Kommentaar

KOMMENTAAR | Politiseeritud elektrimajanduse peab kinni maksma tarbija

Väino Rajangu, elektriinsener, majandusdoktor , 2. august 2013 06:57

5 KOMMENTAARI

t
TöllAlarile!/ 2. august 2013 17:43
Jah, eraettevõttes oleks elekter odavam. Sest eraettevõtja ei tee ise riigi(monopoli)seadusi. Mine ja arene lõpuks sinagi. Ega solgitoru pole süüdi, et ta solgitoruks loodi. Võib olla tahtis temagi orelivileks saada.
p
Padu/ 2. august 2013 13:09
Kirjatükis räägitakse läbimõtlematust energiamajandusest... arvan,et see nii ei ole.Kindlasti toimitakse väga täpse plaani alusel,kuid ei meediale,ega rahvale sellest ei räägita.Rahvale aetakse lihtsalt mingit poliitilist mula.
a
Alar1/ 2. august 2013 10:35
Kas mõni tark on ka üldse analüüsinud, mlline oleks hetkel elektrihind, kui EE poleks riigiettevõte? Kas siis võrgutasusid polekski? Mootorikütuse firmad pole riigiettevõte. Kas bensiin on nüüd odavam, kui mujal? Ikka kohe lahmima!
e
eks see kiisa jaam/ 2. august 2013 09:09
on tehtud osaliselt nende taastuvtuulikute liinikõigutamise silumiseks. siit tekib aga küsimus miks tuulikumehed ise seda jaama ei ehitanud. ning suure küsimärgi all on tohutud taastuvenergiatoetused. tegelikult on kurb kuidas töökat ja vähenõudlikku eestlast välja suretatakse. paar aastat veel ja kui suurem osa inimesi on välismaale jooksnud ehk siis jõuab ka meie ärimeestele kohale. ja lõpetuseks kui elektriettevõtted ei hooli oma töötajatest siis miks peaks nad hoolima oma rahvast (klientidest).
t
tõega näkku/ 2. august 2013 08:32
Aga milline majandusharu meil pole politiseeritud? See on ju poliitilise kartelli eesmärk, mille abil saab endale kindlustada suuri rahavoogusid, kus maksumaksja rahaga käitutakse nii, nagu oleks see nende isiklik rahakott.Kui seda julgeb paljastada oponentide meedia, siis on kuri karjas ja ühendkoorid laulavad, mõtleks vaid , kuidas maksumaksja raha kulutatakse!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee