Eesti uudised

Valdo Randpere: ühistranspordi tuim eelistamine peab Tallinnas lõppema! (180)

Toimetas Liina Metsküla, 27. august 2013 09:40
Valdo RandpereFoto: Arno Saar
Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaat Valdo Randpere kutsub üles kõiki igapäevaselt autoga liiklevaid ja noori täiskasvanud tallinlasi hääletama sügisestel valimistel Reformierakonna poolt, et murda linnavalitsuse ignorants autoga liiklejate ja noorte inimeste murede suhtes.

"Tallinn on mitmekesine linn, just see teebki siin elamise põnevaks. Igaüks on siin indiviid ja ka liiklus peaks olema kõigile lihtne ja turvaline. Ühistranspordi tuim ainueelistamine Tallinnas peab lõppema. Kui me ühe elu teise arvelt kergemaks muudame, siis me ei saa rääkida Tallinnast, mis on vaba ja avatud kõigile," ütles Valdo Randpere.

Samal teemal

"Tänane linnavalitsus ei mõtle näiteks professionaalile, kellel on vaja kiiresti kohale saada, kuid kes jääb kokkusaamisele tund aega hiljaks tänu bussiradadele. Või teisalt noorele ja aktiivsele inimesele, kes tahaks öösel ühistranspordiga turvaliselt koju saada," lausus Randpere.

"Kui autoga liikleja mõne parkimise, linnaruumi arengu või teede korrashoiuga seotud murega linna poole pöördub, kuuleb sealt vastuseks - meid ei huvita, meie valija autoga ei sõida," kirjeldas Randpere tänast olukorda.

Randpere lisas, et autoga liiklejaid ja noored inimesed on kõik mõistlikult korraldatud ühistranspordi poolt. "Nii näiteks on iga noor inimene selle poolt, et lõpuks pikendada ühistranspordi töötamist valitud marsruutidel kella kolmeni öösel. Keskerakond pole sellega sada aastat hakkama saanud. Meie teeme selle ära."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee