Maailm

Saladuslik Bilderbergi grupp - kas tõesti maailma varivalitsus?

Aadu Hiietamm, 6. juuni 2013 07:00

10 KOMMENTAARI

M
!!!/ 21. märts 2017 11:10
Maailma tõelised peremehed! Ja ilmselt on nende endigi hulgas oma tähtsuse järjestus. Kes käivad koos pidevalt, kes kutsutakse vaid mõnel korral. Või nagu oli omal ajal poliitbürooski. Hääleõiguslikud liikmed ja liikmekandidaadid, kellel oli vaid arutelu käigus arvamise avaldamise, mitte aga hääletamise õigus.
Aga igasugused kohalikud valitsusjuhid ja presidendid on vaid peenraha, keda ei kutsuta, kuid l´kellel tuleb vaid sõna kuulata.
k
KV/ 6. juuni 2013 12:36
Põhikoorik tuleks küll arreteerida - enamus siiski kutsetega enda riikide reeturid, salaja teevad plaane ning kummardavad oma tõelisi isandaid
Need bilderbergi globalistidest võimufriigid lasid viimastel päevadel kõrge mitme miili pikkuse tara ehitada et kellelgi pole võimalik midagi näha mis toimub kuna hotell ise asub mäe otsas, kuigi protesteerijad surutakse üha kaugemale algul määratud "sõnavabadus tsoonist" maantee ääres ning ega sealt nagunii ei näe halligi
i
IRW TO: To Mina olen...., 09:36, 6. juuni 2013/ 6. juuni 2013 10:21
Kas oled tõesti nii vaese huumori soonega, et aru ei saanud, et kodanik "Mina olen Euroopa Föderatsiooni poolt!" on pelgalt pila?
e
eksole/ 6. juuni 2013 10:03
terve maailm nagu Monopoli mäng nende "aju on võim ja raha" tegelaste käes. Kes nende arhontide PEA on?
m
mäsasja??/ 6. juuni 2013 09:41
Bilderbergid avalikustavad!! tuttav asi
Gorba ka avalikustas ja mis pärast sai?
no kena, loodame, et nüüd tuleb uutmine, ongi väga läppeks läind
t
To Mina olen..../ 6. juuni 2013 09:36
Kullake, kas Sa ise ka aru saad, mida kirjutad? Küllap oled üdini hea inimene, kui oled lasknud ennast oma naiivsuses niipalju petta ning usud seda, mida räägid.
a
ab/ 6. juuni 2013 09:28
m
Mina olen Euroopa Föderatsiooni poolt!/ 6. juuni 2013 08:47
Siis Eesti ei pea koguaeg EL-du poolt niimodi tantsima nagu EL käsib vaid siis saab Eesti ise otsustada kuda ta tantsib ja siis oleks Eesti poliitikutel ka rhkem vabad käed ja siis saab valija paremini valida neid kes on rahvale parem esindaja kui keegi teine näiteks!JA Euro peab saama maailmavaluutaks vot sellega on koguaeg nõus olnud ja mitte mingil juhul ei tohi nüüd Euro kaduda!Loodan et Süüriat ja Iraani läheks NATO ründama ka!Need on minu soovid!

m
MUSKETÄR/ 6. juuni 2013 08:23
Mitte kas tõesti vaid juba tõestatud fakt ja kui kogemata mõni teeb kurja liigutuse, mille tagajärjel sureb neist mõni maha siis peaksid kirikud kuulutama pühakuks...
a
Aga meie esindajad?/ 6. juuni 2013 07:42
Ja millise pehme ning karvase Eesti parteimaffia sinna end esindama on delegeerinud, see jäigi justkui saladuseks?
Kes Eesti ajakirjanikest kohale sõidavad, seda tippsündmust reaalajas kajastama?
Või ei peetagi seda siinmail sajandi tähtsaimaks ettevõtmiseks, millest eemalejäämine oleks võrdsustatav enesetapuga?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee