Päästjad leidsid Soome lahest vene näitleja Aleksei Ossipovi surnukeha. Näitleja läks kaduma käesoleva aasta veebruaris, kui läks jääle jalutama ja ei tulnud tagasi.

Surnukeha nägi jahiga sõitnud Soome kodanik, kes teatas sellest 19. juulil Kroonlinna politseile, et nägi Kotlini saare juures midagi vees hulpivat, mis meenutas inimkeha, vahendas Newsru.com.

Politseinikud ja päästjad otsisid salapärast objekti mitu päeva ning leidsid lõpuks meesterahva surnukeha Lomonossovi linna piirkonnas kaitsetammi juures.

Uppunud meheks osutus 13. veebruaril kaduma läinud 37aastane näitleja Ossipov.

Hukkunu sõbratar rääkis, et nad sõitsid koos Peterburist Lomonossovi linna suunas ning mingil hetkel otsustasid teha peatuse ja jääle jalutama minna. Millegipärast läks nad eri suundades ning pärast seda ei näinud näitlejat enam keegi. Tema sõbratar ootas teda kaldal viis tundi ning seejärel kutsus politsei, kuid meest ei leitud.

Aleksei Ossipiv sündis 1975. aastal 18. veebruaril. Ta lõpetas Peterburi Teatriakadeemia ning mängis paljudes seriaalides ja mitmes filmis nagu "Sindbadi viimane seiklus", "Kuldne lõks" ja "Stalin. Live".

Jaga artiklit

11 kommentaari

N
no  /   14:38, 31. juuli 2013
Kellel võimalik, soovitan vaadata NTV MIR, seal on Osipov paljudes seriaalides.
N
no  /   11:51, 29. juuli 2013
Leidsin YouTubest filmi "Kartuliküpsised",väga soovitan, hea ja südamlik film. Ka inimsena oli ta selline-alati abivalmis teisi aitama.

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis