Elu

Imre Kaas teeb krimisaate juhtimisega lõpparve (23)

Robert Hein, 27. august 2013, 07:00
 Arno Saar
"Ilmselt kirjutan ma sellest kaheksast aastast mingisuguse loo," sõnab kauaaegne saate "Krimi" juht Imre Kaas, kes täna õhtul asub saadet juhtima viimast korda.

"Mul on mõtteid nii politsei kui poliitika kui muus osas," räägib Kaas. "Mõtlen just politsei arengut selle kaheksa aasta jooksul, kui mina "Krimi" saadet juhtisin ning kuhu on politsei oma arengus nüüdseks jõudnud. Tahan kindlasti üht-teist välja öelda ja juhtida tähelepanu asjadele, mis võib-olla ei ole nii, nagu nad peaksid olema," märgib Kaas.

Kaasi sõnul on kaheksa aasta jooksul "Krimi" saates juhtunud nii mõndagi ja on, mida meenutada. "Kui Youtube’i videokeskkonnast otsida, siis kindlasti tulevad kõik värvikamad saatelõigud nähtavale," arvab Kaas. "Ma ei taha neid väga lähedalt kommenteerida, las videod räägivad enda eest."

Edasistest plaanidest rääkides on mees üpris kidakeelne. ""Krimi" saate juhtimise ma täna küll lõpetan, kuid jään kindlasti Kanal 2 meeskonda edasi. Esialgu teen kaastööd "Reporteri" juures ja hiljem tuleb võib-olla ka midagi uuemat, aga eks see ole lähinädalatel eetris näha. Mul ei ole poliitiku ambitsioone ega erialast haridust, millega treipingi taha tööle asuda või Soome ehitajaks minna," arutleb saatejuht.

"Televisioon ja ajakirjandus üldiselt on mulle hingelähedane. Milleks lahkuda, kui Eestis on võimalik seda rakendada," kinnitab Kaas ajakirjandusse jäämist.

23 KOMMENTAARI

t
Tahtsin ka 5. september 2013, 10:00
sedasama öelda, et eestlane pureb teist kogu aeg. Ta ei mõtlegi sellele kas on õige või vale aga tal vaja ainult pureda. Kui te kommenteerijad olete n...
(loe edasi)
m
mõtleja 28. august 2013, 09:46
Kriminaalne minevik hakkas tööd segama.................))).............................Pärnus oli ta pooletoobine......................)))...............
Loe kõiki (23)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee