Eesti uudised

Evelin Ilvese isa: kogun veel pisut pensioni ja tulen siis Eestisse tagasi

Teet Teder, 20. mai 2013 07:00

140 KOMMENTAARI

k
keegi/ 28. mai 2013 18:45
Vot ei saa seadustest aru..õde sai eesti ja soome lasteraha oma vea tõttu mõned kuud korraga....eesti oma tuli täies ulatuses korraga tagasi maksta,sest kahte toetust ei tohtivat olla! kauidas siis saab olla kaks pensioni???
v
25. mai 2013 21:27
vanapapa,ära jumalaeest tagasi tule,siin ootab sind nälg.Tütred ka nii vaesed,et häbi kohe.Eksnaine on jube õelaks vanadusest läinud,aga ta sind veel nüpeldaks.Väimees teadagi,sõimab valitsuse kaitsel.EI ole elu EESTIMAAL,ei ole.
s
24. mai 2013 13:08
SEE mampsel on kraad kangem EVELINIST.ÕElust pidi ikka hullusti olema.Ehtne tõusikmats,kes ma olen.SIIN tunneb tema sõnavara kohe ära.AJAB päris naerma,kuidas püüab meelega kirjavigu teha ,et adekvaatsem tunduks.Üksnes kiidulaul reedab selle vuhva.Käbid ja kännud käivad ikka kokku tõepoolest.ISA materdamine,no kes siis veel,ega ometi võõras tea,palju ta lapsi on kasvatanudja kui despoot olnud on.VÕIKS JU VAIKIDA HOOPIS ,kui aru oleks.EVELIN VÕIKS KOMMENTEERIMISE TAL KÜLL ÄRA KEELATA;TEEB AINULT HÄBI !
j
24. mai 2013 08:58
jah, see saku mutt võiks oma tütre leeditamise küll ära lõpetada, eesti on väike ja eks me kõik tunneme üksteist, selle asemel et kommenteerijaid inetult nimetada oleks võinud oma tütart kasvatada tööinimeseks, aga eks nad ole kõik üksteist väärt ja ühte nägu
1
12.39/ 23. mai 2013 13:00
...ära aja jama juttu.Kohe vanamees laste tervisele ohtlik.EI ole need süüdistused kunagi ühepoolsed.Despoot-kumb,pigem ema.ON ehk teadjaid teisigi,mis iseloom kummalgi vanemal on.Seegi komm kisub mamma kõnepruugiks,mida igapäevaselt lugeda on tütre kaitseks.HÄBI OLGU SIIN VIGURDADA JA VANAMEEST SÜÜDISTADA.ÜHED MUSTAD MÕLEMAD.VARSTI võetakse mutt ka ette,kui"ILUS" sõnavara tal on,missugust eeskuju ta lastele annab hommikust õhtuni ÕL kommentaariumis istudes ja sõimates lumpeniteks,tatipritsideks,hulludeks ,värdjateks jne.
m
mis rumal jutt/ 22. mai 2013 14:46
alimendid pikendanuksid lahutust, seda nüüd küll mitte, kui ajend lahutuseks olemas, varajagamine iseasi. Mul ka vanemad lahutatud, kui olin 6-aastane, see oli 1980.
p
pensionärist vanaema/ 22. mai 2013 12:39
milles EVELIN süüdi on.laps ei saa endale isa valida,seda tegi nooruse rumalusest ikka lapse ema,kes abiellus tõelise despoodiga.õnneks ta lahutas peatselt,et päästa enda ja laste tervis.sai kõik-3toalise sisustusega korteri ja uue auto.ka alimente ei nõudnud ,muidu oleks lahutus veninud.oligi rahulik elada seni kui ILVES sai presidendiks.siis ilmus äkki presidendi "äi"välja.sel vanamehel ei ole mingit puudust,kõndind SOOME JA EESTI vahet mitukümmend aastat.tal jääb teadmata,mis on lapsed,rääkimata nende koolitamisest.neil tüdrukutel küll mingit kohustust selle despoodi ees pole.lohutuseks arvan,et ta pole ainus laps EESTIS,kel selline isa.ühe sellise lumpeni tütre on ILVES üleskasvatanud ja lapsendanud.häbi olgu neil,kes presidendiperet poriga loobivad.
i
22. mai 2013 12:08
istu seal ja ära jutusta nii palju, ja ära tule siia, sa jääd siin hätta, su tütar käseb sul tasuta tööle minna ja võtab viimase suust ära

ä
ära tule siia,/ 22. mai 2013 11:16
su puugist tütar teeb su siin vaeseks.
n
22. mai 2013 08:49
noh, saku proua, kes sa siin eestlasi seakarjusteks ja laudanaisteks sõimad? matsideks ja madalateks?! täitsa vagusi oled?
n
nojah/ 22. mai 2013 08:41
venelaste on kõnekäänd-kak semeika tak sõnok. Eks see puugindus sealt alguse saab, ei saa nad täis ega lähe lõhki. Evelin võib kogu meie raha omale mööda ihu laiali määrida(mida ta on ka juba teinud) aga ei muutu sest midagi
j
22. mai 2013 08:33
jah, evelin, pole siin karata ja ülbitseda midagi . ESILEEDI? kES SEE IDIOOT NII KOMMENTEERIB, SAKU PROUA?
n
22. mai 2013 08:26
noh, valitsev klikk, ikka õppida õppida õppida?!
vot semeika, tütar ülbur ja ahnur, saku moor nii õel ja sappi täis et tapab, issike santlaager!
käbid-kännud
t
tasuta toidu nimel/ 21. mai 2013 23:16
räägiksid eestlased igat keelt Eestis, täiesti kindel kohe, kui saaks ka toiduabist lihapirukaid jne. Vaevalt, et mr Int soovikski Eestis elada, Eesti supermarketites käia ning end pikali joosta lasta, kui allahindlused, sellega ta siiski enam ära ei harjuks. Soomes pikalt rahulikku elu elatud. Igaüks vaataks nüüd talle järele, et mida ostab jne.
s
21. mai 2013 18:39
Sellised uskumatud lood saavadki ainult EESTIS juhtuda.Kõrgseltskond ei tunne sõna "H Ä B I",seadused on tõlgendatavad oma tahte järgi ja sulitempudele miljon õigustust.See venekeele praktiseerimise jama ,tule LASNAMÄELE ja kuula.Tobedamat põhjust annab välja mõelda.EVELINIL võiks tõesti häbi olla,teises riigis söögisabas ja korjan süüdimatult hunnikusse.Mõnesmõttes isal ka õigus,valitsus ja president ei mõtle rahva peale,siin 300ga näljas ja paljas muidugi.Noortel väga õiged otsused,minna ikka sinna,kus sinust riik hoolib.
k
kogumispension Soomest/ 21. mai 2013 13:53
mitte mingid totakad pensionisambad Eestist!

0
09:11-le/ 21. mai 2013 11:52
Teie väide, et jahu, makarone jne jagatakse Eestis köigile, kes soovivad, ei pea kindlasti paika.
o
oklahoma/ 21. mai 2013 10:49
Mul vanaema sai vene ajal 9 rubla pensioni, sest polnud kolhoositööd teinud. Viis piima puki peale, käis kukeseenel ja marju korjamas. Pidas salaja rohkem sigu. Mässas põrsastega, küpsetas ise leiba. Aga krt kerjama minek ei tulnud kõne allagi. Kogukond oleks ennast puruks naernud. Kui linnast läksime, ei tahtnud eriti mingit toiduabigi vastu võtta. Teil pole seal linnas endilgi :-)
v
vene keelt!/ 21. mai 2013 09:33
Vene keel peaks eriti meeldima Evelini kui Eesti kõige tähtsama isiku abikaasale. Miks ei anna Soome elav Evelini isa raha eest Evelini abikaasale vene keele tunde? Praktikat on ju nüüd palju. Ajakirjanduse järgi otsustades käib ta sageli toidusabas "suhtlemas". Siis saaks Evelini abikaasa vestelda ka Eestis tasuta toidu järjekorras seisjatega ilma tõlgi vahenduseta.
t
tore artikkel/ 21. mai 2013 09:11
Mina soovitaksin sellel papil küll mitte tagasi tulla. Ja põhjuseks ei ole mitte madalad sissetulekud, vaid tohutult palju õelutsevaid ja negatiivseid inimesi. See teeb lihtsalt hinge haigeks. Ja vägagi tundub, et need on naiste kirjutatud - sellised klatšimoori stiilis. Vaadake saadet Lahkujad, j te saate aru, miks paljud tunnevad ennast mujal paremini - inimesed ei teeskle naeratust ja sõbralikkust, vaid nad ongi.
Mul on hea meel, et meie presidendiproa hea välja näeb ja propageerib tervislikke eluviise. Mitte, et need kleidid nii kallid peavad just olema, kuid see on üsna väike asi kõige muu pillamise kõrval, mida teevad riigikogulased või rahvas ise.
Ja tegelikult - milles papi süüdi siis praegu on? Kas selles, et ta käib järjekorras seltskonda otsimas, inimestega suhtlemas? Või selles, et oli nõus vastama ajakirjaniku küsimustele ausalt?
Vaadake meie sotsabi või euro toiduabi saajaid. Kindlasti on väga palju, kes saavad seda õigusega. Kindlasti on palju neid, kes ei taha ega üritagi midagi teha oma elujärje parandamiseks. Euro makarone, jahu, õli jne jagatakse peaaegu kõigile, kes soovivad, mitte kes seda vajavad. Kui see pole raiskamine, siis mis see on?
Oma viga, et jälle hakkasin neid kommentaare lugema. Ega minu vastukommentaar muidugi selliseid inimesi mõtlema ei pane...
m
Mumm/ 21. mai 2013 08:35
Evelin ei ole mulle sümpaatne, aga antud juhul ei saa ta ilmselt oma kõrgeltharitud, aga ihne-ahne isa käitumise eest vastutada. Ammugi ei saa ta vana meest Eestisse väevõimuga tuua, aga midagi peaksid nad koos siiski suutma parandada. Mees läks ingerlasest naisega Soome, naine tuli tagasi Eestisse, aga vanamees jäi edasi toiduabi nautima. Nüüd võiks niigi palju väärikust olla, et ei eputaks leheveergudel. Eesti riigile on see küll tõeline "ämber" ja ilmselt kogu maailmas ennekuulmatu lugu.
b
baba/ 21. mai 2013 08:07
Täiesti süübimatu nägu,nagu tütrel.
m
Mida ütleb seadus ?/ 21. mai 2013 07:53
Nii seadus kui moraal kinnitavad üht - laste kohus on oma eakaid vanemaid aidata, kui nad sellist abi vajavad. Evelin Ilvese kohta käib see samuti. Eesti riigile mõjub tõepoolest häbistavalt, kui kõrgepalgalise riigiteenistuja äi käib regulaarselt teise riigi vaesteabi järjeordades ja sealt kottidega toiduabi koju tassib. Tema tütar peaks sellist olukorda vältima. Ta ju tahab olla avaliku elu tegelane ja meie riigi esindusisik. Ei kujuta hästi ette, mida arvaks soome rahvas, kui näiteks nende presidendiproua isa käiks Kopli supiköögist kahe mannerguga rooga noolimas. Rääkigu pealegi, et on seal vaid eesti keelt õppimas ...
v
Veelkord vanast tuttavast/ 21. mai 2013 07:38
Veaparandus. Hilisel tunnil kirjutades olen nimega eksinud. Kahe kotiga vaestele ja puudustkannatajatele jagatavat moona oma salvedesse tassiva vanataadi perekonnanimi on muidugi Int. Palun eksituse pärast vabandust. Kogu muu jutt jääb jõusse. Tegu on Eesti riiki häbistava käitumisega.

s
saar/ 21. mai 2013 06:57
nii kuidas vanemad nii ka tütar ma mõtlen evelini
k
kas/ 21. mai 2013 06:33
presitendi kantselei eraldab ka talle raha ,et kohe kaks külma kappi toitu täis.kui niipalju on rooga miks siis veel toidu abi käib noolimas.haige perekond!
j
Jätkuvalt kehtib vanasõna/ 21. mai 2013 05:36
Käbi(d) kännust kaugele ei kuku...
k
Kurb ja häbi/ 21. mai 2013 03:50
Evelin Ilves ja Kerli Kõiv kas teil on eestlaste pärast ikka veel häbi?Meie häbi on veel suurem ja jube piinlik on teie mõlema pärast!.Pr.Ilves võiks tagasi tõmmata ja lapsesuu Kerli vait jääda.Piinlik ,väga piinlik ja see on eestimaa kõrgem koorekiht!!!??=?
v
Vana tuttav/ 20. mai 2013 23:46
Suuremat lipitsemist ja võltskummardamist kui tänases Õhtulehes esikaanel ja mitu lehekülge veel peale selle, pole varem näinud. Toimetus on minu silmis kaotanud usalduse ning pole võimatu, et tegu on tellitud artikliga. Pole raske arvata, kes selle võis tellida. Fakt jääb faktiks - Evelin Int-Lambot-Ilvese isa käib Soomes vaestele ettenähtud tasuta toidujagamisel endale mitme kotiga süüa tassimas. Mitmesse külmkappi või keldrisse ta saaki kogub, pole üldse oluline. Jutt keeleõppest mõjub veidralt ja püüab arvatavasti lihtsalt vett segada ning asja sisult tähelepanu eemale juhtida. Ah, et miks vana tuttav ? Ilvese esimese riigivisiidi ajal Soome ilmus seal ajalehes sama Lembit Ilvese mürgine jutt oma tütrest, kes olevat isa vastu hoolimatu. Järgmisel päeval lajatas tütar isale lehes vastu, esitades omapoolseid süüdistusi. Mõlemad ei häbenenud sellist avalikku sõnasõda pidades meie riigi mainet kahjustada. Tütreke, kes miljon kakssada tuhat kroonikest rahva raha enda kaunistamisele kulutanud, võiks mitte teeselda korjanduste ja muude palaganidega suurt vaesteaitajat. Võtku eeskuju Soome presidendi abikaasast, kes riigi rahadega riides ei käi ega end ei muki ! Õhtuleht on minu arvates selle loo ja sinna juurde saadud pildikeste avaldamisega muutunud õukonnalaulikuks ning mina oma tellimust enam ei pikenda. Tellitagu siis Kadriorgu üks leht lisaks, sest tiraaž ei või ju langeda ega leheomanike tulu väheneda. Mina seda lehte igatahes enam ei telli. Kogu lugu.
k
krabajad/ 20. mai 2013 22:48
nagu isa ees nii tütar järel
h
20. mai 2013 22:47
Härra Lembit pole siin kyll kuidagi syydi milleski ! Aga Eesti riigi juhid,kelleks on endised kommunistid ,on oma pettuste ja valelikkusega selle jama lihtinimestele kokku valmistanud! See on Eesti riigi juhtide tegematta jätmiste vili.
.
../ 20. mai 2013 22:44
.. loen ja mõtlen, et miks sellised blablabla õelused.. iga inimene teeb mis ise tahab ja elab nagu ise tahab..
.. aga minu pilku köitis hoopis see, et hr. president vihastas äia peale kui Tartu rahust ja piiri loovutamisest juttu tuli.. ja äi ütles, et president peab oma riiki kaitsma..

m
maha ilvesed / 20. mai 2013 22:44
terve see ilveste perekond selline taunide värk ja lausa naerma ajab kui hapuks nad oma üri ajanud on!!!!! häbi neil muidugi ei ole aga eesti rahval on küll.
p
pange end selle inimese olukorda/ 20. mai 2013 22:41
toiduabi jagatakse Soomes juba enne 2004. aastat. Inimene, kelle sissetulek siiski väikesemate killast, saab toiduabi, pole tema süü, et 73 Riigikogu tonti tema väimehe Eesti presidendiks valisid. Presidendi otsevalimistel ausal teel ilmselt seda poleks juhtunud. Kuigipalju on inimene oma harjumuste ori ning tema sissetulek on ikka seesama, seda ei väära väimehest Eesti president. Loomulikult ta saaks vene keelt rääkida ka nt. Tallinnas Lasnamäel. Alati küsitakse Eestis, aga mida teevad Eesti inimesed riigi heaks. Usun, et Eesti inimeste vanemad on teinud Eesti heaks otseselt rohkem kui presidendipaari vanemad konkreetselt Eesti heaks oma tööga (tööaastatega).
m
Mimmi/ 20. mai 2013 22:08
On tosi "paksua" puhetta monella suulla! Miksi kyseinen henkilö, olkoonkin presidentin rouvan isä, ei saa asua Suomessa ja nauttia eduista, joita hön haluaa ja saa. Ja jos joku hyväntekijä itse haluaa antaa ruokaa, siitä vaan! Hänhän vaikuttaa iloiselta ihmiseltä. Tuskin on mitään hätää. Jos hän on tyytyväinen, miksi mollata noin kauheasti? Ihmettelen.
r
raivo/ 20. mai 2013 21:26
muidu ei kommiks aga minu külmkapp on tühi,ainult on poolik sai,veits piima ja kassi toit.ja pensi päev on viies juuni,õnneks maksud on kõik makstud.enne pensi päeva on mõnikord tunne,et paneks või kassi toidu kinni aga kunagi õnneks üle kahe päeva pole söömata olnud.
t
tegelikult/ 20. mai 2013 21:11
pole see 740 eurot Soomes mingi sissetulek. Iseasi kas peab omale tasuta saadavast toitu kapid täis toppima. Kui meil igaühele toiduabi jagataks, oleks ilmselt 70% töötavastestki inimestest seal sabas, pensionäridest ja töötutest rääkimata. Aga siin peab kõigepealt oma vaesust tõestama ja ikka leitakse, et pole piisavalt vaene abi saamiseks. Näiteks on veel toanurgake, mille peaks ametnike arvates välja üürima või on sissetulek inimese kohta tervelt 80 eurot kuus!
Jõudu härra Intile.
r
rekud uuu..../ 20. mai 2013 20:49
Polegi sõimu,et venelastega semmib?Kus need tatipritsid täna on kadunud? Refi Rekud jumala vait.Kuulge,ongi agent SOOMES.OH JUMAL,on ikka perekond,ja siis tulevad meid elama õpetama-ärge vinguge,et vaesed olete,0,78 sendiga lapsed söönuks,kas tõesti häbi pole sellist jampsi suust välja ajada?MIS ON KOGU SELLEL PRESIDENDI PILDIL VALESTI?
t
tore lugu/ 20. mai 2013 20:38
VÄLJAMÕELDUD luulud söögist õigeks ajaks,kas külmkapp on mõistuse näitaja.Pigem ahnus mitmest pensionist on küllasi,mis näitab kuidas eestis elama peab.Riigil võiks häbi olla oma vanade ees.Ausalt räägitud jutt valitsusest tuleb au anda.See venelaste jutt on küll väljamõeldis,lihtsalt kiiruga pähe turgatanud mõte.REFID-ruttu sõimama vene agendiks,äkki ongi.Või järgmine "SIMM".EMA,PÄÄSTA NÜÜD ,PRITSI VAHTU KAHTELEHTE!Midagi juba vaikselt hakkas tulema.
a
alarid ja jaaad kenasti õpetamas / 20. mai 2013 20:32
sithazeid pärismaalastest kräppe- neil nii hea süda.
Aga ega see õpetamine aita,hädatapmist on vaja. See on väljapääs.
see hoiab köiksugu rahad ka omale alles.

e
eestlasele.../ 20. mai 2013 20:22
Vot nüüd on teine jutt,toetavad lapsi,alles õpetasite,kuidas lapsed peavad vanu aitama.Nagu tuulelipud,kus nüüd kesikute kisa on.VÕi otsib venelasi-5 kolonn,tiblad-no ei tulegi või.Rekud vait kui sukad,oleks tavakodanikust selline artikkel,kus oleks kisa.ON IKKA KAHEPALGELISI INIMESELOOMI SIIN VÄIKESEL EESTIMAAL.EESTLASEKS OLEMIST SA EI VÄÄRI,ega olegi.
e
Eestis peaks olema samamoodi / 20. mai 2013 20:19
kuid kahjuks ei ole. Ja ega Evelin ta ainuke laps ole,
j
20. mai 2013 20:11
Jätke vana inimene rahule!! mis vahet seal on, et käib tasuta sööki saamas...üldiselt vanemad inimesed ongi sellised kokkuhoidlikud ja säästlikud ja leiavad ise võimalusi kuidas toime tulla, mitte ei luni lastelt raha äraelamiseks. Pigem hoopis toetavad ise lapsi ja lapselapsi. Ärge olge nii õelad ja rohkem austust vanemate inimeste suhtes!
e
20. mai 2013 20:01
EI olegi kännust kaugele kukkunud,ahnus jumala päritud.ÕELUS emalt,saabki täiskomplekt.Muidu jutt jumala õige valitsuse kohta.Isa näeb,et pole võimalik 300 elada,tütar ja väimees mitte.See külmikute jama oli ekstra ajakirjanikele serveeritud,kuhu inimene selle kõik mõne päevaga paneb,egas kõik sügavkülmas polnud.Papa ütles,et on üksinda,alles hiljuti Saku mutt kirjutas,et abiellus soome naisega.Vale ka varnast võtta mutil,mis siis veel teistest rääkida.Õige peremudel see pole olnudki ja sealt midagi tarka oodata,oh ei kunagi.
n
nomuidugi/ 20. mai 2013 19:37
ahnus.....käbi ei kuku kännust kaugele. Vaeste soomlaste toit mitmesse külmkappi kinni, ootama halvemaid aegu! Hõissa!!!!!
k
kuid/ 20. mai 2013 19:32
Soomes on korteriüür kallis, kui korter ei ole välja ostetud, ning peale eluasemekulude tasumist vöib inimene töesti oma pensioniga kuuluda nn. vaesema elanikkonna hulka.
j
JAA, JAA .../ 20. mai 2013 19:22
Johmanid jälle sõna võtmas. Jätke vanainimene rahule. Elage oma elu ja ärge sorkige teiste eludes. MUSKETÄR JA KÕIK, KES TE SIIN JÄLLE PLATSIS OLETE. ELAGE OMA ELU !!!!!! TEIL EI JÄÄ ENDA ELU JAOKS ÜLDSE AEGA, SEST KOGU AUR LÄHEB TEISTE ELUDE HINDAMISEKS JA SELLE ÜLE ILKUDES! AGA MIS JOHMANITELT IKKA OODATA! LASKE SÕRMEKESTEL USINALT LIIKUDA, SELLEST SAATE RAHULDUSE JA KÕHU TÄIS!
n
no aiaiai../ 20. mai 2013 19:03
kas siis tütar(proua ilves) siis ei aitagi oma papakest w,et papa peab toiduabis käima??

w
wxy/ 20. mai 2013 18:40
Isa kerjab Soomes.Evelin jookseb mööda Eestit ringi,koolimajast koolimaija turvameestega-igal pool kerjavad ainult süüa,pole veel kuulnud et see sandikari kuktilt on toitu ostnud.
t
tsortvaju.../ 20. mai 2013 18:37
No on "haiged" kommenteerijad,häbi lugeda...
j
JA NÜÜD SIIS/ 20. mai 2013 18:22
HAKKAME IGA PÄEV SEDA JUBEDAT ISA LARHVI VAHTIMA - VÕI ÜLE PÄEVA ISA JA TÜTAR ?
m
mnjaa/ 20. mai 2013 17:57
aga Eesti päritolu Kalevipojad suudavad oma maksudest Soomes küll Eesti esileedi papa pullat kinni maksta!
k
Katrin Mehtomaa/ 20. mai 2013 17:52
i
ime/ 20. mai 2013 17:40
et selles artiklisabas nüüd keegi äraminejaid reeturiteks ei tembelda, möelda vaid - aastal 1992 läks Soome; et keegi ei siuna, et keegi räägib okupantidega vene keeles ja et keegi ei märgi, et eestlased teevad välismaal olles sots.abi kerjates häbi. Selle artikli puhul neid kommentaare ei ole, muidu on alati. Järeldus saab olla vaid üks. Artikkel on naelapea pihta!
e
Ei/ 20. mai 2013 17:10
ole tütred süüdi, kui isad on nad maha jätnud ja võõras riigis seal toiduabi ahnitsevad. Ja edevalt sellest räägivad. Ei saa nüüd Evelini kaela seda ajada. Ja ei saa riike võrrelda. Samas on siin Eestis säästumarketid ja selverid hommikutundidel täis penskareid, kes reklaamlehtedest näpuga järge ajavad, et odav kraam kätte saada. ka siis, kui seda neil vaja pole. Ei ole neil meie pensionäridel häda midagi. elavad hästi ja kõhud on täis. Vanas eas ei kulu enam riideid nii palju, kui lastel või noortel, vajadused muutuvad, isegi söögisedel. Ja kui siin meil toidupangad on, kes teab, kes seal sabas seisavad, tehke järgmine lugu sellest. Ei maksa võrrelda riigi esipaari ülesandeid ja funktsioone tavapere ülesandega oma lapsi toita ja koolitada.Aga millegipärast kuulen üha ja üha, nagu Evelin oleks süüdi, et kuskil on 4000 nälgivat last. Huvitav, kus need lapsed on. Miks neid ajakirjanikud ülesse ei otsi. Tühja see härra Int oma veidrustega võõras riigis, tehku seal, mida tahab, pole meie asi.
e
evik/ 20. mai 2013 16:59
tundub ehtne juut olema. Evelinist seda ei ütleks, aga ahnus räägib ikka selle poolt, et on isasse.

k
Keti/ 20. mai 2013 16:54
Kui ta iga nädal mitu korda toidusabas käib, eks siis ikka koguneb ju kappi.
n
nüüd on teada/ 20. mai 2013 16:45
kustkohast pärit evelini ahnus ja krabamisiha. See mitu aastat hoitud saladus tuli lõpuks välja, kuid neid on ju veel.
a
ajad ammused/ 20. mai 2013 16:41
Silvi nimelise ingerlase jälgedes ta sinna Soome rändas. Evelin ja tema ema olid ammu maha jäetud. E. Ilves pole ka minu suurim sümpaatia, kuid mida ta siis vanainimesega tegema peab?
Vägisi Eestisse tassima, kui papil võibolla jälle Soomes võrgud sees.
n
Nyyd/ 20. mai 2013 16:41
on teada kes on pärandanud nii jubedad hambad.
n
No eks/ 20. mai 2013 16:30
minge siis ja võtke Venemaalt see Petseri-tagune tagasi. Mis te siin muidu undate ja teisi ässitate.
c
ca 45-21/ 20. mai 2013 16:23
24, oleneb ka, mis kuul see papa läks, kas enne 20. aprilli v. hiljem aastal 1992. Kommenteerijatel ei ole häda midagi, nii ahned nagu poliitikud nad ilmselt ei oleks.
1
15:52-le / 20. mai 2013 16:16
ma ka ei tea, millal ta siis ingeri-soomlannaga abiellus, kuid kui 1992 Soomes, siis 1993 sai presidendi abikaasa juba nn. magistrikraadi arstiteaduses, nagu Wikipedia varem kirjutas, sel ajal loeti täiskasvanuks 18-aastaselt. 45-21=23
t
TÕEGA NÄKKU/ 20. mai 2013 16:03
See,et on Presidendi äi, siis sellest ka silmakrjalik jutt ja valetamine. Vene keelt võib ka mujal avalikus kohas õppida.Näib, et venelased on Soomes puudustkannatavad inimesed, kelle sekka on mõni eestlane siginenud, et nende keelt õppida, SEST EESTLASTEL KÜLMKAAPID TOITU TÄIS. Kas Tallinna supiköökides käib samasugune keeleõppimine, et inimesed ei tule sinna nälja pärast

e
20. mai 2013 15:55
Elu Eestis on kui üks suur mädapaise, mis oma mäda igale poole laiali ajab. Ja huvitav, et seda ravida polegi vaja.
a
avage silmad/ 20. mai 2013 15:52
Siin süüdistatakse, et Evelini isa jättis pere maha. Kas oleks normaalsem olnud, kui isa elab 25 aastase tütrega koos? Ega ta ei ole mingi pervo a la Jaagup Kreem või Lauri Pedaja.
Lahkus ja jättis korteri tütrele. Välja aga tuli nagu alati... targad eestlased leiavad põhjuse vinguda.
Palju naljakam aga elulisem näide on aga see, et ta tunneb puudust vene keelest.
h
haha/ 20. mai 2013 15:45
tüübil külmik toitu täis aga käib ikka toiduabi küsimas? toiduabi mõeldud ikka inimestele kes muidu nälga jäävad mitte et kahe külmkapi kõrvalt käid veel lisänpä sebimas .
k
Kulla kommijad/ 20. mai 2013 15:30
Mida tee siin jälle räuskate. Lõpetage siis näeb eesti rahvas ka normaalsem. Kui kõigi kommijate järgi hindaks eesti rahvast, siis ütleks küll et "sitt rahvas" Peaasi et saaks kedagi halvustada, sõimata.Kas nad tõesti ise mõtlevad, et on midagi rohkem väärt. HÄBI Aga ma arvan,et need õelutsejad, kadestajad on üks eestlaste halvim osa. Arvan ka ,et elus on nad väga saamatud.
ü
ühele mehele piisab siis kahest/ 20. mai 2013 15:29
pungil täis külmikust ?!
Njaa,mina ei ütle midagi. Ma annetan taarat.
s
see eestlane 13:11/ 20. mai 2013 15:17
on vist mingi Oti-laadne, alatasa karjub, peale selle uuspatrioot, see, kellele iga liigutus patriotismi makstakse riigi poolt kümnekordselt kinni.
s
seltsimees EESTLANE,miks te/ 20. mai 2013 15:05
panete Savisaare õlgadele oma suurriigi majandamise ?
Teil on korralikud ja arukad ministrid,teil on valitsuse liikmed - neil köigil on loomavagunite täitmine Savisaare suguste inimestega selge.Ja nende vanematel meeles/käpas .
Miks ma ei usu,et Savisaar on Onia ja Ilweslandi müünud 67-68 teise riigi kodanikele?
Miks ma ei usu,et SAvisaar hävitas kohaliku pöllumajanduse ja tööstuse ?
Lavrenti Palõts.
t
to eestlane/ 20. mai 2013 14:35
kui teie olete eestlane,siis ma üldse ei imesta miks Eestima inimestest tühjaks jookseb. Ikka tõeslistest eestlastest (nagu seda olete teie) kaugemale,kaugemale..........

k
kui Soomes nähakse/ 20. mai 2013 14:32
et tema toiduabi on ülearune, siis pannakse sellele nüüd millalgi piir, kui ei ole ülearune, on OK.
p
pensioni koguda saabki/ 20. mai 2013 14:29
kui toidu peale niipalju ei kulu, saab laevapiletid näiteks n-ö ilma siis, et Eestis käia. Puhaskasu see toit ju.
e
ee/ 20. mai 2013 14:27
minuarust kõige alandavam asi on see et ta oma külmkapi sisu näitas ajakirjanikele..see on siis tõestus et pole vaene..see on pigem matslik eputamine ja teeb temast väga odava inimese!
1
13:11-le/ 20. mai 2013 14:20
Millal Savipäts viimati valitsuses oli?l
t
to : ?/ 20. mai 2013 14:09
"presidendi isa . . ." ? aga käigugi siis ainult juttu ajamas - KAS ENDAL HÄBI POLE,ET VAESTELE ETTENÄHTUD TOIDU ÄRA VÕTAB,JA KUIDAS TA ÜLDSE SINNA NIMEKIRJA ON SAANUD ??? Kas vaese Eesti presidendi isana . . . (:
n
nojah, on, kuis on/ 20. mai 2013 14:04
aga ta ei varasta ju seda toiduabi. Eestis on toiduabi nimekirja järgi ning sedagi mitte igas KOV-s. Üldiselt on inimene ütlemistes aus, kuid siiski nördinud, et lehte lugu läks. Mis teha? Kolm korda jagatakse, tema käib korra. Eesti riigi tagant ta ei varasta. Ja ilmselt siiski jääb Soome veel pikemaks ajaks.
j
Jass/ 20. mai 2013 13:30
Härra Teder!
Külakosti võtab kaasa külaline pererahvale. Mitte ei paku peremees külakosti tulijale. Elementaarne teadmine eestlase jaoks.
t
to EESTLANE/ 20. mai 2013 13:17
Teie seisukohad ning vaated ütlevad Teie kohta küll kõik. Vahest oleksite võinud endale mõne märksa kohasema pseudonüümi valida? Muidu hakkab mul oma rahvust nimetades pisut nagu häbi.

T
?/ 20. mai 2013 13:14
Ta võtab ju vaesematelt, kes seda abi päriselt vajaksid?
Mida teeb üksik inimene sellise toidunoosiga? Ega soomlased selle tõttu tasuta toiduabi anna, et Eesti presidendi isa saaks oma tulusid kasvatada ja raha panka korjata. Eetikaga siin tegu pole ja paljudel inimestel siin Eestis on tõesti väga piinlik seda juttu lugeda.
e
EESTLANE/ 20. mai 2013 13:11
MEIE KODUMAAL POLE ÜHTEGI NÄLJAST LAST,KÜLL AGA JOODIKUID,LUUSEREID,MUIDUSÖÖJAID,PARASIITE.MIDA TE LÕUGATE E.ILVESE KALLAL,TA POLE VALITSUSES.KÜSIGE OMA SAVIPÄTSI KÄEST.ÕPPIGE LUGEMA,EHK SAATE PELDIKU UKSEHOIDJAKS,JOOMARAHA JUURDE.
m
20. mai 2013 12:58
Mulle küll see artikkel meeldis. Selgelt näha, kuidas Evelin käsib miinmumpalgalistel omi vanemaid aidata, kuid oma isa ta enda katuse all näha ei taha. Sama võib öelda kogu meie ladvigu kohta. Hea et isagi välja ütleb, et 300 € on elamiseks alatult vähe. Meil veel lapsed ka nälgas.
p
piinlik!!!/ 20. mai 2013 12:44
See asjade ,, lahti seletamine`` muudab kõik veelgi nõmedamaks. Aplus on Evelini isa tegevuse õige nimetus ja ilmselt on ka Evelin selle oma isalt pärinud.
Väga totter ja selgitused pehmelt väljendades ülimalt kummalised.
m
MADIS/ 20. mai 2013 12:28
Külmkapid pungil. Kui paljudel Eestis elavatel pensionääridel kahte selliselt täidetud külmkappi ette näidata on? Heakene küll, inimene käib järjekorras ainult juttu vestmas, oma lõbu. Aga nagu ma meediast aru sain, ei ütle ta ka toidupakkidest ära vaid tassib koju ning täidab külmikuid. Ühendab meeldiva kasulikuga. Täiesti seaduslikult.
See on üsna levinud moraal: võta kõik, mida muidu saada on! Muuseas, seda seisukohta esindab meil vist ka meie kallis Evelin. Ärma talu hämamised. Lisaks temale juba seadusega määratud 1500 eurosele igakuistele esinduskuludele veel lisaks veel ka mingid muud lisarahad kleitideks ja eheteks. 70 tuhat kuue aasta jooksul. "Diplomaatilised" reisid troopikasaarele j.n.e.
k
20. mai 2013 12:27
Külmkapp pilgeni täis ahnitsetud.Ei usu,et üks inimene suudab seda kõike ka ära süüa. Olen arvamusel,et toiduabi on ikka neile ,kes seda tõeliselt vajavad.
p
pets soomest/ 20. mai 2013 12:22
INIMENE ELAB SEAL KUS TA SOOVIB JA TEIE HAIGED KAASMAALASED OLGE VAIT.TUBLI HÄRRA.
t
To Geneetiline/ 20. mai 2013 12:13

g
Geneetiline/ 20. mai 2013 11:41
l
lilli/ 20. mai 2013 11:05
miks ei võiks isa elada oma tütre juures, kas Ärmal ruumi vähe?
l
lugeja/ 20. mai 2013 10:48
Mõnusalt inimlik, lihtne ja otsekohene papi! Tervist temale. Kummaline, et ta tütar selline kergats on. Lahe lugemine , aitäh kirjutajale.
k
kapid täis/ 20. mai 2013 10:39
aga kodumaal 60000 näljast last ja puugist tütar
n
nagu vene ajal./ 20. mai 2013 10:32
Ei sa praegult tulla, teine suguvüsast niigi on maksumaksjatel hambus oma ametiga küpsetada riietuda, sõita riigi kulul.
k
kui öige korjaks taarat/ 20. mai 2013 10:27
b
borgile/ 20. mai 2013 10:26
mis sina siis siin oigad,kui vanemad toime tulevad.aita siis ise,kui vanemad nii rumalad ja uhked on,et vallast abi ei küsi ja nemad ju saavad ka siis pensioni ja töötasu kokku samapalju,kui lembit int soomes.eestlane on jube kade ja tige rahvas ja kui saab,siis mõistab teise koheselt hukka.
t
toit/ 20. mai 2013 10:26
Vot mina aru ei saa, milleks seda toitu on vaja ahnitseda nii. Tasuta asju ei ole olemas, papi peaks aru saama, et kõik tuleb millegi arvelt. Võõrast vara nõrkemiseni, nagu öeldakse.
Tegelikult ei pea ma õigeks ka neid toiduraiskajaid, kes oma raha eest tarbetult palju süüa ostavad, mis hiljem prügikasti visatakse. Minu külmkapi kohta öeldakse tihti, et jube tühi olevat, kuid mul pole eriti poolfabrikaate ja ma lihtsalt ei söö rohkem. Samas on mul sõbranna, kes viskab kasvõi jogurtitopsi prügikasti, kui on ühe lusikatäie võtnud ja rohkem ei taha - vot seda on natuke valus vaadata.

2
2 kodakontsus/ 20. mai 2013 10:25
1992 tuli soome....ma tulin ka,aga ma olen ingerlane, kuidas ta sai elamis luba.....sel ajal lehes oli kuulutusi etabiellun ingerlasega....et pääseda suure piruka juurde
b
borgile/ 20. mai 2013 10:25
mis sina siis siin oigad,kui vanemad toime tulevad.aita siis ise,kui vanemad nii rumalad ja uhked on,et vallast abi ei küsi ja nemad ju saavad ka siis pensioni ja töötasu kokku samapalju,kui lembit int soomes.eestlane on jube kade ja tige rahvas ja kui saab,siis mõistab teise koheselt hukka.
p
Perekonna viga./ 20. mai 2013 10:25
Tema külmkapi sisu vaadates tundub, et lihtsalt on kraami kokku kraabitud, et ikka rohkem ja rohkem saaks. Eluski ei usu, et ta seda hunnikut ära sööb, lihtsalt viskab minema aga peaasi, et saab.
b
borgile/ 20. mai 2013 10:22
mis sina siis siin oigad,kui vanemad toime tulevad.aita siis ise,kui vanemad nii rumalad ja uhked on,et vallast abi ei küsi ja nemad ju saavad ka siis pensioni ja töötasu kokku samapalju,kui lembit int soomes.eestlane on jube kade ja tige rahvas ja kui saab,siis mõistab teise koheselt hukka.
u
urmas/ 20. mai 2013 10:21
Kena papi, loogilise jutuga ja näeb hea välja.
o
Oh vana, nüüd sa alles väimehelt ja tütrelt saad:-(/ 20. mai 2013 10:20
Kaks külmkappi toitu täis!? Eks see olegi toidujaotusest sinna tassitud. Nagu piltidel näha oli, käis seal lausa kahe suure kotiga.
Ma ei saa aru, miks tulla siia tagasi, kas raha nii palju kokku korjatud, et võib siin kenasti vanaduspõlve pidada?
k
kadedad eestlased/ 20. mai 2013 10:12
Tegelikult on toitu kyllalt,meeletult visatakse seda prygikasti ! Las vanahärra elab,kuidas soovib.Mis see teie asi on ? Tyhjast yles puhutud asi.
a
ahnitsemine/ 20. mai 2013 10:11
Miks üksikul inimesel nii palju toitu vaja on?

ü
20. mai 2013 10:06
Üksi elab ja 2 külmkappi pungil täis. Mis ta teeb sundsöömist või? On alles ahnus, mõni teine jääb niiviisi toidust ilma.
p
petturid vöimul?/ 20. mai 2013 10:04
Miks te ei kirjuta sellest ,et kuidas Koonga asevallavanem (endine parteikoolis öppinud kolhoosi partorg) seltsimees Silver Seegar sai tagastatavat maad 16,5 ha ? Kas valega ? Kas korruptsioon Pärnumaal ?Seda oleks huvitav lugeda !
v
vajadust ei ole/ 20. mai 2013 10:04
aga kui tasuta antakse,siis miks mitte võtta....Vastuvõetamatu suhtumine!.
j
Jah/ 20. mai 2013 09:58
Mul kaks kylmkappi toitu täis, et mis, aga need on ju just seda tasuta ahnitsetud toitu, puuk oled, mötleksid enne natuke. Kui Soome presidendi naisel sama jutt ilmsiks tuleks- oleks see suur skandaal.Aga see on vöimatu, sellist asja ikka soome presidendi sugulaste seas ei juhtuks. Prestiizhi kysimus on see värk...
m
MUSKETÄR/ 20. mai 2013 09:52
Külmkapp kinnitab nüüd ka praktikas, et Evelin on oma isa tütar, kes ei mõtle teiste peale, krabab endale niipalju kui saab..
J
EI OLE ÜLDSE EVELINI FÄNN, 09:18, 20. mai 2013-le/ 20. mai 2013 09:48
JUHM OLED! Ja üldse, Lõpetage juba! Aitab! Jätke kleidijutud, kaltsudes ei saa ka riiki esindada! Evelini isa mollamine on soomlastele iseloomujoon! Kui külmkapp täis, pole vaja lisa ahmida! Kui õige sulgeks juba selle haukumise!
m
MUSKETÄR/ 20. mai 2013 09:37
Need on juba Ilveste muinasjuttude salvest võetud jutud. Paraku nüüdne õigustamine ja vabanduste väljaotsimine teeb loo veelgi hullemaks. Fakt on see, et Evelin on jätnud oma papakese saatuse hoolde ja selle sammuga rebis ta endalt maski. Papake aga saatus kogemata reporteri küüsi ja valede väljamõtlemiseks ei jäänud aega. Eelmises intervjuus käis papake seltskonda otsimas, nüüd siis vene keelt treenimas. Mis valedesse puutub siis ega käbi kännust kaugele ei kuku...
p
Peeter/ 20. mai 2013 09:29
Nupust nikastanud vanahärra!

e
EI OLE ÜLDSE EVELINI FÄNN/ 20. mai 2013 09:18
AGA TEMA ISA MULLE MEELDIB! TEIE KADESTAJAT OLGE VAIT JA TEGELEGE OMA ELUGA, AGA VANAMEES TEEB KÕIK ÕIGESTI! KUI ANTAKSE, TULEBKI VÕTTA! KÕIK ÕELAD KOMMENTAARID SIIN ON PUHTALT KADEDUSEST!
VANAHÄRRALE AGA- HYVÄ, ETTÄ OLET TÄÄLÄ SUOMESSA! ;)
l
lilli/ 20. mai 2013 09:17
mis viga elada 700 euroga, peale veel 2 kappi tasuta toitu, aga kuidas meie penskarid peavad elama 200....300 euroga, vastik, vastik, vastik REF ja IRL !!!
b
borg/ 20. mai 2013 09:15
Minu pensionäridest vanemad ja mõlemad õed, kel kahepeale on 11 last, ei tuleks iial selle peale, et kusagil toiduabi järjekordades sabatada või sotsiaalabi küsida. Ema käis siiamaani poole kohaga tööl, aga nüüd on juba üle 80, enam ei jõua. Üks õde on kultuuritöötaja väikese palgaga, teine peab tillukest talu. Mul on tihti valus vaadata, kuidas nad mõlemad rabelevad ja koolitavad oma lapsi (ühel õel praegu 3 last korraga ülikoolis), aga vallast abi ei küsi - tahavad näidata, et paljulapselised ei pea olema käsi pikas sandid. Ja ega ükski vald ei paku ka, kuigi hästi näevad, kui raske neil tegelikult on...
m
Max/ 20. mai 2013 09:01
Njaa kõige ebameeldivam president ja provva läbi aegade eestis üldse.mina tahaks ise preidenti valida aga võta näpust ilves keelab sellist asja,väites et põhiseaduse vastane aga kui midagi omal vaja siis on poogen ja põhiseadust muudetakse krdi pts kll
s
Soomes/ 20. mai 2013 09:00
Kuulub köögi ja esiku sisustus korteri juurde. Teatud perioodide järgi vahetatakse köögi sisustsus , ka külmikud-pliidid tasuta välja. Külmkapid niisiis ka tasuta pensionärile soodsas üürikorteris. Ja neid väljavisatuid vedasid kümned ahned eestlasedveoautodega sisse ja müüsid "äriinimestena" väga suure vaheltkasuga(väike remont vahel ja veokulud) maha.
Külmikud tasuta, korteriüüri aitab katta sotshoolekande-süsteem, toitu saab mõttetult täistuubitud kapppidesse-nagu viimnepäev tulekul, vedada ratastega kottidega.
Riik tasuta arvutit penskaritele ei anna, seda siis sööki täiatassitud külmkappidega Intil ka pole.
Ahnus ja ihnus on nii suur ja see lõunaeestlase üks põhiomadustest, sealt ka Int ja ta eksnaine, kandub geenidega edasi.
Papil kulub kahe korteri ülalpidamiseks, Tartus ja Helsingis talvel napp 200 eurot, toit vaesteabist, riideid saab kirbukalt. Ja ajutiselt Soomes mustalt tööl käivad eestlased, kes ka vahel tema korterisse mahuvad... Elu nagu lill
a
ape/ 20. mai 2013 08:55
Ahne inimene,peab köik kokku tassima mis ilma rahata saab.Ei nii palju toitu jaksa yks inimene ära syya,need lähevad enne pilale.
k
Krissy/ 20. mai 2013 08:54
Kommentaaridest võib välja lugeda puhast eestlaslikku kadedust... Miks ei võiks teisel hästi minna? Kas ta peaks samuti Eestis virelema nagu eesti penskarid? Kui ta ise on rahul ja õnnelik, siis pole ju midagi kobiseda. Kogub raha-vanainimeste asi ju... ja see, et ta oma kodumaale tagasi tahab tulla.. kelle asi see on? Inimene tahab lihtsalt hästi elada ja selles pole midagi imelikku. Terve maailm on selliseid inimesi täis. Ja see, et ta tütar presidendi naine on, ei puutu üldse asjasse. Ta on omatte isiksus ju :D
m
mis / 20. mai 2013 08:43
TAL kurat viga. saab soome pensioni, eesti pension tiksub raamatu peale pangas. ja ikka käib myllopuros, toitu otsimas. ja lõidis põhjuse, et suhtleb vantkadega SOOMES. JA EESTI KUTID, EI LÄHE ARVESSE. SIIS TA ONGI VENELANE KA, nagu väimees PETERBUURIST JA SEE ON TÕSI, MIS TÕSI.

n
no/ 20. mai 2013 08:43
Kaks külmikut toiduabist täis ja PAREMAT ostab poest. Meil jagatakse makarone, tangu, jahu ja ole rahul eestlane. Papi külmikus oli väärt kaupa.
Ahet, poeg Sots, tuli Keskerakonnast lahkuda? Veel üks tuulelipp. Ainus, mis õigesti ütles, on Ansipi ja Ligi kohta.
p
Penskar/ 20. mai 2013 08:35
Miks kogub esileedi isa välismaal pensionit ? Praeguse seisuga oleks ju presidendiproua aukohuseks (kui ta tahab rahva vastu oma tundeid näidata), võidelda pensionäride inimväärse pensioni nimel KODUMAAL, selle asemel, et kräppide ja kostüümide-ehetega rahvast mõnitada.
k
keneetik/ 20. mai 2013 08:35
see krabamise värk on siis ikka geenides. kui vana oleks kuskil riigipumba juures nagu tütar...
t
tore/ 20. mai 2013 08:32
papi, mis te tast sõimate?
u
ups/ 20. mai 2013 08:29
ilves ju loomult kiskja loom, küüned ikka oma poole. kui maksma ei pea, miks mitte võtta. seda, et papi vene keelt käib toidu sabas rääkimas?- seda ei usu keegi. mida rikkam on inimene, seda ahnem ta on.
t
to ilged subjektid ....../ 20. mai 2013 08:24
hakkad jälle pihta !? Seekord on ikka juttu Lembit Int`ist , kes jättis pere ja pani kanda teise naise juurde ja elama Soome .Ära kaldu teemast kõrvale,muidugi ,kui sul kahe kõrva vahel midagi pole,annan andeks.
k
20. mai 2013 08:03
Kapp pilgeni täis ja ikka krabab!?
a
A./ 20. mai 2013 08:02
Ei muud, kui sul kodus süüa piisavalt, jäta siis neile kellel seda tõeliselt vaja on.

n
noh-noh/ 20. mai 2013 08:01
Need leivasabad Soomes näitavad Soome riigi mädapaiset! Soomlased ise on ka väga ahned! Kui midagi tasuta saab, siis soomlased ahmivad nii, et ......... Pole see Seiska ainuke poropaska lehti. On Helsingin Sanomat'ki kirjutanud, et eesti ja vene keelt ei soovitata rääkida Helsingi tänavatel. Soomlaste alaväärsuse, varastamise, laimamise ja füüsilise vägivalla kompleks on nii suur. Soomlast võib võrrelda psühho-idiootitega!
k
Kuule/ 20. mai 2013 07:58
Ega sa oma häbi, et vahele jäid, millegi oma seletamisega, ära ei pese. Ahne mulje ka veel sinust ja keerutaja oled. Väga piinlik lugu rahvale lugeda, kui arvestada kelle väimees oled. Tavaline vaene inimene vöib ju kyll vaeste leivajärjekorras käia, aga sina oleksid vöinud ikka 3 korda möelda enne kui sinna ahnitsema läksid...piinlin lugu!
o
oehh/ 20. mai 2013 07:56
issver, on alles perekond ja tema väärtused...aina koguvad kuskilt miskit, mis halvasti lamab..
t
Tölpa/ 20. mai 2013 07:52
sattusin ka selle soome artikli peale, suhteliselt viisakas vormis kuid siiski niimoodi mõista antud, et jälle üks paras larakas Eestimaa poole
aga noh kui oled mulk ja muidu saad
k
kui/ 20. mai 2013 07:44
juba oled PERKELE SOOMES, JA HURRAAGA LÄKSID SINNA, MIS SA SIIA ENAM TULED? omal 2 pensionit käes. no jah siin ootab ju ÄRMA TALU tuleb minna tytre ja väimehe sulaseks. jaa, väimees on jube muhe mees, ENDISEST LENINGRADIST. ja need ei ole enam kuulujutud. SELLEPÄRAST, inimesed lähevad ki perkele soomesse, teevad seal 5 aastat tööd ja soome, eesti pension kurat käes.
k
!?/ 20. mai 2013 07:39
kui vene keel hakkab rooste minema siis oleks ju mõtekas elada venemaal,mitte soomes.....ja pensioni koguda(!?)
e
et/ 20. mai 2013 07:35
Tore papi ja sina esimene, pole küll ütleja, kes võib tulla või mitte!
p
pets/ 20. mai 2013 07:30
Kui läksid siis jää, saame ka ilma Teieta hakkama

k
kodanik/ 20. mai 2013 07:30
Oh sa valelik salamander.Mustad eestit ,oma peret ja eriti lased eestlaste poolt klapperjahti pidada oma oma tütre ,Evelinile , käies süstemaatiliselt tasuta toidu järel-tegelikult oled meie pensionäridega võrreldes rikas nagu kröösus.Kui läksid,jätsid perekonna maha ,siis ka jää sinna.Ei taha küll sind siin näha.Oma külmikut näidates ,alandad sa siinseid vaeseid eestlasi .Oled ebameeldiv inimene.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee