Eesti uudised

Imbi Paju: see, et Evelin Ilves Eesti kaardil hoiab, on suurepärane (106)

Toimetas Kaspar Käänik, 12. mai 2013 09:49
Evelin Ilves ja Imbi Paju mullu presidendi vastuvõtul.Foto: Sille Annuk (Postimees)
Kirjanik ja dokumentalist Imbi Paju astub suhtlusvõrgustikus Facebook presidendiproua Evelin Ilvese kaitseks välja.

Esileedi neljapäevase postituse "Presidendi Kantselei: riigipea abikaasa kulude katmine on seaduses ette nähtud" all on üle 80 kommentaari, teiste seas võtab sõna ka Imbi Paju.

Samal teemal

"Mäletan hästi, kui Toomas Hendrik Ilves sai presidendiks ja kogu Eesti meedia mõnitas kogu eesti rahva ees Evelin Ilvese keha. Tollal, 2006. aasta lõpus, näidati mingis telekanalis aasta häbiväärsemaid seiku ja üks oli see Evelini välimus, millega ta Inglise kuningannaga kohtus, Evelini pildile oli uudistes kollane ring ümber tõmmatud," meenutab Paju. 

"See käitumine on sama kui politrukist vägistaja käitumine, kahjuks riigikord oli selline, et vägistamine polnud võimalik, muidu oleks see ka ehk ette võetud... Mis puudutab 70 000 eurot, siis kuue ja aasta ja viie kuu peale ümber arvestades polegi see summa nii suur. Mäletan et omal ajal mõnitati president Meri ka ja kuidas veel... Mõnitamiskultuuri saab parandada ainult lastetoaga. See, et Ilves Eesti kaardil hoiab, on suurepärane, kuid sellest meie lehed ei kirjuta."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee