse loll öelda.Mitte need ööbikud Toompealt ei sureta Eestit ja eestlasi välja,vaid ajukääbikud ise teevad seda.Üle 20 aasta on saadud ninna,kõrva,suhu ja igale poole mujale aga muutusi otsivad ikka panijate hulgast.Jõudu otsingutes!
m
Minu hääl maksab/ 20. september 2013 16:16

t
tallinlane/ 20. september 2013 16:01
IRL VÕIDAB oktoobris Tallinna valimised! Savisaar Lasnamäe turule trummi lööma ja klouni mängima!
v
valijate pöördumine.../ 20. september 2013 15:34
Sotside, Reformi ja IRL-i KÕIGILE kandidaatidele! VÄHE on sellest, et panite oma nime kandidaadina kirja aga mitte mitte lillegi ei liiguta nii ENDA kui ka ERAKONNA propageerimiseks ja tutvustamiseks nii valijate seas kui ka massiteabevahendites. Loodate, et kõik jooksevad teid kohe niisama valima ja erakonna populaarsus aga tõuseb iseenesest ... EI TÕUSE ja EI VALITA teid niisama! MAGAVALE kassile ei jookse hiir suhu! TÖÖD on vaja teha nii enda kui erakonna populaarsuse tõstmiseks!
VÕTKE EESKUJU KROSSIST ja tema TEGUTSEMISTEST! Nii on vaja tööd teha KÕIGIL kandidaatidel!
Ärgake üles ja hakake ühisrindena kesikute laaberdavaid, sõimavaid ja köhivaid ROTTE püüdma, kui tahate võimule saada! Kui teist aga püüdjaid pole, siis polnud vaja ka kandideerida ja tuleb valida endale mõni MUU amet! Valijad ootavad teie tegutsemist, et otsustada KEDA valida!
u
uurija/ 20. september 2013 15:29
Kui see kord küsitleti mingeid teisi inimesi kui eelmine kord, siis ei saa sellest küll mingeid järeldusi teha. 883 inimest pole küll mingi näitaja, et mõne % kõikumiste suhtes mingeid järeldusi tegema hakata.
t
20. september 2013 15:24
Toomla on ka oma jutuga päris ära pööranud,IRLi valivad vaid segased Krossi sarnased isendid.Tallinna TV oli sinu jutt väga kahtlase maiguga kommude kiitus.
h
20. september 2013 15:18
hääletan just sotside poolt. ainukesed mõistlikud selles kampaanias.
m
20. september 2013 14:56
Ma näen küll,et Kesk on 3 % kaotanud mitte juurde saanud ja IRL 4 plussi
e
eestikeelne eestlane/ 20. september 2013 14:50
valime keskid, saame venekeelsed eestlased, kui teil pohui on, siis laske käia.
m
Mati/ 20. september 2013 14:41
Sotsid ei läinud kaasa koomuskitegemisega. Nemad rohkem soliidsed ja võtavad oma hääled valimistel. Edu Nestorile ja Urve Palole. Ja küll see nunnu poiss Mikser ka kosub.

a
Aitame oma häältega hr.Krossil hävitada meie riigi ja rahva vaenulik hüdra!/ 20. september 2013 14:32
Praegune häbiväärne olukord tuleb kohe lõpetada. Iga aus kodanik peab adma selles tänuväärses ürituses oma panuse!Jõudu tublidele naistele ja meestele meie kodu puhastamisel!
k
kilu/ 20. september 2013 14:21
Ma kardan, et sotsidele mõjub nende enda kampaania reformi vastu. See viimase aasta-poolteise ving ja hala on tegelikult halvustanud kõiki erakondi. Samas on sotsid oma kampaaniat kõige sollidsemalt ajanud. Ja neil on vist ainsana ka mingeid uusi seisukohti ja ei rõhuta vaid klonaadile. Nii et kui vasemal tiival oleks veel asiseid tegijaid, siis oleks seekord sotsid täiesti arvestatav valik. Samas ei maksa neid uuringuid eriti tõsiselt võtta - see on lihtsalt üks valijate kallutamise töövahend.
m
Maakas/ 20. september 2013 14:20
Ei ole veel otsustanud keda valida kuid ühe asja olen küll ära otsustanud, et ühelegi erakonnale ma kindlasti häält ei anna.
v
valijad/ 20. september 2013 14:17
Sotsid ja reformistid - võtke EESKUJU Krossist ja asuge tegutsema kesikute vastu!
Ei tea, miks Vilja Savisaar-Toomastist pole midagi kuulda, vaikib nagu haud???
Tal peaks küll Keskerakonna hämarate tegude kohta ole NII PALJU materjali, et IGA PÄEV võiks olla üks artikkel Keskerakonna või Edgari kohta! Valijad OOTAVAD tegusid!
v
Valija/ 20. september 2013 14:15
Ainuke aus ja sõltumatu on jäänud"Protest" Meelis Kaldalu ja Maria Galojan! Ainuke lootus.
s
SDE-le ja Reformile.../ 20. september 2013 14:08
Saite nüüd, sotsid ja Reform! Miks teie vaikite? Ärgake unest üles ja astuge ühisrindena tegutsema Keskerakonna VASTU kui tahate võimule saada! Avaldage kasvõi IGA PÄEV artikleid kesikute ja Savisaare kuritegude, valetamiste, vassimiste, rahaskandaalide, altkäemaksu võtmiste, raha tuulde loopimiste, sõimamiste, ülbuste, hea valimistava rikkumiste, demagoogia, häbiväärsete tegude....jne kohta! Vaikite nagu lambad - selliselt küll võimule ei saa! Valimisteni pole enam palju aega jäänud - VALIJAD OOTAVAD TEILT TEGUTSEMIST KESKERAKONNA VASTU!
l
lugeja/ 20. september 2013 14:08
Mind vihastab see, et sotsid on loobunud sõna "eestlane" kasutamisest. Nad on leiutanud mingi ebamäärase, eestlasi solvava sõna "Eesti inimene"! See on samasugune nagu teisi rahvusi alandav ja solvav russitsism nagu venelaste "русcкоязычный"!
l
lilli/ 20. september 2013 14:05
minu puhul ei tule kesk ja irl kõneallagi, väga palju tumedaid tegusid,

n
Nüüd paar sõna Indrekule:/ 20. september 2013 13:59
Luba kahelda sinu poliitilises harituses,samuti on sul tühi koht eetika
kohapealt.Milline sa üldse välja näed?Lahmid ja aina lahmid,kuid selli-
seid on paraku hästi palju.
j
jah?/ 20. september 2013 13:59
need kaks parteid on kõige jälgimat, võiksid olla sotsid ja ref koos.
v
valijad/ 20. september 2013 13:58
Mida see Keskerakonna suuvooder Toomla siin pruugib kogu aeg oma suud ja muudkui kiidab Keskerakonda? Häbi võiks olla! Lugejatele on niigi teada, KES on Toomla ja tema jutt EI MÕJUTA valijaid! Keskerakonna kandidaate oktoobris EI VALI!
v
väga hea/ 20. september 2013 13:57
Refide eest keegi ei hääleta. Unustatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee