Krimi

Joomingud lasteaia kõrval ajasid abilinnapea närvi mustaks (2)

Toimetas Karoliina Vasli, 12. september 2013, 08:17
Foto: ARNO SAAR
Aastaid Kuressaare linnavalitsuse maja ja eralasteaia vahetus naabruses toimunud joomingud ajendasid abilinnapea Kalle Koovi pöörduma politsei poole palvega midagi ette võtta.

Koov viitas Kuressaare politseijaoskonna juhile Kaido Vahterile saadetud kirjas, et alkoholilembene seltskond koguneb klubi Privilege (asub linnavalitsuse hoone kõrval) ja kesklinna eralasteaia Naerusuu vahelisel alal pea iga päev, vahendab Saarte Hääl.

"Antud seltskonna tegevus ja käitumine — alkoholitarbimine ja alkoholijoobes viibimine avalikus kohas, urineerimine, roojamine jne — seab ohtu ja kahjustab meie linna elanike turva- ja moraalitunnet ning mõjub äärmiselt häirivalt lastele, kes peavad lasteaia aknast sellist linnapilti nägema," osutas Koov.

Lasteaia direktori sõnul on tema ja töötajad küllalt tihti käinud ebasoovitavale seltskonnale ütlemas, et nad lahkuksid, politseid pole viimaselt ajal appi palutud.

Politsei esindaja Hedy Tammeleht kinnitas, et kindlasti ei jäta politsei selliseid sündmusi, inimesi, kogunemiskohti tähelepanuta ja reageerib vastavalt võimalusele.

2 KOMMENTAARI

e
Elanik-nägija 12. september 2013, 10:51
Olen korduvalt Lasnamäelgi silmanud nii lasteaedade, kui koolide aedade taga neid, kellel kurk ikka pidevalt kuivab..........Sõidan rattaga palju ja s...
(loe edasi)
r
Rebane 12. september 2013, 10:34
Hea valimiskampaania ! Aastaid joodi, kuid enne valimisi helistas politseile ja siis ajakirjanikule.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee