Kommentaar

KOMMENTAAR | Korruptsioon Tallinnas lööb meie kõigi tasku pihta (39)

LISA KOMMENTAAR

täielik 10. september 2013 21:56
tõnu 8. september 2013 12:11
Kas see on jälle randpere või temataoliste vamusünnitis. Tööd teha ei viitsi, aeg kulub nõmedate teadete väljamõtlemise peale.Randpere peaks tegelema hoopis Lõuna-Eesti rahva probleemidega, sest nemad on teda Riigikokku valinud. Kuid sinna pole ta nägu näidanud ega oma lubadusi täitnud. Vale ja laim on temasuguste valimisplatvorm.
vello 8. september 2013 12:03
Tasku pihta lööb meie valitsuse saamatu tegevus, meist rikkamate riikide abistamine jne.
tiiu 8. september 2013 12:01
Tallinnas on kõik kõige paremas korras, riiklikul tasemel on midagi korrast ära, miks muidu on nii palju vaeseid ja kes saab põgeneb siit, kui uppuvalt laevalt. Meie riigis tahetakse jätta head muljet väliselt ja valitsust ei huvita enamuse vilets elu. Küll on jube, kui need uued ja saamatud poliitikud hakkavad Tallinna elu nässu keerama.
Ja IRLning REF 8. september 2013 08:51
jah prokuratuur ja kohtud on teie korruptsioonist mööda vaadanud. Võrrelge oma miljonites rahvale tehtud kahju Tallinna liinnavalitsusega ja küsin kus on korruptsioon Tallinna linnal. Suure suuga lahmite et ehitatakse seda ja mitte toda. Naeruväärne!!! Kui rahakott on minu käes siis Arvestan mis rahvale vaja rohkem on. Naeruväärsed olete, haukuge edasi.Kui Tallinnas tahetakse ka uut "mõtlemist" siis ausaid kandidaate on küllaga. Ei maksa sinna upitada nii suuri vargaid nagu eriti Kross ja see Randpere.
Küll upitad 8. september 2013 08:32
ülistad ennast! Vaatasin eile telekanalit "SONY TURBO" .Krossi valimisreklaam jälle olemas. Rind medaleid ja riste täis, nagu Hrustsov - ja ikka tema toob Tallinna elule tagasi kuna seal on vargad ja vassijad. Need on sinu sõnad - medaliomanik.Sa ajad ainult mõne asja teisega segi. Medalid ja valimine on kaks iseasja. Kui sa oled dokumenteeritud suli, sa peaks oma tükke teadma ja mitte NII ÜLBE OLEMA. Räägid et hoidsid lippu, olid Meri nõunik jm. MIKS SA ARVAD ET KUI OLED SUUR MEES SIIS SAAD LINNAPEAKS. Rahval on ikka oma sõna, rahval ei ole vaja vaadata medaleid.Sa oled läbilõhki korrupeerunud inimene ja tahad Tallinna linnapeaks. Kus sa seda lippu hoidsid aga raskel ajal oli teletornis SAVISAAR.Mida oled sa inimestele lubanud!Vastupidi, võtad neilt sellegi ära.Rahvas ei vaata medaleid ja kuna mina olen valija siis ütlen et hoopis sina oled varas. Peale selle mats kes ainult teisi mustab. Ära unusta oma reklaami panemast telekanalisse "RTR ROSSIIJA" ka.Nemad aitavad oma tagaotsitava pukki.Kui nii hästi eestlasi laimad. Kui juhtub nii alatult et su pannakse kuidagi rahvast mööda minnes linnapeaks, siis tunnen sulle kaasa kuidas sa ümberringi vaenu tundes edasi elad.Selline vägivald oleks häbiks tervele eestile.
Vikatimees 8. september 2013 08:22
loodud on hästi toimiv ja jätkusuutlik pätistan,ja mida paremat siit tahta,pätid on oma hiilguse tipus...
to Aga Paater 7. september 2013 22:54
Soomes näeb Tallinna TV-d internetis aadressil tallinnatv.eu.
Teisipäeval 10. septembril kell 21.00 saade "Mõtleme taas".
Vaatame, kas ka see komm KUSTUTAKSE!

Peeter 7. september 2013 22:39
Õukonnameedia TSENSUUR töötab täiega isegi Õhtulehes!!!
Lõpetan Õhtulehe tellimise!
7. september 2013 21:58
Kas irl ja reformierkond taotlevad tahtlikult kaotust,et on sellised küündimatud ja jobud, pätikuulsusega kandidaadid esitanud nagu Kross ja Randpere?
head mõtted 7. september 2013 19:54
http://www.tallinnatv.eu/index.php?id=9186
pange tähele Mart Helme ja Jakko Väli lauseid!
ainult pumba juurde tahtjad valivad peale seda veel EN Krossi.
aga samas Kõue mõis on ilus. Kenasti lüpstud nii riiki kui Euroopat abirahadega!
way to go, Eerik-Niilus! Loodame et jutud pankrotiohust on pahatahtlikud...
7. september 2013 17:04
Ei ole häbi ega au ammugi mitte,kes nüüdräägib,kõige suurem ärastaja ja varastaja.URMASEL täielik tõde-miks siis kõik TALLINNA lähevad kui seal nii jama on.Need Krossi kamraadid ja kaasakisajad,kolige siis minema,sinna kus parem on.AGA ei ,kui saaks ise linnale küüned taha,näeksime alles korruptsiooni.
7. september 2013 17:04
Mida iba ajas Krossi naine? Mingit tolerantsuse ja venelaste musutamise juttu? teil on valimistega katus sõitma hakanud, IRL?
mida 7. september 2013 17:00
mida siis teha. Oodata peamehe surma. Ükskord tuleb see niikuinii.
Kui kaua veel.
Urmas 7. september 2013 16:52
Mina küll ei taha, et Tallinnas oleks samasugune korruptsioon ja lauslaamendamine, nagu mujal eestis! Huvitav, et Tallinnas on eesti kallimad elamispinna hinnad ja kõik üritavad Tallinna elama saada? Milleks ometi, kui väidetavalt on Tallinnas selline inimvaenulik korruptsioon???
Minu arvates, praegu Tallinn leevendab seda Reformierakonna riigivalitsemise lollust ja debiilsust.
Loomulikult soovin, et Tallinnas jätkuks sama valitsemisstiil!
Eesti juhtide ükskõiksus- küll turg paneb kõik paika, ajab mind oksele. Turg ei pane ise midagi paika, majandus vajab korralikku ja kvaliteetset juhtimist, mida reformierakond ei suuda pakkuda.

laine 7. september 2013 16:32
Puhas laim ja selle tulemusel kohtuasjad. Kui palju laimu on üksinda levitanud Randpere ja temasugused mittemidagitegijad. Laimajad tahavad trügida rahaliselt parematele kohtadele.ja nende ainuke tegevus on ikka uute ja uute valede väljamõtlemine keskerakondlaste vastu.
kes möögib? 7. september 2013 15:50
Õigus.Peab sinu moodi AUSALT varastama.Kas sa oled need hirvesarved tagastanud.Pätt jääb pätiks.Kus nüüd aus kargas välj,kes ei teagi selle sõna tähendust.Vaene kui kiriku rott ja nüüd mõisa omanik.mõelge selle peale kaasmaalased.
7. september 2013 14:57
Mida rohkem Kross vingub,seda tugevam on EDGARI võimalused.See ju lausa lapsik pirin,kes tegeleb korruptsiooniga,ikka ref ja irl.Haiglaslik võimuiha panebsoppa suust välja ajama aga teed Savile suure teene sellega.Kaks segast Tallinna kallal,asjatu vaev,hävite täiega.
He-hee, 7. september 2013 13:26
kits trügib vägisi kärneriks!
a sm kross 7. september 2013 11:58
miks te EI ole võtnud teha avaldust vastavatesse instantsidesse??? kõik need näited Narvast ja Tallinnast peaksid olema ju mingil moel tõestatavad ja korruptsioon on väga ränk kuritegu, miks pärgli päralt te sis võtate haukuda õhtulehe peldikuseinal, mitte ei kasuta konstitutsioonilist õigust teha avaldus, seda enam, et teie tutvusringkonnas on piisavalt inimesi, kes vastavates struktuurides tiometavad??? niikaua kui pole avaldust, ei saa ka eie vahutamist tõsiselt võtta, edu!
tõde 7. september 2013 11:50
Eesti kui korruptsiooni vabariik. Eesti taasiseseisvumisega loodi äriühing Eesti Vabariik, kus nn.patriootilised jõud koos endiste kommunistide ja kgb-tega hakkasid äri ajama, seejuures ka ENSV KAPITALI OMA TASkusse AJAMA. See, et Savisaar sellest mängust loobus, siis on ta siiani peksupoiss , kus asjapulkade oma alatu tegevus riputatakse Keskerakonna juhi kaela
appike..... 7. september 2013 11:48
Korruptsioon-kus seda veel rohkem saab olla kui meie valitsuses?Krossi varastatud topised oma mõisas,ei ole ka välistatud piraatluse juhtimine,kuidas teadis üks meeskonna liige just tema nime?Randpere vana kommu-sellised tulevad teisi süüdistama,see kleptomaania on ikka väga tõsine tõbi,hullem kui hullulehma tõbi.Aga nemad veel näitaks ,mis on korruptsioon kõrgemal tasemel.Õppind mehed ja head riistad.Pealinnast jääks tolm järele sellistega.

Mati 7. september 2013 11:28
Kui Eerik - Niilus Tallinnas luurama pääseb varastatakse see linn vist päris paljaks. Ja otsad nii hästi vette peidetud, et miskit ei luura välja. See vist E- Niiluse põhieesmärk ! Sest tal selline ameerikamaa demagoogiakool. Nii et hoiaks eemale !
raul 7. september 2013 11:01
Mind paneb imestama, et korruptsioonist räägib selline väga valgustkarvate tegudega, lihtsamalt öeldes, väga halva kuulsusega "spetsialisst" nagu E. N. Kross. Faktiviga on ka see, et Tallinn on korruptsiooni pealinn. Pidevalt üle Eesti toimub korruptsiooni juhtumeid mis kiiresti on saanud kohtulahenduse ja kiirelt unustuse hõlma hääbunud aga Tallinna LV-e ametnike kohtuasjad venivad aastaid ja hoitakse peavoolumeedia ning prokuratuuri poolt pideva tähelepanu all ------ hea näide on Lõugase saaga, kus Tallinna LV vabastas Lõugase töölt ja pidi kohtuotsuse alusel, koos suure hüvitusega Lõugase tööle tagasi võtma ja alles nüüd, 2 aastat hiljem, lõppes kohus Lõugase üle süüdimõistva otsusega. Ka Parbuse kohtuasi venis aastaid. Need juhtumid toimusi aastaid tagasi ja uusi korruptsiooni juhtumeid Tallinnas ei ole avastatud, küll on neid olnud aga pidevalt riiklikes ametites teistes Eesti linnades ning paljudel juhtudel päädis prokuratuuri nii tuntud lausega;"Menetlust ei algatata".
MEMM 7. september 2013 10:59
Missugune loll järjekordselt valitsusel ära ostetud sellist soppa kirjutama.Kõige parem kaitse on rünnak.Küll nüüd mauraks aga hilja vennad ,see rong on sulidel läinud.Mis rahad valitsusel kahtelehte lendavad ja lennukilt külvatakse,peale kõige elamisload,veb fondid,autorollod,kilekotid,R hooldused ja ämmade tagant suvilad.No ega ikka pole võrreldav küll.Maainimesena teen ikka vahet suurtel sulidel ja väikestel pättidel.Millised retsid kõik tahavad riigi rahade kallale-Kross,Randpere,siis oleks vist Tallinnaga päris lõpp.Ei kuulu ühtegi parteisse aga sellist sigadust valitsuse tasemel ei õigusta iial.
merr 7. september 2013 10:43
mis on krossil asja talinaga. tänases EPL võidab tema kaasa, et nad elavad püsivalt kõuel. võidelgu kõuel korruptsiooniga. või väidab kross, et kõuel polegi korruptsiooni? miks kross midagi kõue korruptsiooni ohjeldamiseks ei tee, vaid tükib võõras õues kraaklema. pangu korruptsiooniga enne kõuel asjad korda, siis tulgu talina korruptsiooni ohjama.
7. september 2013 10:40
Haige ALAR,ära tõmble,valitsuse korruptsiooni ei anna Tallinnaga iial võrrelda.Mõtle ometi peaga,mis rahad seal taskutesse topitakse.Lausa seaduse jõuga,E Energia miljonid USAsja Jordaanias.Vaikus ...ja miljonid jälle kellegi taskus.Tähtis on ,et sama jõuk 18 a seda teinud,enam võimul ei püsiks.Ja see võim on saadud E valimiste võltsimisega.Kas elamislubade seaduse võttis Tallinn vastu???Oksenda oma lolluste peale,jumalda kommuniste,sest oled samast puust sulidega valmis vorbitud.
halenaljakas 7. september 2013 10:28
hea kui IRL üldse valimiskünnise ületab :) Kross, lase õige kärts peeru ja sõida Kõuele ära! See su mõis on ka ju näide sellest kuidas korruptant võitleb korruptsiooni vastu.
tähtis 7. september 2013 10:21
Tähtis on, et samad jõud ei valitseks linna liiga kaua. Kesk on 8 aastat võimutsenud ja nüüd loen ma ühe asjapulga valimisreklaamilt, et nemad soovivad kvartalisiseseid teid korda teha. Kus ta varem oli? 8 aastat oli aega aga alles nüüd ärkas.
talinast peab saama Tallinn ning see eeldab K-kohukeste võimult minemalöömist.
moolok 7. september 2013 09:43
Andke isand Krossile linna krediitkaart ja te näete mis juhtuma hakkab...
Korruptsiooni vastu võitleja Kross - see on sama absurdne nagu inimsööjast taimetoitlane!

allar_ 7. september 2013 09:36
Krossi valimisplakat meenutab hitlerjuugendi fanaatikut. Miks nii kuri? Sellistest fanaatikutest tuleb eemale hoida, hoiatas Mihkel Mutt hiljuti Postimehes.
võimaluste piirides! 7. september 2013 09:15
tallinn võtab näpuotsaga , nagu soola ja pipart supile lisaks aga reform kandib lausa katlaga riigist välja ..ja kuhu, ei saa iial teada ...eeldatavasti lopsti oma taskusse
Aga Paater? 7. september 2013 09:01
Ehk seletad abi korras, kust näeb Soomes viibiv TTV-d? Kas kuidagi arvuti kaudu ehk? Olen vägagi huvitatud kogu Eesti elust, mitte ainult võimuparteide läägetest õigustustest.
Uskuge mind 7. september 2013 08:59
Koer liputab ikka sellele saba, kes talle vorsti viskab. Kui Kross tõesti nii aus mees on, avaldagu, kuhu või kelle arvele läksid elamisloast saadud rahad? Kära oli palju, lõpptulemusest aga mitte kõssugi. Pealegi on KAPO ja õukonnalehad samasugused peremehele sabaliputajad.
Peeter 7. september 2013 08:29
Vabandust, teisipäeval 10. septembril.