1
foto
USKUMATU: 21-aastane näitsik vihkab, et näeb nii kena ja seksikas välja. (Youtube.com)

Särav ja seksikas Dana Adiva väidab, et tema elu teeb igal sammul õnnetuks see, et ta on liiga ilus.

Nii kurdab 21-aastane näitsik, et kool jäi tal lõpetamata just kena välimuse tõttu, sest klassikaaslased mõnitasid teda, vahendab The Sun.

Ja meeste pidev tähelepanu tegevat olukorra nii võimatuks, et Dana ei suuda endale kallimat leida.

Elukutselise maadlejana tegev Dana rääkis oma kurva loo liigsest ilust MTV saates "True Lives".

"Ma saan kõik, mida ma tahan. Mind koheldakse printsessina," tunnistas piiga ning lisas: "Ma ei pea olema tark, sest mul on mu välimus."

Jaga artiklit

84 kommentaari

M
Maarja  /   22:20, 4. juuli 2013
Mul on ka olnud selliseid hetki, kus soovin, et inimesed ainult ilu ei vaataks, samas olen ise lihtsalt nii kange, et olen ka oma sisemaailma neile vilksamisi näidanud. Kurb on see, et ka mind peetakse blomdiks bimboks, aga kui avastatakse, et mul on suur karakter, siis joostakse kohe nelja tuule suunas. Ma pole grillkana, ega ka tee tugevat meiki, ka ei vuntsi end liiga yles, pole ei kunsttisse ega muud sellist jama. Mul on oma loomulikud suured silmad pikkade ripsmetega ja just nii pikkadega nagu kõik endale kylge kleepida lasevad, vahe on selles, et loomulikud ripsmed pole nii tihedad, mul on kena nägu, kõrged põsesarnad ja täidlased huuled ja nii enamvähem keha. MIks kyll see kõik on oluslisem, kui see mis inimeses sees peitub!? Jah mulle meeldib ka olla ilus, aga raamatu kaante järgi hindamine ajab hauda. Ehk on ka sellel neiul, sisi taoline probleem või siis tõesti tahab vaid ülemäärast tähelepanu? Kui see krohv talt eemaldada, ehk on ta siis ilus, aga muidu küll väga plastik.
M
Minu arust   /   17:42, 28. juuni 2013
täiesti tavaline blondiin. Ise kleebib omale tiitleid ja maru õnnelik kah veel selle üle. Midagi erilist temas nüüd küll ei ole... Pffff!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis