Eesti uudised

Kas Maris Järv langes kapuutsi kandnud jälgi kurjategija ohvriks, kes ründas tol saatuslikul jaaniööl ka teist naist? (20)

LISA KOMMENTAAR

U. 26. juuni 2022 17:58
Kummaline, et sellised artiklid on üldjuhul tasulised? Võib-olla isegi minusugune, teisejärguline eestlane, oskaks mõistlike versioone välja pakkuda?
23 24. juuni 2022 20:08
ES 24. juuni 2022 16:18
Ei ole kursis,olin krussis.Aga ehk on Maris mingis järves,või üks tükk Marisest ühes ja teine tükk Marisest teises järves.Ehk Peipsi järves ja Lämmijärves.
lugesin 24. juuni 2022 15:04
aastate tagust juttu samal teemal. Ei jõua imestada,jutt käib võimalikust mõrvari(te) tunnistajast ,mustas kilekotist ja ikka mämm utatakse mingitel isiklikel teemadel (mitte et oluline poleks) Aga fakt et tüü bid läksid veel tagasi kui see neiu üksi oli...?Kas need siis nagu pääsesid?! Kas neid tüü pe uuriti? Muidugi ka see et sõbrannal tekkis suhe juhtfiguuriga mis nagu mõjutas uurimist?! wtf nagu toimub?!!! Millest mööda vaatame ja miks taolised mõrt suktüübid liiguvad!!!! S...dad!
to arvamus.... 5. september 2013 15:09
Mõtlesin just sama. Kapuuts oli sellel tegelasel ka kogu aeg peas. Kas too naine ründaja nägu ei näinud? Võimalik, et politsei teab seda juba ammu, aga lihtsalt salastatud info.
ja 4. september 2013 13:13
kui ta oleks kohe politseisse teatanud,kas oleks politsei kohe hakanud ründajat otsima?

mnjaa 3. september 2013 22:26
parem hiljem siis rääkida kui mitte kunagi. Aga oleks too naine samal ööl, kohe pärast seda kui teda rünnati, politseisse teatanud, võinuks Järv pääseda... kurb lugu
jutt kahtlane 3. september 2013 19:50
kui kaua on inimene sokis ja ei julge rääkida,kui see naine kuulis kuidas otsitakse Marist kõikjalt ja ikka ei julge rääkida see pole võimalik ,midagi on valesti ,see naine ei räägi õigust.Ja oma mehega pööras nii tülli et see ei vaadanud kuhu naine jäi.Pääses kurjategija käest lahti ,ei karjunud appi,olgugi et oli teisi inimesi liikvel.Kas tõesti peab seda juttu tõena võtma.
kas on müttetu,siin minad juba hüsteerikas 3. september 2013 16:52
aastad elasid nad rahus ja tapsid vaikselt ,aga nüüd
tuustitakse vanades haavades.
mina 3. september 2013 14:03
ka ei usu selle naise juttu ,ta lausa valetab julmalt.Nüüd siis julgeb ,aga enne ei julgenud.Foobia jutt ainult ......
arvamus 3. september 2013 13:36
Kus oli see pätt sel ajal, kes Audrus kaks naist ära tappis ja vägistas? Kas politsei on uurinud Audru mõrtsukat, võib olla ka seos Marise kadumisega.
-V- 3. september 2013 13:18
/...langes kurjategija ohvriks, kes ründas.../
Millal saab ükskord selgeks sõnade järjekord lauses?
jah 3. september 2013 12:52
vaadake ,see kes esines ,sellel mees lasi jalga,ta läks järele
tuli kurat pani kaela kinni ,nii et ei näinud kes ta taga on,ja ei löödud teda maha,no kehv kurjategija oli
kurat ,mees läks ees kohtama marisiga ja see tainas tapis ta ja julgeb veel telkus esineda
jah,uurida tuleb nende kahe vahel,ta oli telkus seljaga
jaa saan aru südametunnistus hakkab piinama
no mida,kas mõrvar on vabaduses
las see mutt räägib õigust nii nagu tegelikult oli,ta valetab
mõrvar hoidis kõri kinni,ta lõi kunstküüned ,iganes kuhu ,ja ei näinud mõrvari nägu
jama kõik
jube kuidas see paar oma mehega veel koos elab
lollikari 3. september 2013 12:21
Mida te irisete,et "mis sellest nüüd enam kasu on??". On kasu ja väga paljugi!. Nüüd on vähemalt tugev tõenäosus,et see sama maniakk võis Marise teise ilma saata,sest arvestades seda kallaletungimis viisi ( nina,suu kinni) oli tegemist psühhopaadiga, kellel oli kindel kavatsus. Ning nüüd võibolla seostub seal jahisadama lähedal elanud inimestele miski,mida nemad märkasid aga tol hetkel oluliseks ei pidanud. Hommikul vara on ju palju inimesi,kes tulevad peolt või lähevad tööle.Kindlasti keegi midagi nägi.Samuti ööbitakse ka purjekate ja laevade peal.Võibolla on see keegi,kes tol ööl ööbis näiteks paadil või jahil,või kuskil jahisadama hotellides.See kalamehe vihmamantel sobib sinna olustikku 100 protsenti. Ning inimene sai tugeva trauma ning ei seostanud seda sündmust pikalt Marise kadumisega. hea seegi ,et nüüd kui et mitte kunagi.

küsimus 3. september 2013 08:57
Ei saa aru,miks see teine naine kohe ennast ei ilmutanud ja ei rääkinud oma juhtumist samal ööl.Täiesti arusaamatu.Midagi on väga viltu selles asjas.Nüüd kuus aastat hiljem,mis sellest enam kasu on.
3. september 2013 07:26
Tuleb kutsuda Soomest laibakoerad ja nendega otsima hakata !
tegelik seis 3. september 2013 06:53
masendus tuleb peale, milleks vanu haavu lahti kiskuda? Kui oleks arenguid, siis politsei tegutseks juba....konkreetne toimik kogub ainult tolmu. Ega ei ole varsti ka pädevaid politseiametnikke süsteemis, kel loomuses tahe midagi teha. Põõsastes peale "juuksefööni" hoidmise ja massiliselt trahvide vorpimise polegi ju riigil rohkemat vaja
Pesukaru 12. detsember 2021 14:42
Toimik kogub tolmu põhjusega. Sealt läks ka üht teist kaduma, kaitstakse lihtsalt mõnda keda oleks saanud Marise kadumisega seostada ja üldse ka võimalikku laipa ei otsitud korralikult. See ei ole laiskus või ressursside puudumine vaid see et tuleb varjata
3. september 2013 01:00
Milleks seda 6 aastat hilem veel rääkida. Mõttetu.
hm 24. juuni 2022 13:03
Inimese kadumise väljaselgitamine ei ole mõttetu. Siin on vanemad, kes tahaksid hingerahu saada.