Elu

Ansambel Paha Polly läheb laiali (7)

Marianne Ubaleht, 16. juuli 2013, 07:07
LÄHEVAD LAIALI: Pildil 3/5 Paha Polly tänasest koosseisust (pildil vasakult) Kaur Pai, Ervin Sokk ja Liana Kolodinskaja.  Uku Peterson
End igasugust rokki tegevaks nimetav ansambel Paha Polly on otsustanud pillid kotti panna.

Tänavu augustis täitub ansamblil Paha Polly kaheksas tegutsemisaasta, mis on ühe bändi kohta juba päris pikk iga. Nende aastate sisse on mahtunud palju mõnusaid hetki, 164 kontserti ja kolm plaati.

Põhjuseid, miks Polly areenilt kaob, on mitmeid. Olulisim neist on ilmselt see, et iga bändi jaoks saab kunagi aeg ümber.

Bändi bassimees Ervin Sokk tõdeb, et ühel hetkel tekkis kõigil korraga tunne, et Paha Polly aeg hakkab otsa saama. "Igal liikmel olid tekkinud uued väljakutsed ja nii tundsimegi, et on aeg keerata uus lehekülg."

Bändi koosseis on aastate lõikes muutunud ja teatud mõttes elab Paha Polly nüüdki edasi, sest Liana (Paha Polly solist) paneb kokku uue bändi, nimeks Maria Stuart. "Põhimõtteliselt on tegu Paha Polly ametliku järglasega ja ma soovitan kõigil sellel silm peal hoida. Nagu ma aru saan, siis mängivad nad ka Paha Polly lugusid edasi," märgib Ervin.

Lisaks kolmele ilmunud plaadile "Ei jäägi üle muud...", "Killud" ja "Kosmos ootab" on viimane võimalus Paha Pollyt kuulata 21. juulil Võsu muusikapäevadel ning 2. augustil Rock Rampil Viljandis.

7 KOMMENTAARI

t
Triinu 18. juuli 2013, 15:58
Väga kahju, tõeliselt kahju. Mulle Paha Polly meeldis väga. Edu uute projektide juures. Loodan, et peale Liana ja Mari asutavad uue bändi ka Kaur, Ervin ja Taavet. Tallinna omad oma bändi ning Tartu omad oma bändi. Tehke julgelt!
n
nojaa 16. juuli 2013, 13:53
To Margus Kiis: aga Liana jätkabki, niiet Polly ei lähe laiali :)
Loe kõiki (7)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee