Eesti uudised
TV3 video!

TV3: Eestlanna pihtimus abielust albaanlasega, kes muutus pärast abielu psühhopaadiks

Toimetas Katrin Rohtla, 11. juuni 2013 20:30

131 KOMMENTAARI

g
G.S/ 3. detsember 2019 02:07
Ei ole need albaania mehed midagi nii hullud.Olen samuti abielus albaania mehega .ei ta peksa mind ega keela mulle pm midagi . Ilmselget oligi lihtsalt tegemist vägivaldse mehega.neid leidub igas maailma nurgas.albaanlased on väga sõbralik rahavas .jah neil on oma kultuur nagu igas riigis.enne abiellumist sa oleksid pidanud selle peale mõtlema kas tuled toime sellega et su kaasal on teised kombed ja kultuur. Kas eestis siia naine kodu ja laste eest ei hoolitse .siin ju samuti me teeme seda.
k
kui ma vaatan selle eide nägu siis..../ 18. juuni 2013 10:37
tavaline lame madalalaubaline loll eesti naine.
v
Viga on eesti koolioppes/ 17. juuni 2013 18:47
Eesti koolis opetakse igasugust jama kuid eluks hadavajalikke tarkusi nagu ara abielle mingi neegri voi moslemiga ei opetata ja nii satutaksegi elu tragoodia sisse. Kallid lapsevanemad hoiatage oma lapsi nende ohtude eest et teie lapsega ei pea kogemai samasugust oudust
j
Jüri 1945/ 17. juuni 2013 09:45
Miks teie EESTI naised siis nende väljamaa vahelt harijate ja seemendajatega rahul ei ole ? Väljamaa naistele kõlbavad EESTI MEHED küll ! EESTI mehed on andnud EESTI naistele sellised vabadused kus on mõttetu rääkida koos või abielust , sest enamus kooselusid on koos kuniks see kasu toob ja laia elu võimaldab .
t
Tsitrus/ 16. juuni 2013 23:27
Mis tähendab "pärast abielu"? Lahutasid ära või ja siis läks lolliks? Ja muideks psühhopaadiks ei muututa, see kas ollakse või mitte.
v
Veiko/ 16. juuni 2013 18:03
Noh väikene mustikas on käes ,milleks sul enam muret ???
Nii algabki see sugu siia eestisse sigima.
Imestan seda , et kas on inimesed tõesti nii inetud ja koledad, et ei saa samast rahvusest elukaaslast ?
p
PÄRAST ABIELU???/ 16. juuni 2013 09:43
PIGEM ABIELUS OLLES IKKA?! PÄRAST ABIELU SÕITIS NAINE JU KOJU TAGASI.
ä
äpu/ 16. juuni 2013 08:36
Küll ikka seal on hea elada,kus meid ei ole.See,kes elab siin, Eestis, tahab kindlasti Soome, Rootsi, Norra,isegi kui ´tiivad kannaksid, siis veel kaugemale! Tean ühte venelastest abielupaari, kes tulid Moskva -lähistelt ja kiidavad, kui hea on Eestis. Kui puhas ja korras,kui vaikne, rahulik ja palju rohelust. Kiidavad ka eesti rahvust, et abivalmid,ausad jne. Siin paneb üks eestlane teise vihast kasvõi vangi,et ta jumala pärast kellestki parem ei saaks olla. Võta siis kinni, kus on tõde ja kes milliste silmade ja mõttetega elule vaatab.
Aga ilusat kevade lõppu ja algava suve peadset saabumist!Päikest ja naeratust ja ka siin on hea, kus me elame. Leidke igas hetkes väike killuke head ja kohe muutute rõõmsamaks!!

e
E.W./ 14. juuni 2013 13:20
naised on siin suured parastajad ja kadestajad- ise pole korralikult meestki saanud...olge aga rahul oma 1.55 nässiga. poonuseks kõverad jalad, paljas pealagi ja SAKU õllelihas!!!
t
täkk/ 14. juuni 2013 12:30
ka mina ei tunne sulle kaasa- omad vitsad peksavad... aga nüüd kähku mehi lantima- just lugesin, et mehel kestis erektsioon 8 kuud- milline raiskamine!!!
p
Pole midagi nii erinev/ 14. juuni 2013 12:30
Sellise psyhho otsa oleks ta voinud langeda ka Eestis. Ja mida ta siis oleks teinud?? Kuhu pogenenud? Fakt on see et sellist meest kes neid peksab ja alandab kannatab palju Eesti naisi. Aga minna pole kuhugi. Isegi kui koliks teise linna, Eesti on nii vaike et mees leiab yles ja tuleb jarele. Vot see olukord oleks masendav...
i
Intelligentne naine.../ 14. juuni 2013 09:49
...küsimus Maiele..milline on siis see vääriline partner mida Eestist ei leia...Leiab küll aga see oleneb mida sa mehes hindad ja eesti mees on igati väärt, et teda hoida ja armastada...Naine võiks oma mehele rohkem võimalust anda, mitte ainult viriseda ja vigiseda ta kallal..võtke meest kui inimest oma kõrval mitte rahakotti kes teie tahtmised peab kinni taguma ja kui raha otsas siis siunate ,et mees mõtleb ainult oma riistaga...Ilus ja intelligentne oskab olla iga naine kui on vaja midagi saada aga selleks jääda....vot see on anne....Aga noh..kui meie eesti " ilusad ja intelligentsed " naised ei leia Eestist eesti mehi siis minge otsige mujalt aga pärast ÄRGE HALAGE , ET ELU P.....S......
m
Maie/ 13. juuni 2013 00:23
Siit kommentaaridest on ju selgelt aru saada, miks ilusad ja intelligentsed naised endale Eestist väärilist partnerit ei leia! Kes tahakski sellise mehega abielluda, kelle mõte jääbki tasemele 'pikk tyra'.
l
LOLL õpib oma vigadest,/ 12. juuni 2013 18:46
TARK aga TEISTE vigadest!Ja nii ongi! ainult vasakpoolsed õpivad oma vigadest!Parempoolsed aga teiste vigadest!Olen kuri ja ütlesingi TÕE välja!KAs nüüd sõimate mind ja tulete mulle nuga andma?!?!?!>>on valus kui ütlesin TÕE välja!??!?!Oli hea oma fantaasias ja "tulevasest heas elus elada"?!?!?!
v
veider/ 12. juuni 2013 14:48
Imeliku arusaamisega kommenteerijad siin. Esiteks, albaanlased ei ole mustad - tegemist on siiski valge rassi esindajatega, meeldigu see siis teile või mitte. Teiseks, albaanlased ei ole radikaalsed moslemid, pigem eelmoslemite ajast pärit poolpaganlike traditsioonidega. Kolmandaks, ka eesti juua täis külajõmm räpases talus, kus kemps õue peal ja tuba segamini ning laudalehk õues, on sama hull tegelene kui antud loo albaanlasest kangelane. Ja peksa võib saada ükskõik mis rahvusest mehe käest. On olemas täiesti viisakaid ja intelligentseid albaanlasi, kes lubavad oma naistel nii veini juua kui kohvikus käia. Kui inimene valib endale kaasaks põhjakihist pärit tegelase, siis rahvus küll mingit tähtsust ei oma. Iseasi on see, et võõrast rahvusest inimeste puhul on ilmselt raskem tema põhjakihti kuuluvust ära tabada.
k
Kaua võib?/ 12. juuni 2013 14:00
Erinevus rikastab ja multikulti kuritegeliku mölalaada autorid vastutusele võtta

m
Mufi/ 12. juuni 2013 13:18
Kui pildil on see samune , siis möistan seda albaanlast ja tunnen talle kaasa. Miks ta ültse sellise mörra sinna tiris. Täit möistust tal küll polnud.
e
EESTI MEHED/ 12. juuni 2013 12:40
...on ka jube vägivaldsed,joodikud ja meil eestis pole kultuurist ju juttugi.nii et hoiatuseks,et ära ka vaata eesti mehi.ise pettunud eesti mehes,nii et tean,mida räägin.aiged psühhid ju iga hetk.
l
Lia K./ 12. juuni 2013 12:11
Egas ainult mustadega pea abielluma. Mul üks noor sugulane abiellus tsiviliseeritud riigi haritud kodanikuga. Noor ilus modellivälimuse ja väga meeldiva käitumisega naisterahvas. Kahju lausa,et selline muretseb lapsi välismaalasega ja lapsed siis ka loomulikult enam eestlasteks ei saa.
Arvan veidi mõistvat, milles asi. Selle meie suguvõsaharu naised on mitu põlvkonda oma lapsi üksi kasvatanud ja eesti mehed ei näi neid nagu tahtvat. Ilmselt siis on neis naistes mingi sisemine viga ja ebaväärtuslikkus, mida esmapilgul ei taba, vaatad, et ilus ja meeldiv naisterahvas, aga tegelikult lollike. Vähemalt meeste meelest. Ja meestel võib sageli oma eelarvamuslikkuses õigus olla. Tuleb meelde kunagi loetud lugu ameerika sõdurist, kes peale II Maailmasõda Jaapani kolkast imeilusa neiu leidis ja kohe abiellus ning naise Ameerikasse viis. Kohapealsed mehed polnud aga neiukest tahtnud, vaid miskipärast ärapõlanud, aga liig viisakad, et öelda, mis põhjusel. Liig lõtv püksikumm jääb vastusena kohe ära.
Nii sai siis meie neiukeselgi asjast kõrini ja läks minema. Egas elu saa elamata jääda. Aga see on kuulu järgi tema esimene meesterahvas, nii et teda ei saa vel ka liiga lõdvas püksikummis süüdistada.
Seepärast peab tänama häid väljamaa mehi, kes meie lollikesi tahavad ja emal-vanaemal ka hea meel, et lapselapsi on, ehkki välismaal, aga ikka hea tunne.
s
Sadist/ 12. juuni 2013 11:34
Kas ei saaks nii teha, et k6ik Eesti naised, kes on mustadega maganud, aetakse kiilaks. Otsaette v6iks t2toveerida suurelt "SK"(suguyhteks k6lbmatu). Teaks siis, kellest kaarega m66da k6ndida. Ait2hh
k
ka naine välismaalt/ 12. juuni 2013 11:12
Ma olen üle 20 aasta väljamaa mehega abielus olnud. Pole midagi paha öelda, töökas, arenguvõimeline, hea isa ja mees, usaldusväärne jne. Mees on siiski nö. valge inimene.
Samas vaatan, et siin mehed võtavad kõvasti sõna, et paras eesti naisele jne. Ma võin öelda, et ei tasu nii õitseda. Eesti mees välismaal tööl olles on joodik, laaberdaja, madala laubaga oss, kes põrutab võõraid naisi nii palju kui kätte saab.Kergelt kättesaadavad on mõningad eestlannad kes ka välismaal asjatavad. Ise ütlevad, et otsivad tööd :D Jätavad lapsed Eestisse kellegi heauskliku sugulase hoida. Neil meestel kes selliseid naisi pörutavad, kodus oma naine ootab ja lapsed. Issi on välismaal tööl :D
a
anuaar/ 12. juuni 2013 11:01
mida on tsurkatada siin.kuidas eesti mehi siis nimetada.joodikuteks.varasteks ja narkomaanideks.igas rahvuses on lolle ja vägivaldseid.ega sellepärast ei pea tsurkaks kutsuma.minu arust naine ise süüdi ,et abiellus ja hakkama ei saanud.ega sellepärast ei pea terve eesti tema probleeme lahendama.mina olen juba 10 aastat tsurkaga koos ja väga hästi saame hakkama.tuleb rääkida ja kompromisse leida.ole sa abielus tsurka või muu mehega.alati on mündil 2 poolt
e
eh/ 12. juuni 2013 10:56
emmed issid kasvatage siis oma tütreid poegi ja ärge halage et eesti pojad "töllid" tütred "litsid"
k
kohtlane kroonik/ 12. juuni 2013 09:53
tundub, et pooled kommenteerijatest on kibestunud ja alahindavad end. okei, Helmi sai õppetunni, aga miks te sõimate teda lolliks ja uurite tema jalgevahet, mis see teie asi on, olge ju targemad. samamoodi võib Eestis psühhopaate kohata, nagu keegi eespool ütles. nii naiste kui meeste hulgas.

z
zn/ 12. juuni 2013 09:34
teleseriaali peate sellest tegema, mitte uudisnupu ! ..need tibid, kellele sellise loo ärakuulamisest kasu oleks, ju lehte ei loe ja uudistesaateid ei vaata. ...või pange plakatid ööklubide seintele, seal neid liigub ka.
e
Eesti mees/ 12. juuni 2013 09:20
Jälle uks kova tegija siin ulumas.Mida otsisid seda ka nuud naudi.ja ära ulu.
h
hmm/ 12. juuni 2013 08:56
Ka eestlase käest võid vabalt peksa saada...ega see rahvusest olene. Meil Maarjamaal küll mehepoegasid, kes oma naisi nii füüsiliselt kui vaimselt tümitavad. Tehke ometi silmad lahti ja lõpetage vastandamine!
k
Konn/ 12. juuni 2013 08:54
Ei tea kui palju sellest juba räägitud on aga ikka leidub idioote. Mustale mehele naine on ori , teener ja sulane.
j
j.s./ 12. juuni 2013 08:48
Kas pole osatud pealkirjagi kokku panna- sealt selgub, et pärast abielu mees muutus. Kas see muutus ei toimunud siiski peale abiellumist?
k
kle ...,le/ 12. juuni 2013 08:30
mine ja vaata peeglisse, just sellised "enesekindlad" egomaniakid, kellede jaoks on kõigepealt sina ise, siis tükk tühja maad sis, shitahunnik ja alles siis ülejäänud, ongi selle loo "alustala", sa oled kohe niiiii kindel et siin on kõik mehed ja kompleksides ja samavägivaldsed? a äkki hoopis sama egod ja de4biilsed naised, kes ei suuda aru saada, et klaas veini ei ole igas kultuuris akseptitud? on üks ilus ütlemine et mosheesse sisse astudes ei tohi risti ette lüüa, äkki uuriks enne kuhu minek on ja mis seal toimub, kui ikka armastus on sis saab ju kompromosse leida ja elada kusagil mujal, antud juhul oldi ju inglismaal ja seal ei olnud mees üldse halb või. aga sa ära sildista siin, püüa parem aru saada, kui sul on selline koht olemas
a
am/ 12. juuni 2013 08:27
Järjekordne eesti naiivitari lugu multikultuursest suurest õnnest.
m
...,-le/ 12. juuni 2013 07:42
mu arust siin vinguvad just mehed, kes suures laastus ei eirine sellest albaanlasest
siis on naised rahamaisas, siis külmad, siis litsid, siis kodukanad- ühe sõnaga- vingumisainet jätkub

A
.../ 12. juuni 2013 07:31
Aitab juba. Ära viskab see naiste vingumine. Lausa paha kuulata. Kes käskis väljamaa mehele minema? Ikka omaenese tarkusest, ehkki ei vanemad ega sõbrad seda heaks ei kiida. Kui juba valiku tegid, siis ela nii nagu valisid..
h
12. juuni 2013 07:24
häbi naistele, 07:00, 12. juuni 2013
eesti naistele meeldib musta mehe pikk riist.Seda imetakse mõnuga ja lastakse endale taha keerata.
Mida teha sinuga, kelle elu koosneb ainult oma riista imetlemisest ja kasutamisest- kel panna täna, kel homme.
ü
ülbik/ 12. juuni 2013 07:21
Nagu välismaa naised eesti meestest ei lahutaks,irw
"
12. juuni 2013 07:19
"Eesti tugeva pere loob ikka tark eesti naine ja mees." Vastavalt lahutuste statistikale ja haritud üksikemade arvule neid polegi kuskilt võtta, ma mõtled- tarku mehi.
n
no ei usu/ 12. juuni 2013 07:18
vägivald on jälk, ükskõik kus albaanias, eestis või kuu peal, aga et lust võimendab ühte lugu...... sa võta parem kapa kohila jürisid ja marisid ette, kes peale 3 bocki üksteisel nägusid taovad ja heieta siis, miks nad vägivaldseteks muutuvad, et enne poesappa tulemist olid niiii nunnud. ma ei saa aru, miks meie "ajakirjanikud" püüavad läbi lugude välja elada isiklikke võite ja kaotusi. kusjuures kateedris õpetati, et isiklikud tunded tuleb lugusid tehes kõrvale panna, aga võta või jäta, viimasel ajal muud ei loegi kui isklikke läbielamisi. rüütatakse kõik mingisse süldirüüsse ja klikke muudkui tuleb. ei ole albaanlane parem kui eestlane ega vastupidi, asi on inimestevahelistes suhetes, kui sa austad inimest, rääkimata tema usust kultuurist nahavärvist, siis ei ole ju mingeid probleeme. aga kui sa oled ego, siis ei saa sa ka ingliga elatud.
e
eks/ 12. juuni 2013 07:17
eks ikka eesti tüdrukud peavad igaüks ise välismaalse ära proovima.
Palju raamatuid on ilmunud, kus eurooplastest naised räägivad oma kogemustest võõras kultuuris abielus olles.
Aga kas tüdrukud lugeda oskavad või on neil lugemusharjumus? Ilmselt ei ole. Eks siis iga armastuseihaleja proovigu ise järele.
n
no jah, 06:25,/ 12. juuni 2013 07:17
Mille poolest sina erined sellest albaanlasest!? Samasugune armetu mehike, kel naised on lehmad ja kaltsud, keda peab kodus kloppima ja vägistama. Siin neid on üsna palju, kõnepruuk vastav.
0
06:15, 12. juuni 2013/ 12. juuni 2013 07:14
aga ei ole, samasugused nagu sina

a
aaaa,/ 12. juuni 2013 06:51
olen albaanias käinud, päris hull pilt....
a
ats/ 12. juuni 2013 06:44
paras teile eesti naised kui te nii lollid olete et mingite tsurkadele lähete ja pärast probleemid tulevad. ammu teada värk.
i
Ilmarändurist mees./ 12. juuni 2013 06:36
Ja, ja. Eriti hästi sobivad kokku elama eesti naisega neegrid, musulmanid, pilusilmad, ladina ameeriklased ja alkohoolikutest vene mehed. Aga mõistuseta naisi polegi eesti mehele vaja,-las lähevad oma suurt õnne ja armastust otsima. Eesti tugeva pere loob ikka tark eesti naine ja mees. Kahtlane on ainult kas näiteks neergi poolt ära aetud kodumaale naasnud lapsega naist enam üks täiemõistusega eesti mees pruukidagi tahab. Mina küll mitte.
r
raivo/ 12. juuni 2013 06:34
kallid naised,kõik pole kuld mis hiilgab ja kõik pole tõde,mis suust välja aetakse.olen alati mõelnud,miks need kullatud printsid kodumaal omale kaasasid ei saa.
n
12. juuni 2013 06:15
need mustpers.ed pidid ju eesti meestest miljon kordi paremad olema ja eesti mees on saast.
k
Kas/ 12. juuni 2013 06:10
Lusti mees elab nyyd ka Eestis?
r
Rannula/ 12. juuni 2013 05:15
Eesti naine tundub täitmatu prügikastina . Välismaa mehed tuleb magatada ja siis tulla tagasi "pagasiga"ja ilkuda häbiraasutagi . Hea seegi, et neegrit ei mõnustanud!
e
ehk/ 12. juuni 2013 05:07
oli ikka naisel probleemid. neid psihhe on hulgim ka eesti naiste seas, kes arvavad, et mees on ori ja rahakott.

e
eit/ 12. juuni 2013 04:23
armastus ei ole see, vaid saatus , mis sunnib teiste nõu mitte kuulama . nagu kott oleks pähe pandud . meil on kombed naistel hoopis vabaks läinud , aga sellise õppetunni eest hoia jumal . ega eesti mees vähem oma naist omada taha , aga elu ongi õppetund . ja pole vaja meelt heita ja nüüd võiks teisi ka kuulata .
t
to albaanias 10 a jooksul/ 12. juuni 2013 02:31
sinu tutvusringkonnas ongi albaania naised ISESEISVAD , EHK siis teisi sõnu nad on üksikud ja ei ole endale meest leidnud kes neid ei tambiks päevast päeva nagu trummi vaid kohtleks naist nagu inimest.
Sa mine ela ühe sellise hulluga koos siis hakkad siin teist laulu laulma.
Need moslemid on kõik nagu ühe vitsaga löödud ja ära hakka seletama siin muud jama.
c
cumm/ 12. juuni 2013 02:25
m
Mees/ 12. juuni 2013 02:23
mida sa nüüd tuled siia kurtma. Enne uuri asja ja ELU mis seal pool on. Mina isiklikult olen kohanud 4 albaanlast ja kõik nad on olnud täielikud idikad ning oma naist kodus tambivad nagu oleks se täielikult normaalne tegevus... Ja tundub,et nendele naistele endale meeldib ka tappa saada,sest miks muidu nad seal niiviisi on?.
Need moslemid ei ole normaalsed ja nende eluviis ei ole normaalne.
m
muigvel/ 12. juuni 2013 02:19
päris hale on lugeda meie kohalike meeste eht-eidelikku viginat. Ise te muidugi välismaa naisi ei vaata, oh, mis te nüüd- hoidku jumal selle eest, eks ole? :D Anna ainult mingi idapiiri kahtlaste kommete aga volksutavate silmadega maadam kätte, küll siis on teine jutt..
Tubli naine- pole just palju neid, kes avalikult oma viga tunnistada julgevad ja ka teisi hoiatada tahavad. Selle eest lugupidamine. Loomulikult on veidi naiivsevõitu arvata, et sellises kultuuripildis võiks üldse naise-mehe suhe teistmoodi välja näha. Siin oli tegu nähtavasti oma "maalt oleku" e. harimatusega. Aga ok- omad vitsad peksid, nüüd jätkub vähemalt oidu kodu ligi hoida ja siit omale ka lastele isa leida. Edu!
a
ants/ 12. juuni 2013 01:12
Üldse ei tunne kaasa neile naistele, kes õnne otsingul hülgavad oma rahvuse ja naiseliku omapära. Paras teile, ärge nutke siin avalikkuse ees oma lolluse pärast.
a
ants/ 12. juuni 2013 01:11
Üldse ei tunne kaasa neile naistele, kes õnne otsingul hülgavad oma rahvuse ja naiseliku omapära. Paras teile, ärge nutke siin avalikkuse ees oma lolluse pärast.
a
12. juuni 2013 01:09
Albaanlane proovitud, nüüd mine Indiasse õnne otsima, koomik!

,
........../ 12. juuni 2013 01:09
,,,see lust kyll normaalne pole,ma ei saa aru kuidas teda yldse kanal3 on v6tnud ta oma palgale..... kuidas ta lapsega räägib,..mis sulle eredat meelde jäi??kas tahad tagasi?? m6tetu teema oli yldse!!! ja kuidas ta selle mehega pildil poseeris....
o
ot oli periood/ 12. juuni 2013 00:15
kui te naised ala ja naeruvääristasite eesti mehi,ainult välismaa mees pidi olema romantiline,no vot ja nüüd nautige seda romantikat,miks te nuttes koju tagasi põgenete,kas nüüd on jälle eesti mees see,kes teie neegrilapsed üles peab kasvatama
n
12. juuni 2013 00:09
t
trump, 00:04/ 12. juuni 2013 00:08
Ja mida kepid sina!? mitte kedagi, kes sind tahab,irw
o
Olen 2x/ 12. juuni 2013 00:08
abielus olnud eestlasega. Ja mõlemal korral on mees kuni abieluni olnud parim, keda soovida. Ning mõlemad mehed "pöörasid ära" pärast seda kui lapseootele jäin. Ehk oli minu karma see, mis otsis just niisuguseid .... , ei tea. Aga, ka eestis võib samamoodi "psühhopaadi" otsa kukkuda.
"
12. juuni 2013 00:04
"no vaadake ikka euroopa mehi mitte neid tsurkasid, isver küll" Eks ju, Albania ju Aafrika riik;D
t
trump/ 12. juuni 2013 00:04
Läinud kord eesti naene günekoloogi juurde.
-Hmm,- muutus tohter kärsituks, -teil abielusõrmus sõrmes kuid ise olete süütu.. kuidas nii?-
-Eeehjaah, nonäete,- poetas naene telgitagust - juba naa kolmandat korda abielus tegelt. Aaaa vaadake.. esimene mees oli mul puhastverd prantslane ja tema eelistas koguseeaeg minetivärki. Teine mees oli mul armeenlane ja tema võttis alati tagant. eh. Ja hetkel siis abielus albaanlasega (variandid?!), kes kepib ainult ajusid.-
a
12. juuni 2013 00:02
ABIELLUGE EESTI MEESTEGA, MITTE AGA VÄLISMAALASTEGA ! , abieluge Urmas Velleste- sugustega

e
ei ole midagi/ 11. juuni 2013 23:58
tuleb harjutada, alguses venelase siis tsetseeni ja lõpuks albaanlasega, edasi ei maksa ka järsult minna alguses vietnam tai ja siis alles kõrgeauline indialne, sedasi ei tule pettumusi, muidugi austraalia aborigeenini on nii raske jõuda tuleb mingit kavalust kasutada, kirjutada sisse uus tulemaale tasmaaniasse ja ongi
sõbralik nõu kogenult lihtsalt
k
Karin/ 11. juuni 2013 23:34
Kulla Helmi & urgitseja-polüglott-kõiketeadja Lust, ärge nüüd oma kibestumisest läbi imbunud elusid ikka nii üldistage - a la naised on lollid kui ei jää siin Maarjamaal elu lõpuni 300 km raadiusse elama ning püüavad saavutada midagi muud. Mõni asi lihtsalt läheb paremini, mõni mitte, sellised ongi kord elu tehtavad emotsioonidega seotud otsused. Lisaks on ju meie meedia kord nii tendentslik, et üles otsitakse vaid ekstreemsed juhtumid ning siis puhutakse need õhupallid oi kui suurteks ja värvitakse (sõltuvalt skandaali foonist) taevas päikseliseks või mustaks. Inimesed teevad ikkagi elus otsuseid suhteliselt vabalt ning siia alla kuuluvad ka otsused olla kellegi koristaja-köögitädi jne. Samamoodi muutub ajas inimeste perspektiiv, kus vaadatakse üle oma varasemad otsused, nähakse oma õnnestumisi ja möödapanekuid. Kuid absolutiseerides seda moel - et väljas on jama jne - on ikka väga primitiivne lähenemine. Ajakirjanik Lust (kes on vastavalt rahastajale kord selline multikulti siis taas isamaa promoja) - te uurige pisut ka kuidas meie oma rahvuskaaslased oma abikaasasid kohtlevad ja siis paneme kõik koos kaalukausile. Vanasõna ütleb ka, et ka marjul/seenel käies võib s**a sisse astuda.
j
juula/ 11. juuni 2013 23:27
Aga vat mina olen seda raamatut ka lugenud. Seal oli kirjas hoopis nii, et tutvusid küll neti teel aga kohtusid Londonis, kus mees elas ja töötas. Elasid seal koos rohkem kui aasta ja lapski oli juba sündinud kui otsustasid Albaaniasse minna. Naine oli nõus kuna mees oli kooselatud ajal olnud igati normaalne. Albaaniasse jõudes muutus ta aga kardinaalselt. Ka mehe perekond tunnistas lõpuks, et ta on vägivallatsemisega üle piiri läinud ning mehe vend aitas kaasa ka Helmi põgenemisele riigist.
k
ka/ 11. juuni 2013 23:21
eestis võib psühi mehe leida. pole vaja väljamaale minna.
e
Eks ta ole/ 11. juuni 2013 23:20
tegelikult pole kindel, kas mees üldse mingi psühhopaat oligi.
Nii võis tunduda naisele, kuid mehe käitumise taga võis olla üldse mitte tahtlik vägivaldsus. Ehk oli ta albaania kommete järgi kohustatud naise käitumisele piiri panema? Ehk oli see kogu suguvõsale teotuseks ja muutis perekonna naerualuseks? Ehk ei olnud sõnadega seletamisest kasu ja häbi ajas raevu?
Vast oli asi lihtsalt selles, et mees polnud kuigi tark ega iseseisev ning allus tavadele. Naine polnud tark, aga oli isepäine.
Kumbki ei jaganud kultuurierinevusest mitte muhvigi ja tahtsid teisele oma normidega pähe istuda.
i
issand/ 11. juuni 2013 23:15
küll leidub ikka lolle naisi...
m
MM/ 11. juuni 2013 23:12
Kirjutatakse et eesti naaised ja tumedamad, olgu siis neegrid, moslemid, hispaanlased jne.
Aga mina pole vee kuulnud, et eesti mees ja neegrinane või muud tõmmud naised oleksid end leidnud pole mulle teada.
a
A.K/ 11. juuni 2013 23:12
Palju neid LOLLE EESTI NAISI VEEL ON ????????????????????+

e
Eks ta ole/ 11. juuni 2013 23:04
vana ja tuntud asi.
19.sajandi lõpul abiellus Viini neiu balti parunivõsuga. Oma mälestustes ta kirjutab, kuidas noor ja kena, vabameelne ja avara ilmavaatega noormees muutus, niipea kui Liivimaale, omasse keskkonda saabus. Hoobilt sai temast pisike, väiklane, kitsa vaatega baltlane.
Austerlannal oleks halvasti läinud, kui tema suguvõsa poleks Habsburgidega seotud olnud. Endast kõrgemat päritolu aktsepteerisid baltlased lausa naeruväärsel moel.
Ega ta siiski kaua vastu ei pidanud.
Mees käitub võõras keskkonnas tolle reeglite järgi, omas aga omade järgi. Selleks peab valmis olema. Eestis ükskõikselt sallitu ei ole enamikus maades lubatud. Ei ole nii, et kui siin käivad naised omatahtsi ringi, siis on see nõnda ka mujal. Paljudes kohtades loetakse seda kergemeelsuse märgiks ja perekonna ning mehe solvamiseks. Paljudes kohtades on see ohtlik.
Kultuurierinevused võivad olla väga suured ja mujalt tulnul ei ole seal suguvõsa tuge ja kaitset.
o
Olge/ 11. juuni 2013 22:49
onnelikud et Eesti mehi keegi ei taha!
r
Rottweiler/ 11. juuni 2013 22:47
Ja siis veel räägitakse lollist eesti mehest(harju keskmine) ja s...ks "targast" eesti naisest(Lindatütrest?!) Võtaks siis vähemalt suguõdede vigadest õppust, aga unista edasi - tõmmu lõunamaa "prints"(?!?) on ikke sada korda parem, kui kohalik Kusti... kuni oma(ISE tehtud - hästi tehtud) vitsad annavad sellise õppetunni, et kolm aastat peale Liiva-Annuse manu minektut ikka jätkuvalt valus on... Aga eks iga idikas peab ikka OMA vigadest õppima... head tudeerimist "naesed"...
m
madis/ 11. juuni 2013 22:43
m
MADIS/ 11. juuni 2013 22:29
Tean ise ka paari juhust, kus padavai väljamaale mehele läinud eesti noorik pärast nina norgus koju tagasi tuleb. Algul lastakse end tõmmul temperamentsel mehel peast segi ajada. Ja kui armastus pähe lööb, siis vähemasti peaga enam eriti ei mõelda. Siis muudkui minnakse. Aga siis tuleb hall argipäev, peremured ning lööb välja kultuuride erinevus, tekivad konfliktid. Pole miskit parata - omad vitsad peksavad! Vähe on neid arukaid, kes teiste vigadest õppida oskavad, enamik peab need omad vitsad omaenda turjal ära tundma, ise oma kooliraha maksma.
l
L./ 11. juuni 2013 22:26
no vaadake ikka euroopa mehi mitte neid tsurkasid, isver küll. Kultuuride erinevustega peaks arvestama isegi reisile minnes, mis me siis veel abiellumisest räägime. Kodutöö tuleb ikka enne ära teha!
m
Monel/ 11. juuni 2013 22:25
kirjutajal on vist selle koha peal lohuke.
n
naine/ 11. juuni 2013 22:20
Mage lugeda kuidas eesti kompleksidega mehed siin oma suguvendi mujalt maailmast kiruvad.V6iks rohkem enesev66rikust olla.Selliseid kiunuvaid isaseid ei taha ykski normaalne naine,olgu see mees albaanlane v6i eestlane.

l
Läbi interneti/ 11. juuni 2013 22:20
Helmi Vela leidis läbi interneti armastuse Albaaniast, kui albaanlane näitas oma pikka ja jämedat riista
g
greg/ 11. juuni 2013 22:14
Oeh, kus nüüd on tänitajaid välja roninud. Kas teie enda elud on plekitud ja kõik teie otsused vääramatult õiged? No vaevalt ikka küll. Juba teie kommidest ilmneb, et olete kari luusereid, kes tärkavad elule vaid siis, kui kellelegi halvasti öelda saab. Selle asemel võiks rõõmu tunda, et meie kaasmaalane on õnnelikult kodus tagasi.
v
Vein/ 11. juuni 2013 22:13
kui mina oleksin tema asemel siis veinipokaali oleksin kyll jätnud joomata kodurahu nimel. Voib juua häid mahlu parem.
ü
Ülle/ 11. juuni 2013 22:12
Jälle ei jõua ma oma saatust tänada- mul on eesti mees, laste elukaaslased eestlased, kõik elavad Eestis -ja hästi elame! Küll ma olen üks õnnelik inimene!!!
l
l./ 11. juuni 2013 22:10
Mida te jahute tõesti.. Tõenäosus on jah seal vb suurem peksa saada, aga psühhopaate on tõesti eestiski küll ja veel. Ise sattusin ka ühe otsa. Ilmselt Helmi ei leidnud siit aktraktiivset meest ja ei suutnud algul uskuda,, et milline mees teda vaatab. See oli ka raamatus vist kirjas. Ja vat siis .. Hea, et tulema sai.
n
NAISTELE.../ 11. juuni 2013 22:05
ABIELLUGE EESTI MEESTEGA, MITTE AGA VÄLISMAALASTEGA !
a
albid/ 11. juuni 2013 22:04
"
11. juuni 2013 22:01
"Holland annab perevägivallas süüdistatava, kuid Eestist kohtupidamise eest põgenenud ja seetõttu tagaotsitavaks kuulutatud ärimehe Urmas Velleste Eestile üle."

"
11. juuni 2013 21:59
"Et ta oma lihtsameelsusest arvas, et välismaa mees on parem,?" Sa selgeks, et ei ole, ta on samasugune nagu keskmine Eesti mees.
r
Rahutud naised/ 11. juuni 2013 21:58
Eesti naine otsib erilist. Tavaliselt leiabki musta, pilusilmse kaunikese, punase täpiga indukese, või kohaliku muulasest mersumehe. Mur vaid selles, et enamus neist on oluliselt ägedamad ja tublimad kui omad eestlased. Kes annab piitsa, kes saadab pordumajja, kes jagab haaremisse jms. Eesti naine otsib aga edasi.
n
naine/ 11. juuni 2013 21:57
kuulge rahvas millest räägite meie endi eesti mehed on piisavalt terroriseerivad
m
Mall/ 11. juuni 2013 21:56
Taiesti haige artikkel- ma tean jallegi Eesti mehi, kes on oma naised korteritesse luku taha pannud ja absoluutselt iga paev peksa andnud. Vaimne ja fuusiline terror olid nii kohutavad, et naised lihtsalt ei julgenud tuttavatelt ega perelt abi paluda. Niisiis tegu puht eesti meestega.
e
Eesti on täis/ 11. juuni 2013 21:54
psyhhopaate nii naisi kui ka mehi.
a
ab/ 11. juuni 2013 21:53
sama lugu oli kunagi vist ka ühe kandalannaga, too mutt andis aga kodumaal mehe kohtusse, tark mutt oli, võttis haiglatest haiguslood kaasa...mis edasi sai ei mäleta enam.
t
Tups/ 11. juuni 2013 21:52
Nii tore, et julgesid oma kogemusest rääkida. Edu ja jaksu sulle! Ja sinu tutar on väga vahva ja tubli :)
e
endel/ 11. juuni 2013 21:49

j
järgmisena/ 11. juuni 2013 21:47
proovi nt padumoslemit siis on vähemalt jälle millestki rääkida
m
mom/ 11. juuni 2013 21:45
Noh, eesti neiud, flirtige edasi nende vahemereäärsete lakutud memmepoegadega! Nii ilusad ja kuumad ju!
h
Hm/ 11. juuni 2013 21:38
Ons veel millest kirjutada?
l
loll eesti naine/ 11. juuni 2013 21:37
r
11. juuni 2013 21:37
Rahvus ei loe siin midagi, sattus lihtsalt psühhopaadi otsa. Eestis on ka selliseid peksjaid, vägivallatsejaid, naist enda omandiks pidavaid mehi küll ja küll.
h
hmmmm/ 11. juuni 2013 21:35
psühhopaate on Eestis ka piisavalt, juba koolis peaks tüdrukutele selgeks tegema, et sellistega kooselu ei maksa alustadagi, veel vähem kõlbavad sellised isaks, joodikutega sama teema.
m
Mh/ 11. juuni 2013 21:31
Kelle sulle sa ronid eesti naine. Eesti puudus on see, et religiooniöpetust siin riigis inimestele ei anta. Siis ronitakse ja usutakse, et kogu välismaa on uks ilus linnulaul.
o
ohjah/ 11. juuni 2013 21:30
oh..makas mis oh...makas nagu teismeline ....niisuguste pärast on meie ilus kodumaa täis puuke....annaks mõnelegi eidele mõistust pähe mitte jalgade vahele. Nuta.

u
Urrr/ 11. juuni 2013 21:26
Neid hoiatusi on räägitud siin lehtedes küll ja küll aga ikka on naisi kes sõimavad alguses eesti mehi - et näed egipti mees on nii hell ja armastab väga. Pärast aga nutab telekas, et egiptimees peksis ja tegi teab mida veel. Ja siis kiidab eesti mehi.....
Ajupuudulikus neil või milles asi....
k
Koigepealt/ 11. juuni 2013 21:25
juuksed korda ja pea pysti. Siin on hullemaidki asju juhtunud. Siis tööle. Mis keegi motleb on nende enda asi. See oli ainult oppetund sinu elus. Ja meid on saadetud siia et midagi elust opiksime.
k
kultuuride erinevus?/ 11. juuni 2013 21:23
Velleste tuuakse eesti kohtu ette just naise peksmise süüdistusega - puhas eesti mees ju
i
inx/ 11. juuni 2013 21:22
see on muidugi liialdus minu poolt, aga piltlikult öeldes on see ilmselt umbes tuhande esimene selline halamine. Mõelda tuleb, mitte tõmmelda ja pärast halada pressis.
t
To 21.17/ 11. juuni 2013 21:21
Vöta oma kodinad ja jäägi albaaniasse aga ära tule aastapärast kuskile pealtnägijasse vöi ajalehte uluma
k
koomik / 11. juuni 2013 21:20
n
no on laisk/ 11. juuni 2013 21:19
NAine, võta vikat kätte ja niida enda ümbert hein ära!
a
Albaanias 10 aasta jooksul korduvalt viibinud eestlanna/ 11. juuni 2013 21:17
Kuulge naljatilgad. Lõpetage see jahumine albaanlasest kui vägivaldsetest moselemistest ära - albaanlased on pärast totalitaarkommunismi ülimalt usuleiged. Albaania on väga huvitav maa ja piirkonniti kaunis erinev - ja nii on ka Eestiga.
Väga kole, kui mees naise vastu kätt tõstab (ükskõik kus riigis). Kuid mind häirib rõhuasetus, nagu kõik albaania mehed oleksid maniakid ja eestli mehed vagurad lambukesed.
Minu tutvusringkonnas on kõik albaanlannad töötavad iseseisvad naised ja otsustusvõimelised. Käivad omaette kohvikus või sõidavad randa puhkama, kui tahavad.

e
Eesti mehed/ 11. juuni 2013 21:17
m
Meie kunstiõpetaja Valgemetsas/ 11. juuni 2013 21:16
Väike poeg oli ka laagris, sõidutasime teda kukil. Kaarel või Kaspar oli nimi, ei mäleta täpselt. Kurb lugu.
v
11. juuni 2013 21:14
välismaal on palju normaalseid mehi. Eestis juba ka on nooremate meeste hulgas euroopalikke mehi. kahjuks loo peategelane valis endale halvima variandi. Albaania on ülemõistuse vaene, räpane arengumaa ja inmsuhetelt keskajas, vähemalt maakohtades. lugesin Helmi elust kirjutatud raamatut Minu Albaania ja ütlen ka, et ta on tubli naine, et selle elaja käest minema sai.
e
eesti mees/ 11. juuni 2013 21:13
Peaasi, et eesti naised neid eegreid siia ei too, minge eegrite maale kui eegritega abiellute!
k
kkk/ 11. juuni 2013 21:13
Minu Eesti mees osutus samuti psühhopaadiks, alati ei ole kodumaa kõige turvalisem, haigeid inimesi leidub kõikjal.
o
oot/ 11. juuni 2013 21:10
mis eeskuju eesti naistele,omad vitsad peksavad.
t
to välismaalane/ 11. juuni 2013 21:09
Sa räägi enda eest eks! Mis kuramuse suureks eeskujuks eesti naistele? Mis eeskuju ta nüüd siis andis, seda kui rumal ta oli? Et ta ei uurinud Albaania kultuuri? Et ta oma lihtsameelsusest arvas, et välismaa mees on parem,? Kuradi hea eeskuju ikka küll oma rumalusega hiilata ja nüüd veel enda last sellest rääkima panna.
m
Mis seal kurta/ 11. juuni 2013 21:09
Eesti mees ju sitt. Said oma välismaa sõstrasilma kätte. Naudi.

i
11. juuni 2013 21:09
Inimene suudab vaga palju enda tõelist mina peita, kui ta midagi soovib... Psühhopaadist mehi on ka Eestis ja mujal...
a
Absull ei tunne kaasa/ 11. juuni 2013 21:08
Otsige veel oma tõmmysid.....
T
Estonia?, 20:50, 11. juuni 2013-le/ 11. juuni 2013 21:07
Tere kaagutajad ja ka teised alati-mitte-millestki-aru-saajad!
Inimene hoiatas järgmisi ,et pange pidurit nende tsurkadega,aga teie ainult inisete oma tavalist tühisuse väljaelamist.
e
eestis / 11. juuni 2013 21:01
vohab feminism.said tunda tegelikku elu.sind pandi lihtsalt paika ja asi korras.eestis oleks mees juba trellide taga.
m
miks psühhopaat/ 11. juuni 2013 21:01
täiesti tavaline albaanlasest m e e s.
Naisterahvas on mehe omand.
t
tohmu/ 11. juuni 2013 21:01
Selle naise jutt ei saa õige olla- välismaa mehed pidid ju ideaalsed olema.
a
arrrrrrmastus/ 11. juuni 2013 21:00
v
välismaalane/ 11. juuni 2013 21:00
Suur tunnustus Helmile, et ta avalikult oma kurba juhtumit tahab jagada k?ikidega. Tubli ja kange naine, kes v?ttis oma lapse ja aidaa, Albaania.
Albaania on üks vähetsiviliseeritud maa. Neil on t?esti oma range usk ja nende vallutused nende s?jas olid jubedad. palju moslemeid ja kummaline maailmapilt. Helmi, pea püsti ja selg sirgu! Sa oled suureks eeskujuks eesti naistele!

g
geenius konks/ 11. juuni 2013 20:57
moor arvas,et Albaania on Räpina juures!
e
Estonia?/ 11. juuni 2013 20:50
Kuulge Hallooo.. kui see naisterahvas ütleb, et ta ei tunnista kultuuride vahelisi erienvusi , siis pole meil millestki muust rääkida.. mdia sa ronid sinna albaaniasse.. kultuur ongi erienv,,, nii et siin tv3-s halada on ka tagantjärgi halada. Oleks võinud ennast kurssi viia enne Albaania kultuuriga jne. ega igal pool maailams ei ole asjad nii roosilised nagu meil üldiselt siin Eestis.
Muidugi on see nõme ja väär,et mingisugune tsurka nii naisega käitub, aga noh .. Albaania pole nagu Eesti ja albaania mees pole nagu Eesti mees. vsjo.
t
Ta/ 11. juuni 2013 20:45
Väljamaa mees ja eesti naine, kes neid suudaks lahutada..