Tehnika

Spotify tasulisel versioonil uus lisa! (6)

Toimetas Marianne Ubaleht, 3. september 2013 14:09
iPhone'i kasutajatel on põhjus rõõmustamiseks: Spotify tasulise versiooni omamisel võivad nad nüüd muusikat kuulata erinevate seadmetega, üle Wi-Fi võrgu.Foto: AFP
Eilsest on saadaval muusikakeskkonna Spotify uuendatud mobiiliaplikatsioon. Esialgu on see kättesaadav siiski vaid iPhone'i omanikele.

Spotify lisas oma iOS-i rakendusele uue omaduse, mis peaks tõstma oluliselt tasulise versiooni kasutajate arvu. Lisa nimeks on Spotify Connect, mis on tegelikult uus nupuke, mille abil saab Spotify kaudu muusikat kuulata erinevate seadmetega, mis ühilduvad näiteks Wi-FI vahendusel.

Spotify Connectil on ka sotsiaalne konks. Kui sinu Wi-Fi levialas on teisi Spotify kasutajaid, saavad nemadki sinu seadmeid aplikatsiooni abil kontrollida.

Spotify omanike eesmärgiks on tõusta kõige mugavamaks muusikarakenduseks. Praegu on Spotify kättesaadav pea kolmekümnes riigis ning kuulata saab üle 20 miljoni erineva teose.

Spotify Connect on hetkel kättesaadav iPhone'i kasutajatele, Androidi operatsioonisüsteemidega telefonide omanikud peavad veel ootama. Windows Phone'i ja BlackBerry kasutajad jäävad esialgu üldse uuendusplaanidest välja.

Rakenduse eest peab maksma ligi 7 eurot iga kasutuskuu eest.

Samal teemal

18.05.2016
Helide jumal internet: mida kujutavad endast veebipõhised muusikakuulamisrakendused?