Eesti uudised

Jüri Mõis: "Võõra raha eest võetakse reisist maksimum!"

Sven Harjo, 1. august 2013 06:52

45 KOMMENTAARI

t
tulge maa peale/ 7. august 2013 22:54
Usu veel et mõned politruki moodi ei taha lennukilt raha külvata vaid panevad ise hakkama
m
master/ 3. august 2013 05:15
see vürst Rasvamagu koos enda kaaskonnaga on enda ajurakud nii rasva õginud ,et ise ka enam aru ei saa millega ,kuhu ja kellega reisib rääkimata ministeeriumi juhtimisest-vana Mollusk järjekordne sitapea Eesti Valitsuses
n
no nii lolli/ 2. august 2013 22:29
rahvast annab ikka otsida ja vististi ei leiagi.
f
Flicka/ 2. august 2013 15:18
Brita Merisalu pidi kah sahistama...
m
maali,asjatu lootus Teil/ 2. august 2013 11:02
enam pole valimisi vajagi mängida, nüüd teeb terve IT -spetsialist valimised ära just nii nagu seltsimeestel vaja,.
k
kui nüüd usinasti suud pruukida,saame/ 2. august 2013 11:01
juba varsti teada,et Langu ja tema armsa sebra nime all käisid oma peremeeste juuures Meerika-maal hoopis Savisaar ja Edgar....
ministresaksad-seltsimehad tegid kasinasti tööd ega liputanud-eputanud UUes Maailmas
See ju Savisaar,kes loobib raha . Keik auuuuzad ja uhked onialased teavad.
a
alf/ 2. august 2013 08:52
Pada sõimab katelt ja Jüri Mõis on varasemalt maksumaksja raha tasku kühveldanud hansapanga ajal.
m
Mõisa Juss / 2. august 2013 03:45
Eestis ju loll rikkus ongi kokkukühveldatud võõra rahaga,
sama lollusega seda rikkust siis ka maha külvatakse.

e
ega see olnud Nukuteatri reis,see/ 1. august 2013 22:57
oli Ametnike lust ja lõbu.
Herr Mõis pole just isamaaliselt meelestatud ,noh,kui endal oli va krabisevat küll ega pidanud võõrast vara nõrkemiseni pruukima,siis ta ei saa aru.
Isand Lang ja tema kallis poisu tegid oma seaduste järgi kõik ausalt . Oleme uhked!
r
random/ 1. august 2013 21:20
Mina siputan nagu sibi
otsa ees higi ja siis tuleb
kultuur taskus kulduur
teeb üks lennu tuur.
Värdajd ,parasiidid ja president ei kössa miskit,Antsip võiks tölle noomida ja raha riigi kassasse roolida.Aga kõik on parajad pasad nii ka meie kommijad,Aeg on tegudeks mitte mulisemiseks,....ha ha siia see jääb.
a
1. august 2013 19:11
Aga mis siin imestada? Igas ühistus võetakse matti samamoodi. Eestimoodi.
t
to JEPP/ 1. august 2013 18:44
Mõis võib äriklassis sõita nagu tahab, sest see ei ole riigiraha (meie raha) eest.Aga mõnel mehel on JOK süsteem kohe varukast võtta.
j
JEPP / 1. august 2013 13:52
Mõis ju ise ka äriklassi mees nii,et...
k
Kreeka valitsus/ 1. august 2013 13:46
pakub tööd uuele kultuuriministrile ja kantslerile. Rein ja Paavo vastavad kindlasti nõudmistele.
p
pöö/ 1. august 2013 13:27
Kas nende ülioluliste välislähetuste tulemust kuidagi mõõdetakse ka?
Inimesed muudkui käivad kusagil, aga küsigem et mis sellest kasu on?
Sellest, et mõnel inimesel on tore ringi lennata, jääb tasuvuse mõttes nagu väheks.
m
maali/ 1. august 2013 13:14
No nüüd peaks ka pimedad aru saama kes on kes!Teeks oma valiku valimistel,aga seadus ju selline ja pätid jälle pukis,rahvas süüdi(ei oska valida).Mis see on,et pätid on oma kohaloleku nii tugevalt kindlustanud?Kas tõesti õiglust ei tule enne kui tuleme vikatite ja hangudega Toompeale?Kaua võib seda sigadust kannatada?

i
Ikka!/ 1. august 2013 12:23
Reformarid teevadki niimoodi ja niimoodi jätkavad ministeeriumi juhtimist.
Nagu kommunistid
m
Monika/ 1. august 2013 12:22
Eks see näitabki ära, mille pärast poliitik ennekõike sinna pukki istuma on tulnud. Kes tahab võõra raha eest viimast võtta, kes tahab riigi rahva heaks midagi paremaks muuta. Neid viimaseid on muidugi vähemuses ja süüakse poliit-parasiitide poolt ruttu välja.
Aga elu on näidanud, et kõik, mis teed teed endale. Ning küll neilgi oma mihklipäev kord tuleb. Ahnus ajab ka teatavasti upakile, varem või hiljem
s
1. august 2013 11:23
Sead on sead.Vargad ja rahva orjastajad.Miks me ometi laseme neil tõbrastel sedasi endaga käituda.Eest rahvas rägab nii et veri ninast väljas,et oma sanikopikas kätte saada millega peret toita ja need ahvid laristavad meie raha nagu jaksavad.Varga pande on toompeal.Vihkan eestit ja seda valitsust.Kuid kahjuks pole võimalusi,et siit närusest riigist lahkuda.
p
poleks äriklassi ei teakski, et Eesti päevad....../ 1. august 2013 11:10
Tekkis ka küsimus, kas Eesti kultuuri SAADIKUD olidki ainult need kaks äriklassis sõitjat? Kui oli ka teisi, kuidas nemad oma sõidud korraldasid ja kas nemad ei pidanud USA-sse jõudes "värsked" olema? Mis rahade eest nad sõitsid- kas ministeerium ka neile sõidu ja elamise ning komandeeringurahad eraldas või käisid nad seal ainult oma rahadega???
i
iRiin/ 1. august 2013 11:08
Homoseksuaalne kantsler ja minister ei ole koomiline paar.
a
aaa tarand on äge rott/ 1. august 2013 10:40
poeb raibe reformipättidele. pange tähele see kloun kandideerib reformerakonnas veel häältepüüdjana. aga nohhh homoseksuaalne kantsler ja ülekaaluline minister on juba iseenesest koomiline paar, et aaahhh las olla. Said äriklassis kaasreisijad oma suure raha eest seekord vähemalt nalja. Eetikast ärme räägime.
j
Ja/ 1. august 2013 10:33
kes uurima hakkavad? Need pudulojused teevad valimistel e- hääletusega jälle IT meestega "äri" ja hääled kanditakse Oravatele.Kui keelataks e-valimised, kaoks see kooslus tõesti silmapiirilt.
Krossi pojake ei ole Tallinnas küsitluste järgi keegi ja selleks tahab teha Valimisliidud, ka nii on võimule saadud, olgugi et seal oravad ja irl reeturid koos sotsidega.
i
Idikatele.../ 1. august 2013 10:32
Kiunuvad idikad võivad ju sõnnikuvankriga sõita! Keegi ei keela !

m
maali/ 1. august 2013 10:22
"13 aasta eest oli näiteks välisministeeriumis selline kord, et minister ja kantsler koos ei reisinud, sest keegi pidi kodus korda hoidma," räägib Tarand. - Äkki on lang ja nõgene sõbrad?
t
Tony/ 1. august 2013 10:14
Niikaua,kui kodusõda ei tule,ei saa ka varastest ja pättidest lahti kes seda riiki juhivad.
h
hmm/ 1. august 2013 10:12
ärge valige enam reformi ega irli. võimu vahetusel saab äkki neilt kahelt tegelaselt veel selle raha tagasi. tuleb nende vastu uurimine algatada.
v
Vot/ 1. august 2013 09:56
Hanna Liina Võsa kirjutab Facebookis: Iseenesest ei imesta, aga kurvaks teeb küll, et see on siis esimene ja ainuke põhjus, miks neid hiljutisi ESTO päevi Eesti meedias üldse kajastatakse. Fakt, et see tõi kokku Eesti inimesi üle kogu maailma ja kohale sõitis Eesti Rahvusballett, Eesti Noorte Puhkpilliorkester, erinevad rahvatantsu grupid, Euroopa Noortekoor jne, kahjuks ei ületa uudistekünnist.
f
Facebook/ 1. august 2013 09:54
Hanna Liina Võsa kirjutab Facebookist: Iseenesest ei imesta, aga kurvaks teeb küll, et see on siis esimene ja ainuke põhjus, miks neid hiljutisi ESTO päevi Eesti meedias üldse kajastatakse. Fakt, et see tõi kokku Eesti inimesi üle kogu maailma ja kohale sõitis Eesti Rahvusballett, Eesti Noorte Puhkpilliorkester, erinevad rahvatantsu grupid, Euroopa Noortekoor jne, kahjuks ei ületa uudistekünnist.
n
Niisugune/ 1. august 2013 09:50
laristamine on ikka Langi poolt ülbuse tipp. Aga igal oinal on oma mihklipäev.
j
juss/ 1. august 2013 09:35
Ärgem muretsegem, sest järgmises elus neil niihästi enam ei lähe, seal ei saja euroraha taevast mannana alla ja võibolla tuleb neil omakasuahnetel rentslirotina elada.
Sooviks küll, et see EL abiraha rutem otsa saaks, kuna täidab üksnes meie ahnurite taskuid ja unelmatereise. Ajakirjandusel on siin suur roll, et vaadata kes kus ja kelle raha eest meil üldse reisib kui samal ajal Eesti rahvas sureb välja.
r
Raivo/ 1. august 2013 09:31
Eks olda ju iidamast ajast raha kulutamisega nelja moodi ringi käidud:
a) oma raha eest endale;
b) oma raha eest võõrale;
c) võõra raha eest võõrale;
d) võõra raha eest endle.
Eks see d-variant rakendus ka meie kultuurnike puhul.

i
iltalehti/ 1. august 2013 09:28
KURADI VEREIMEJAD, KOHE TEISED. IGA PASA PEALT, KORJATAKSE VAESEMATELT RAHA VÄLJA. PÄTTID ON PÄTTID, MIDAGI ROHKEMAT EI SA ÜTELDA JA KAANID KAH.
k
kasulikult lendama/ 1. august 2013 09:26
eks selline "võõra raha eest reisimise võimalus" ole ju ainus liikumapanev jõud, miks poliitmaastikule pürgitakse. minnakse "reisile" võimaluste vahel oma õiget hetke otsima. kes leiab, kellele jääb vaid reisimälestus. miks ei peaks see mälestus siis maksimaalselt positiivne olema kui valijatelt sõidupilet kord võidetud.
j
just nimelt!/ 1. august 2013 09:26
Sellepärast osteti kõige kallimad piletid, et saaks endale rohkem punkte ja isiklikke reise ka odavamalt teha. Topelt kasu. Ega siis neid saadud punkte tööreisile ei kulutata!
f
Fanny/ 1. august 2013 09:24
No jah, riigieelarvet koostades arvestatakse ikka valitsusele ja ministeeriumide ametnikele ikka maksimumi järgi ja maksumaksjatele tavalistele riigikodanikele alla miinimumi ja kui oinakari, s.t. MEIE laseme seda teha siis miks mitte....
k
kolla/ 1. august 2013 09:24
tõsi ta on,inimlapsel on juba sündides küüned peopessa surutud.ja väljapoole lükkavad tõesti ainult kult ja buldooser,
l
Loomulikult/ 1. august 2013 08:53
küüned alati enda poole. Mis saab, seda võetakse ja mida ei saa, see ka võetakse.
Siga on ainus loom, kes lükkab endast eemale.
l
Lugeja/ 1. august 2013 08:33
Lihtsalt pole sõnu! Kas teil kuradi aferistidel natukenegi häbi pole? Tean, et see on VÄGA loll küsimus, kuid küsin siiski? Kui paljud lapsed lähevad õhtuti söömata magama, kuid teie sitapead võtate maksumaksja rahast maksimumi, et end kaifi lustida ja õgida? Kui paljud jätavad endile rohud ostmata, et kas-või leivapäts laual oleks? Kaui paljud ei saa endale ka kõige lihtsamat magustoitu lubada või natukenegi taskuraha? Aga "härrad" muudkui lõbutsevad ja ei mingeid südametunnistuse piinu!
Üks asi on siiski kindel, ükskord tuleb ka teie mihklipäev! Tuleb!
"
.../ 1. august 2013 08:32
"Minus ei tekita see mingit erilist viha, ma lihtsalt pole praeguste Eesti riigi juhtide eetilis-moraalsetest omadustest just väga kõrgel arvamusel," ütleb Jüri Mõis
Mind aga häirib ausalt öeldes sügavalt sellise käitumise võimalikkus ja ka kasutamine meie riigis - meditsiinisüsteem on tugevalt alarahastatud: inimesed ei saa vajalikku arstiabi piisavalt kiiresti, peavad piinlema ja leppima jäävate tagajärgedega ning vähesed abi saamiseks korraldatakse niigi vaesusesse kalduva rahva seas annetuskampaaniaid. Ministrihärradele mugavuste loomiseks aga leitakse raha, meie kõigi maksuraha mida me oleme maksunud teadmisega saada abi haiguste,õnnetuste korral (arst,politsei,tuletõrje,sotsiaaltoetused jne) ning võimaldada veeldi kurvemas seisus inimestele elamisväärne elu

l
Lellepoegade armee!/ 1. august 2013 08:28
Suhte nõunik,pressi esindajad jne!
Ametnikud on aga ise kui oskamatud molkused ja kes ei oska sõnagi lausuda!
Koos reisisid--siis koos maksku ka puhkusereis kinni!
d
desyre/ 1. august 2013 08:16
T
Riigi kois las lohiseb, 07:57, 1. august 2013-le/ 1. august 2013 08:08
Tule mõistusele! ENSV ajal olid asjad palju paremas korras! Nüüd on meil demokraatia, sadism ja hullus. Süüdimatus!
r
Riigi kois las lohiseb/ 1. august 2013 07:57
Nii oli see ENSV ajal ja praegu. Need asjad ei ole paremuse poole lainud
v
Vahur/ 1. august 2013 07:13
Maksis riik aga lennupinktid said Rein ja Paavo!
Sellest ka äriklassi nõue, et punkte topelt saaks!!!!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee