Eesti uudised

Liisi Eesmaa: kahju, et eestlased Evelin Ilvest materdavad

Toimetas Kaspar Käänik, 14. mai 2013 15:09

129 KOMMENTAARI

m
maakas.../ 16. mai 2013 07:17
...asi ei ole materdamises,vaid RAHAS...mis ei ole tema enda rahakotist võetud???RIIETUGU OMA JA TOOMASE RAHAGA KUIDAS TAHAB!!!
r
Roosi/ 16. mai 2013 04:00
Mis kahju!!! Ise ta alustas - aastaid õpetanud Eesti rahvast elama a la "kui leiba ei ole, tooge keldrist külma praadi". Ja "Welcome to Estonia"-t pole ka ära unustatud. Lai joon ja edevus on prouale lihtsalt omane.
Asi pole kleitides - tümitatakse teda hoopis tema sõnade ja tegude vastuolulisuse tõttu.
Muidugi, see "printsessile kohane diadeem" ei lähe kunagi meelest.:)
m
Marks/ 15. mai 2013 23:19
Igal harkjalal oma arvamus, kloun jääb klouniks, seda ei muuda.
1
18.00/ 15. mai 2013 20:58
Ükskord juba villand ei saa sellest õigustamisest,miljon korda on sulle asja sisu selgitatud.EI mahu mutilepähe,et mõnedki väljaütlemised ja tegemised ei mahu hea tava raamidesse.Lambist ei materda keegi,ikka asja eest.Ja kui mõttemaailm rahvast nii erinev on ,mis siisteha.Leppige oma erinevate arusaamadega rikkusest ja vaesusest.Kui peabki teiste turjal elama,ekslaske käija.
p
pole veel pensionär/ 15. mai 2013 19:38
Asi ei ole ju (ainult) riiete peale kulutatud summas, vaid pigem selles, et proua ja tema nõustajad ei taju, keda ta esindab, milline on tema roll ja kuidas seda peaks riietuse abil väljendama. Ühe väikese ja suhteliselt vaese demokraatliku riigi presidendi proua peaks hoidma väljapeetud ja tagasihoidlikku stiili nii riietuses kui väljaütlemistes, mitte torkama silma ekstravagantsustega, olgu need siis kodumaiste või välismaiste moeloojate looming. Juba rikutud mainet parandada on tunduvalt raskem kui head mainet luua.
k
ka pensionär/ 15. mai 2013 18:00
Inimesed (on nad eestlased või teisest rahvusest), kes kirjutavad nii vihaselt, on langenud massipsühhoosi ohvriks ja nad ei saa aru, et valel aadressil materdavad, ega neid kleite ei ole Evelinil vaja, neid on riigi esindamiseks vaja ja need kleidid jäävad riigile. See on presidendi kantselei, kes peab vaatama,et meie riiki esindatakse soliidselt. Ja see summa nende aastate peale ei ole nii suur, et niisugust lärmi lüüa. Ma mäletan Evelini esimesi esindamisi, vist oli Inglise Kuninganna vastuvõtt, kui ei olnud Evelinil nii esinduslikke rõivad, kus oli siis lärmi , vist rohkemgi kui nüüd, et miks lastakse esindama nii viletsates rõivastes. Noh nüüd on asi korras ja jälle ei olda rahul.
p
PÄTISTAN,mitte EESTI/ 15. mai 2013 15:40
EI ole ise suli ja ei hakka neid kunagi armastama.Kiitke või taevani-ikka ei armasta.susser-vusser,sahker-mahker,jokid skeemid ,küll kõik tagasi tuleb omal ajal.Ülekohus kotis ei seisa.ELAME-NÄEME!
õ
15. mai 2013 15:33
Õige hõlma ei hakka keegi.Ausaid ja väärikaid ei materdata,kuipalju kohatuid seiku on see paarike suutnud tekitada.Ei hakka üles lugema,aga auga väljateenitud pahameel igatahes.Valede ja vassimiste heakskiit,samas ise skeeme kasutades ,ons rohkem vaja mõnitamiseks oma rahva vastu?

1
14.23..nad on / 15. mai 2013 15:24
...autud ja vääritud kiidukuked,kes ei teagi,mis on lugupidamine kaaskodaniku vastu.Skeemide ja seaduste kringliks keeramine lausa elunormiks tehtud.Vaimuvaesus pureb õhtust hommikuni ja mõistus hoopis maha jätnud .Sõim ja vihatulemusi ei anna.KES teisele nime annab ,seeise seda kannab.JU nii ongi,kanna terviseks oma vaimuhaigust.Eestlane pole sa ammu,sinu pidamine ei koti kedagi.ISE KUTSUTE KURJA VÄLJA OMA ÜLBUSEGA.
n
Nad on..../ 15. mai 2013 14:23
NEID, kes Evelin Ilvest materdavad, EI SAA PIDADA EESTLASTEKS ! Nad on raskesti vaimuhaiged ja kodumaatud olevused !
k
kahju jah./ 15. mai 2013 14:18
m
Moedaam!/ 15. mai 2013 13:43
Tundub, ei Evelinil pole moekunstnikuga vedanud! Miks ta kannab nii kalleid ja maitsetuid riideid? Saab ju ka odavamalt, praktilisemalt ja kenamalt!
j
Juku/ 15. mai 2013 13:12
See, kui palju riietele ja kulinatele kulub, ei huvita mind. Palju tähtsam on, miks eesti rahvas ei armasta oma esileedit? Arvan, et sellega võiks tegeleda targemad pead. Vägisi ei suuda armastust peale sundida. Kas seda on või ei ole.
o
otu/ 15. mai 2013 13:10
Nagu dziibijuht õigustab oma aatekaaslast,see pole ju kunagi süüdi....
Nagu pede õigustab oma aatekaaslast,pole ju võimalik selle süü...
Nagu moslemist terrorist õigustab aatekaaslast,see oli vaid rahupomm....
Huvitav,et kas tänapäevalik haridus suleb silmad ja takistab süüvimist algpõhjustes?
t
tubli aga/ 15. mai 2013 12:05
kas ka 46ooo nälgind lapsele ei tuleks ja miks hoopis ärma toomas ei hoolitse naisukese suurte soovide täitmisega
ä
Ärma Jokk!/ 15. mai 2013 11:44
Ja sülitatakse rahvale kaarega näkku!

k
15. mai 2013 11:16
KIIDUKUKED näitavadki siin oma vaimset taset,mida polegi olemas,vastasel juhul ei ülistaks seaduste eiramist ega rahva mõnitamist .Sellistel pole miski püha.Kaaskodanikud on nende jaoks lihtsalt õhk.Eneseõigustus on sõim ja viha,kes julgeb tõtt öelda.Vahutavad ööpäeva ringselt,ikkaotsides õigustusi,mida lihtsalt pole.JÄTKU SKEEMITAMINE,TULGU MAAPEALE-oleks mõistlikum.
t
15. mai 2013 11:07
Tõelised ajukääbikud ei hakka kunagi arusaama,milles kogu asja tuum on.Pigem ei taha saada.Ja see on juba tõeline aususe ja inimväärikuse mahasalgamine.Enda ülendamine kellekski,kes sa ei ole ei vaimult ega hingelt.Kes on esimesena vingunud ja õpetanud ,kuidas rahvas peab vait olema ja "ELIITI" teenima.Mis orjariigis me elame,kus seadused kehtivad ainult tõusikutele?Ja siis pole veel põhjust vihata.JOKK joki otsa,muust ei kuule.Ikka imestame,miks te küll pahandate.Ei maksa rahvast päris lolliks teha,sest nende tegude põhjal ise lolliks jääte.Otsige kaitsjaid SOOMEST või saarest,tegelikkus ütleb kõik.
v
vk/ 15. mai 2013 10:15
Kui Evelin Ilves teistmoodi käituks, siis ei materdataks ka. Miks teisi presidendi abikaasasid ei materdatud?
l
Lugeja/ 15. mai 2013 10:02
Kahjuks meie riiki peaks esindama president mitte tema naine.Ja kui proua tahab ehteid kanda seda ei pea küll maksumaksja kinni maksma neid peaks ikka ise endale ostma.Kui see laristamine kuude peale ära jagada siis arvan et keegi meist endile ei luba 1000 euri eest kuus uusi riideid .See on ilmne laristamine ja edvistamine.Mingu tööle ja ostku niipalju kui soovib ja mida.
o
ott/ 15. mai 2013 09:54
sellepärast noored minema lähevadki,need labased,harimatud,maksumaksja kulul elajad ei lasegi kellegil midagi paremaks muuta.aina sõimavad,vinguvad.tehke kurat ise ka midagi enda heaks.enamus eestlasi ongi normaalsed,saavad kõigega hakkama.paarsada lolli iga päev igavusest ja parasiitlikust eluviisist sõimamas.haud parandab tesuguseid.
k
ka vanaema/ 15. mai 2013 09:42
....eks siin elus ole üht kui teist nähtud...aga mõisted ILUST ON MUUTUNUD...
kui näen inimest, kes oskab vastavalt olukorrale riietuda lihtsalt aga ELEGANTSELT
on tõeliselt pilkupüüdev IME !
S
./ 15. mai 2013 09:33
Sellist jura võibki ajada ainult rahadega kinnimakstud moesoperdaja.
Kõik need "unikaalsed" röögatused on kohe niivõrd unikaalsed, et mitte keegi peale Evelini selliseid ei kanna ega ihalda..
Mis moesaavutustest me siis räägime?
m
mari/ 15. mai 2013 08:02
On ikkagi kummastav vaadata, kuidas ajas kuhjub vaimne vägivald. Kellestki normaalsest inimesest tehakse mingil põhjusel halb inimene. Nii oli see Arnold Rüütliga, nüüd Eveliniga, Birgit Õigemeel tundub mitte meeldivat. Kummaline, kuidas jõujooned hakkavad jooksma. Tundub, et ikkagi kadedus-kellelgi läheb hästi, keegi julgeb olla teistsugune jne. Ei olda enam objektiivsed, ei osata end panna teise inimese olukorda. Tehakse tühjast tüli. Kahju.

a
Armas Liisi!/ 15. mai 2013 06:49
Kubjas materdab.Meil on siin tegemist eluterve kriitikaga!
c
Chr/ 15. mai 2013 06:16
Ei hakka süvenema pr. E.Ilvese fenomeni, aga huvitaks selline küsimus, kas Eesti moeloojatelt ei oleks sobinud esindustkleite (Vabariigi aastapäev, kõiksugu vastuvõtud jne) ostmise asemel rentida. Laenutada. Näiteks Oscari galade kleidid on õlirikaste filminäitlejate poolt enamus selleks õhtuks kandmiseks laenutataud. Et promoda konkreetset moekunstnikku. Sama on enamjaolt ka nende ehetega.
Selleks, et Eesti moekunsti reklaamida ja toetada, ei pea meeletu raha eest nende asju ostma, reklaamimiseks ja kaudselt toetamiseks piisaks ka nende asjade lihtsalt kandmisest rendituna.
t
To Kohukese Kostjale/ 15. mai 2013 06:12
Saan aru, et personaalpensioni suurus sõltub pori loopimisest EV ja tema Presidendi pihta. Samuti tuleb lisapoonus punapäiselt magnaadilt. Aga jäta meie väike ilus riik rahule. Aegade jooksul pole Eestis nii head elujärge nähtud. Mine parem arvutisolkimise asemel kalale ja kuivata voblasid.
n
naine/ 15. mai 2013 06:09
Eestlased ei materda, rumalad eestlased materdavad!
t
Tom/ 15. mai 2013 03:56
Tuhanded Eesti naised riides ka sadu kordi odavamalt ja tõele au andes ja ilusamalt kui Evelin.
d
dawf/ 15. mai 2013 03:20
miks eesti rahvas ei kommentaariumides möllata, tahate et tuleks tänavale ja hakkas laamendama ?
j
juss/ 15. mai 2013 03:17
1500 eest kuus peaks ju vatid selga saama küll ühe vaese riigi presidendi naine.
milleks veel rohkem kulutada?
t
taevas halasta/ 15. mai 2013 00:33
...jah,sellised me siis olemegi!Aina viriseda ja vinguda!Tuletage endile meelde,kuidas "sõimasite"Pr.Rüütlit tema nn."turukoti"ja soengu pärast-nagu näha ,on see juba meelest läinud!Ka mina olen maksumaksja,kuid ma ei vingu,vaid leian-Pr.Ilves esindab Meie Riiki!ja vastavalt sellele peab ka esinduslik välja nägema!Lõpetage kord see Sõimamine ja halvustamine!Kus on teie lastetoad,kust te küll pärit olete,et teis nii palju viha ja labasust on!Tulgem mõistusele ja austagem üksteist!Päikest teile,tundke rõõmu,et päike paistab ja armastage ka ligimesi!

m
Merike/ 14. mai 2013 23:21
Aga minule nad meeldivad, nii Toomas kui Evelin. Mõlemad on vägagi Eesti eest väljas. Väikesed nõrkused on ju igaühel. Mina kritiseeriksin hoopis nõunikke, kes presidendipaarile nõu annavad. Äkki otsida pahatahtlikkust sealt? Keegi peab ju rahakulutamisel silma peal hoidma ja õigel ajal pidurit tõmbama. Või mis?
2
22.57/ 14. mai 2013 23:07
....need seal EESOTSAS TÕESTI ON.Liisi läkski liigsest seebist vahutama.Head vahutamist koos mutiga.Arusaamist mitte sendi eestki.
m
Muidusööjatest vahutajad/ 14. mai 2013 22:57
o
oeh/ 14. mai 2013 22:56
Kulla Liisi, katsu aru saada - ta ei esinda kedagi peale iseenda ja sedagi väga kehvalt. Riigi raha eest kleitide tellimine on kuritegu. Seda tuleb taunida, mitte toetada. Kas sinul kui moeloojal oleks ükskõik kui tead, et su käest tellitakse riideid varastatud raha eest?
k
14. mai 2013 22:55
KÕIK sõimu kommid jälle Saku mutilt.Ikka eestlane jne.,kõik on lollid,kadedad,ainukesed targad EESTMAAL on EVELIN oma mutiga,kes lõhkeb vihast iga artikli sabas 10 kommiga vähemalt.Ei saagi aru,millal ta SAKU koolis lapsi ravib,kui siin peab sitsima öödkui päeva.Vanamees SOOMEST toetab ka vahepeal.
t
totude eestkoste/ 14. mai 2013 22:40
NII ongi,et EVELINI EI HUVITA,miks meil vaesus suuron.PALUN NÕUA oma KLIKI pealiku ANSIPI sotsiaalharta ratifitseerimist ja saaksid ise ka vabamalt hingata.NO ei ole inimesel mõistust teada,mis see veel on.Kogu hädade põhjus algabki sellest.VÕTA ASI ETTE JA KIIDAME TAEVANI EVELINI:Kus kurat siin kellegi kadedus on,südamesoojust ja ausust elu pahupoolt õigesti näha oleks vaid vaja.Vastavalt riigirahakotile ka ise käituma.MIDA KÜLVAD,SEDA LÕIKAD!EI aita siin mingi moenarri eestkoste,mõistus peab omal olema.
s
SAASTATOODANG/ 14. mai 2013 22:22
Tellitud kiidulaul-ei huvita,arvamust temasse see ei muuda.EWITA BERONI vaene riik ei vaja.Kristallid sabaall ja diadeemid peas,kes ta endaarust õige on.Rahvas pole presidenti valinud,klikil paika pandud,siis pole ka EVELIN riigile kui rahvale keegi.Saati selliste kulutuste tegijana,kui lapsed saavad 19 eu ja tema 900¤1500 eu kuus.Häbi võiks olla.Siin pole kadedusega mingit pistmist,asi on selle pere ahnuses ja inimeste mõnitamises.Ei ole rahvas nii loll,et mõista kuhu riigi rahad kaovad."ELIIT KÜLVAB OMALE LENNUKILT,rahvale hinge sees hoidmiseks sandi kopikaid.
i
Im/ 14. mai 2013 22:22
Kas siis Eestil pole tõesti enam muud välja pakkuda,kui esinduslikes riietes ja ehetes presidendiproua?See on siis ainus ja hinnaline visiitkaart?Nalja olete viskama Eesti aadressil hakanud või? Kui oma hinda nii lihtne määratleda oleks,mis siis viga oleks maailmapildis püsida! Minumeeli on selline arvamus aga madalalaubaline ja narr!Asi pole Evelini riietes,vaid selles,mil moel need soetatud on!Hale on see,et ots-otsaga välja vedav ja järjest vaesuv rahvas peab presidendi abikaasa garderoobi kinni maksma. Rahval on president ja ajalukku läheb samuti president aga kes oskaks öelda praegu hoobilt,kes oli K.Pätsi abikaasa või näiteks loetleda USA presidentide abikaasa nimesid?
Kõigi presidentide abikaasasid? President on president ja abikaasa on lihtsalt abikaasa,juba see,et presidendi naisele peab palka maksma on lolluse tipp!

h
häbi/ 14. mai 2013 22:17
Miks on esiplaanil proua president, absurd.
Soovin teada ikka presidendi saavutustest, kelle jalas on eesti püksid?
n
Nevot/ 14. mai 2013 22:07
Mitte üks põrm ei meeldi naeruväärsed eputised!
r
Rottweiler/ 14. mai 2013 21:35
Kahju? Ei ole! Materdavad? Valesüüdistus! Kuid kui noorele inimesele eesti rahva vanasõna meenutada : LOLL saab kirikuski peksa, siis peaks preilnale selgeks saama, miks olid, on ja jäävad kõnealust kodaniku puudutavad rahva poolsed kommentaarid IGAVESEKS negativismi kandma. Paraku suudab ainult väga taipamatu, ennastimetlev ja haiglaselt tähelepanu vajav tegelane ikka, jälle ja jätkuvalt sama reha peale astuda...
v
Vanasõna./ 14. mai 2013 21:00
Kuidas koer külale, nii küla koerale.
j
Jah,/ 14. mai 2013 20:57
mõni aeg tagasi oli vanainimene poes ja keskeas mees teretas teda väga viisakalt. Vanaproua küsis, et kas me tunneme teineteteist ja mees vastas, et jah, õpetaja. Te olite minu klassijuhataja 30 aastat tagasi. Õpetaja küsis, et kuidas mees tema ära veel tundis ja mees vastas, et ikka palitu järgi, ikka palitu järgi, õpetaja. See on tõestisündinud situatsioon! Meil on asjad ikka väga paigast ära ja selle nn esileedi priiskamine on ikka täiesti üle mõistuse ja seda prouat ei hakka eestlased iialgi armastama ega temast lugu pidama sest tema suust kukub pidevalt selliseid pärleid, et ta võiks üldse tumm olla.
k
Kas sa ei materdaks/ 14. mai 2013 20:33
tegelast,kes sul käe tasku ajab ja pataka eurosid omale pätsab??
j
14. mai 2013 20:24
Ja sina, MUSKETÄR, oled muidugi parajas vanuses, et päevast päeva soppa pilduda, hirmus vanamees oled, ma ei tea, kuidas ühte inimesse mahub nii palju õelust ja vihkamist.
t
to 16:41/ 14. mai 2013 20:21

k
küsiksin/ 14. mai 2013 20:16
Kas Angela Merkel esindab oma riiki või ei? Miskipärast pole näha, et ta riietumisel nahast välja poeks. Pealegi, kui jutlustatakse kokkuhoidu, siis ei saa ise laristada ega Eesti pole mingi rikas kuningriik ja Evelin pole kord rahul arstide kehakaaluga, siis leiab, et vaesed eestlased peaksid nagu kambodžalased õnnelikud olema. Ta ei saa kahjuks aru, et eestlased on ilmselt haritumad kui väike kambodža poisike.
m
metalhead/ 14. mai 2013 20:14
ükski rahvas ei materda oma valitejaid, kui neil koigil hästi läheb, Eestis läheb hästi ainult kelmidel, nahaalidel ja nendel kellel on vedanud. Kus on isamaaline aatetunnetus kogu rahva jaoks???
a
ants/ 14. mai 2013 20:11
Ilus oleks peamnnist Ansipipoolne žest,kui tüüp oma mõttetutest turvadest loobuks ja esileedit aitaks mõne hilbu soetamisel...Raha,mis esiseltsimehe turvamiseks kulub on kindlasti minimaalselt 3000 eurot kuus(min 2 rambost kärsa palgakulu koos maksudega).Selle raha olen maksumaksjana valmis lahkesti Evelini garderoobi panustama ja luban omaltpoolt Ansipit tasuta turvata
l
lugeja/ 14. mai 2013 20:02
Liisi,ära nuta ja muretse,äkki leiabki Evelin sinu ,,oskuste,, juurest midagi ja tellib Sinult 5-6 kleti,küll meie ära maksame,ära muretse!! Kardan ainult,et ka teised ,,moeloojad,, püüavad ennast pakkuda ja siis me rahakott küll vastu ei pea!
r
14. mai 2013 19:45
reporteris oli ka sellest lõhvardist juttu a ei viitsind kuulata.
t
To asd/ 14. mai 2013 19:37
Kuule ära aja jama , evkale on 1500 euri iga kuu ette nähtud , aga tema tahab ja võtab rohkem ! See on sama , kui sinu toodud näitel benzuka müüja võtab ülemuse poolt lubatud 100 liitrit ja siis võtab veel ja veel ....... ja veel !
a
asd/ 14. mai 2013 19:27
mul on ka kahju, et materdatakse. eestlane on loomult lühinägelik ja ei suuda ennast teise asemele panna. minu sõber töötab tanklas ja materdas Ilvese-mutti. Ütlesin talle, et kui ülemus sul lubaks iga kuu võtta 100 liitrit kütust tasuta siis sa ei ütleks EI. Prestiiz ei luba või mingi muu selline vabandus. Võtaksid ja kõik. Mina võtaks ja kõik teised eestlased võtaks samamoodi. Ja kui kõik teised oleksid Ilveste asemel teeksid samamoodi kui nemad. Ükskõik mis kulusid silmas pidades. Ja need kes siin räägivad, et peavad 400 euriga ära elama. Kõigil on võrdsed võimalused teenida rohkem. See on ikka inimsetes endas kinni. kõiksugused Ansipid ja Laarid ja Kallased on Eesti riiki kordades rohkem riisunud kui Ilvesed seda kahe ametiajaga suudavad. PS: ma ei ole ilvestega seotud või ei tööta presidengi kantseleis. vaatan suurt pilti. soovitan kitsarinnalistel ja lühinägelikel eestlastel sama teha.
t
Tõnu/ 14. mai 2013 19:25
Evelin ilves on selle materdamise kuhjaga ära teeninud, aga õppust pole ta kübetki võtnud. Mis tähendab, et tema ülbus ja rumalus on nii piiritud kui veel olla saab. Pealegi on ta selle "esileedi" mängimisega ületanud igasugused seaduses ette nähtud piirid - mingu tööle, siis ehk ei igavle ega topi ennast riiklikele üritustele, kus tema kohalolek mitte mingilgi moel vajalik ega ette nähtud pole. Jääks ehk mõne kleidi raha riigieelarves mõne olulisema asja tegemiseks alles. Võiks ju eeskuju võtta eelmiste presidentide abikaasadest, aga kus sa sellega, selle paari edevus ei luba ju! Postimehes vilksatab teise Ilvese, selle "esileedi" abikaasa tsitaat, et "sotsiaalvaldkonnas ei tule midagi tasuta" - väga küüniline olukorras, kus sellesama "esileedi" ühele kleidile kulunud rahast jätkuks mitmekümneks aastaseks (!)rehabilitatsioonitoetuseks raske puudega väikelastele (või ka täiskasvanutele). Aga just selle pisut üle 50 euro suuruse toetuse kohta kuuleb jagajate armeelt ikka ja jälle, et "raha otsas"! See on ainult üks näide, kuhu edvistajatepaari ülalpidamisraha palju olulisem kulutada oleks. Usun, et inimestel on selles suhtes veelgi ettepanekuid. Mina arvan, et kiiremas korras tuleks likvideerida kogu presidendiinstitutsioon, jagades selle napid vajalikud funktsioonid riigikogu juhatuse ja riigikohtu vahel.

v
vot .../ 14. mai 2013 19:25
Vanaema ütles kord , et nälgind kutsikat ei jõua suure koerana enam ära toita !
m
matsid jäävad matsideks!/ 14. mai 2013 19:23
Eesti rahvas näitab nüüd suures mastaabis oma vaimset taset !
Nad on end negatiivsetest mõtetest nii lukku pannud, et iga uue päeva läbimine on neile niivõrd piinarukas ja nii nad elavadki siin kommentaarides end välja, vahet pole kelle peale, peasi, et keegi oleks, keda oma kurjuses süüdistada!
Kunagi pole nad rahul, sest nad on õnnetud inimesed, õnnelikud inimesed on positiivsed ja oskavad igast asjast rõõmu leida!
s
SÕGE/ 14. mai 2013 19:15
NII KUIDAS KÜLA MINULE NII MINA KÜLALE!
t
to häbi olla eestlane/ 14. mai 2013 19:06
Tee korda ennast, mats, seee sa oled ja selleks sa jääd!
t
to häbi olla/ 14. mai 2013 19:06
Kunagi öeldi,et tänu stalinile paistab päike taevas.Ikka tuleb tänada.Vähemalt ei ole eesti rahvas lammas nagu mõni teine.Kui on vaja,seisab õiguse eest.
i
Ilmselt/ 14. mai 2013 19:05
pole autor aru saanud, et riiki esindab valitud president.
Evelin ei saa ka aru.
Kui presidendi visiit Hiinasse ära jäi, tahtis proua kangesti ise minna riiki esindama. Välisministeeriumis oldi lausa mures, sest teati, et hiinlastele oleks see ränk solvang.
Ega pole märkamata jäänud, et just praeguse presidendi ajal võeti vastu seadus, millega suurendati presidendi abikaasale määratud soodustusi.
Ahnus, mis muud.
Kui välismaal suudetakse proua esiletikkumisi veel kuidagi kontrolli all hoida, siis kodumaal laiab ta täiega. Teadmisi ei ole, aga räägib. Selles osas on ta THI-ga paras paar.
THI väitis, et nõuka-ajal polnud restorane (ja paljut muudki polevat olnud), Evka väitis transrasvu olevat seal, kus neid tegelikult ei olnud.
Mõlemad plõksivad ilma teadmisteta ja puuduliku enesekriitikaga.
t
To jan/ 14. mai 2013 18:50
Mitte eestlased ei ole matsid vaid on vastupidi sest inimene ei oska lugu pidada maksumaksjast ja riigiseadustest.lapsed saavad raha19 eur kuus mingi tegelane aga ostab rahva raha eest 4000 eur ehteid häbi krt ptüi
k
kõik on/ 14. mai 2013 18:49
õige kuid on ju meie väikeses riigis ka muid võimalusi odavamalt riietuda. Kui meie riigi toetus lapsele oleks mitte 19 eurot vaid tunduvalt suurem jne, siis polekski see nii hull. Paljude riikide juhtide abikaasad ei kuluta niipalju ja toetused on tunduvad suuremad sellepärast ka see tümitamine.

t
tk/ 14. mai 2013 18:38
Üks moelooja on siin kõige "õigem" arvaja muidugi, eks ta ise loodab ka riigivargusest osa saada.
Kui esindamiseks on on ette nähtud eelarve mis pole mitte väike (18000€ aastas), siis tuleb selle eelarve piiries ka ka püsida, mitte omal äranägemisel riigikassast pappi juurde ärmatada.
j
jan/ 14. mai 2013 18:28
EESTLASED ON MATSID !
ei oska inimesest lugupidada - isegi mitte presidendi prouast !
mul on kahju
p
Paruness/ 14. mai 2013 18:21
Evelin Ilves esindab maitselagedat Eesti moodi,sest sellel naisel puudub endal igasugune stiilitunnetus.Talle sobiks paremini ARMAL KITSI KARJATADA.
m
MUSKETÄR/ 14. mai 2013 18:13
Oled veel liiga noor, et eestlasi kritiseerida ja oleks veel tegemist andeka ja heatahtliku inimesega. Kui maailma esileedid niimoodi ei käitu, siis miks peab ühe väike- ja vaese riigi oma nii pillavalt käituma ajal, kui ümberringi on vaesus ja ainult käputäis inimesi kogub rasva ülejäänud inimeste turjal istudes ja parasiteerides. Mõlemad, nii Ilves, kui Evelin on tegelikult parasiid, sest nende juttudest pole vaesele Eestil mingit kasu olnud. Kulla inimene selleks, et kaitsta Ilveseid pead rohkem teadma rahva elust, neist inimestest, kes tegelikult on eestlased, st nad on inimesed, mida ei saa Ilveste kohta öelda..
i
imestap/ 14. mai 2013 18:10
halloo, kes te olete, kes kirjutate eesti keele - vastikud inimesed olete eestlased?
kes on head ja armsad?
k
14. mai 2013 17:46
Kommenteerijad võiksid kindlasti üsna palju siin oma teada jätta, aga samas, kui riigis on nii palju viletsust ja seda eriti laste teemadel, siis oleks esileedi poolt eetiline ennekõike oma enese kulud kontrolliall hoida! Ma ei saa aru, kuidas üks naine ja ema saab endale selliseid üütatuid kulutusi lubada ja seda nii avalikult, kui ta teab, et on väga palju lapsi, kelledel ei ole süüa? Ei ole samuti eetiline ise maksumaksja raha laialt laristades teistele loenguid pidada kokkuhoiust! Lõpmatuseni ei ole võimalik kokku hoida, aga kui valitsusele tema rahva elatustase sügavalt ükskõik on, siis....? Kui ohakaid külvata, siis pole sealt mõtet roose oodata!
m
maalt ja hobusega/ 14. mai 2013 17:41
See, et Evelin transrasvadele, igasugu lisanditesse toitudes jm tervist puudutavatele küsimustele osutas, on igati tänuväärne. Mis aga puutub esindusriietesse, siis selleks on tal ettenähtud igakuine sissetulek ja mitte väike.
Ja üldse, selles loos viskaks kivi ka Eesti moeloojate kapsaaeda, miks müüte nii kallilt oma toodangut, et selle ostmiseks nii suuri lisakulutusi riigi eelarvest peab tegema? Saate ju Evelini näol tasuta reklaami maailmas, kui ta teie loodud riideid kannab... Mujal maailmas tuntud moedisainerid annavad suisa tasuta oma toodangut staaridele kanda just reklaami pärast.
k
kodanik/ 14. mai 2013 17:41
Ilveseid ei materdata niisama, nemad on küllalt käkki keerand. Eestlastel sellest juba küllalt.

j
Juku/ 14. mai 2013 17:37
Kahju Eestis on palju nälgivaid lapsi !!! Kindlasti peab meie presidendi proua kandma 10.000 euroseid riideid kumb siis tähsam on kas inimesed (nälgivad lapsed ) või mis riietega proua Ilves rigi liigub !!!
p
Pensionär/ 14. mai 2013 17:36
Selle asemel, et transrasvade ja kõiksugu teiste odavate toitainete kahjulikku mõju rahva tervisele kuulutada, kasutagu presidendiproua parem oma mõjuvõimu sotsiaalhartast välja praagitud punktide ratifitseerimise läbisurumiseks, et vanurid, lihttöölised ja lapsed saaksid ka lõpuks inimese moodi elada. Siis kaovad ka VÕTMISESD ja mõnitamised.
m
Mehhanik Gavriilov/ 14. mai 2013 17:33
Ega koer ei tohigi oma peremehe kätt hammustada, mis teda toidab. Nii on ehk ka selle Llisiga. Vast on tänu Evelinile ka temagi kopsakat pappi saanud ja siis peabki oma "perenaist" kiitma ja kaitsma.
m
Muidumees/ 14. mai 2013 17:23
' Ega ta ju midagi hullu ei ole teinudki , kui välja arvata see, et ta on end hulluks promonud!
h
HateMail to häbi olla eestlane/ 14. mai 2013 17:19
Oled kindel et tänu efkale on maiused rasvavabad?okei,transrasva vabad...Ma küll ei julgeks kilgata nii rõõmsalt sellest!Ja veel mida-ära kurat topi oma nina teiste ellu ja haridusse!Hoia oma kuradi elu ja haridus parlanksis,eks?Mitte midagi head soovides HateMail.
k
kiiks/ 14. mai 2013 17:14
mingu tööle,tal amet olemas, siis rahvas jätab materdamise järele.
e
Ei materdataks/ 14. mai 2013 17:09
kui ta ise teadvustaks mismoodi eestlased elavad-miks ta usub ainult Andrust ja Jürgenit,aga mitte rahvast.Käigu inimeste seas ja suhelgu-kohe kõik muutub.
N
........../ 14. mai 2013 17:01
Nii ongi sõlmigu lepping, maksku palka ja maksku maksud.

t
Tupsu/ 14. mai 2013 16:57
Loomulikult on eestlane kade. Ja peale hakkas see ikka selle Ärma talu JOKK kodumajutuse skeemist, mida sisuliselt riik ülal peab. Kui näiteks väikeettevõtja FIE teeb endale koju kontori, on maksuamet küünte ja hammastega seljas kinni, et kuludesse tohib kanda ainult mingi pisikese protsendi, sest Te elate ju ka seal. Hiljuti oli maksuametil kohtus võitlus firmajuhiga, kes ärma talu eeskujul pakkus oma firma ehitatud majas üüriteenust ainult iseendale. Aga ärma talu on lihtsalt J.O.K.K. skeem, kuigi teised eestlased seda ettevõtluses kasutada ei tohi. Samuti see kahepalgelisus presidendi topeltkodakondsusega, mida jällegi teistel eesti kodanikel olla ei tohi. Nüüd siis veel see topeltmoraal kokkuhoiu teemal ja kallite riigi rahakoti peal ostetud riiete ja ehetega eputamine. Samas nagu tänasest artiklist selgus, pole presidendi kantseleil enam isegi raha presidendi ametiauto kindlustamiseks ?
b
banaani riik/ 14. mai 2013 16:51
oleks meil demokraatia ,saaks rahvas presidenti valida aga kahjuks see puudub.Sellest ka nn. tasuta kaasanne! Ega meie saanud esi( viiuldajat -leiva -uisu -tansrasva-taara )ja mu sellise promojat peale kauba nii sama.Sellise raha eest saimegi sellise asja!
m
mann/ 14. mai 2013 16:51
Moeloojal on muidugi tore, kui tema või tema sõprade asju ostetakse, aga seda pole sünnis teha riigi raha eest. Ja kui moelooja tahab reklaami, siis ostku seda samamoodi nagu teised firmad teevad, oma raha eest. Ei ole vaja kätt võõrasse rahakotti ajada ja polegi probleemi.
d
DOKTOR/ 14. mai 2013 16:48
RAVAS ON VÄSINUD ,STRESSIS ,VIHA TÄIS,
!
MATERDAVAD KÕIKI ,SEE POLIITIKA ja RAHVA LOLLITAMINE ON PÕHJUS 99%
ELAGU ORJARIIK JA VAENE RAHVAS
n
nagu kommar riigile kohane./ 14. mai 2013 16:48
Selle eseindus luuluga kaugele ei jõua, ise need esindajad ei oma mingit seost esintatuga esimesel võimalusel kukkuvad fimima ei ja lavastama eraltuma ja petma maailma.
m
Mukidele/ 14. mai 2013 16:48
On kõik eestlased, ameeriklased ja eurooplased vaenlased! Ainult nende peremehe proua võib kanda ilusaid kleite ja ehteid. Siis on küll kiitus ja uhkus suur- oi meil on võimas omanik.
r
Riff/ 14. mai 2013 16:47
Kui väikelinna mõõtu riigi presidendi abikaasa käitub nagu suurriigi kuninganna, siis on inimestel ilmselge põhjus sellist käitumist kiruda... nemad ju maksavad kogu selle karnevali kinni.
m
Mukid sõimavad alati eestlasi!/ 14. mai 2013 16:44
Lugege ükskõik millist artikklit Eesti kohta, kohe on nad platsis! Pole vahet, kas on tegu Presidendi, valitsuse, mõne laulja, näitle , teadlase või muidu tuntuma eestlasega. Eriline raev läheb lahti, kui midagi meie Ismaa kohta hästi kirjutatakse, kohe on sama punt kohal sõimamas ja ilkumas- 24 tundi ööpäevas!

i
ilves erru/ 14. mai 2013 16:42
Küll on sobiv aeg mõnedel p.. lakkujatel nüüd siin teemat algatada, et ilvesele tehakse ülekohut.Kusagil kuumema verega rahvaga riigis oleks selline ladvik ammu sunnitööl, iga samm ainult rahaline omakasu kas siis Härma asjus või mujal ja lollikestele artiklid lehes, et alla 1€ saab ilusti söödud.Kahju, et enamus eestlasi nii alaväärtuslikud pugejad on ja tänu neile sellised puugid(loe i...sed) saavad rahus toimetada.
t
to 16:37/ 14. mai 2013 16:41
l
loll jutt / 14. mai 2013 16:39
suhu tagasi.Siin kirutakse,et eestlased vinguvad eestlaste kallal.Enamus demokraatlikes maades oleks rahvas juba tänaval ja Evelin siin maarjamaal oma nägu ei näitaks
j
jätke juba järele/ 14. mai 2013 16:39
Mul oleks küll häbi, kui meie esileedi riietus oleks Mohitost, Reservedist või Lindexist ja ehted Expressionsist.
e
Eestlased????/ 14. mai 2013 16:37
Kas need l.....e Mukid ja Mannid on siis eestlased? Need elukutselised, kes päevas ligi pooltuhat kommi panevad? Eks ole ka üksikuid, aga põhimass on ju väike grupp palgalisi, kes"rahva" nimel loodavad massi muljet avaldada. Nii, et palun mitte eestlasi solvata.
j
jah/ 14. mai 2013 16:35
ta saab ju piisavalt palka ja ärma talu renti-sellest peaks piisama riiete ostmiseks.
aga väga kirevaks ja teravaninaliseks ja peakaunistus... on ta oma esindamisega läinud...
no vaatan igast otsast, ei näe sümpaatsust, soliidsust....asi pigem haraklik.
kes on see liisi, kes teda veel kiidab???
t
to Copy/ 14. mai 2013 16:32
kas kriitika on eesti riigis keelatud? Mulle näiteks ei meeldi silte kleepivad kommentaatorid, nagu seda on ka Copy nimeline kommentaator. Ah, et kohe on kõiges ikka mingid kremlinid süüdi. Äkki võtaks vahelduseks kogu oma ajuraasukese kokku ja mõtleks väheke ka põhjustele, miks kritiseeritakse ja kas ikka kritiseeritakse ilma põhjuseta.
Mina olen ka seda meelt, et kasinuse riigis ei peaks esileedi laristama maksumaksja raha sellisel hulgal. Keegi siin eespool juba ütles, et ega riietus ei esinda Eesti riiki, ikka inimene selle sees ja pealegi saab riietuda maitsekalt ka odavamalt. Ilvesed on meie ühisest rahakotist niigi palju juba välja pumbanud seda rahakest ja mulle on see vastuvõetamatu. Sinu silmis olen ilmselt ka kremlind.
t
Tädi Anne/ 14. mai 2013 16:27
Moeloojale, kes vaatab asju loominguliselt - presidendimajast ootaks ikka väga punktuaalset õiguskuulekust. Selles ei saa olla kohta loomingulisusele.
Evelini ei materdataks kindlasti nii palju, kui presidendi tegemistest aru saada oleks, mis asja ta ajab. Praegu lihtsalt proua täidaks nagu presidendi kohta.
Ja veel - kitsastel aegadel ei sobi, lihtsalt ei sobi, presidendiproual maksumaksjale nii kulukas olla. Ta peaks ju teadma, millest riigis puudust tuntakse, on ju patrooniks nii mõnelegi raha korjavale fondile. Või on see patrooniks olemine lihtsalt kuninglike perekondade mehaaniline matkimine?
Kurb on.

n
nukrus/ 14. mai 2013 16:20
eks me eestlased läheme kõik soome ära lõpuks, kes vare , kes hiljem
saab siis näha, kellele siin seda platsi puhastati.
d
df/ 14. mai 2013 16:13
Minu arust on asi vastupidi
j
jajah/ 14. mai 2013 16:12
Eelmsied presidendiprouad olid toredad, sest püsisid naisele kohaselt vait -see on see põhiline häda Evelini puhul, et ise anine ja kipub midagi arvama.
Noorel (nooremapoolsel) naisel ei ole meie ühiskonnas sobilik olla tark, iseteadev, oma arvamusega, seda välja öelda ja sellega nähtav olla- ja liiga hästi ei tohiks ka minna ning liiga kuulsaks ei tohiks saada.
Kui selge, kus on "naise koht", siis on arvamine sinust - näe kui kena ja viisakas.
m
Mõtlik/ 14. mai 2013 16:10
Evelin esindab Ilvest? Üldiselt on ta matrjoska!
e
Enno/ 14. mai 2013 16:09
Selle õelutsemisege eestlased ükskord välja surevadki.
m
meid in kräpp/ 14. mai 2013 16:09
Tegelikult kogu rahvas palavalt armastab presidendiprovvat ,ja kes ei armasta - paneme armastama. Vaesed ärgu köhigu.
v
Vikatimees/ 14. mai 2013 16:07
kuidas töö nõnda palk,sellist austust annab teeni ,no on tegelane see eit....
m
Mimoos/ 14. mai 2013 16:06
Üle hulga aja lugesin selleteemalise jutu kommentaare. Hulk aega tagasi kui lugesin neid sapiseid ja lausa rõvedaid kommentaare Evelin Ilvese kohta, hakkas mul lausa paha! Kui palju kurjust ja pahatahtlikkust ühe inimese aadressil, kes püüab midagi ära teha ja esinduslik välja näha, sest ta on ju presidendi kõrval avalikel üritustel. No on olnud vääratusi aga kõik me eksime. Olen ise õnneks kadeduse pahest prii aga tean inimesi keda see tõbi lausa väänlemiseni piinab. Usun, et ka enamus sapistest kommentaatoritest põeb seda tõbe. Tegelt on ükskõik mida pr. Ilves ka ei teeks, soparahe lendaks ikka. Ta on liiga ilus ja silmatorkasv!!!

k
kaugelt/ 14. mai 2013 16:02
to vanaisa------------ja kuidas veel materdasite ,et pr.Meri joob ja pr.Rüütel ei oska esinduslikult riietuda-et on kaltsukubu . Haugimälu teil. Vastikud inimesed olete te eestlased.
m
materdavad/ 14. mai 2013 16:02
jah-kogu aeg on eestlasel teise inimesega häda,ainult mitte iseendaga!!!Mida te vingute Ärma kallal,kas teate üldse kui palju ja millised Rüütlite kinnisvarasid peate üleval???Ah või nüüd on eelmised presidendiprouad nii toredad-teil kommaritel on havi mälu!Lõpuks eelmised olid ka palju vanemad.MIDA TE HÄDALDATE KOGUAEG-INIMENE EI TOHI OLLA EI HALL HIIREKE EGA AKTIIVNE-ÜKS HALA PIDEVALT!!KES TE ISE SELLISED OLETE-VAADAKE PEEGLISSE JA KUI EI AITA SIIS ON ASI TÕSINE.KÕRINI TEIESUGUSTEST SAAST KRTISEERIJATES!!!
a
Aga/ 14. mai 2013 16:01
eestlased materdavad kõiki, kes on ühiskondliku huvi orbiidil.
k
KAHJU TÕESTI/ 14. mai 2013 15:58
et leidub eestis veel inimesi kes seda Ilveste muidusööjate ja pidupanijate punti toetab ,eriti seda Evelini kes ei pea pühaks midagi .
k
kuninganna?/ 14. mai 2013 15:53
kõige lahedam on ikka see, et ta endale tiaara ostis ja esinduskuludesse kandis, mida isegi näha pole kusagil olnud. see on väga vajalik väljaminek. ilma selleta on võimatu presidendi naine olla.
sisuliselt tüüp arvas, et on aeg endale kroon pähe vajutada????pärisorjade kulul muidugi.
e
Ei/ 14. mai 2013 15:53
Ei materda seda Ilvese naist keegi asjata.Kui ta läheks Läti või Soome presidendi abikaasade moodi tööle, loobuks tohututest kulutustest rahva arvel ja ei eputaks oma ekstravagantsustega, et mitte öelda rumalustega, ei kritiseeriks teda keegi.Rahvas ei salli teda tema ahnuse ja rahva kulul logelemise pärast.Lihtne ju?Igasugused moebeibed aga elavad proua armust ja peavadki ambrasuurile viskuma.
n
numps/ 14. mai 2013 15:50
Kus suitsu,seal ka tuld!Eks ta ikka asja eest saab!
h
hm / 14. mai 2013 15:48
vaata - minul on ka kahju, sest in tunne, et mida iganes Evelin Ilves teeb - kohe on asjale kleebitud külge midagi negatiivset. teine selline on Getter Jaani - andekas ja tubli laulja - aga tekitab kommenteerijates lause viha (uskumatult tigedaid kommentaare kirjutati see noore laulja kohta, vastik oli lausa lugeda). ei teagi miks, ilmselt on kommentaatorid naised ja naiste õelus oma suguõdede vastu on teada.
samas aiman - mõlemad naised on mehe ülelöönud ja seda ei andestata -ja see tekitab naistes alateadlikku viha ja hirmu selliste naiste ees.
70 000 eurot 10 aastaga - ei ole suur summa. Meie võime käia riides nii nagu jumal juhatab - aga pr.Ilves esindab ju meie riiki. Kui ilmus vanas palitus kuhugi üritusel - oli kohe kisa lahti.

c
copy/ 14. mai 2013 15:47
Eestlased? Kommentaariumides materdavad Eesti riiki, Eesti riigi esindajaid ja ükskõik mida, mis vahel harva juhtub tegelikult isegi hästi olema, enamikus eesti keele ära õppinud kremlinid. Ilmselt ka need, kes vere ja pere järgi oleks nagu eestlased. Kahjuks ei ole võimalik ühineda mingigi kriitikaga, kuna teada on et palgalised ja mittepalgalised kasutavad seda edukalt ära vaenu tekitamiseks ühiskonnas ja riigi kompromiteerimiseks kodanike silmis. Tõenäoliselt kõige kohutavam sündmus üldse oleks, kui ühel päeval oleks asjad Eesti riigis tõesti hästi. Kui kremlinid ei sooritaks selle peale massienesetappu, siis lakkaks internet kommentaariumide nutust toimimast. Ja jällegi oleks asjad Eesti e-riigis s...sti. Kes ei usu, tõlkigu siinne kommentaarium vene keelde ja vaadaku, kui sujuvalt sobituks need kommid venekeelse Delfi omadesse.
h
Häbi olla eestlane :(/ 14. mai 2013 15:46
Teate, sapised kommijad - hankige endale elu ja haridus. Tänu Evelin Ilvesele on Eestis toodetud jäätised, kommid ja kohupiimatooted nüüd valdavalt ilma kahjulike lisanditeta (transrasvad jms) toodetud. Sama ei saa väita 2x kallimate välismaisete toodete kohta. Enne, kui oma vaesust siin kuulutama tulete, uurige natuke tegelikkust. Proovige ise kasvõi 1 päev tema elu elada - mitte keegi teist ei suudaks hakkama saada. Anuksite, et saaksite oma urgu tagasi ronida...
e
Evi Dence/ 14. mai 2013 15:45
Eks Liisi Eesmaa on teinud juba Evelinile kleite või ootab tellimust, disainerina. Seetõttu peab ikka kiitma.
Ega Evelin vägisi (rahvale) armsaks ei saa, Liisi !
d
dsfz/ 14. mai 2013 15:44
minumeelest oli kunagi kuskil meedias juttu ka sellest et hambad ostis ta endale ka riigi kulul, läks ka esinduskuludesse.
v
virge/ 14. mai 2013 15:42
teised ei olnud skeemitajad ja puugid.
ingrid rüütli kallal viriseti ka kunagi ammu, et tal pikk punupats kübara alt välja rippus, mingil ametlikul vastuvõtul õue tingimustes külmal ajal.
aga siukest mudaloopimist ei olnud. ja õige ka, ingrid oli igati väärikas ja aus naisterahvas, mitte mingi skeemitaja.
k
kylli/ 14. mai 2013 15:42
Oh seda lõputut õelutsemist! No mida hullu see noor naine siis ikka ära on teinud.
e
esindab/ 14. mai 2013 15:41
iseennast. president on keegi Toomas Ilves, mitte Evelin. Evelini pole keegi valinud Eesti riiki esindama- püsigu Toomase varjus ja olgu vait. riided ja uisud ostku ise või rentigu. raha ju saab Toomasele eluaset ja muud rentides
j
just/ 14. mai 2013 15:39
Kallis moelooja,esindada saab meie riiki ju ka odavamalt.Teie just kasu lõikategi Evelini pealt.Kaunilt riides olla ei tähenda,et pead kallist riiet kandma.

v
Valiseestlane/ 14. mai 2013 15:38
Selleparast, et eestlane on kade. Ega ta ise vaesemaks ega rikkamaks ei saaks, kui evelin dressis ringi tuiaks, aga no kadus ajab hulluks. Tahaks ise ka nii vinge mutt valja naha selles eas :-)
v
virge/ 14. mai 2013 15:38
kahju jah!
ei tahaks materdada, aga ta on selle kuhjaga ära teeninud.
eks ta on sinugi käest, liisi, mõned kleidid ja muud vidinad ostnud, kas pole?
m
muia/ 14. mai 2013 15:34
eks ta ise ole selle ära teeninud!
m
maksuamet/ 14. mai 2013 15:31
Vaese riigi presidendiproua riietus võiks olla elegantne , soliidne ja pisut tagasihoidlik. Ta ei peaks välja nägema nagu Fashionkanalite ekstravagantne riidepuu.Esinduskuludega peaks asi piirduma. Kui ei, siis tuleb omast taskust peale maksta.
v
vanaisa/ 14. mai 2013 15:30
Ei mäleta , et oleks "matedatud " proua MERI ja proua Rüütlit ????
k
´´tarbib eesti moodi ``-/ 14. mai 2013 15:21
kas järjekordne ruupor kadrioru galojanile tuututamas ? Ilvese evellina sobiks oma laiava stiiliga filipiinide marcose ja rumeenia `` rahva ema `` -ga ühte tasemele ( kui ei tunne, siis huvituge ajaloost ! ).. Mida vaesem on rahvas, seda enam peab presidendi elukaaslane välja nägema - või ?
See on tüüpilise banaanivabariigi mentaliteet !
Sellist maksumaksja poolt kinnimakstud luksust lubavad endale väga vähesed riigid. Seal on rahva ostujõud kordades kõrgem kui siinses hädaorus...
Tundub kuidagi, et otsitakse neid , kes on valmis midagigi soosivat ütlema selle pillamise kaitseks!
e
eee/ 14. mai 2013 15:19
Ei materdakski kui esileedi transrasva juttu ja tervislikust toitumisest ei räägiks ajal mil paljud just peavad odavat saasta sööma, sest tervislik toit on väga kallis..ehk siis kokkuvõttes näitab esileedi,kui kaugel ta rahvast asub
e
Eesti riiki/ 14. mai 2013 15:16
määratleda selle järgi, mida mingi naisterahvas seljas kannab...

t
Teadja/ 14. mai 2013 15:15
Ilma põhjuseta ei materda keegi kedagi. Evelin Ilves ei ole eesti rahva lemmik, selles on ta ise süüdi.