Eesti uudised
TV3 video!

TV3 | Mustanahaline muusik läks Kadriorus kallale rahulikult tänaval kõndinud mehele (169)

Toimetas Piret Sarv, 16. august 2013 21:09
Anti Poolamets.Foto: Teet Malsroos
Paar päeva tagasi juhtus Tallinnas Kadriorus kurioosne lugu, kui Köleri tänaval kõndinud mustnahaline mees läks ilma näiva põhjuseta kätega kallale tuntud ajaloolasele ja ettevõtjale Anti Poolametsale ning süüdistas teda rassismis.

Poolametsa sõnul on paik, kus intsident juhtus, vähese liiklusega, mistõttu astus mees kõnniteelt kõrvale, vahendavad TV3 "Seitsmesed uudised".

Samal tänaval kõndinud mees muutnud äkki samuti trajektoori ning asunud tema ette jõudes vihmavarjuga vehkides täiest kõrist inglise keeles karjuma "neetud rassist!". Ründaja väitnud, et Poolametsal ei kõlbavat musta mehega ühel pool tänavat kõndida.

"Mina kõnnin kus mina tahan tänaval, mine eest ära," vastanud ettevõtja, mispeale üritas võõras Poolametsa vihmavarjuga täiest jõust näkku lüüa. Et viimane käe ette sai, ei juhtunud õnneks hullemat. "Obadus oli ikka päris kõva, niiet vihmavari läks tükkideks," kirjeldas kannatanu läbielatut.

Antil õnnestus helistada politseisse, kuid ründaja põgenes. Hiljem tabati ta siiski Kadrioru Luigetiigi lähedalt.

TV3 andmeil uurimine veel käib, kuid on teada, et ründaja puhul on tegemist 43aastase Eestis elava muusikuga, kes on abielus eestlannaga. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee