Krimi

Kohus mõistis laste ees masturbeerinud mehe vangi (5)

Õhtuleht.ee, 20. august 2013, 21:53
Harju maakohus karistas möödunud nädalal osaliselt reaalse vangistusega meest, kes süüdistuse järgi paljastas ujulas laste ees oma alakeha, samuti sooritas teisigi seksuaalkuritegusid.

Kohus mõistis 31-aastase Kaupo süüdi noorema kui neljateistaastase isiku kaasamises sugulise kire rahuldamisele suguühendusest erineval viisil, samuti lapseealisi erootilises situatsioonis kujutavate fotode hoidmises ning määras talle ühe aasta ja üheksa kuu pikkuse vangistuse, millest tal tuleb kohe reaalselt ära kanda neli kuud, kirjutab Postimees. Ülejäänud vangistust ei pöörata täitmisele, kui Kaupo ei pane kaheaastase katseaja jooksul toime uut tahtlikku kuritegu ja täidab kriminaalhooldaja kontrollnõudeid.

Süüdistuse järgi kaasas Kaupo tänavu veebruaris Tallinnas ujumisklubi riietusruumis oma sugulise kire rahuldamisele kaks 12-aastast tüdrukut, näidates neile oma suguelundit ja masturbeerides ühe tüdruku nähes. Tänavu märtsis aga järgnes ta Tallinnas asuvas kultuuriasutuses 11- ja 12-aastasele tüdrukule rõdule ning katsus nooremat last puusade piirkonnast ja silitas tema jalgu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee