Juhtkiri

Viiendik Eestist seisab ravijärjekorras

ÕL, 14. mai 2013 06:57

7 KOMMENTAARI

e
EUROOPA SEADUSED ja kohus??/ 18. mai 2013 06:59
EESTIS RIKUVAD VALITSEJAD INIMESTE ÕIGUSI!!! TERVIS ON
KÕIGE TÄHTSAM?? ((PRESIDENT ILVES)))
KAITSE--KULUTUSED VÄIKSES RIIGIS ON AGA VEELGI TÄHTSAMAD ,,KUI EESTI INIMESE TERVIS??
20- aastaga OLEME KAOTANUD TERVISE HALVENEMISE PÄRAST 100 000 TÖÖ--INIMEST !!!!
EUROOPA KOHTUSSE TULEKS KOHE PÖÖRDUDA;; KUI TAHAME OLLA ""EUROOPLASED ???? SIIS VALITSUSE ERAKONNAD PEAKSID ARU
SAAMA ,,,ET RAVI---RAHASID ON VAJA..
t
to Tõe Poolest/ 14. mai 2013 19:48
Aga kiruge rohkem arste. Pange ära kõigile ehteestlaslikult! Ainult nii saategi parema elu peale. Pole eestlane enda eest 700 aastat osanud seista, vaevalt, et üldse oskab kunagi.
t
Tõe Poolest/ 14. mai 2013 11:52
See süsteem ongi vastu võetud inimeste väljasuretamiseks . Kas see on normaalne, kui raviasutus ei korralda ravi, vaid on äriühing,s.t, tegutseb selleks, et saada suurt raha.
Selle tulemusena ei ravitagi patsiente terveks , oma osa on ka tihti lausa diletantlikus arstiabi kvaliteedis. Ja nii käivadki kümned tuhanded ravimata ning süvenevate hädadega ringiratast selles inimvaenulikus rattas. Raisates tohutult raha isegi tühipalja retsepti saamiseks , rääkimata tulemusteta arstil käikudest. Kadunud isa ütles abi saamata järjrkordse arstil käigu järel ja kalli autoteenuse tasumise järel ,et oli järjekordne tühikäiguga lõbusõit maalt Tartusse .
p
Pensionär/ 14. mai 2013 07:47
Ka minule on viimase 1,5 aasta jooksul paigaldatud puusaproteesid, aga takkajärele aru pidades tuleb tõdeda, et see oli täiesti mõttetu investeering ja euroraha raiskamine. Allakolmesaja eurose pensioniga ei ole võimalik ära elada, nagu rahvas järjest valjuhäälsemalt kinnitab. Tänu säilinud tervisele suudab abikaasa PRAEGU VEEL pensionile lisaks veidi raha teenida, aga minu perspektiiv on järelikult elu lõpuni olla ÜLALPEETAV, kuigi noorusaeg, tööjõud ja tervis on ühiskonnale antud. No, AITÄH ! Sellise kaubaga ma ei lepi ja loodan siit ilmast võimalikult ruttu PÄÄSEDA. Aga poliitikutele saan ma olema üks visa ja tüütu kodukaija-kummitus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee