Teleblogi

Taaskohtumine "Vaprate ja ilusatega"

Katrin Pauts, 26. oktoober 2012 22:29

6 KOMMENTAARI

.
.../ 27. detsember 2012 16:46
...jah ka vaatan aegajalt...ja tõesti nagu head tuttavad juba....kuid eks kõik teemad kuidagi korduvad.Seebikad ju kõik sellised...uskumatu et Brooki ja Billi vahel tekib suhe ja Kate kaotab mõistuse peale sünnitust......
k
ka/ 28. oktoober 2012 10:52
jälginud sellest ajast mil ta hakkas esmaselt peale......ta on omamoodi huvitav kui välja arvata see peale forresteride muid inimesi polegi....ja see et kõik seal on kõigiga seotud ja abiellunud ja lapsi saanud jne....aga kui jääd midagi jälgima siis lihtsalt tahad teada mis saab edasi...isegi siis kui olukorrad igitobedad tunduvad....ja neid inimesi on palju kes jälgivad sama põhjusega kas siis seda seepi või mingit muud......ja samas miks ka mitte...televisooni valikus on mida nendest valida vaatamisteks.....teiseks lemmikuks on etv2..sest seal on palju nostalgijat...aega mis jääb lapsepõlve.
v
Vedd. UR, staarreporter/ 27. oktoober 2012 18:42
Nii kui magama jääd,tellin endale koheselt takso. Sest kui hommik on käes, ütled tänan, kuid välja nüüd astu
t
Tele/ 26. oktoober 2012 23:22
Jutukest ei viitsinud läbi lugeda, aganpealkirja kommenteerides arvan et see mitte kunagi lōppev sari peaks Pautsile küll sobima, sama infantiilne kui keskmise eestlase mōttemaailm. Soovitan veel mehhiko seebikaid, siis on kindel et pasamerel ei tule lōppu. Aga see eestlasele ju meeldibki.
e
26. oktoober 2012 20:44
Esimene kokkupuude oli mul selle sarjaga mingi 92 aasta paiku kui Yle kanalist seda vahendama hakati aga kuna ei soome ega ingliskeelt eriti ei osanud siis pidevvaatajaks ei hakanud kuid paar aastat hiljem , siis kui Siilatsi telekanal Evtv hankis omale litsentsi , proovisin ikka silma peal hoida ja kuna usun et paljudel tol ajal ainult 3-5 kanalit pildikastis oligi ainult siis valida suurt polndki nagu nii et kolm stampsarja mida pea iga1 vaatas olidki mainitu pluss veel Sonajalgade tv hitt Kodus ja voorsil ning Taska kanali shedoever Santa barbara. Umbes 2000nda aasta paiku ilmselgelt hakkasin oma huvi selliste pastakast imetud seepide vastu minetama ja kaabeltelevisiooni saabumine ilmselt andis surmahoobi seriaalide reitinguile laias plaanis , milleks muidu oli vaja viia nood nishikellaaegadele - ikka seejaoks , et primetime'il teha ruumi igasugu uudismagasinidele , mis imevad vaatajaskonda palju kordi rohkem ekraanide ligi , kuna ehtne veri , avariid ja porr ruulivad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee