Maailm
Galerii!

Gandolfini lesk matusel: "Ma armastan sind, Jim, ja jään sind alati armastama." 

Toimetas Kristin Aasma, 28. juuni 2013, 09:51
Neljapäeval saadeti New Yorgi St John the Divine'i katedraalis viimsele teekonnale "Sopranode" täht James Gandolfini. Vasakul näitleja Michael Imperioli. Foto: Reuters, AFP, Getty Images, AP, Sipapress
Eile saadeti New Yorgi St John the Divine'i katedraalis viimsele teekonnale tuntud itaalia-ameerika näitleja James Gandolfini, kes eelmise nädala kolmapäeval Itaalias ootamatult suri.

Menuseriaali „Sopranode" täht lahkus siitilmast 51aastasena.

„Mu abikaasa oli aus, hea ja armastav mees. Ta hoolis rohkem teistest kui iseendast," ütles matustel Gandolfini lesk Deborah Lin. „Aitäh sulle koos veedetud ilusa elu mälestuste eest. Ma armastan sind, Jim, ja jään sind alati armastama. Puhka rahus."

Isaga jättis hüvasti ka pisarates poeg Michael, kes oli olnud isa surma tunnistajaks, vahendab ABCNews. Gandolfini teine laps, tütar Liliana, on alles kaheksakuune.

Matusele oli tulnud hulk „Sopranode" näitlejaid nagu Edie Falco, Lorraine Bracco, Joe Pantoliano, Dominic Chianese, Steve Buscemi, Aida Turturro ja lapseootel Jamie Lynn Sigler, kes mängis Soprano tütart Meadow'd.

„Olid nii suur näitleja, kuna sinu sees elas väike poiss," sõnas oma ärasaatmiskõnes seriaali looja David Chase.

Kuulsustest olid Gandolfinit viimsele teekonnale tulnud saatma veel näitlejanna Julianna Margulies ning Alec Baldwin ja tema lapseootel naine Hilaria.

Samal teemal

18. mai 2016, 17:40
Parameedik röövis surevalt "Sopranode" tähelt kalli käekella?
3. juuli 2013, 18:41
Gandolfini pärandas vara pojale ja tütrele
27. juuni 2013, 07:00
Sassis suhted ja painav masendus: kultusseriaal "Sopranod" rääkis päriselu pahupoolest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee