Teleblogi

Kas Kibuspuu ja Krjukov pidanuks telekaamera eest pagema?

Katrin Pauts, 6. mai 2012 19:32

8 KOMMENTAARI

l
LU/ 17. mai 2012 21:22
Lisaks teatri-kino vastandamisele on näitlejate jaoks veel üks kategooria - seriaalid, mis omakorda annavad ehk enim populaarsust, aga on elitaarsuse skaalal kindlasti seal päris all.
s
Subudai-bagatur/ 8. mai 2012 15:52
"näitleja x, 11:53, 7. mai, 2012 ............kui paljudel eestlastel üldse oli ja on võimalik teatrisse sattuda. Ega ikka Abja-Paluojalt või Värskast Tallinna teatrisse tulda,kui mõni haruldane erand välja arvata. Vene ajal tegid majandid ja sovhoosis veel ehk teatrite ühiskülastusi aga nüüd on see unustatud uni"
Miks just Tallinnasse? Teatrid on teadupärast ka Tartus, Pärnus, Viljandis... ja tegelikult tehakse ka praegugi ühiskülastusi... tõsi küll, harva.
w
ww/ 8. mai 2012 13:15
Ehh sind Pautsikest, et sina oled sündinud ja kasvanud Muhumaal ja ei saanud oma nooruses teatris käia, siis sellest ma saan aru. Aga see, et sulle kino või tele rohkem tähendab, ei tee sind veel kogu rahva eestkõnelejaks. Mina olen tänu oma vanusele näinud kõiki loetletuid ka teatrilaval suurepäraseid asju tegemas ja üleüldse, vastandamisel ei ole minu meelest eriti mõtet, kui just vägisi mingit intriigi üles kiskuda pole plaanis :)
k
kirjutajale/ 8. mai 2012 11:23
On näha jah, K.Pauts, et te ei käi teatris ja vaatate ennastunustavalt seriaale. Näitlejanna Evelin Pang on juba pikemat aega Evelin Võigemast.
t
Toomas Vedur/ 7. mai 2012 21:35
Palve Katrinile seoses Tippmodelliga. Kas saaks siia postitada kaastoimetajate nimed? Ilomai Küttim ja ...? Tiitrid on kiired, mul ole salvestusvõimalust ja kanali kodukal saadet pole. Aitäh.
t
Toomas Vedur/ 7. mai 2012 21:17
Tore Katrinit siin näha. Kui lähtuda toodud vastandavast klisheest, siis hea näide on Mait Malmstein. Ringvaate andmetel on ta enim viimastel aegadel filmis mänginud näitleja. Arvatavasti jagab ta hoiakut kino tähtsusest. Samal ajal võib teda nimetada vast ka elitaarseks teatrinäitlejaks. Meenutage Malmsteini muhedaid vaheintekaid Tantsud Tähetedele, kui teatrikolleeg Jan Uuspõld pürgis shõubizzi rasvasemale ja matsakamale tanumale. Muide, fännan praegu seriaalitegelastest Chod Mentalistist. Lühikese jutuga mees. Räägib asjast. Nagu üks pikka kasvu Õhtulehe uudistetoimetaja. Proovige ka. Kedagi järgi aimata. :D, :D
n
näitleja x/ 7. mai 2012 11:53
............kui paljudel eestlastel üldse oli ja on võimalik teatrisse sattuda. Ega ikka Abja-Paluojalt või Värskast Tallinna teatrisse tulda,kui mõni haruldane erand välja arvata. Vene ajal tegid majandid ja sovhoosis veel ehk teatrite ühiskülastusi aga nüüd on see unustatud uni. Seega jäigi TV selleks ainsaks aknaks 90 % meie rahvast. Teatrid käisid ka ise suvistel ringreisidel,aga need olid suures osas sellised lavastused,mis ei eeldanu suurt lava ega dekoratsioone !!
m
mis keeles me kirjutame?/ 6. mai 2012 23:31
eesti keel:
pateetiline - paatoslik, ülipidulik
inglise keel:
pathetic - causing or evoking pity, sympathetic sadness, sorrow, etc.