Maksim Liksutov ja Tatjana Liksutova. (Kalev Lilleorg)

Aastaid Äripäeva Rikaste TOPi esikümne figureerinud transpordiärimees Maksim Liksutov on sel suvel oma Eestis asuva vara ja ärid andnud üle abikaasa Tatjana Liksutovale. 

Nii on 20. juunil saanud Maksimi asemel 33aastasest Tatjana Liksutovast Eestis registreeritud transpordivahendite ekspedeerimisega tegeleva valdusfirma Transgroup Invest 50 protsendi aktsiate omanik, kirjutab Äripäev.

Lisaks omab Liksutova kinnisturaamatu alusel Tallinnas üheksat kinnistut ning isegi aastaid Maksim Liksutovi nimel olnud 242 650 Tallinna Vee aktsiat on läinud abikaasa kätte.

Selle aasta Forbes reastas Liksutovi Vene rikaste edetabelis 650 miljoni dollariga (500 miljoni euroga) 157. kohale. Seal on tõenäoliselt antud hinnang ka Liksutovi Venemaa äridele, sh ärimeeste osalusele Moskva kesklinna ja lennujaamade vahel kiirrongiühendust pidavas firmas Aeroexpress.

Jaga artiklit

11 kommentaari

" Lugupeetud " riigiisad !  /   10:23, 13. aug 2013
Mis on ikkagi selle nähtuse põhimõte, et sellistes valdkondades, mis peaksid kindlalt olema riigi monopol, et sotsiaalsfääri tarvis raha teenida, lastakse laiutada ja rikastuda eraisikutel ja , mis veel hullem, võõrriigi eraisikutel ? Kas viha ja põlgus Eesti rahva vastu on siis tõesti NII SUUR ?
M
mina jälle  /   13:59, 12. aug 2013
kinkisin naisele võlad ... ja nüüd ajab pudrunuiaga kogu aeg hoovi puu kuuri alla magama ... kinkisin ikka heauskselt ...

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis