Eesti uudised

Inimõiguste keskus: rassismil ei tohi Eestis kohta olla!

Toimetas Kristin Aasma, 29. mai 2013 17:41

74 KOMMENTAARI

i
ints/ 17. mai 2014 14:51
mina pole küll nats aga musta nahalisi ja juute ei salli ma ikkagi ja ma 12 mis siis aga kahju et minu vanuseid mõttekaaslasi pole
m
miku/ 30. mai 2013 18:40
Eestis on seni organiseeritud äärmusrahvuslikud ja rassistlikud liikumised marginaalsed, ent olukord võib kiiresti muutuda.
Meil on väike maa ja väike rahvas. Meile pole vaja siia võõrliike, ei kalade, taimede, loomade ega inimeste näol. Ükski võõrliik ei rikasta meie floorat, faunat ega muud vaid on meile ohuks. Kui riigid ja rahvad arenevad omasoodu ja vabalt, säilib maailm oma rikkuses. Kui rahvad, rahvused, rassid segatakse ja liidetakse mingi kuritahtliku bande ülimusideoloogia sunniga vägivaldselt, tekkib multikultuur, mis on vaene, näotu ja hall ning väheväärtuslik.
Ja veel. Valget rassi on 16%. Ikka jõledamad rassistid küll.
a
adolf/ 30. mai 2013 16:21
Martin Helme ütles väga valesti,sest kui ust näidata,siis järelikult on see saast juba Eesti pinnal. Neid ei tohi isegi piiri lähedale lasta. Aga nigger-loveritel on alati võimalus Aafrikasse sõita ja selle saasta orjadeks hakata. Siis asi nagu tummisem,mitte ainult tühi loba. Need Eesti naised,kes mudakoonudega abielluvad liigitavad ka end nende sekka. Midagi peab neil viga olema,et norm mees neid ei taha. Valged olid jäävad üle prahi.
k
Kuli/ 30. mai 2013 14:23
Ei saa olla võrdne näiteks europiid või negriid. Võtame rasside aevu ja vaatame, kui palju on seal teadlasi, kirjanikke või geeniusi. Vahe on ikka tuhandetes kordades. Öelge kasvõi üks neegrist maailmakuulus teadlane või leiutaja. Pole ühtegi.
j
janek/ 30. mai 2013 12:02
Ma ei saa aru, miks ei tunnistata rasismi. Mis on kestnud juba tuhat aastat, ajalugu sirvides peaks juba aru saama? Naljakas on lugeda et oleme 100% kõik ühtemoodi. Kloonitud inimesed on 100% identsed? Milles on asi, või ei julge tunnistada oma päritolu?
Seadustega loodus seaduste vastu? Pole minu teada keegi võitnud looduse vastu, eriti kui torm tuleb.
Inimõiguste keskus peab terve ajaloo ümber kirjutama oma ideoloogiasse.
Me oleme kõik ahvist tulnud? Kuhu me edasi areneme ja milleks?
Kui teil ei meeldi eesti kultuur? MIDA TE TEETE SIIN JA KUTSUTE MEID RASISTITEKS?
kUS KOHAS SEE TEADUSLIK ALUS ON?
Kui võtta koer mis on tulnud hundist, tahad õelda kõik koera tõud on 100% ühesugused?
Intelligentsus, talendikus, füüsilised võimed pole seotud koera tõuga????
Teie jutt pole ammu vettpidav. Tuleks otsida muid lahendusi kui inimesi keema ajada vihast.
Pärilikuse võitlus käib looduses pidevalt või ei?
j
jesse/ 30. mai 2013 11:48
mis mõttes? mingi keskus tuleb inimestele ninapeale viskama, mis sulle peab meeldima ja mis mitte? miks avaldatakse siin mingeid anonüümseid, viha õhutavaid artikleid, kes sellist jama vorbib, suurte kandiliste plastprillidega tibi?
x
xxx/ 30. mai 2013 11:21
Miks nad siis vait olid kui Talibaniga Afgaani sõdima roniti
i
if./ 30. mai 2013 10:51
"Kümme neegrit" ? neegrimuusika-??

k
Kui poleks/ 30. mai 2013 10:23
Multi kultit poleks ka pähe surutavat vajadust rasissmi ja muude ilmimguten ning ailmingute järgi.
i
Inimõigus?/ 30. mai 2013 10:03
Kuidas peaks suhtuma idast tulnutesse,kes tulevad Euroopasse oma teadmisi pommipanemise alal laiendama?
i
idioodikütt/ 30. mai 2013 09:47
Kui mingitel euroametnikel ei ole midagi teha,siis hakkavad pliiatsist probleeme välja imema,et oma eksistentsi õigustada!Tulge mõistusele.Just niisugused kummalised keskused ja asutused ongi võõraviha külvajad.Õnnestus kuulata Vikeraadiost U.Subtropi äärmiselt nõrka õigustust sõna "neegri" kasutamise keelustamiseks.Kui juba mingi ametnikuhärra räägib riigiraadios,siis võiks ta ka rohkem vaeva näha oma mõtete selgitamisel.Ajas muigama.
k
Kas Inimõiguste keskus võtab vastutuse?/ 30. mai 2013 09:47
Inimõiguste keskuse pressiteade :
Kõik pronksiöö kahjud korvab Inimõiguste keskus. Edaspidi kompenseerib Inimõiguste keskus kõikvõimalikud kahjud (sotsiaalsed rahutused, sissesõitnute elamisrahad) mis tekivad Eestisse sissesõitnute(neegrid, kaltsupeade jne) tõttu
i
Inimõiguste keskus võtab vastutuse! / 30. mai 2013 09:45
Inimõiguste keskuse pressiteade :
Kõik pronksiöö kahjud korvab Inimõiguste keskus. Edaspidi kompenseerib Inimõiguste keskus kõikvõimalikud kahjud (sotsiaalsed rahutused,sissesõitnute elamisrahad) mis tekivad Eestisse sissesõitnute (neegrid, kaltsupeade jne) tõttu.
r
Rannula/ 30. mai 2013 08:10
Ei tohi ALAHINNATA EESTI NAISTE NEEGRI armastuse "erimõõtmeid". See"pump" toob siia veel palju neegreid. Juba need "naised", kes neegri kõhu alt läbi käivad kaagutavad ,et nende mustad lapsed pole negriidid
s
sellest moraal/ 30. mai 2013 06:47
Eriti hea on siia importida neeger-pederaste. Siis löövad Toompea aferistid ühe hoobiga 2 kärbest korraga.
a
30. mai 2013 05:36

t
to: ei oska kedagi valida., 21:25, 29. mai 2013/ 30. mai 2013 05:21
"praegu võime vaid uriseda kui neegreid ehk. siis rassiste sisse tuuakse"- vot see on tase, et neegrid on rassistid!!!! Samas asjal on jumet, valgete suhtes saavad nad rassistid ju olla küll,TEN POINTS!
g
Gromila/ 30. mai 2013 00:49
Ametlikku poliitikat jälgides jääb mulje, et kui kuskil Aafrikas baaris enne kinnipanekut jäävad tiksuma pigi ja kaks valget, siis pigi kuulutab ennast vähemuseks ja nõuab abi rummi eest maksmisel. Kas vähemused on Somaaliast-10 milj. elanikku, Sudaanist- 30 milj. , Etioopiast 90 milli või ehk 150 miljonit venelast ??? Ja kui eestlane oma 1,2 millise perega, kus mitte kõik pole rahvuselt eestlased ei soovi uusi naabreid Discoveri kanalitelt, siis kohe rassist ????? USA võiks oma heas tahtes tunnistada tumeda nahavärviga kodanike esivanemate rõhumist, kes toodi sinna ahelates ja riigi raha eest kodumaale tagasi saata. Nad on ju haritud ja töökad, las ehitavad oma rahvusriike üles. Ja kui USA tunnistab ametlikult genotsiidi Ameerika mandril, mille käigus hävitati kogu põliselanikkond ja tagastaks ka viisakalt maad, mis viski eest ostetud, vat alles siis tulgu eestlaste vähemuse kallal targutama. Rooma riigis võeti ametlikult vastu ristiusk ja avalikult soositi mustikaseksi, aga kus on Rooma riik????(Mustikas)
p
pro/ 30. mai 2013 00:11
Teatud poliitlised liikumised loovad omale vaenlase kuju ja siis võitlevad kogu ülejäänud aja selle fantoomiga.
Nahavärvi põhjal ei käi ju mingit vihkamist. Ega neonatsidel (pollitikute antud silt) ei ole probleemiks isiku naha värv vaid ikka koos sellise nahaga kaasnev muu ja palju probleemsem värk. Mingit rassismi nagu see keskus näitab, ei ole olemas. On vaid oma kodumaa eest seisvad jõud keda selliste kes teab kust juhitavate nohikute liikumistega materdatakse. Eliit peab läbi viima etnoste hävitamise ja iga oma rahva või rassi puhtuse eest seisev muutub automaatselt vaenlaseks eliidile.
L
,m,/ 29. mai 2013 23:55
Likvideerida see asutus, ja kohe! Või teie tulete siin midagi kobisema?
i
ikka peab koht olema/ 29. mai 2013 23:24
käigu vaadaku meie ilusat vanalinna ja siis ruttu nhui koju,palmi alla;)reede õhta ei saa välja minnagi,linn puha murjameid täis..
h
Helsingis/ 29. mai 2013 23:19
on palju pizzeriaid (peavad kurdid-türklased jmt) ja aasia toidukohti. Ette ei ole sattunud MITTE ÜHTEGI somaali toidukohta. (Tegelikult on nende köök maitsev, naudiks täiega.) Milleks töötada ja vaeva näha, kui kõik vajaliku ja rohkemgi veel saab niisamagi kätte? Tundub,et kui ollakse harjunud saama riigilt hüvesid midagi vastu andmata, ei ole seda ohtugi, et nad maksudega kaudseltki enda ülalpidamist kompenseerivad. Rongis sattusin kuulma kolme eri päritolu vaegvalge nooruki soomekeelset vestlust teemal, et kuidas ja mille eest saab sotsiaalosakonnalt toetust välja pressida. Ühel hetkel läksid nad oma keele peale üle. Tõhusamate "ärisaladuste" varjamiseks? Usun, et Eestile oleks palju kasu, kui inimõiguslased ja võrdõiguslased ja muud -õiguslased elaksid Helsingis (geograafiliselt lähim õppepolügon) teatud linnaosades kõrvuti korterites "põgenikega".
h
hoidku/ 29. mai 2013 22:26
jumal meid kaitsjate eest vaenlastega saame ise hakkama
m
Mingu peese!!!/ 29. mai 2013 21:54
Neegritel ja moslemitel ei tohi eestisse asja olla!!!! Tsurkadel ka!!

o
oeh/ 29. mai 2013 21:53
pagana vihane artikkel, üks vihasemaid täna loetutest, kas M.H. on juba selle peale sõnavabaduse piiramise vastastesse ühingutesse kaevanud?
m
memmeke/ 29. mai 2013 21:47
Teeme tee vabaks neegritele
a
alf/ 29. mai 2013 21:45
Inimõiguste keskus on valel teel ,kui soosib neegreid ,muslime ,vante jt. tsurkasid. See keskus peab rõhu asetama eestis põlisrahva (eestlaste) säilimisele. Vastasel juhul tuleb selline "keskus" likvideerida ,mis ohustab põlisrahva eksistentsi.
v
vastupauk/ 29. mai 2013 21:31
m
matemaatik/ 29. mai 2013 21:30
1 pole probleem, ka 10 mitte aga juba 100 hakkab muutma tasakaalu, algavad kõiksugu nõudmised vähemuste poolt, sotsiaalselt poolelt,keeleliselt, usuliselt... ja pall muudkui kasvab ja hakkab lömastama ka neid, kes siin räägivad rassismist. 100 eestlast Aafrikas on tolmukübe, 100 neegrit Eestis hävingu algus.
t
tsingu/ 29. mai 2013 21:26
Kui saaks neend inimõiguse instituudi tegelased avalikuks. Siis läheks see asi palju lihtsamaks. Kas neeger või asiaat on tänapäeval juba EESTI põlis rahvas et neil eesti põhisedused laienevad? Kas EESTLANE peab nüüd oma kodust välja kolima, et neeger või asiaat saaks siia sisse kolida ja nagu kodus olla? Peaasi et neid nagu kuiningaid koheldakse? Kuidagi ei tohi piiksatadagi et sorri sa ju must või kollane sorri neeger või asiaat! Tuleb veneajast mägra laul meelde!!!!
e
ei oska kedagi valida./ 29. mai 2013 21:25
praegu võime vaid uriseda kui neegreid ehk. siis rassiste sisse tuuakse aga pärast peame neid p.a.s.a.k.o.t.t.e toitma ka hakkama ja vene tiblad keda savisaar toetab see hävitabki eesti inimese täielikult ja ansipil pole sellest sooja eha külma.ja sotsid need on nii tiblastunud,et nad ei tunne ennast ka ära.
d
dfs/ 29. mai 2013 21:19
see ongin sõda eestile ja eesti vallutatakse mustanahaliste ja neegrite ja moslemite poolt.jokk ja savisaar veab tiblad sisse sis on kaputt!

e
ei see lõpe/ 29. mai 2013 21:07
See on juutide ammune unistus juba vana testamendi aegadest hävitada amalekid(valge rass)!Džentelmenid!
Tervitan teid esimese Siioni Vanemate õpilaste kokkusaamise saja-aastasele juubelile pühendatud kohtumise puhul.
Oleme saavutanud kõik sihid, mille formuleerisime meie esimesel kohtumisel sada aastat tagasi. Meie juhime valitsusi. Meie tekitasime vastuolud meie vaenlaste vahel, sundides neid üksteist hävitama.
Me tõesti sundisime vaikima meie kriitikud ning me olemegi rikkaim rahvas Maal.
Ma räägin valge rassi surmast. Me oleme täielikult hävitanud niinimetatud aaria rassi enesesäilitamise võimalused.
On aeg tunnistada, et valge rass hääbub geenide segunemise ja praktiliselt nullini viidud sündivuse läbi.
Me kõik oleme nautinud paljukordselt üle kogu maailma näidatud kaadrites nägemust viimastest valgetest lastest, kes mängivad koos mustanahalistega; ja me teame, et see on valge rassi hävingu lõpusirge. Me oleme võimelised põrmustama iidse ja puhta aarialaste vereliini säilimise üleskutsetega altruismile ja veresegamisele.
Meil on ka agressiivsemaid plaane, mille eesmärgiks on valgete järgmise põlve hävitamine iga hinnaga. Me tahame, et iga valge isa häbeneks oma valgeid lapsi ja toodaks segaverelisi.
Meil tuleb tarvitada oma mõjujõudu oma rassipuhtust säilitada püüdvate valgete meeste ja naiste segadusseajamiseks. Uues ühiskonnas on nende saatuseks kividega surnuksloopimine.
Goide ühinemise vältimiseks tuleb neid tappa ja vangistada.
Me saame valge rassi täielikus lõpus olla täielikult kindlad alles siis, kui tajumisvõimeliste valgete laste mõistuse purustamine on moondanud nad nende endi hävitajaiks. Sedatüüpi samme on juba krooninud edu. Nende mehed pole enam iseseisvad inimesed.
Lugupeetud äravalitud, teie ja teie esivanemad on küllalt rüganud selleks, et olla veendununud: valge rassi saatus ongi meie kätes.
Kärvaku aarialastest sarviliste lojuste kari!
k
kroku/ 29. mai 2013 21:02
Kui palju on meil küll neid tühikargavaid, meie elu lausa solkivaid organisatsioone- see veider keskus, õiguskantsler, zoovolinik, loomakaitsjad , patsiendikaitsjad, kaitsjate kaitsjad. Kelle arvel nad elavad ja mis on neist abi?
Aga enesekaitseks lausa peame end kuulutama rassistlikuks riigiks ja enam-vähem nii ka käituma. Kas eestlusevastasus, millega keskus tegeleb, ei ole rassism?
k
kalle/ 29. mai 2013 20:57
mis seltsimehed need veel ON ????
s
siilike/ 29. mai 2013 20:52
Taas uus keskus loodet - inimõiguste oma. Siin Eestis, kus inimõigusi oma raffa kallal igapäevaselt kuritarvitatakse.
Ehk siis.. kui selline keskus eksisteerib, tegelegu eeskätt kohaliku rassi säästmisega ülimrassi e. valitsuse omavoli käest.
Soe soovitus!!!
s
Silver/ 29. mai 2013 20:46
Kordaks Martin Helme sõnu - kui on must, näita ust! Ja täiesti õige.
j
jurka/ 29. mai 2013 20:41
Neeger ja mussulman pole teretulnud,möttetud parasiidid.Naha värvus näitab südametunnistuse värvi.
t
tiit/ 29. mai 2013 20:39
Ma arvan et me oleme sellega hiljaks jäänud .Minu kõrval trepikojas eleb üks murjam ,lapsed kardavad teda ,sest õhtuvalguses paistavad vaid tema laia naeratuse tagant suured valged hambad ,just kui hobune naerataks sulle pimedusest.Vot tema õlale on imendunud üks imekaunis heledajuukseline eesti neiu. Vot sedasi. See on meie tulevik? Muideks ta haiseb jubedasti higi järele(pidavat rahvuslik eripära olema) nii etkui ta möödub siis on veel päris pikka aega tunda tänaval mädaneva kassi lehka.
s
sander/ 29. mai 2013 20:32
Parim vahend rassismi ärahaoidmiseks, on see, kus kõik püsivad omal kodumaal. Pole vaja traavida ilmamööda ja otsida, kuhu saaks minna, teistepoolt ülesehitatud heaolu ühiskonda,maiustama! Mida asja on neegritel ajada Rootsis? Aafrika on suur ja rikas maa, elagu seal, ehitagu üles enda riik ja nautigu oma töö vilju, kuid kus sa sellega, vaja on tulla euroopasse märatsema. Miks mina ei tolgenda kuskil välismaal? Vastus lihtne- minu kodumaa on Eesti ja olgu elu siin nii hea või halb, ei lähe ma siit eluski mujale. Kui käed on eri paarist, mitte mõlemad vasakud, siis tööd tehes elab ära IGAL POOL.

k
kui see on rassism siis..../ 29. mai 2013 20:26
j
JÜRI NOORMETS/ 29. mai 2013 20:18
MINU MÕISTMIST MÖÖDA ON SEE NEEGRITE SISSETOOMINE EESTISSE VALITSUSE POOLT TÄIELIK SIGADUS JA PÕLISEESTLASTELE KUKLALASUKS, SEST SIIS KUI NEEGRID VALLUTAVAD PISIKESE EESTI SIIS MEID POLE ÜLDSE OLEMAS!
LUGUPIDAMISEGA .
p
puhh/ 29. mai 2013 20:16
Ollallaa, jälle uued rahamaiad tühikargajad ja valjusti kiunujad ärkasid - ennegi juba igasugu tohlakaid nähtud - wiezenthalid, loomafännid, võrdsemast võrdsemate heterofoobide klann jne jne :))
s
Sedapidi/ 29. mai 2013 20:12
Immigrantide räige rassistlik viha neile pagulaskodu pakkunud põlisrahvuste vastu tuleb peatada.
Kodumaale tagasi saata need marodööridest märatsejad Rootsis ja mujal
m
MART/ 29. mai 2013 20:11
Arvan et rassism on eestlust aidanud säilitada . Ei armasta jänkisid juute ja neegreid , need inimgruppidega on võimatu kõrvuti eksisteerida .
b
Brüsseli Kreml/ 29. mai 2013 20:04
Seal keskuses töötavad mingid juudid, kes on sinna Brüsseli juutide poolt paigutatud.
a
Andrus (andrus2000@gmail.com)/ 29. mai 2013 20:03
mis asi on rassism? Kas ma keelan neegritel elada ja tööd teha?
Kuidas aga nimetatakse seda, kui keegi tuleb ja naudib valge inimese poolt loodud tsivilisatsiooni hüvesid ise selleks lillegi liigutamata? Kas see ei ole parasiitlus? Ma olen nõus neid õppetama ja isegi toetama, aga olgugi krt inimesed mitte puugid.
t
Taristu Kärgpere / 29. mai 2013 20:01
Mustpersetel pole Eestilt midagi nõuda. Eestlane, kui läheks Iraani või Saudi.-Araabiasse oma usku peale suruma, siis läheks tal väga halvasti. Saudide juures näiteks POODAKS valge inimene kohe ülesse , kui talt leitaks kaelast ristikujutis.

s
See kontor tuleb kohtu alla anda eestvastase viha eest/ 29. mai 2013 19:59
Selle Inimõiguste keskuse eestivastasel vihal ei ole enam piire.
Kaua see kontor mõtleb meie riiki ja rahvast mõnitada ja meile pähe määrida oma räpaseid süüdistusi.
p
Paabeli/ 29. mai 2013 19:57
segadus võtab aina tuure juurde selles rahale orjenteeritud tsivilisatsioonis.Inimesed on näljas ei ole tööd ega elamist,võlad.Paljud vanurid virelevad näljapajukil ja lapsed.Kurjategijate eest hoolitsetakse ja nad ei pea ka töötama,ega tekitatud kahjusid hüvitama.Nagu öeldakse,raha ei haise. Seda hästi tasustatud inimõiguslastest tsinovnikud ei näe.
a
a@b/ 29. mai 2013 19:51
Vilistan nende arvamusele rasismist ja soovitaksin neil inimõiguslastel kohustuslikus korras 24 t. viibida getos ja siis edasi rääkida kui neil veel see õnnestub
m
29. mai 2013 19:46
Mina ei ole rassist. Ma tahan lihtsalt, et et mooramaa mees elaks Mooramaal, rätipead omal maal ja valged valge inimese maal. Poleks olnud vaja meil sinna nina toppida "demokraatiat" viima ja neil pole siia samuti asja.
m
maks/ 29. mai 2013 19:41
Inimõiguste Keskuse väidetele vastustab USA teadusuuring!
Maailma IQ testide tipus on Kagu-aasia rahvad! Uuringu järgi:
1. Hiinlane Ter Tao IQ 230 , töötab Nasas
2. jaapanlane Chris Hirata IQ 225 , töötab Calif. University , Nasa
3. korealane Kim Ung IQ 210 , töötab, Nasas USA
Euroopa inglise astrofüüsik Hawking vaid IQ 170, edetabelis puuduvad aafriklased, ekvatoriaalsed rassid jt Seda märkis oma töödes kjuva Saksa teadlane Max Weber.
Uuringu tulemused on internetis koos kirjeldustega , tehtud USA poolt.
Eestlase IQ jääb kõvasti hiinlastele alla ( vastavalt 97 ja 107 palli), eestlane on võrdne venelasega.
Erinevused on olemas , nii väidavad USA uuringud ja mitte mina.
e
../ 29. mai 2013 19:36
ei ole rassist - lihtsalt igasugu seanaha vedajaid ei taha siia.
Kes ei austa teisi, tööd ei viitsi teha ja kelle ainus eesmärk on kuskil tänavanurkadel kambas jõlkuda.
k
Kkk/ 29. mai 2013 19:36
Rassism on rahvuse püsimiseks vajalik.
t
Taristu Kärgpere/ 29. mai 2013 19:30
See inimõiguste keskus on mingite pederastide ja islamiäärmuslaste toetusgrupp!

v
valge heteromees/ 29. mai 2013 19:23
Igasugu inimõiguste keskused ja muud multikultisotside pasunakoorid tuleb likvideerida ja nende tegelased istuma panna rahvusriikide õõnestamise eest.
s
Saarlane/ 29. mai 2013 19:23
See on nagu jalgpalli tunnuslause vms ütleb, "Say no to racism", võiks ikkagist inimesi võrdselt kohelda.
n
nii rass või mass/ 29. mai 2013 19:22
vol 2
põliseestlaste parteid vaja soome eeskujul
n
nii rass või mass/ 29. mai 2013 19:20
kui jummal tahab siis must asiaat pommuvööga on püha
t
Tirinipi/ 29. mai 2013 19:16
Ka minujaoks on kusagil piir ja palun seda mitte ületada. See on nüüd viiskalt öeldud.
t
Taristu Kärgpere ÜTK/ 29. mai 2013 19:16
Inimõiguste Keskusel ei tohi Eestis kohta olla!
k
Keri/ 29. mai 2013 19:10
kuradile sa ,rassist ,ühiskonna saast oled, kui leiad,et millegi sellise üle saab uhke olla. See on äärmiselt vale ,et valged peavad ennast teistest rassides ülimuslikumaks ja mina seda seisukohta ei aksepteeri. Tõsi ,ei vaata ka mina nende mustanahaliste peale ,kes tulevad võõrase riiki ,tööd ei tee ja kultuuriga ei kohane ,vaid hakkavad oma traditsioone ja vaenu õhutama , kuid on ka palju neid ,kes soovivad selle riigi keele ära õppida ja võtta omaks uue kultuuri ning just nende, olgu mustanahaline , asiaat või kes iganes, vastu on minul respekt. Aga pelgalt teise nahavärvi tõttu ei tohiks kedagi alamaks pidada!
p
Pets/ 29. mai 2013 19:09
Inimõiguste keskus -- mis asi see on - mingi umbisikuline rassivaenulik üksus või

r
rassismita/ 29. mai 2013 19:08
vaadake,mis toimub rootsis,londonis ja aastaid tagasi pariisis.
f
feuerfrei/ 29. mai 2013 18:29
Teatud "rasside" ülimuslikuks pidamine on teaduslikult vale, ohtlik, ebamoraalne, sotsiaalselt ebaõiglane ning teoreetiliselt või praktiliselt õigustamatu.Juudid-väljavalitud rahvas....ülejäänud
Goyim...:)))Inimõiguste Keskus myass:)
t
to elu/ 29. mai 2013 18:26
Lisame siia juurde muid "keskusi", kes teevad "tööd" maailmajaburuse nimel nagu autoriõiguse kaitsjate institutsioonid, siis võrdõiguslikkusega tegelevad institutsioonid ... ja saame tohutu hunnik mõttetuid asjapulki
t
tohmu/ 29. mai 2013 18:26
Martin Helme on üks õige eesti mees. Respekt!
n
noh,mässavad ja oma tavaelu elavad peaaegu etnilised rootslased/ 29. mai 2013 18:25
peavad sõda vabaduse nimel.
Nendele ei meeldi,et nende kodus on valgeid liiga palju ja valgete käes on sajanditega kogutud ja tehtud vara,
Mõtelge ise,milline üllas as oleks näiteks tehased maha pöletada,pöllud ja metsad tuleroaks teha. sEE kultuurikkagi.
d
daemonicus/ 29. mai 2013 18:20
nn. inimoiguste kaitsjatel vaja ju kisa tosta,et endale korgendatud tahelepanu saada.Ja ikke uhel eesmargil-eurorahade noolimine.minu arust on nad ise koige suuremad rassistid kes halvustavad uhiskonda ja riiki oma rapaste rahanoolimiste nimel!!!
e
elu/ 29. mai 2013 18:09
Pole rassist aga neeger ei taha ju tööd teha. Vaadake ise Rootsi elu.
Milleks meile veel probleeme.
Saan aru ,et Eesti Inimõiguste Keskus saab mingeid toetusi ja siis on vaja ka midagi näidata.
Sama lugu on ka loomakaitsjatega , on vaja kuskilt mingid probeemid välja võluda.
o
OB/ 29. mai 2013 18:06
Huvitav, kelle rahastamisel nimetatud keskus eksisteerib? Kui rahva(riigi) rahakoti peal -siis õhuvõngutamise eest ..... .